EKO TAXI

Opinie o EKO TAXI

Bus 740 a co mam prawo

I do tego wszystkiego Bayer polaczył się z Eko tak więc żegnaj Eko taxi Auta z Bayera zagrażają życiu ludzi same złomy jeżdżą ale no tak kasa musi się zgadzać :)

@Bus 740 a co mam prawo

i to jest smutna prawda o braku mózgu właścicieli EKO

@ja ich też

To słaby ruch prezesów. Osobiście odchodzę.

740bus a co mam prawo :)
@Bruno

Bayer zgłosił upadłość firmy,a wiadomo co w takiej sytuacji jeśli tonący złapie się brzytwy,czyli eko nie płaci podatku i ma ładną pulę do zgarnięcia tak wiec,Pan szanowny Gryzek gratulacje kasa się zgadza a ja spierdalam od Pana i klika osób też :)

ja ich też
@740bus a co mam prawo :)

i to jedyny sposób na walkę z pazernością GRUBASÓW...ale kierowcy bayera też głupi nie są i wszyscy nie wejdą w ten (usunięte przez administratora)

740bus a co mam prawo :)
@ja ich też

Wejdą bo baza inwestorów będzie kosztować 600zl, miesięcznie do końca roku :)

Bus 740 a co mam prawo!!
@740bus a co mam prawo :)

Tzn Bayer zgłosił upadłość i nie musi płacić podatku,więc dostaję pulę kasy na podział z gryzkiem :)

yakuza
@ja ich też

kolego z tego busa chciałbym otryzmac od ciebie info na temat Wawy jak sie zToba skontaktować?

740 bus
@yakuza

Żupnicza 17 WAWA podjedź i się dowiesz wszystkiego :)

740 bus,mam prawo a co?!!!!

Ale kochane Eko taxi niema tego złego już konkurencja nie śpi WawA taxi zaprasza kierowców z eko :) tak więc zmiana szafy oklejenia i jazda za 2.20 km :)

ja ich też
@740 bus,mam prawo a co?!!!!

byłeś w Wawie , znasz jakieś szczegóły ?

ja ich też

koszta jakie ? wynająć coś się da ?

740 bus
@ja ich też

Wszystko się da podjedź kolego i się dowiesz

zla praca zli ludzie

Od tygodnia moje maksymalne obroty to 220-240zł/dziennie w weeken nie polecam tylko na swoim aucie można "zarobić" wyzysk

Krystian

Po co płacić tyle za stare samochody jak można za 90zł-100zł pracować nowym autem z 2018 bez limitu kilometrów tylko dla Ciebie do dyspozycji 24H.Jak zrobiłem jechałem za autem przeczytałem naklejkę z numerem 576-329-151

740taxi busik

@Alien

Tzn?

Busik eko
@....

Alien powiedz coś więcej o eko skoro latasz w eko?

pracujący
@Krystian

Tanie -taxi zlecenie raz na 3 godziny więc jaki sens ma stać ?? wolę już jeździć starszym ale zarabiać. W zasadzie interesuje mnie ile mi zostaje a nie ile płacę za auto :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EKO TAXI? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
коля

Добрый день! Вопрос к Украинцам своим: Ребята кто что может сказать про такси в еко? Стоит идти или нет? И кто работал ? может в убер пойти?

Polak
@коля

Kola pisz po polsku jesteśmy w Polsce

kierowca eko obserwujący

Poruwnajcie sobia opinie na google eko taxi i tanie-taxi.com Tanie-taxi.com to jest super firma.Same pozytywne komentarze. A eko niech podniesie się z kolan bo tanie taxi ich wyprze. Same pozytywne komentarze a eko bardzo słabe . Sami zobaczcie na gogle maps.

JacekPlacek

Witam, znajomy namawia mnie abym zaczoł jezdzić w eko, on jezdzi tam od miesiąca swoim autem na ich licencji. Bardzo prosze o informacje jak to jest z jazdą na tej ich licencji co z legalizacją na kase itd.. Jak czytam te wszystkie opinie ( zakładam że są prawdziwe ) to się zastanawiam jakim cudem ta firma jeszcze funkcjonuje od strony prawnej. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

@JacekPlacek

po co piszesz jak Twój znajomy pracuje ?

CZekam na odp

czekam na odp

Busik 740
@JacekPlacek

Jacek placek daj sobie spokój idź do innej roboty

Edyta

@Agnieszka, dziękuję za wyrażenie opinii na temat firmy EKO CAB TAXI. Opinie klientów oraz kontrahentów są równie ważne w budowaniu wizerunku firmy na rynku. Czy zgłaszałaś może swoje uwagi firmie? Jeżeli tak to jaka była reakcja tej firmy? Napisz coś na ten temat. @Bruno, czy możesz napisać jak wygląda kwestia ewentualnych urlopów i wolnych dni od pracy na stanowisku kierowcy? Czy pracodawca wypłaca wtedy jakąś cześć wynagrodzenia? Co w przypadku gdy nie możesz się stawić do pracy? Napisz jak wygląda ta kwestia.

@Edyta

Szanowna Pani, taksówkarz jest przedsiębiorcą. Eko nie jest moim pracodawcą. To ja ustalam kiedy pracuję. Mam miesięcznie narzucone jedynie 2x5,5h tzw. dyżur.

Edyta

@Rob, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie EKO CAB TAXI. Czy możesz napisać coś na temat współpracy z dyspozytorami? Czy zlecenia otrzymujesz w sposób sprawny i są one na bieżąco? Czy zdarzają się przestoje i czas w którym dyspozytor nie daje żadnych zleceń? @Bruno, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie EKO CAB TAXI? Na jak dużo zleceń może liczyć kierowca zatrudniony w tej firmie?

@Edyta

Warunki pracy? Jak się nie chce jeździć i korzystać z możliwości oprogramowania to się nie zarabia, trzeba coś od siebie dać. Realizuję średnio 200 zleceń miesięcznie od dyspozytorni, przy pracy 5x9-10h.

Agnieszka

Niestety po wczorajszym dniu nie mogę powiedzieć nic dobrego o Eko taxi. 2 zamówione busy dla gości po chrzcinach w kościele nie poczekały nawet 20 minut pomimo mojej uwagi przy zamawianiu że może się przeciagnąc uroczystość w kościele i zapłacę za postój. Nigdy więcej Eko.

Edyta

@Real, jesteś obecnym bądź byłym kierowcą w korporacji EKO CAB TAXI? Jeżeli tak to czy możesz napisać coś na temat warunków pracy w tej firmie? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą u tego pracodawcy. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na ten temat.

Bruno

Jeżdżę w eko ponad 5 lat. To chyba samo przez się znaczy, że są pieniądze z tej pracy. Szklanka jest do połowy pełna.

Dyspozytor

Jeździłeś 6 miesięcy 353, bo cię wy...ali z roboty za wałki

Rob

Ja nie narzekam prącuje krótko zleceń jest sporo jak się chce zarobić to bez problemu obrót dzienny 350 zł z czego dla mnie 180 zł chyba nie najgorzej

tanie taxi 666 666 651

Mamy najlepsze opinie na google maps a wy ? Słabo coś u was

olo

sama prawda... nawet ukraincy nie chca pracowac mowia ze lepiej zarabiali pracujac w uberze. no ale tak jest naprzyjmowali ludzi inwestorzy maja caly czas ta sama stara i zajechana flote taksowek zlomow ludzie ktorzy wynajmuja od nich te auta nie dbaja o nie czesto cos puka stuka i woza ludzi zasyfialymi klekotami, identyfikator kierowcy rzadko spotykany , nie licz na to ze dostaniez kiedykolwiek zlecenie z dyspozytorni powyzej 100zl kolega wyzej napisal... jezeli nie masz dlugow idz na wynajete auto bedziesz robil jak murzyn daniami i nocami stacisz zdrowie psychiczne i fizyczne zrozumiesz co to znaczy byc smieciem az wkomcu odjedziesz z dlugami wzgledem firmy zastraszony przez inwestora smutna prawda

Bolek

To już lepiej jeździć w opti,seven czy nawet mini bo widzę że tu lipą pachnie.

Edyta

@nr boczny 353, możesz nieco dokładniej opisać sytuację, o której wspominasz? Rozumiem, że pracodawca wypłaca wynagrodzenie bez zawierania umowy? Czy w jakiś sposób próbowałeś interweniować? @Leo, czyli nie jesteś zadowolony z zarobków? Co powiesz o rodzaju umowy zawartej z EKO CAB TAXI?

Są na forum jacyś aktualni pracownicy EKO CAB TAXI, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Gregor

Jak ie pracuje w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO TAXI - Warszawa

• Jak się pracuje w EKO TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy EKO TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKO TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKO TAXI