Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 09:34:00
Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.
wojtek 2015-08-28 13:03:33
Odradzam pracę w tym kołchozie przekrętów. Szefem jest Zenon Michalak, ale może już nie jest bo siedzi w więzieniu, został skazany na kilka lat za przekręty.
Za teatrem ganiają wierzyciele. Nigdy nie wiadomo czy dostaniesz kasę, czy może wylecisz na mordę. To nie jest teatr, to wielki przekręt i ma służyć czemuś innemu. Michalak i ten fikcyjny Motyl ponoć chcą zawładnąć całym Dolnym Śląskiem. Tak zapowiada ten Michalak; "jesteśmy najlepsi". Powinien otworzyć klub sportowy,ale ponoć już kiedyś to zrobił i potem uciekał za granicę.
Odradzam, zarobki mierne, jakość pracy słaba i poziom coraz słabszy bo ci lepsi ludzie już od niego uciekli.
Maria 2016-03-11 00:04:41
Całkowicie się zgadzam,lepiej z nimi nie pracować, o kasę trzeba walczyć i traktuja człowieka jak śmiecia
potwierdzam 2016-03-16 01:59:39
Potwierdzam i odradzam!!! o prawie każdą wypłatę trzeba było się prosić, praca niby fajna ale nie tam, ww. pan to oszust i niech nikogo nei zwiodą jego bajki!
Zostaw swoją opinię o Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o.