IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Pacjent

Rozważałem czy dodać opinie,czy zwyczajnie sobie darować, ale jednak napisze.Sytuacja miała miejsce w zeszlym roku zadzwoniłem na infolinie w celu wyjaśnienia sprawy.Ogółem bylem zadowolony trudno rzec bo raty miałem placone na czas i jakis tam wielkichproblemow nie stwarzalem zeby się musiec kontaktowac z firma czy firma ze mna.przyszedl jednak czas gdy mialem pilacy temat.Dodam ze ogolnie „drobnostka” ale dla mnie istotny ‚’szczegol’ i decydującym o dalszych leasingach w tejze firemce.Przy nieduzym nakładzie pracy, trochę chęci i podstawowego obycia do udzielenia informacji - do zalatwienia w jedendzień.Nie dla wszystkich.Niestety odpowiedzi nie dostałem w ogole!! Po długiej drodze przebytej na infolinii której nie będę opisywać bo to może przypadek,połączono mnie z osoba która została mianowana jako odpowiedzialna za obsługę tego typu spraw,przedstawila się nawet jako dyrektor oddziału choć ani nie była odpowiedzialna a co do tego kto takowe stanowisko jej przedzielił nie będę w ogole się wypowiadal.Pani nie rozumiała podstawowych prostych pytan,!!!odpowiadała mi nie na temat. Odpowiadalem na pytania które nie były w ogole do tej sprawy. Obiecała coś sprawdzić oddzwonić, a w gruncie rzeczy później już nawet nie odbierała telefonu. Kiedy już w końcu dzwonilem z innego numeru telefonu spotkałem się po raz kolejny z ignorancja i zwykłym rechotem tej pani, nie wiem co było śmieszne , czy moj problemem. Dzwonilem jeszcze na infolinie ale cuż „ Sezon urlopowy’ Darowałem sobie i uzyskalem odpowiedz na swoje jedno(!!!!) pytanie własnymi źródłami...doradca z innej firmy leasingowej mi rozjaśnił sprawę,z której zrezygnowałem na rzecz impulsa). A opinie wstawiam bo świat jest maly i okazało sie, ze ta sama pani zwodzila tygodniami (!!!!) mojego znajomego - dużego lodzkiego przedsiebiorce ktoremu polecilem firme impuls jak jeszvze bylem z niej zadowolony. Rzecz jasna rozmowy byly miłe i niby klarowne ale i tak spełzły na niczym.wyslal dokumenty a pozniej dopiero okazywalo sie, ze czegos brak co moglo byc od razu zauwazone wrecz powinno. Zarezerwowany samochód dawno się sprzedał a kontakt z (dyrektor zerowy a co dopiero pracownicy.Szkoda slow, żałuje ze polecilem znajomemu i tez pisze to zeby odradzic tym ktorzy się zastanawiaja jaka firme wybrac a czasy wiadomo jakie sa dobrze jakby bylo mozna na kogos liczyc co najpierw sprzedaje a pozniej tez cos podpowie czy doradzi . Wiem ze ta pani jest polecana przez sprzedawcow samochodów w Łodzi i w te polecenia tez nie ma co sluchac się. nie skorzystam, za dużo nerwow.

Peter Drucker

Świetne miejsce dla studentów chcących rozpocząć karierę w branży finansowej i zdobyć pierwsze doświadczenia. Fajna atmosfera w zespołach, życzliwi ludzie, można dużo się nauczyć - to są największe plusy tej firmy. Awanse raczej tylko dla wybranych, którzy wytrzymają w firmie dłużej, jak to zazwyczaj w korporacjach bywa.

Zordon

Firma jak firma, pracować trzeba i zarobić można. I nauczyć się można też bardzo dużo (ale to od departamentu zależy). Nic nadzwyczajnego. No jak ktoś szuka inkubatora do przeczekania do emerytury to odradzam.

AGATA

Miałam okazję skorzystać z usług IMPULS-LEASING w tym roku,jestem mega zadowolona.Profosjonalizm i przemiłe podejście do klienta na wysokim poziomie.Udało się zakupić auto takie o jakim marzyłam ....szybko i fachowo. Szczególne podziękowania dla Pana Leszka Urbanowskiego....życzę firmie tylko takich pracowników jak Pan Leszek.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzątaczka Gubin - orzeczenie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

BBJ

W impuls jest sporo studentów, tak więc raczej chętnie zatrudniają głownie na stanowiska mniej wymagające, tam gdzie praca jest powtarzalna.

student
@BBJ

cała firma to studenci :) tania siła robocza to podstawa do tego smieciówki i bum bum ciao - firma pracuje :)

klima
@student

może nie cała firma, ale jest studentów sporo. na normalną umowę liczyć nie można, rotacja ludzi jest spora. póki masz pit zerowy można sobie popracować chwilę na śmieciówce. a potem adieu :)

Jolka

Najgorszy pracodawca z jakim miałam odczynienia ,sami dyrektorzy jest ich więcej niż szeregowych pracowników .Wecie się za robotę zamiast pisac tu komentarze ..bo pozytywne tylko wy piszecie ,zreszta po co wy macie do roboty jak zgarnięcie wszystko po tych których zwalniacie albo sami odchodzą .Pracy nie polecam ,pieniądze żadne ,presja w centrali ogromna ,kult prezesa jak w sekcie .Raz w tygodniu mail ze ktoś odchodzi albo został zwolniony .Rekrutuja albo ludzi bez pojęcia albo mamią tych z doświadczeniem super możliwościami .Dyrektorzy po angielsku?,dobre ,połowa z nich do niczego się nie nadają ,maja tego świadomość wiec wszelkimi środkami trzymają się stołków .Procowalam w 3 instytucjach finansowych ale czegoś takiego nie widziałam i nie wierzyłam ze coś takiego może istnieć . 80 %wnioskow odpada na ryzyku (finansuje konkurencja -Ty tracisz klienta) wynagrodzenie podstawa -nie ma ,atmosfera masakra,dyrektorzy w centrali to jakieś nieporozumienie ,wczoraj sprzedawał osobówki ,dziś jest dyrektorem ..brak pojęcia,kompetencji nawet ogłady ..cześć ma problem z budowa zdania nadrzędnego ,jak mówisz do niego i używasz zwrotów skomplikowanych to nie wie o co chodzi ...a dyrektorzy piszą tu podszywając się za pracowników ..to już świadczy o poziomie firmy ,angielski na rozmowie :):):)z kim miała bym rozmawiać??Z dyrektorami???z klientami??

Wolters
@Jolka

Jeżeli Twoja wiedza o tej firmie jest na tym samym poziomie co znajomość podstaw z języka polskiego to mnie zachęciłaś, składam CV :-)

aspiryna
@Jolka

Pracowałaś już w 3 instytucjach finansowych, a impuls to 4 - napisz ile masz lat ponieważ masz niezłą rotację … może przykładaj się bardziej do pracy to Cię nie zwolnią i będziesz lepiej zarabiać, głupio będzie pisać na innym profilu firmowym za 6 miesięcy, że to 5 firma finansowa w której pracowałam :/ To bujda, że raz na tydzień wychodzi e-mail, że ktoś odchodzi lub zostal zwolniony. To nieprawda, że 80% wniosków odpada w ryzyku - gdyby tak było to nikt rozsądny w sprzedaży by nie pracował, firma nie utrzymałby sie na rynku, firma nie miałby wzorstów sprzedaży.

co wejdę to nowe wpisy :)
@aspiryna

Linia obrony nie ustępuje :) Weźcie Wy się wszyscy do roboty, powalczcie np. o porządne umowy dla pracowników - dla chcącego nic trudnego :)

WaleryWalery
@Jolka

Czy znajomość języka angielskiego jest potrzebna w tej firmie i dlaczego? Pytam bo znam podstawy a chciałbym aplikować, są jakieś nowe ogłoszenia.

ZasłałemŁóżko
@Jolka

Jolka, Jolka, Pamiętasz lato ze snu Gdy pisałaś: 'tak mi zle'?

Czy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Baran

Tak, o ile masz na myśli luźniejszy strój. Jeżeli chodzi o nastrój to nigdy „luźno” nie jest. Wyjątki to absencja top one.

Dla mnie to sa [usunięte przez moderatora] , zawsze cos utną z wypłaty, Masakra. A jak juz chcesz odejsc to zawsze Cie w [usunięte przez moderatora] ..... zrobią ! Warunki zarobkowe kazdy ma inne, ale jak ponegocjujesz to jest ok, ale jak jestes na działalności to za samochód jak nie masz swojego placisz 600 zł, masakra. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PITCITVAT
@pracownik

Skoro jest tak tragicznie jak podajesz to dlaczego ta firma trwa już 14 rok i nadal ludzie przychodzą do pracy!? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby tam pracować - weź też pod uwagę, że w Warszawie i innych większych miastach jest sporo pracy można powiedzieć „do wyboru do koloru”... Ja tam pracuję dosyć długo i mogę powiedzieć tylko tyle - jak dobrze pracujesz, przynosisz biznes, masz efekty to narzekać nie można. Ale z drugiej strony jeśli ciągniesz ogony w sprzedaży czy udajesz pracę w centrali to masz pod górę - ale moim zdaniem to jest tak normalne podejście, że nie trzeba tego specjalnie wyjaśniać.

HelloEverybody!

Dziękuję wszystkim za opinie dotyczące ILPOL i IIPOL. Gorąco zachęcam do jeszcze bardziej aktywnego komentowania sytuacji w firmie - myślimy nad nagrodami dla liderów (może jakieś zniżki na szybkowary...). Ważne są zarówno te dobre ale jeszcze bardziej dają do myślenia te nieprzychylne opinie. Staramy się podnosić jakość świadczonych usług i jest to zauważalne przez naszych klientów - bo to już 95% kontrahentów ocenia nasze usługi dobrze bądź bardzo dobrze. A pozostałe nie ma zdania - czyli z tych nie mających zdania może być tak, że 95% jest zadowolonych (tylko nie wiedząc czemu nie mówią tego) a w efekcie jesteśmy bliscy 100% szczęśliwych klientów. To samo dotyczy pracowników - Ci którzy są zadowoleni siedzą CICHO a ci niezadowoleni, których jest dosłownie kilku, piszą komentarze. Firma zatrudnia znacznie ponad 100 osób - kilka niezadowolonych podszywających się jeszcze pod różne nick-i to daje max 5% - czyli mamy 95% szczęśliwych i zadowolonych pracowników. Przyjęte zasady kalkulacji nie uwzględniają „pareto rule” - gdyby tak było, odrzucając np: skrajne przypadki otrzymalibyśmy 100% zadowolonych pracowników. Dodając do tego 100% zadowolonych klientów to mamy cyferki, które robią na mnie piorunujące wrażenie. Uważam, że zdecydowanie zbyt rzadko celebrujemy sukcesy. Życzę wszystkim samozadowolenia!

Pomorzanin
@HelloEverybody!

W końcu jakiś głos rozsądku. Dziękuję za ten wpis, on właściwie wszystko wyjaśnia. Teraz już wiem co robić ze swoją ścieżką kariery zawodowej. Jeśli poczucie humoru w tej firmie jest na takim poziomie jakie zaprezentował HelloEverybody to zrobię wszystko aby dostać się do tej firmy - składam CV. Chcę się sam osobiście przekonać co tam się dzieje.

Prawdzic
@HelloEverybody!

Najlepszy wpis na GW. Uśmiałem się jak norka :-) Kabareciarz z tego „HelloEverybody” - daję lajka.

pima

Dzień dobry, Jak klient, zauważam że Impuls-leasing, zaczyna być korporacją i raczej woda sodowa uderza do głowy. Nie ma "żadnej" obsługi posprzedażowej, ani pomocy przy szkodzie, ani innej. Wprowadzają w OWU niekorzystne zapisy, aby ciągnąć od klientów, kasę za "nic". Uważam, że zachłysnęli się sukcesami, z ostatnich lat i niestety stwierdzam, że idą w złym kierunku. Ja na dziś rezygnuję z ich usług, ponieważ zaczynają oszukiwać klientów.

@pima

Opinie Klientów IMPULS-LEASING Polska są tu równie ważne. Dlatego bardzo Ci dziękuję za to, że podzieliłeś się z innymi swoimi uwagami. Rozumiem, że masz dosyć nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą, ale czy próbowałeś rozwiązać sprawę, udając się bezpośrednio do jej Przedstawiciela na rozmowę? Może należałoby wstrzymać się jeszcze z decyzją o rezygnacji z ich usług. Jak myślisz?

@Emilia

...W tej firmie nie da się z nikim rzeczowo rozmawiać! Myślą o swoich tylko korzyściach!

Łolly Przedsiębiorca
@Firma

Tak - potwierdzam. Np mówiłem, że chcę użytkować samochód i nie płacić rat przez 12 miesięcy to udawali że nie wiedzą o co chodzi - słabo kumaci. Przecież wiadomo, że będę chciał oddać ten samochód z powrotem albo cesją.

@Łolly Przedsiębiorca

Z Twojego wpisu "przedsiębiorco" wynika, że … chcesz używać samochód przez 12 miesięcy i nie płacić za to i uważasz, że to impuls jest słabo kumaty :). Jak ty funkcjonujesz chyba z dotacji … szukaj już roboty fizycznej bo z działalnością gospodarczą Ci nic nie wyjdzie … napisz czym się zajmujesz … będzie trochę śmiechu ...

@Firma

a napisz może z kim i o czym chciałeś porozmawiać?

Płacić
@prawdziwy przedsiębiorca

Płacić trzeba - wtedy jest spokój. Mam Leasing w tej firmie - jak dla mnie OK. Wcześniej miałem w AL - tam to dopiero był problem - chyba ze wszystkim czego dotknąłem czyli: cesja, zakończenie, zwrot różnicy z polisy (3 miesiące). W skali 1-10 (10 najlepiej) daję 6 tej firmie Innym z którymi miałem do czynienia dotychczas (AL, skarbona) co najwyżej 2 punkty. W dużych firmach nie można się dodzwonić, uzyskać dobrej obsługi posprzedażowej etc.

Janusz
@Płacić

Spoko firma - jest kontakt, faktury na czas. Tylko przy odnowieniach ubezpieczeń trochę spora stawka się pojawia (tu niestety muszę przyznać, że to taki standard rynkowy) - trzeba zawsze ponegocjować. Ale ważne, że jest kontakt.

hej, czy w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tomas

Raz zapłacili mi w bonach do empiku

Pracuś

Raczej pracę kończy się o czasie. Na zleceniu (jestem studentem) przy rozliczeniu godzinowym płacą za dodatkowy czas spędzony w pracy - przynajmniej w departamencie, w którym pracuję. Przy umowach innych to nie wiem - raczej nikt się nie chwali ile zarobił w poprzednim m-cu. Mi te warunki pasują.

Anonymous

Nie płacą,

mam rację

płacą

Anonymous
@mam rację

Komu płacą? Chyba tym co na zleceniu są i godziny rozliczają. Bo pracownikom na umowę o pracę absolutnie nie. Byłem pracownikiem kilka lat i złamanego grosza za nadgodziny nie dostałem.

@Anonymous

Płacą, płacą i płacić będą - buhahahaha

M

nad...co? :) w impulsie raczej szykuj się na to, że całkowicie bezpłatnie możesz spędzić swój wolny czas w pracy :) bony do empiku czy cokolwiek innego to 50 czy 100 PLN ale ile się musisz natyrać żeby dostać...nie warto

Molly
@M

Z pierwszej linii: zawsze płacili za nadgodziny jeżeli chodzi o zlecenie (ten etap mam za sobą). Dla umowy o pracę (teraz mam taką formę zatrudnienia od 2019) ani razu nikt mnie nie prosił o pozostanie po godzinach nie mówiąc już o przyjściu w sobotę. Z tego co wiem od osób pracujących o wiele dłużej ode mnie - jeżeli jest jakaś potrzeba zostania po godzinach to dyrektor musi wyrazić na to zgodę na piśmie i wtedy płacą nadgodziny. Chyba można też odebrać wolne za nadgodziny. PS mówię tylko jak jest w moim departamencie nie wiem jak sytuacja wyglada w innych, podejrzewam że tak samo ale who knows?

Ben Ben Long

Kilka miesięcy temu zmieniłem pracę, wcześniej był to impuls przez 5 lat teraz konkurencyjna firma. Ta nowa firma jest 3-4 razy większa ale jeżeli chodzi o standardy i jakość obsługi to impuls jest lata świetlne przed tą niby korporacją. Trochę żałuję tej zmiany bo miało być lepiej ale cóż teraz muszę wytrwać. Moi klienci w impulsie przyzwyczaili się do super obsługi posprzedażowej - a to w państwowym moluchu jest nie do osiągnięcia. Mogę powiedzieć tylko tyle, że Ci co narzekają na Impulsa to nie mają pojęcia o tym jak jest w innych firmach. Przez te wszystkie lata przyzwyczaiłem się a wraz ze mną moi klienci do szybkich zrozumiałych decyzji, szybkiej reakcji na oczekiwane zmiany (np zmiany harmonogramów) teraz jest diametralnie inaczej nie mogę finansować swoich stałych klientów, start up-y to bez żadnej weryfikacji są akceptowani nawet na maszyny, na rozłożenie wykupu czeka się prawie 3 tygodnie a na zwrot niewykorzystanej składki z polisy mój kolega czeka już 2 miesiące. Trochę zebrało mi się na narzekanie ale po lekturze niektórych wpisów postanowiłem powiedzieć jak jest.

Bicek
@Ben Ben Long

Coś w tym jest. Mam finansowanie w kilku firmach, w tym w impuls i rzeczywiście muszę przyznać, że tu mam najmniej zastrzeżeń. Idealnie nie jest ale też w pozytywny sposób odstają od konkurencji (czas reakcji, bezproblemowy kontakt, komunikacja - dwie małe rzeczy a robią różnicę).

Bunga
@Bicek

Też mam leasing w tej firmie - jest średniawka Ani dobrze ani źle - jakość dostateczna

@Bunga

Nigdy nie bierzcie Panstwo w tej firmie leasingu, nie wznawiają umów, chociaż wszystko opłacone; jeden na drugiego zrzuca odpowiedzialność, nie potrafią jednej wersji ustalić nawet, a firmy windykacyjne, którym zalecają umowy nawet za ubiegły rok nie mają sporządzonych sprawozdań. Pomyłka na całej linii.

@Firma

Doradzam płacić w terminie wtedy nie ma problemów z windykacją. Rynek weryfikuje przedsiębiorców i jak sobie nie radzisz to wypadasz z rynku i to jest uczciwe. Akurat impuls ma chyba najbardziej łagodną windykacje na rynku. Opisz swój przypadek konkretnie jak długo zalegałeś z opłatami, kiedy spłaciłeś .. no i czy odebrali Ci przedmiot.

@Firma

Dzień dobry, prosimy o kontakt bezpośredni - chętnie wyjaśnimy sytuację o jakiej Pan / Pani wspomina. Wg nas taka sytuacja jest niedopuszczalna, dlatego chętnie poznamy szczegóły i podejmiemy odpowiednie kroki. Pozdrawiamy Zespół Impuls Leasing

@IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Proszę o podanie osoby, z którą należy wyjaśniać takie sytuacje. Bo z miłą chęcią byśmy z kim konkretnym porozmawiali, bo jak do tej pory nikt nie był kompetentny do wyjaśnienia sprawy, a firma windykacyjna stosuje bandyckie metody.

@Firma

Dzień dobry, prosimy o kontakt na skrzynkę reklamacje@impuls-leasing.pl lub pod numerem telefonu 22 3810000 (wew. 8). Ewentualnie prosimy o podanie numeru telefonu do siebie - skontaktujemy się i wyjaśnimy problemowe kwestie.

Dzień dobry, do dnia dzisiejszego nie skontaktował się Pan/Pani z naszym Centrum obsługi klienta. Ponownie prosimy o kontakt lub przesłanie numeru kontaktowego. z wyrazami szacunku Zespół Impuls-Leasing Polska

@Ben Ben Long

Jak czytam ten wielki poemat to śmieje się i nie wierzę że ktoś się na to nabierze. Przecież widać że to marketing tej firmy odpisuje. Tak już uwierzę że pracowałeś tu i że jesteś niezadowolony ze zmiany pracy. Gdybyś pracował nigdy byś nie powiedział nic dobrego. Wiadomo że jeśli ktoś nie jest zadowolony z pracodawcy to chce innych ostrzec na tego typu serwisach. Ale jeśli ktoś jest zadowolony z pracy to pisze dobre opinie? Raczej nie. Wszystkie dobre opinie pisze pracodawca. A wszystkie niedociągnięcia w obsłudze wynikają z dużej rotacji w firmie i zatrudnianiu studentów. Pracowałem tam krótko ale znam dużo osób i każda jest zadowolona że już tam nie pracuje. Pozdrawiam marketing który za chwilę odpisze na ten wpis usprawiedliwiajac firmę lub broniąc jej ;)) A innych proszę o czujność przecież po stylu wpisów widać kto pisze te "dobre" opinie :))

@Rufy

Dzień dobry, proszę pozwolić że naprostuję - odpowiedzi w imieniu Pracodawcy udziela Departament HR, a nie "Marketing". Co więcej portal jest otwarty i dostępny dla wszystkich użytkowników - stąd mieszane komentarze - i pozytywne i negatywne. Każdy ma prawo dodać opinię - oczywiście do tego zachęcamy - jednak gorąca prośba o zachowanie kultury przekazu. Pamiętajcie Państwo, że w IMPULS-LEASING Polska pracują ludzie, którzy świetnie wykonują swoją pracę, nie ma naszej zgody na ich oczernianie czy wyśmiewanie a takie komentarze się pojawiają.

@IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Pisząc o rotacji i studentach nie było moim celem obrażanie pracowników. Jedynie podkreślić że "niedociagniecia" wynikają z tego że cały czas są nowe osoby które uczą się i poznają wszystkie regulaminy procedury etc. Ludzie to jedyny plus jaki tam widzę. Przykro mi ale taka jest moja opinia którą się podzielę.

ja pracuję
@Rufy

Ja pracuję i stwierdzam, że jest dobrze. Widomo kto pisze negatywy: konkurencja oraz osoby, które zostały zwolnione albo nie przedłużono im umowy. Zazwyczaj osoby sfrustrowane przecież jestem taka "dobra" i należy mi się duuuża podwyżka, a tu rozczarowanie. Rufy pracowałeś krótko ale znasz dużo osób, które tam pracowały, a gdzie je poznałeś? :))) Jakie niedociągnięcia w obsłudze ?!! chyba jak Ty pracowałeś/aś :(( Jeszcze jedno, studenci pracują bardzo dobrze … pozdrawiam

@ja pracuję

Ooo i po tym wpisie już wiem kto pisze :)) mówiąc o krótkiej pracy nie mam na myśli tygodni czy miesięcy. Więc znam tam wiele osób. Nie jestem sfrustrowany nie mam wysokiego mniemania o sobie i nie wypowiedziano mi umowy raczej ja nie zdecydowałem się na jej przedłużenie co było ogromnym zaskoczeniem no bo jak to nie chce pracować w tak wspaniałym miejscu? A no nie !! :) I to była jedna z lepszych decyzji. Wstaje teraz do pracy z uśmiechem(usunięte przez administratora)Mam lepsze warunki pracy oraz finansowe. Jestem zadowolony. Podobno sa odpytki z historii zarządzania tylko i po co taka wiedza wszystkim pracownikom raczej managerom ja jestem szeregowym pracownikiem świeżo z tytułem zaledwie mgr :) nie potrzebuje takiej wiedzy ostatnio słyszałem od kolegów że każdy pracownik powinien wiedziec co to jest trzy "n" nie wiedziałem i zapytałem co to. Jakie było moje zdziwienie bo 3 n to wg nich 1. Nakur.... 2. Nakur... 3. Nakur.... mowę mi odjelo. No cóż ..... życzę wam rzeczywiście tak dobrych warunków jak je opisujecie. Ps jeśli konkurencja pisze negatywy to kto pisze pozytywy ;)) i wszystko jasne. Pozdrawiam

@Rufy

Dziękujemy za Twoją opinię.

M
@ja pracuję

Hmm...ja jakoś nie zostałem zwolniony, tylko sam odszedłem a w ciągu lat pracy uzyskałem sporo nagród i tytułów (m.in. pracownika roku departamentów centrali). Mimo to odszedłem i jedyne dobre słowo jakie mogę o tej firmie powiedzieć, to że zatrudnienie w ILPOL / IIPOL jest dobre wyłącznie dla początkujących na rynku pracy studentów aby poznać korpo świat. Potem trzeba się szybko ewakuować. Doświadczone osoby nie mają tam czego szukać. Firma jest kiepsko zarządzana. Tylko dzięki ludziom na najniższych szablach którzy się poświęcają to jakoś idzie. Z radością rzuciłem wypowiedzenie a jeśli mam napisać tutaj jakąś opinię to niestety będzie ona niesamowicie negatywna bo w ILPOL / IIPOL nic dobrego człowieka nie spotka (poza pakietem obietnic i krytyki).

@Rufy

Wyluzuj chłopaku- jak masz inną pracę to po co tu siejesz defetyzm? Wszyscy wiemy już, że znalazłeś ekstra pracę - ale jednak czegoś Ci brakuje - zgaduję, że Impulsa :-) bez urazy. Fakt impuls nie jest dla każdego - napewno nie dla mięczaków, nie dla osób chcących bezstresowo „odbębnić” swoje godzinki w pracy. Może powinieneś docenić to, że w Impulsie zdobyłeś doświadczenie, nauczyłeś się czegoś nowego, stałeś się kimś cennym na rynku pracy- raczej Twój tytuł magistra żadnego pracodawcy nie rzucił na kolana - a już bardziej wiedza zdobyta w tej firmie, na którą tak plujesz. Co do 3N to nie można brać tego dosłownie - zresztą przedstawiłeś tu jakąś ordynarną wersję, o której nikt nigdy nie słyszał. Nad 3N trzeba pomyśleć i to powinno tłumaczyć się tak, że aby być dobrym aby coś osiągnąć to nie można odpuszczać bo nigdy nie wiesz jak blisko jesteś celu.

KrólowaInsurance
@KoronaWacek

Defetyzm to Rufy mógł szerzyć będąc jeszcze w DreamTeam. Teraz to jedynie przekazuje swoją opinię, po to w końcu jest ten portal. Metoda 3N - tak, nadużywana przez Prezesa w "intensywnej wersji" złożonej z trzykrotnie powtarzającego się wulgaryzmu nakazującego pracę to w impulsie codzienność...niestety choć w kartkówkach trzeba było pisać o wersji z z "najlepszymi". Drogi KoronaWacek po Twoim stylu wypowiedzi jak i mijaniu się z prawdą można się domyślić Twojego związku z królestwem ubezpieczeń :) pozdrawiamy serdecznie! PS: pracę w impulsie odradzam i ja

KK
@KoronaWacek

Defetyzmem to jest na co dzień między pracownikami którzy marudzą ciągle na impuls. Opinia Rufy jest raczej nasączona złymi wspomnieniami z impulsa. Nie dziwię się. A ktoś ma dobre? :) bo raczej każdy kto odchodzi to jest zadowolony.

@KrólowaInsurance

Z „3N” to jest jak w tej reklamie MM - „nie dla idiotów”. Trzeba przynajmniej spróbować zrozumieć o co chodzi - nie jest to wulgaryzm, który nawet w wersji hard (notabene wersja 3N została w tym wątku błędnie zacytowana), miał za zadanie kogokolwiek obrazić - wręcz przeciwnie przedstawienie tego w odpowiednim kontekście daje do myślenia - wiem, że nie każdego do myślenia da się zmusić ale to już zupełnie inna historia... Jak komuś praca nie pasuje, w dowolnej firmie nie tylko w impulsie, to może ją zmienić - ale tak ze swojego bogatego doświadczenia wiem, że nigdzie nie jest idealnie a z pewnością wszędzie trzeba ciężko pracować jeśli pracownik chce się rozwijać i awansować. Jeśli jesteś aktywny - to awans w impulsie jest naprawdę możliwy - jest na to mnóstwo dowodów. Inna sprawa jeśli po awansie nie radzisz sobie z nowymi/dodatkowymi wyzwaniami - jest to napewno zimny prysznic i być może powód do frustracji ale przecież z tego co wiem nikt w impulsie takiej osoby nie zwalnia - wtedy taka osoba albo dostaje wsparcie albo może przejść do innej mniej wymagającej funkcji. Mimo wszystko warto docenić nawet byłego pracodawcę, chociażby za to, że dał pracę i szansę rozwoju. Zalecam wszystkim osobom, które tak aktywnie krytykują tę firmie krótką refleksję - bo może patrzą na tę firmę tylko przez pryzmat swoich indywidualnych niepowodzeń. Nie bardzo mogę też uwierzyć w to, że w innych firmach życie usłane jest różami. Jeśli kogoś zadowala praca prosta, powtarzalna, „od do” to może udaje się pozostać niezauważonym i wydaje się, że jest spoko - nikt o nic Ciebie nie pyta bo nie spodziewa się usłyszeć nic odkrywczego. Ale jeśli jesteś ambitny, chcesz się rozwijać, awansować, to wówczas trzeba walczyć i niestety trzeba być gotowym przyjąć czasami trudne feedback’i. Takie jest życie a ja mówię jak jest.

Rufy

Myślę że gdybym wstawił tu swoje zdjęcie nie wiem czy ktos bylby w stanie przypomniec sobie moje imie a co dopiero nazwisko. Po wpisie mam wrazenie ze jednak zle trafiles :)

Niusia

Cześć wszystkim. Czytam te wszystkie opinie i niektórzy piszą że płacą im za nadgodziny inni że nie. Czy to zależy od przełożonych? Ja nie dostałam nigdy zapłaty za nadgodziny a np. "Koronawacek" pisze że zawsze płacą. Jest to dla mnie istotne bo jeśli rzeczywiście płacą to czy to znaczy że muszę zgłosić się do HR z tym tematem? Ostatnio nazbierało mi się sporo nadgodzin. Jeśli miałabym sie wypowiedzieć w kwestii pracodawcy uważam że częściowo każdy ma swoją rację. Bo np. Prawdą jest że płacą zawsze na czas przynajmniej podstawę- potwierdzam. Ale też i prawda jest że funkcjonuje coś takiego jak 3n w wersji oficjalnej oraz "wulgarnej" i niestety ta wulgarna częściej jest słyszana. Myślę że nie jest tak że ta firma nie jest dla mięczakow. Wszystko zależy od przełożonego. Ja akurat nie mogę narzekać na swojego Ale po opowieściach innych pracowników oraz tych wpisach stwierdzam że jest tu kilka osób które chyba na samym końcu mają dobro pracownika A w szczególności jego komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa. Miejmy nadzieję że to się zmieni. Pozdrawiam wszystkich :*

@Niusia

Droga Niusiu, staramy się nie doprowadzać do sytuacji aby nadgodzin nie było zbyt często, choć nie zawsze się to udaje. Jak sama wiesz, zdarzają się w działaniu firmy różne sytuacje i musimy na nie reagować. W sytuacji gdy się pojawiają nadgodziny stoimy na stanowisku, że trzeba je rekompensować i robimy to w różnych formach - odbiorem ale też wypłatą dodatkowego wynagrodzenia. Te kwestie każdorazowo powinny być ustalane z Dyrektorem Departamentu w jakim pracujesz, do czego Cię zachęcam.

Rozi
@Niusia

Chyba najlepszy wpis na tym forum. Bo jak czytam inne to mam wrażenie że jest to walka osób które wyraziły swoją negatywną opinie o firmie z kimś kto najprawdopodobniej odpisuje w imieniu firmy próbując odpierac atak. Jeśli chodzi o nadgodziny to KoronaWacek nie ma racji. Nadgodziny jeśli już są zaakceptowane to są do odbioru w postaci godzin wolnych a nie płatne jak opisuje. Jeśli chodzi o 3n także znam obie wersje i potwierdzam że częściej słyszałam ta wulgarna. I tu znów KoronaWacek przyłapany na pisaniu nieprawdy :) No i również potwierdzam że wypłata jest na czas. Jak tak czytam wpisy KoronaWacek które nijak się maja do rzeczywistości odnoszę wrażenie że albo nic nie wie na temat sytuacji firmy albo próbuje w bardzo nieudolny sposób bronić jej dobrego imienia. Jeśli chodzi o samą firmę również muszę się zgodzić z tym że jest to dobre miejsce dla studentów na start. Pracownika z dłuższym stażem czekają niestety tak jak wielu tu napisało obiecane "Nie w tym roku Ale może w przyszłym...." I tak czekamy do kolejnego roku z ciekawością co usłyszymy. A nóż się zaskoczymy? Tego bym sobie i innym życzyła. Zwłaszcza że idą trudne czasy dla pracodawców gdyż obecnie trwa czas pracownika ;) buźka

Jaki jest styl zarządzania kadrą w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Neo

macierzowy

Nomi

Hehe tam nie ma żadnego stylu :) tam nawet zarząd nie więc co robią dyrektorzy. Wyniki zestawień są robione pod zarząd A w rzeczywistości zarząd nie wie jak słabo to wygląda. Ale niech dalej myślą że bawią się w zarzadzanie ;) kontroling na bardzo słabym poziomie dlatego uciekłam szybko z tego miejsca.

@Nomi

Droga NOMI, każda firma ma własny styl zarządzania. Zarząd doskonale wie co robią Dyrektorzy, powiem więcej, Zarząd wie co robią Pracownicy i Współpracownicy, jakimi obszarami się opiekują i jak dobrą pracę wykonują - to jest właśnie styl zarządzania z którego jesteśmy dumni.

Miki
@IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Zarządzanie macierzowe w strukturach sprzedaży. Jeden wielki....... faktycznie jest galimatias, oczywiście wiadomo kto jest czyim przełożonym ale i tak są wrzutki on innych i zarządu. Jeśli impuls jest z tego dumny to kiepsko świadczy. Zarząd wie to co chcą żeby wiedział dyrektorzy. Tylko dyrektor marketingu przekazuje prawdę. (usunięte przez administratora)Zarząd do dzisiaj nie wie czemu ludzie uciekają (usunięte przez administratora)

ja pracuję
@Nomi

jak "uciekłaś" to stwierdzamy, że poziom się zdecydowanie podniósł … dzięki.

Bec

Najgorszy leasing pod słońcem!!!!Nie radzę, proszę uważać na te firmę!!!!patrzą jak tylko kasę wyciągnąć, a firmy windykacyjne zaglądają po rodzinach i nasyłają łysych....

@Bec

Dzień dobry, rozumiemy że spotkały Pana/Panią nieprzyjemności w procesie współpracy z nami, prosimy o kontakt, chętnie przyjrzymy się sytuacji i postaramy się wyjaśnić. Nie działamy w oparciu o praktyki "zaglądania po rodzinach i wysyłania łysych".

Firma studentami i śmieciówkami stoi. Prędzej namówią Cię na 3ci kierunek studiów niż dadzą umowe o pracę

mam rację
@Tomek

Firma rzeczywiście zatrudnia studentów, ale to uważam za plus, poza tym wszystkie korporacje zatrudniają studentów. Namawianie na kolejny kierunek studiów czy studiowanie - co w tym złego? Nie chcesz studiować, nie chcesz pracować ze studentami Twój wybór na pewno znajdziesz firmy gdzie nie pracują studenci. Umowa zlecenia (płacony zus, wolne płatne, prywatna opieka medyczna, elastyczne godziny pracy) - pieniądze na czas na koncie, to są normalne warunki.

Obecny

Żenada, pracuje w impulsie i denerwuje mn8e to że dyrektorzy zamiast wziąć się za robotę piszą pozytywne komentarze i każą pracownikom je plusować a potem siedzieć po godzinach, może wpis tutaj coś zmieni..

Alicja
@Obecny

Pytanie, czy te nadgodziny, o których wspominasz, są płatne? Mógłbyś dodać coś na ten temat? dzięki .

Obserwator

Skoro na młodszego analityka ogłoszneie wisi od pół roku to chyba ciężko znaleźć kogoś do pracy za 12zł na zleceniu

Obecny
@Obserwator

Nie wiem skąd masz takie informacje Obserwatorze, ale jest tak: - to jest już kolejna rekrutacja (nr 4) na nowego analityka, 3 innych dołączyło w maju i czerwcu do spółki - firma rośnie więc potrzeba nowych pracowników, - kwota jaką podałeś to kłamstwo i ma się nijak do realiów. Rozumiem, że miałeś nieudaną rekrutację w ILPOL stąd ta frustracja... w każdym razie życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach...

aspiryna
@Obserwator

Bzduraaaaaa ... nie ma w IMPULSIE ofert na 12 zł ... weź się obserwator do roboty ... gdziekolwiek !

xxx
@aspiryna

oczywiście, że nie ma bo minimalna krajowa jest wyższa. czy chcą czy nie muszą dać więcej. pozdrawiam :)

@xxx

Wnioskuję, że musisz sporo wiedzieć o tym pracodawcy. IMPULS-LEASING Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Austrii. Firmy leasingowe wchodzące w skład Holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak Słowacja, Chorwacja, Rumunia. Sądzę zatem, że w firmie o takim europejskim zasięgu wynagrodzenie jest aktualnie na dobrym poziomie. Może zechcesz powiedzieć coś więcej odnośnie tamtejszego systemu wynagradzania pracowników? Bardzo Cię do tego zachęcam.

Szachtior
@Obserwator

Pracuje w centrali i z tego co wiem to: -W ryzyku mają komplet od 4 miesięcy - niestety nikogo nie przyjmują (a chciałem tam się przenieść...) -Było ostatnio ogłoszenie do działu wycen ale rekrutacja trwała niecały tydzień i już jest zamknięta. Stawka, którą podaje obserwator oderwana od rzeczywistości- z tego co słyszałem to jest o wiele więcej... Ja miałem na wejście za godzinę 18 PLN - pierwsza praca, student bez doświadczenia. To co jest dobre to: - na zleceniu masz 20 dni gdzie możesz nie pracować a firma płaci pełną stawkę, - prywatna służba zdrowia na każdym stanowisku niezależnie od rodzaju mowy, Może to nie są kokosy ale jak na pierwszą pracę to według mnie warunki są uczciwe.

@Szachtior

Dziękuję za wyczerpującą opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.! Widzę, że aktualnie prowadzą kilka rekrutacji, szukają Dyrektora Regionu ds. Leasingu Samochodów Osobowych, Specjalisty/Starszego Specjalisty ds. Leasingu Samochodów Osobowych i Specjalisty ds. Kontrollingu: https://pracodawcy.pracuj.pl/impuls-leasing-polska-sp-z-o-o,637/oferty-pracy. Czy ktoś zamierza aplikować?

Aktualność
IMPULS-LEASING Firmą Przyjazną Klientowi po raz piąty!
Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma pozytywnie przeszła badanie jakości obsługi Klienta i po raz piąty otrzymała godło "FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI”. Na szczególną uwagę, zasługuje jednak fakt że nasze tegoroczne wyniki znajdują się powyżej wyników wszystkich laureatów Godła FPK w 2018 roku oraz powyżej laureatów branży Finanse/Ubezpieczenia/Leasing. W 2018 roku godłem Firma Przyjazna Klientowi nagrodzono 25 firm, w tym 9 z branży  Finanse/ Ubezpieczenia/ Leasing.

Firma Przyjazna Klientowi (FPK) to projekt badawczo-certyfikacyjny, który wyróżnia przedsiębiorstwa za wysoką jakość świadczonej obsługi i dobre relacje z Klientami.

Badanie przeprowadzone zostało przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, na bazie losowo wybranych Klientów ILPOL. Zakres badania obejmował następujące obszary:
•    ocena współpracy
•    ocena kontaktu
•    skłonność do rekomendacji
•    ogólne zadowolenie

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wzięli udział w badaniu za tak dobre opinie. Zapewniamy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania.
AdiDragon

Ogółem jest ok. Mimo, iż faktycznie zarząd jest jaki jest to ludzie są w porządku i da się bezproblemowo zdobyć cenne doświadczenie. Elastyczny czas pracy, zarobki jak na początek/wczesny etap kariery są akceptowalne.

Miłek
@AdiDragon

Mógłyś rozwinąć wątek „...jest jaki jest”? W zasadzie to podejście „góry” do pracowników jest moim zdaniem istotnym kryterium wyboru przyszłego pracodawcy.

Ilona
@Miłek

To prawda. Uważam, że relacje z szefostwem są tak samo ważne jak relacje między współpracownikami. Interesuje Cię ten temat, ponieważ chciałbyś podjąć pracę w IMPULS-LEASING?

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.