logo Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.

Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.

Opinie o Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.

pracownik 2013-01-04 14:18
Dla mnie to sa [usunięte przez moderatora] , zawsze cos utną z wypłaty, Masakra. A jak juz chcesz odejsc to zawsze Cie w [usunięte przez moderatora] ..... zrobią ! Warunki zarobkowe kazdy ma inne, ale jak ponegocjujesz to jest ok, ale jak jestes na działalności to za samochód jak nie masz swojego placisz 600 zł, masakra. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fach 2013-01-09 17:49
jak z atmosferą w pracy?
pracownik 2013-01-22 22:23
to zalezy w jakim oddziale, uzaleznione to od dyrektora i ludzi. Ale Warszawy nie plecam, tam siedzi cały czas prezes i jest masakra.
Były pracownik 2013-02-21 19:04
Dokładnie, nie polecam tej firmy jako pracodawcy. A jak chcecie odejsc z firmy, to poczekajcie najpierw az zapłacą za FV, bo później bedziecie sie prosic o swoje własne pieniadze. Niby jest wypowiedzenie, kazdy ma inne, liczmy 2 tygodnie, to i tak jak dacie wypowiedzenie, to w tej samej chwili wszystko wam blokuja, konto mailowe, system, itp, i nie macie mozliwosci doprowadzenie do konca zaczetych tematów. Wiec kasa zostaje w firmie !
były pracownik 2013-02-21 21:30
nie polecam, ciężka i duszna atmosfera, wszystko zależy tylko prezesa który sam decyduje o wszystkim i nie dopuszcza nikogo z pracowników do głosu. Nie ma dialogu, są tylko niekończące się monologi jednej osoby. Bardzo wiele osób samych rezygnuje i odchodzi a szczególnie dzieje się tak ostatnio w Centrali. Tylko dla hardcorowców i tzw.rekinów biznesu.
xtrac 2014-01-21 08:36
Jeżeli nie pracowałeś wcześniej w Raiffeisenie to raczej odpuść sobie. No chyba, że masz dużo klientów, którzy pójdą za tobą niezależnie od "barw klubowych". Wtedy można nieźle zarobić. Co do centrali w Wa-wie, to nie wiem jak ludzie tam wytrzymują. Teatr jednego aktora, który przy okazji bywa Prezesem. No chyba, że lubisz "amway'owskie" klimaty i niekończące się popisy oratorskie i eksperymenty psychologiczne na żywych organizmach prowadzone pana Prezesa kończące się czasem grubo po północy. Sposób zwalniania pracowników wprost żenujący. Jak na tak małą firmę to niezłe IT, ale proces "z innej epoki".
gosc12345 2015-05-26 21:01
prezes prezesem ale o ile nie jest sie od razu na starcie negatywnie nastawionym to mozna sie jednak tutaj sporo nauczyc. sporo zalezy od departamentu, ale w wiekszosci przypadkow ludzie sa nastawieni pozytywnie i nie patrza tylko na siebie i mozna sie bez problemu dogadac jak z czlowiekiem
pracownik 2015-07-06 11:18
Dokładnie teatr, tylko główny aktor pomału się wypala,i niestety pomysły coraz gorsze.
byly_pracownik 2015-07-27 15:11
atmosfera nie jest zła, ale poszanowanie dla pracownika ZEROWE. wypowiedzenia z dnia na dzień, wszystko blokują, żadnego podziękowania. olbrzymia rotacja W KAŻDYM dziale (czy departamencie jak to nazywają). wystarczy śledzić przez chwile ogłoszenia, co chwila na to samo stanowisko.
nick 2015-11-28 16:29
w porownaniu z innymi firmami nie jest tak najgorzej jak komus sie chce to da sie przyzwoicie zarobic
Adam B. 2016-09-20 22:31
Fakt Zarząd to tragedia. Traktuje ludzi jak zwierzęta.
anna anna 2016-09-20 22:40
Pracowałam Kilka lat. Najgorsze w tej firmie to podejście Zarządu do pracowników, co też przelewa się na podejście dyrektorów na swoich ludzi. Zarząd składa się z mało inteligentnych Panów, którzy próbują robić pranie mózgu na przedziwnych spotkaniach pod tyt. "Racje mamy My, A jak ty masz racie to i tak nie masz racji, bo jesteś nikim" Ludzie uciekają z tej firmy, zresztą chyba im to na rękę bo najchętniej zatrudniali by na umowę zlecenie ....., nam osoby które pracują tam na zleceniu po ponad 5 lat i co roku jest im obiecywana umowa o pracę.....

Am 2016-09-20 22:56
W tym momencie sa ogłoszenia, najnowsze mają 4 dni na Specjalista ds. Leasingu samochodów do 3,5t i to jest dobrze płatne, wiadomo chyba jak jest tam
obserwator 2017-01-03 12:48
Potwierdzam,
Zarząd składa się z mało inteligentnych Panów.
Teatr tragikomedii w wykonaniu aktora z nastawieniem na komedie.
Motto firmy : Duże zyski mała płaca.
Felek 2017-01-13 13:18
Czy są jakieś nowe ogłoszenia o pracy? Ostatnie były z listopada i nie wiem czy są aktualne? Może ktoś ma wiedzę o zarobkach i ewentualnych dodatkach?
Paulina 2017-02-28 10:20
@Felek, oczywiście! Firma ciągle zamieszcza nowe oferty pracy. Czy któraś z nich Was zainteresowała?
AdiDragon 2017-03-16 13:15
Ogółem jest ok. Mimo, iż faktycznie zarząd jest jaki jest to ludzie są w porządku i da się bezproblemowo zdobyć cenne doświadczenie. Elastyczny czas pracy, zarobki jak na początek/wczesny etap kariery są akceptowalne.
AdiDragon 2017-03-16 13:16
Paulina 2017-03-17 08:23
@AdiDragon, a co podoba Ci się w Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. najbardziej?
Przyjemniaczek 2017-03-20 11:34
Byłem tam na rozmowie, przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, bardzo profesjonalna Pani zastępca dyrektora ds. HR, liczę że mnie zatrudnią ponieważ bardzo mi się spodobało! Jest też na co popatrzeć, więc kolejna zaleta..
Przyjemniaczek 2017-03-20 11:40
Byłem tam na rozmowie, bardzo miła atmosfera, profesjonalna Pani zastępca dyrektora ds. HR. Wszystko jasno wyjaśnione. Kolejną zaleta to że jest na co popatrzeć.. Mam nadzieję że mnie zatrudnią!
Paulina 2017-03-21 09:34
@Przyjemniaczek dobrze to słyszeć. Udało Ci się dostać pracę?
Przyjemniaczek 2017-03-23 14:15
Jeszcze nie wiem, dowiem się w ciągu dwóch tygodni, ale ciągle sprawdzam telefon, na pewno dam znać!
Natalia 2017-03-25 16:56
Impuls-leasing Polska ma sporo ofert pracy. Złożyłem w firmie swoje cv i czekam czy będę wezwany na rozmowę? Jak przebiega rekrutacja to jeden czy więcej etapów?
Paulina 2017-03-27 10:08
@Przyjemniaczek w takim razie trzymam kciuki! Oferty pracy Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. możecie znaleźć na portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/praca/impuls-leasing-polska-sp.-z-o.o.;pr
kamilooos 2017-04-10 21:06
Śmieszne, jak pod KAŻDYM zapytaniem o pracę w danej firmie na forach zawsze swoje żele wylewa banda nieudaczników, którym po prostu nie wyszło :) I to niezależnie o branży!
kamilooos 2017-04-10 21:07
Paulina 2017-04-11 09:40
@kamilooos, a Ty jesteś pracownikiem Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.? Może powiesz nam o swoich doświadczeniach z firmą?
Ewelina 2017-04-11 20:12
Dostałam zaproszenie na rozmowę. Proszę powiedzcie jak tam jest teraz. Możliwa jest umowa o pracę???
Paulina 2017-04-12 08:58
@Ewelina, jakie stanowisko Cię interesuje?
Ewelina 2017-04-12 18:26
specjalista ds. sprzedazy
Ewelina 2017-04-13 14:25
Jakie sa warunki wynagradzania i system motywacyjny????
Iza 2017-04-20 12:43
Czy Impuls-leasing Polska nie w chwili obecnej zapotrzebowania na nowych pracowników? Może ktoś ma jakieś tajemne informacje i mógłby podzielić sie nimi? To fajna firma i chciałabym koniecznie dostać się tu do pracy. Jakie warunki są wymagane na początku?
Remik 2017-05-21 14:14
Pracowałem tam przeszło 4 lata i odejście było najlepszą decyzją jaką podjąłem w życiu. Zaczynając od umowy oferują głównie śmieciówki albo działalność. Z byle powodu potrafią wyrzucić dobrego pracownika z dnia na dzień. Termin wypowiedzenia to 7 dni. Natomiast gdy sam chcesz odejść i skorzystać z 7 dniowego okresu wypowiedzenia zaczynają kręcić i prosić byś został dłużej. Gdy nie zgadzasz się potrafią pojawić się niemiłe epitety świadczącę o kulturze kadry zarządzającej. Z podwyżkami to jest ciężko dostać sensowną kwotę, zazwyczaj kręcą że zarząd nie wyraża zgody na więcej, dopiero gdy przystawi się ich pod ścianą że nie zgadza się na proponowaną kwotę są ulegli. Jeśli nie masz w sobie żyłki negocjatora dadzą Ci ledwo na przetrwanie. Natomiast sobie potrafią wypłacać niebotyczne premie. Wyniki i dynamiczny rozwój którym się chwalą można włożyć między bajki. Wyniki mówią same za siebie. Obecnie odpływa wiele osób z firmy, rotacja godna wstawienia drzwi obrotowych. Są też plusy, elastyczne godziny pracy oraz możliwość wyrobienia sobie dystansu do wielu rzeczy oraz odporności na stres. Po roku przestajesz się przejmować czymkolwiek, im większy dystans tym lepiej Ci się pracuje. Premie marne, socjal którym się chwalą na bardzo słabym poziomie, im niższe stanowisko tym niższe wynagrodzenie i więcej pracy, Multisport drogi. Dopiero po odejściu do konkurencji zobaczyłem jak może wyglądać normalna firma.
Remik 2017-05-21 14:15
Paulina 2017-05-22 09:11
@Remik piszesz, że firma potrafi wyrzucić pracownika z dnia na dzień z błahego powodu. O jakich powodach konkretnie piszesz? Czy możesz przytoczyć tutaj jakąś sytuację?
Remik 2017-05-22 21:51
Zanim zrezygnowałem było kilka takich przypadków, jeden z nich to pracownik firmy ktory hobbistycznie gral w zepole muzycznym co nie spodobalo sie w firmie.
Zostaw swoją opinię o Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.