Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.

Opinie o Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.

pracownik 2013-01-04 14:18:32
Dla mnie to sa [usunięte przez moderatora] , zawsze cos utną z wypłaty, Masakra. A jak juz chcesz odejsc to zawsze Cie w [usunięte przez moderatora] ..... zrobią ! Warunki zarobkowe kazdy ma inne, ale jak ponegocjujesz to jest ok, ale jak jestes na działalności to za samochód jak nie masz swojego placisz 600 zł, masakra. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fach 2013-01-09 17:49:25
jak z atmosferą w pracy?
pracownik 2013-01-22 22:23:42
to zalezy w jakim oddziale, uzaleznione to od dyrektora i ludzi. Ale Warszawy nie plecam, tam siedzi cały czas prezes i jest masakra.
Były pracownik 2013-02-21 19:04:09
Dokładnie, nie polecam tej firmy jako pracodawcy. A jak chcecie odejsc z firmy, to poczekajcie najpierw az zapłacą za FV, bo później bedziecie sie prosic o swoje własne pieniadze. Niby jest wypowiedzenie, kazdy ma inne, liczmy 2 tygodnie, to i tak jak dacie wypowiedzenie, to w tej samej chwili wszystko wam blokuja, konto mailowe, system, itp, i nie macie mozliwosci doprowadzenie do konca zaczetych tematów. Wiec kasa zostaje w firmie !
były pracownik 2013-02-21 21:30:40
nie polecam, ciężka i duszna atmosfera, wszystko zależy tylko prezesa który sam decyduje o wszystkim i nie dopuszcza nikogo z pracowników do głosu. Nie ma dialogu, są tylko niekończące się monologi jednej osoby. Bardzo wiele osób samych rezygnuje i odchodzi a szczególnie dzieje się tak ostatnio w Centrali. Tylko dla hardcorowców i tzw.rekinów biznesu.
xtrac 2014-01-21 08:36:54
Jeżeli nie pracowałeś wcześniej w Raiffeisenie to raczej odpuść sobie. No chyba, że masz dużo klientów, którzy pójdą za tobą niezależnie od "barw klubowych". Wtedy można nieźle zarobić. Co do centrali w Wa-wie, to nie wiem jak ludzie tam wytrzymują. Teatr jednego aktora, który przy okazji bywa Prezesem. No chyba, że lubisz "amway'owskie" klimaty i niekończące się popisy oratorskie i eksperymenty psychologiczne na żywych organizmach prowadzone pana Prezesa kończące się czasem grubo po północy. Sposób zwalniania pracowników wprost żenujący. Jak na tak małą firmę to niezłe IT, ale proces "z innej epoki".
gosc12345 2015-05-26 21:01:23
prezes prezesem ale o ile nie jest sie od razu na starcie negatywnie nastawionym to mozna sie jednak tutaj sporo nauczyc. sporo zalezy od departamentu, ale w wiekszosci przypadkow ludzie sa nastawieni pozytywnie i nie patrza tylko na siebie i mozna sie bez problemu dogadac jak z czlowiekiem
pracownik 2015-07-06 11:18:24
Dokładnie teatr, tylko główny aktor pomału się wypala,i niestety pomysły coraz gorsze.
byly_pracownik 2015-07-27 15:11:34
atmosfera nie jest zła, ale poszanowanie dla pracownika ZEROWE. wypowiedzenia z dnia na dzień, wszystko blokują, żadnego podziękowania. olbrzymia rotacja W KAŻDYM dziale (czy departamencie jak to nazywają). wystarczy śledzić przez chwile ogłoszenia, co chwila na to samo stanowisko.
nick 2015-11-28 16:29:53
w porownaniu z innymi firmami nie jest tak najgorzej jak komus sie chce to da sie przyzwoicie zarobic
Adam B. 2016-09-20 22:31:30
Fakt Zarząd to tragedia. Traktuje ludzi jak zwierzęta.
anna anna 2016-09-20 22:40:33
Pracowałam Kilka lat. Najgorsze w tej firmie to podejście Zarządu do pracowników, co też przelewa się na podejście dyrektorów na swoich ludzi. Zarząd składa się z mało inteligentnych Panów, którzy próbują robić pranie mózgu na przedziwnych spotkaniach pod tyt. "Racje mamy My, A jak ty masz racie to i tak nie masz racji, bo jesteś nikim" Ludzie uciekają z tej firmy, zresztą chyba im to na rękę bo najchętniej zatrudniali by na umowę zlecenie ....., nam osoby które pracują tam na zleceniu po ponad 5 lat i co roku jest im obiecywana umowa o pracę.....

Am 2016-09-20 22:56:27
W tym momencie sa ogłoszenia, najnowsze mają 4 dni na Specjalista ds. Leasingu samochodów do 3,5t i to jest dobrze płatne, wiadomo chyba jak jest tam
Zostaw swoją opinię o Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.