Opinie o Wytwórnia Przyszłości w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wytwórnia Przyszłości. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wytwórnia Przyszłości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Przyszłości w Pabianice

Karolina Nowy wpis

@Jacek, tak, oczywiście chodziło mi o Wytwórnie Przyszłości. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Czy jesteś pracownikiem firmy Wytwórnia Przyszłości? Możesz powiedzieć coś na temat pracy w tym miejscu? Czy firma oferuje możliwości rozwoju dla pracowników?

Jacek Nowy wpis
@Karolina

Na rozmowie rekrutacyjnej firma oferuje wszystko,tak więc w teorii jest mozliwość rozwoju. (usunięte przez administratora) Niestety więcje nie chce się wypowiadać ponieważ to co należy robić w czasie swojej pracy według tej firmy jest dla mnie nieakceptowalne a nawet szokujące. Jesli zależy Ci na pracy w tej firmie proponuję spotkanie rekrutacyjne,sama się przekonasz jak gładko Ci poszło i jak wygląda to wspaniale. Dostaniesz wskazówki na maila co masz robić i wtedy się mocno zdziwisz jak odbiega to od rozmowy pierwszej i jak jest dziwne.

Karolina Nowy wpis

@x, czy mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Czy jesteś pracownikiem firmy Fabryka Opakowań? Mógłbyś zdradzić z jakich powodów odradzasz pracę w firmie? @Jacek, czy zdecydowałeś się podjąć pracę w firmie? Jesteś aktualnie jej pracownikiem i możesz powiedzieć nam coś więcej na temat aktualnych warunków pracy? Czy firma oferuje możliwości rozwoju?

Jacek Nowy wpis
@Karolina

Nie wiem czy doczytałaś post,nie Fabryka Opakowań a Wytwórnia Przyszłości

Jacek

Czy ktoś może potwierdzić prace animatora w szkołach? Proponują w ogloszeniu 2500 netto,samochód służbowy ,ale na początek dają umowe o dzieło ,nawet nie jest to śmieciówka,bez gwarancji dalszego zatrudnienia. Chciałbym się dowiedzieć czy komuś udało się po miesiącu umowy o dzieło zostac na stałe? I jak wygląda sprawa z autem? W ogłoszeniu jest praca 8 godzin,ale umowa o dzieło ma inny wymiar,tam robisz aż zrobisz,może być i 12 godzin dziennie. Proszę o opinie?

x
@Jacek

nie idź tam pod żadnym pozorem

beatrix

Praca w Wytwórni jest spoko. Szanują ludzi, a w okresie wakacyjnym można więcej zarobić. Są dobrze zorganizowani. Nie ma problemów z urlopami. W takiej wytwórni to można robić, a i do dzieci się człowiek przywiązuje

@beatrix

dobrze zorganizowani ? hahahhah

ilona

Hej. Nie chce się sugerować niektórymi komentarzami, szczególnie, że słyszałam dużo dobrego o wytwórni przyszłości. Chciałabym się jednak dowiedzieć, czy aktualnie istnieje szansa na zatrudnienie?

Basia86

Jednocześnie potwierdzam rzetelność firmy w przedstawianych treściach i wykonywanej pracy. Firma godna polecenia. Profesjonalni instruktorzy, niesamowicie przedstawiane tematy z pozoru dla dziecka nie do nauczenia. W rzeczywistości robią kawał dobrej roboty. Polecam

Basia86

Przepraszam firmę Wytwórnia Przyszłości i jej właściciela za to, że kłamałam podając warunki zatrudnienia i fałszywe stawki finansowe w opisie firmy. Wpisów dokonywałam pod nickami: ABC, 123, Bulcia, Marlenka,Monix, f1,Ktoś, ... Wyrażam głębokie ubolewanie z powodów nieprawdy, którą napisałam. Jednocześnie dziękuję firmie za nieujawnienie moich danych na gowork. Proszę o niewyciąganie dalszych konsekwencji prawnych w mojej sprawie. Jeszcze raz Przepraszam

Jest dokładnie tak jak to opisałam w komentarzu powyżej. W ogłoszeniu mówią, że stawka godzinowa to 15-20 zł, a później kiedy mówią, ze przyjmują do pracy proponują 8zł za godzinę. Śmiech.

zoska

Żałuje, że w ogóle postanowiłam próbować dołączyć do firmy. ABSOLUTNIE NIE POLECAM, JEŚLI NIE WIERZYCIE TO SAMI SIĘ PRZEKONACIE CO OFERUJĄ CI PAŃSTWO!!!

Basia86

Dziękujemy konkurencji za zabawne hejty :):):):)

monix

Ilekoć zapytałam o strone firmy to mowia ze jeszcze nie ma bo jest w budowie...ścieema.

Bulcia

Nie mogę, tak sobie napisałam po złości, bo nie lubię jak komuś coś wychodzi:)

Bulcia

Jak czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Daję rękę uciąć, że połowa tego została wypisana przez samych właścicieli :) Tak to już bywa. Nie polecam tej firmy.

toyka

Wypróbowałam już wiele firm. Wytwórnia jest naprawdę bardzo konkretna

Wenus

a może Twoje pretensje wynikają z tego powodu, że niestety po wstępnej rozmowie podziękowali Ci. Co do wynagrodzenia to w ogłoszeniu są widełki i to raczej oczywiste, że świeżo zatrudniona osoba dostanie najwyższą pensję.

Marlenka
@Wenus

Masz całkowitą rację. To co pisze Pani powyżej to stek bzdur. (usunięte przez administratora) Jeśli miałabym dodatkowo coś robić oprócz widnienia na liście pedagogów, to zapłaciliby mi we frankach szwajcarskich. Jednak po dłuższym namyślę zrezygnowałam z tej oferty ponieważ wole euro :) I nie zgadniecie. Zgodzili się :) Super firma, tak trzymać!

@Wenus

watpie, jestem pewna ze to prawda, sama przez to przeszlam

Edyyyyyta

ja pracuję w Łodzi, ale na rozmowę byłam zaproszona do Warszawy. było warto przejechać się do 100licy

hoom

Czy ktos z Was rekrutowal sie w krakowskim oddziale? Z gory dzieki za odp

Martyna

Praca w wytwórni spoko, cieszę się że uwolniłam się od korpo, teraz idę na urlop macierzyński i nikt nie robi mi w firmie problemu

kandydatka

Do mar- tak, bylam na rozmowie, ale nie dostałam info o drugim etapie albo o okresie próbnym to chyba cos poszlo mi nie tak. Rozmowa byla ok, o mnie moim doświadczeniu i stosunku do pracy. Następna rekrutacja jest w grudniu to wtedy będę próbować jak nic nie znajdę

xwy

popieram

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Przyszłości - Pabianice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wytwórnia Przyszłości?

Kandydaci do pracy w Wytwórnia Przyszłości napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wytwórnia Przyszłości
2.7/5 Na podstawie 38 ocen.
  • ul. Aleksandra Lubomirskiego 27 lok. 1
    31-509 Pabianice