Efficient At Work

Opinie o Efficient At Work

Nieuczciwe uitzendbureau Nowy wpis

Wiele osób zostało (usunięte przez administratora) Nie zwrócono im kaucji za klucz ani za rower. Nie ma zapisu w umowie, który nakazywałby zwrot klucza czy roweru na adres agencji. W związku z tym to co robicie jest nielegalne.

Nowy wpis

@Nieuczciwe uitzendbureau

Witam. Informacja o konieczności zdania roweru w biurze jest oficjalnie przekazywana podczas rozmowy oraz jest ona zapisana w podręczniku dla pracowników. Zatem jest wszystko bardzo transparentne.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Efficient At Work?

aaaa

Wszystko weryfikowane jest na podstawie CV i rozmowy, czasem po prostu ktoś sie nie dostaje, bo jest więcej zgłoszeń niż miejsc pracy

Efficient at Work Nowy wpis
@aaaa

Albo się dostaje i czeka tygodniami na pracę i jest rzucany z firmy na firmę byleby tylko zapłacić im za lokację.

Czy Efficient At Work zatrudnia studentów?

Waldek M

Dobra rozmowa. Szybko i konkretnie do brzegu. Jestem zadowolony.

Prrecel

Ciekawe dlaczego większość wpisów jest usuwana przez administratora?czyżby tutaj jest jak w pis?niewygodne komentarze się usuwa.piszecie ze samochód i paliwo za darmo.nic nikomu nie dajecie za darmo.

@Prrecel

Treście nie są usuwane. Nie pobieramy opłat za paliwo zatem nie rozumiemy Pana wypowiedzi.

Czy w Efficient At Work są szkolenia zewnętrzne?

Natka

Witam . Pracowałam w Efficient at work i mogę powiedzieć że agencja rzetelna uczciwa i godna polecenia ... Miałam fajna i ciekawą pracę oraz super zakwaterowanie blisko miejsca pracy ... Nie mam żadnych zastrzeżeń . Pracowałam 6 miesięcy i zjechałam do Polski .. Oczywiście w marcu na pewno wrócę do Holandii j właśnie do tej agencji inna nie wchodzi w grę... Było super miło wspominam i Panie z biura również bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte służą pomocą... Pozdrawiam

Szukam Pracy

Witam czy agencja godna polecenia? Czy jest gwarancją godzin w firmach do których rekrutują?

Agata

Mam akurat doświadczenie jako pracownik ochrony podczas różnych eventów, więc czy istnieje możliwość negocjowania wynagrodzenia w oparciu o większe doświadczenia?

@Agata

Tak jest taka możliwość. Zachęcamy do aplikowania.

Szybki

Czy lokalizację i przyjazd do firmy odbywa się w weekendy ?

@Szybki

Przyjazdy odbywają się od poniedziałku do piątku.

Anna Styczeń

Agencja rzetelna i uczciwa. Umowa i zasady jasne. Korzystałam kilka razy i zawsze wracałam zadowolona. Nie mam uwag. 5

@Anna Styczeń

Dziękujemy za zaufanie.

Bernadeta Bronowicz

Bezpieczny i uczciwy pośrednik, który gwarantuje zakwaterowanie w dogodnych warunkach niedaleko miejsca pracy.

@Bernadeta Bronowicz

Cieszymy się ,że współpraca z nami była dla Pani pozytywna.

zainteresowana

Ile mozna zarobic przy kwiatach na szklarni w tydzien na czysto po wszystkich oplatach?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Efficient At Work odbywa się również w języku angielskim?

Efficient at Work

Tak. Oczywiście. Jest też możliwość rozmowy w języku rosyjskim i ukraińskim.

Olga Szymanek

Szczerze mówiąc był to pierwszy mój wyjazd zagraniczny i byłam pełna obaw bo znalazłam różne opinie na temat warunków pracy i wypłat. Na szczęście żadne negatywy się nie sprawdziły. Agencję polecam innym chcącym co nieco zarobić.

Damian Szurek

Trafiłem w dobre, zgrane towarzystwo i w sumie miło wspominam wyjazd do Holandii. Sama agencja bardzo w porządku. Dobre warunki mieszkaniowe, transport do pracy i wypłata wszystko na plus

Barbara Wiktor

Jak dotąd niezawodni. Wszystkie ustalenia są wiążące, pracownik jest dobrze zabezpieczony. Najlepsza agencja pracy, z którą miałam szansę współpracować.

katarzyna rajwa

Jak chcecie dostać dobrze płatną prace, to tylko tutaj ! Rekrutacja przebiega beztresowo. Sa wypłacalni, zawsze kasa jest na czas, wg mnie to super opcja.

Monika Pasterek

Pojechałyśmy z koleżanką można powiedzieć z marszu. Znalazłyśmy tą ofertę pracy i postanowiliśmy z niej skorzystać. Po tygodniu już byłyśmy na miejscu. Praca jak praca wiadomo chcący zarobić trzeba pracować ale na mieszkaniu była grupa bardzo fajnych ludzi dobrze się dogadywaliśmy . Wróciłyśmy zadowolone i zarobione. Jak będzie potrzeba to wrócimy.

Robert

Niezdecydowanym polecam te agencje bo mam doświadczenie na własnej skórze. Wyjeżdżałem z Efficient kilka razy i zawsze było ok. W razie jakiś problemów agencja stara się pomóc i je szybko rozwiązać żeby wszyscy byli happy. Fajna, że jest opcja ubezpieczenia bo daje poczucie spokoju i można skupić się na pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient At Work - Końskie

• Jak się pracuje w Efficient At Work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient At Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient At Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient At Work?

Kandydaci do pracy w Efficient At Work napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient At Work