Opinie o KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Końskie

Czy w KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy nowo zatrudnione osoby w KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

kolorowa Nowy wpis

Tak jak ktoś pisał niżej - często na początku jest wolontariat albo staż przez urząd pracy. Później umowy na czas określony. W każdym razie "jakaś" forma umowy jest od początku, nie ma nic na czarno.

Jaka umowa obowiązuje w KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości podczas okresu próbnego?

dudek Nowy wpis

Na początek to zwykle wymuszają jakiś krótki okres wolontariat, pospisujesz świstek że nie chcesz kasy i trybisz za darmo ;) Po tych paru dniach umowa o pracę na okres próbny (zwykle 3 miesiące), następnie - jak spodobasz się dyrektorce swojego działu - możesz liczyć na umowę na rok. A tak kolejne umowy, aż po 3 latach muszą dać umowę na czas nieokreśony. Albo nie dać w ogóle ;)

Jack94

Pracowałem tam jakiś czas temu i niestety nie mam dobrych wspomnień. Atmosfera grozy, zero przygotowania merytorycznego do pracy, wymagania z kosmosu, a pensja minimalna. Faktycznie wykorzystują trudną sytuację życiową kandydatów do pracy. Oczywiście umowa czasowa, zero stabilności. Od pracownika biurowego oczekują, że będzie biegal z ulotkami po przypadkowych firmach w mieście i namawiał na pożyczki. Uwłaczające godności ludzkiej, czułem się jak jakiś Jehowy. Była to jedna z moich pierwszych prac i myślałem, że tak jest wszędzie, ale na szczęście są jeszcze normalne miejsca pracy.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości na stanowisko Specjalista ds. projektów unijnych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Końskie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Końskie
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy PRODUCT DEVELOPMENT MANAGER
HR Support
Nikol

Radzę omijać KSWP również odnośnie kredytow Ktory kredytobiorca kasy słaby psychicznie jak popadnie w chwilowe problemy finansowe KSWP tylko czeka na takie osoby No cóż Radca Prawny musi zarabiać Ciekawa jestem czy od kwoty którą pobrał ode mnie a kwota duża powyżej 10 OOO zł odprowadził podatek Cóż KSWP nie podlega żadnej kontroli

Nikt

Niestety potwierdzam wcześniejsze opinie. Lepiej omijać szerokim łukiem. Stawki żałośnie niskie, nawet jak na Końskie. Szukają (usunięte przez administratora) nie pracowników. Żerują na osobach zdesperowanych, takich które za wszelką cenę muszą znaleźć pracę, aby poplacic rachunki. Lepiej sprzedawać pietruszkę na bazarze, niż te ech badziewne produkty. Kultura organizacyjna zerowa. Przykład idzie z samej góry. Ten prezesik traktuje człowieka jak szmatę do podłogi, wyciśnie i wyrzuci. To też lepszy (usunięte przez administratora) aż się dziwię, że do tej pory jeszcze go nie posadzili. Siedziba firmy robi wrażenie, ale to tylko fasada. Nie dajcie się nabrać na obietnice bez pokrycia i (usunięte przez administratora)po godzinach !

Malwina

@Nik a z czego ta rotacja wynika?

Nik

Niestety niewarto, bo rotacja pracowników jest duża, to samo swiadczy o pracodawcy.....niezdecydowany

Jak najdalej od tegoż pracodawcy! Zaniżają stawki na okresie próbnym, obiecując, że później stawka wzrośnie, ale nigdy tak się nie dzieje. Ten proceder dotyka prawie wszystkich nowo przyjmowanych pracowników. Do tego zawierają jedynie umowy czasowe. W firmie pracują po wiele lat osoby zatrudnione wciąż na umowach czasowych. Pracowników traktują jak śmieci. Kultura organizacyjna zerowa.

Aleksandra

Apropo stawek, których temat poruszyłeś w swoim komentarzu odnośnie firmy w KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości. Czy dalej jest taka sytuacja, iż stawki obiecane podczas rozmowy rekrutacyjnej różnią się od tych już późniejszych - po zatrudnieniu? A może od czasu dodania przez Ciebie komentarza sytuacja z tym związana uległa zmianie na korzyść pracowników firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości - Końskie

• Jak się pracuje w KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości?

Zobacz opinie na temat firmy KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości

KSWP Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości