Efficient At Work

Opinie o Efficient At Work

Leszek

Witam, szukam informacji na temat pracy w firmie efficient at work. Interesują mnie perspektywy rozwoju oraz atmosfera panująca w firmie, jakie stosunki panują pomiędzy współpracownikami? Wszelkie inne informacje mile widziane! Pozdrawiam!

@Leszek

Nie jesteśmy dużą firmą. Mamy jedno biuro w Holandii i jak najbardziej staramy się o rodzinna atmosferę zarówno w pracy jak i po.

Zadowolony

Wszystko jest ok praca kasa na kacie i mieszkanie Moje sugestie dla Efficient At Work: Aby tak dalej . Jest spoko Lubię atmosferę w Efficient At Work za: Wszystko

@Zadowolony

Dziękujemy za pozytywną oponie :)

Niki

Trudno znaleźć opinie o pracy w firmie. Czy w ogóle potrzebują kogoś teraz?

@Niki

Tak. Mamy obecnie dużo ofert pracy. Takich jak: - Sortowanie warzyw i owoców. - Praca z kwiatami na magazynie i szklarni. - Prace przy montażu elementów mocowań paneli słonecznych. - Krojenie i pakowanie sałatek. - Montaż rowerków treningowych. - Montaż linii produkcyjnych / taśm produkcyjnych. - Nadziewanie i pakowanie próżniowe szaszłyków.

Ile jest zmian w Efficient At Work?

Efficient at Work

Większość naszych ofert bazuje na pracy pierwszo zmianowej. Oczywiście tam gdzie mamy zmianę popołudniową oraz nocną płacimy więcej.

Jak jest z pakietem medycznym w Efficient At Work? Można dołączyć rodzinę?

Efficient at Work

Pakiet medyczny jest bardzo podobny do Polskich warunków. W Holandii można uzyskać / rozliczyć zwrot kosztów ubezpieczenia :)

Paulina M

Fajna rekrutacja. Nie jak szybka łapanka typu wsiadaj i jedz do pracy a wszystko dowiesz się na miejscu :) hahahhaha. Bo takie przeważnie słyszałam dzwoniąc po większych firmach.

Dawid

Pracujecie w systemie 12 godzinnym?

@Dawid

W większości naszych miejsc pracy są pierwsze zmiany.

Bartoszyk

Byłem z nimi w Holandii żeby na szybko coś  dorobić. Wywiązali się z umowy. Nie mogę narzekać bo wyszło fajnie, a przy okazji poznałem życie w Holandii. Wiadomo  żeby  dobrze zarobić to trzeba się spiąć i rura. Sama agencja ok.

Ewka

Ja byłam z nimi na robocie i było spoko. Teraz szukam kolejnego wyjazdu na https://rekrutacja28.wixsite.com/mojawitryna jak będzie coś ciekawego to pojadę bo jest luz. Nie trzeba samemu szukać kwatery czy transportu. Jedziesz robisz i bierzesz kasę.

Ewelina

Pracowałam przy kwiatach na szklarniach. Nie powiem, że były luzy. Początki były trudne. Potem wpadłam w rutynę. Agencja w porządku rozwiązywała nasze problemy i nie culiśmy się zostawieni na pastwę losu. Nie mogę na nich złego słowa powiedzieć bo wszystko było w umowie i byłam świadoma tego co i jak. Polecam.

Teresa

@Adam, nie mogę odpowiedzieć bezpośrednio na Twoją wiadomość, ponieważ była napisana nie do końca w odpowiedni sposób (przy użyciu innej opcji na forum). Piszesz, że jesteś rekruterem w Efficient At Work. W jaki sposób najlepiej aplikować do pracy? Jakie dokumenty są potrzebne? Napisz proszę więcej na ten temat na forum!

Xxx
@Teresa

Ile można wyciągnąć na czysto ? Po odjeciu mieszkania i ubezpieczenia . Proszę o szczerą odpowiedź

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w efficient at work i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Tak ja jestem rekruterem na terenie całego kraju.

https://mypolacy.nl/dyrektor-agencji-pracy-do-polaka-jesli-powiesz-cos-mediom-lub-zglosisz-to-na-policje-to-cie-zabije/ Nie polecam!

Ww

Ja tez nie polecam byłam widziala i nie życzę najorszemu wrogowi za to ze zjechała zajęli mi 300eur patologia i tyle jak można traktować ludzi jak roboty a te 2 panie siedzą w biurze i się śmieją z dzierży sama byłam światku jak Ania mówiła do córki ze tu pracuda same wiesniary

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient At Work - Końskie

• Jak się pracuje w Efficient At Work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient At Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient At Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient At Work?

Kandydaci do pracy w Efficient At Work napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient At Work