Project Fm Mariusz Kozłowski

Rawa Mazowiecka

Opinie o Project Fm Mariusz Kozłowski

frido 2013-01-05 05:19:08
Z uzyskanych przeze mnie informacji firma jest jak najbardziej legalna, a pan [usunięte przez moderatora] jest jedynie jej pracownikiem. Nie orientuję się w jego życiu osobistym, ale jako dj jest w pełni profesjonalny. W zeszłym roku prowadził dla naszej firmy event i myślę, że nasza współpraca na tym się nie skończy. Ze swojej strony w pełni polecam
Filip 2013-01-05 11:26:16
Co ma wspólnego opinia na temat życia prywatnego a do tego jak pracuje P. [usunięte przez moderatora]? Nie profesjonalna opinia niestety.
Marta i Tomek 2013-02-03 02:23:13
Właśnie wróciliśmy z balu prowadzonego przez pana [usunięte przez moderatora]. Było bajecznie :) za półtora roku nasz ślub. Już wiem, kto będzie na nim odpowiedzialny za oprawę muzyczną. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za super zabawę!
Maciek.Szczepanski 2013-02-04 22:44:19
Profesjonalizm i rzetelność- zdecydowanie polecam
anonim.gall 2013-02-04 22:51:08
doświadczenie, niezawodność, perfekcjonizm, kreatywność - polecam
Robert.Bednarek 2013-02-04 22:53:50
Nasze wesele odbyło się w grudniu 2012.
na początku było jak zawsze decyzja zespól czy DJ. Po wysłuchaniu próbek kilku zespól zadecydowaliśmy ze chcemy zatrudnić DJ. A po trafieniu stronę ProjectFM już wiedzieliśmy ze chcemy aby on zagrał na naszym weselu. Moja przyszła małżonka nie chciała słyszeć o innym DJ i nawet aby [usunięte przez moderatora] mógł na nim zagrać lekko zmieniliśmy datę naszego wesela. I co najważniejsze był to strzał w dziesiątkę.
Zabawa była ekstra , wszyscy doskonale się bawili, nikt nie siedział. A mieliśmy gości w szerokim przedziale wiekowym i każdy znalazł w repertuarze [usunięte przez moderatora] coś dla siebie.
szuran 2015-09-14 16:43:50
Widzę, że opinie sprzed bardzo długiego czasu. A teraz pan Kozłowski dalej prowadzi swoją działalność, a jeżeli tak to czy domawia się z jakimiś podwykonawcami czy jest sam, gra tańczy i śpiewa :) ? Pytam, bo chciałbym się gdzieś zaczepić i przez weekendy trochę kasy przytulić, ale nie wiem czy akurat tutaj jest to możliwe.
Zostaw swoją opinię o Project Fm Mariusz Kozłowski - Rawa Mazowiecka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Project Fm Mariusz Kozłowski