Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

Witold

Takie warunki proponuje firma a każdy podejmuje decyzję czy zgadza się i to jest ok!

Andrzej Szafrański

Pracuję w Firmie INVENT Sp. z o.o. od Września 2018 r i z pracy w tej firmie jestem zadowolony. Koordynatorzy są pomocni , empatyczni pracowników traktują po koleżeńsku. Kierownik inwentaryzacji " dostępny " . Masz problem wysłucha i pomoże. Wypłaty na czas. W czasie pracy 15 minutowe przerwy. Moja rada : JEŻELI CHCESZ ZAROBIĆ , ZAROBISZ I NIE PODEJMUJ DECYZJI PRACY W INVENT Sp. z o.o. NA PODSTAWIE PISANYCH OPINII. SAM PRZEKONAJ SIĘ Z AUTOPSJI PRACUJĄC W INVENT Sp. z o.o. CO TO ZA FIRMA I SWOJĄ OPINIĘ WYROBISZ. JA TAK ZROBIŁEM A PRACUJĄC OD WRZEŚNIA 2018 R. OZNACZA MOJE ZADOWOLENIE !!! Moje sugestie dla Invent Sp. z o.o.: Jako (usunięte przez administratora) art. tytoniowych wdzięczny bym był za pozwoleniem co dwie godziny na zapalenie papierosa z odliczeniem czasu palenia od godziny roboczej. Lubię atmosferę w Invent Sp. z o.o. za: Koleżeński stosunek kierownika inwentaryzacji i koordynatorek i koordynatorów do pracowników. Organizacja pracy , a mianowicie praca w brygadach , system stref i kultura pracy.

Invent---- umowa rozwiazana ponad rok temu a do dzs nie dostalam swiadectwa pracy.najpierw kazali wplacic ponad 30zł za swiadectwo pracy , kwote wplacilam a nastepnie wysłali mi e-mail ze mam jeszcze ponad 100 zł i dopiero mi wystawia swiadectwo pracy!!!!!!!!!!!!!! Banda oszustow

Lola
@anonymous

serio? Swiadectwo pracy od umowy zlecenia? Mi powiedzieli ze od takich umow nie wystawia sie swiadectwa pracy. ....

To_i_owo
@anonymous

Przy umowie zleceniu nie ma świadectwa pracy. Polecam zapoznać kodeksem pracy

Mirek
@anonymous

Jesteś naiwny. Po pierwsze wystawianie świadectw to obowiązek pracodawcy i za to nie wolno jest pobierac opłat. Dotyczy to umów o pracę. Invent podpisuje umowy cywilno-prawne wiec nie wystawia sie świadectw. Zażądaj zwrotu pieniedzy. Mozesz też zgłosić na policje wyłudzenie pieniędzy.

@Mirek

W tej firmie nawet za zaswiadczenie ze czlowiek byl zatrudniony trzeba zaplacic !!!

Klaudia
@anonymous

Możesz mi powiedzieć w jaki sposób rozwiązałes umowę? Ja nie byłam na żadnej inwentaryzacji, nie zapisałam się. A umowę chciałabym rozwiązać. Tylko nie mam kontaktu z tą firmą..

Carlos91

Administrator usunął mój wpis o tym, że nie dostałem wypłaty na czas. Widocznie od nich lub przez nich oplacany

Carlos91

W tamtym tygodniu byłem na dwóch inwentaryzacjach, wypłata powinna być do dzisiaj. Nic nie mam. Oszusty

luki

Właśnie dostałem sms o odwołaniu kolejnej inwentaryzacji na którą byłem zapisany od 3 tygodni po prostu z dnia na dzień dostajesz sms że odwołane i koniec tylko dlaczego czekam na te wyjazdy 3 tygodnie ? od razu zaznaczam ze to już druga z rzędu i zostały jeszcze cztery do odwołania bo nadal nie ma wpisu o której godzinie mam być . Jeżeli pracownik nie stawi się na inwentaryzacji płaci karę 200 zł a wy co? w tym czasie mogłem już robić coś innego i zarabiać pieniądze NIE POLECAM TEJ FIRMY ZDECYDOWANIE !! dział firmy Invent Wrocław ul. Gajowicka 195 Moje sugestie dla Invent Sp. z o.o.: jestem zły współpraca z wami to masara

Andrzej Mirosław Szafrański

Sarah pisze o jakiś rzekomych oszustwach przez INVENT Sp. z o.o. w co mi się uwierzyć nie chce. W Invent pracuję od zeszłego roku i nie stwierdziłem aby Invent kogokolwiek oszukał w jakikolwiek sposób. Wręcz przeciwnie to raczej niektóre osoby zatrudnione w Invent przy inwentaryzacjach kombinują z czym się już niejednokrotnie spotkałem. Złapane na oszustwie automatycznie kierownik takim osobom dziękuję za pracę. Za takie stanowisko firmy nie można szkalować dobrego imienia Firmy, która dbając o pracownika dba też o swoją reputację. Trzeba też zauważyć, że mimo kary umownej nie jest skora do jej nakładania, co się sam przekonałam nie wykonując jednego zlecenia w Październiku 2018 r. Reasumując uważam, że SARAH przesadza z opinią Firmy INVENT i się tylko można zastanowić JAKI MA W TYM CEL ? POLECAM PRACĘ W FIRMIE INVENT Sp z o.o. Jestem nawet przekonany, że większość młodzieży i nie młodzież pracujących przy inwentaryzacjach w Firmie INVENT Sp z o.o ze mną się zgodzi.

Nigdy więcej :)

nie dawno wróciłem z inventaryzacji, NIE POLECAM. praca po ponad 12 h.... plus dojazdy 1/3h.... (nie płacą za to) porażka.... w ciągu dnia ma się okolo 2,5 h, dla siebie (i gdy masz tyle to i tak bardzo dobrze ;) ) dla tych pieniędzy nie warto się poświęcać. Do tej pory nie mogę się ogarnąć i pozdrawiam cały team.... a ludzie mówią, że w polu jest gorzej... podsumowując jest o wiele fajniej na polu. Zrobisz w tej firmie np. 4 błędy a nawet 5 dni nie robisz u nich.... i ucinają ci dniówkę... i każdy z tych ludzi co kieruje poszczególnymi częściami sklepu, sami nie wiedzą co mówią i każdy co innego gada... a tamci pracują ponad 10 lat i gdy oni robią błędy.... to wtedy nie wysyłają statystyk na koniec dnia... pozdro... (usunięte przez administratora) A najlepsze było z zakupami, mieszkasz na takiej wiosce, że wokół masz las.... czas operacyjny 40 min.... tylko, ze w dwie strony było 40 min busikiem.....! Codziennie trząsłem się i złapałem tam każdą możliwą chorobę! Większość ludzi myśli, że wymyślam, wtedy odpowiadam "pojedz i zobacz".

ryza179@op.pl

Witam , wyjeżdża ktoś może 22 lipca i chciałby się zamienić teamem???? Bardzo mi zależy żeby być bliżej Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Karlsruhe itp. Jestem przypisana do Lünen team13

zapomnienie....
@ryza179@op.pl

nie dziwie ci się, że chcesz zmienić team... do tej pory śnią mi się koszmary... nie polecam :)

Wojciech

@ryza179@op.pl, jest to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem firmy Invent? Możliwe są takie zamiany teamów, które opisujesz w swoim komentarzu? Jeżeli możesz to podziel się proszę tym jak wyglądała rekrutacja do pracy w tej firmie. Aplikowałaś na któreś z ogłoszeń pracodawcy? Czy może w inny sposób dostałaś się do pracy w tej firmie? Zachęcam do sprecyzowania tej kwestii.

Wojciech

@Marcin, możesz przybliżyć nam kwestię, o której wspomniałeś w swoim komentarzu? Czy pracodawca firma Invent informowała, dlaczego zaświadczenie o zatrudnieniu podlega opłacie? Możesz napisać jak duża jest to opłata? Jeżeli możesz to napisz również coś na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Norbi

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

zbyszek
@Norbi

przeciez piszą ale na invent tychy. To jeden i ten sam sztynks.

Kamil

Witam mam pytanie był ktoś jako kierowca na inwentaryzacji w Niemczech jak to wygląda dzięki z gory. Jakiś mil lub tel

Jarek 1685

Jedzie ktos dzis do Wawy na tesco

Pan Pomocnik

Stawka za Granicą to 130 zł + 40 zł diety można otrzymac maksymalnie +15 zł do dniówki po awansie. Czy sie opłaca trudno powiedziec , do paź robi sie rossmany które wychodzą od 7 do 12 h zależy na jaką ekipe sie trafi trzeba sie przygotowacj ze jedni robią na drugich Bardzo czesto osoby rezerwowe jadą na turnus bo ludzie rezgynują z dnia na dzien z różnych powodów Tak naprawde jeżdzenie Po Polsce przestało byc całkowicie opłacalne 30.07,2017 Jest nowy turnus i pojedzie bardzo dużo nowych osób , także nie bedziecie sami DO Usług Pan Pomocnik

@Pan Pomocnik

Witam Po jakim czasie firma odzywa się do pracowników jeżeli chodzi o inwentaryzacje zagraniczne. Wysylalam cv w tamtym tygodniu. Zaznaczyłam cztery dostępne terminy. Mija tydzień a tu nic się nie dzieje.

Broda

Kto jedzie 30-07-2017 do niemeic na inwentaryzacje z katowic prosze o kontakt michal.guhn@onet.pl lub tel (usunięte przez administratora)

Pan Pomocnik

@Mila 2017-06-19 18:57 Rzeczy zostawiasz na socjalu , razem z innymi ludzmi , kradzieże się nie zdażają ale nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Lepiej zbędnych rzeczy nie brać a telefon polecam brać ze sobą do nerki Najlepiej mieć w nerce tylko dowód , trochę gotówki telefon więcej ci nie trzeba . Jeżeli zapisujesz się na inwentaryzację , po lewej masz ikonkę czy inw jest z dojazdem czy bez , możesz też zadzwonić by upewnić się skąd jest wyjazd Zapraszam do zadawania dalszych pytań i proszę o uzbrojenie się w cierpliwość ponieważ jestem na wyjeździe. Pozdrawiam

chętnadopracy
@Pan Pomocnik

na stronie bez rejestracji można się zgłosić z wyjazdem zagranicą. Jest tam wymagany nr pesel, czy to w ogóle bezpieczne? I po jakim czasie od zgłoszenia odzywają się do tych nie zarejesrowanych?

Cece

Czy ktoś może jedzie na inwentaryzacje 25.06 do Lubina?

Kasieeeekk

Jeśli mieszkam w Tarnowie będę miała zapewniony dojazd do sklepu na inwentaryzacje Krakowie ?

qwert

Dostałam po inwenturze wiadomość, że wykonywałam prace z nienależytą starannością bez wyjaśnienia o co dokładnie chodzi. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.