Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Invent Sp. z o.o.?

Mariusz

Od kilku lat z przerwami jeżdżę z firmą Invent. Praca nie jest bardzo wymagająca, przyzwoite warunki mieszkalne, gwarantowany dojazd do pracy. Po 5 dniach pracy otrzymuje się zaliczkę 850 zł. Ilość godzin pracy zależy od ilości produktów na sklepie, od tempa liczenia.

@Mariusz

Panie Mariuszu, dziękujemy za miłe słowa. :) Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google.

Joanna S.

Wyjazd udany, praca łatwa i lekka. Pierwszego dnia było szkolenie w obsłudze skanera-bardzo poste. Kierownik ok,miły i pomocny. Miła i bezstresowa atmosfera w pracy. Transport i zakwaterowanie bezpłatne. Zakwaterowanie miałam w pokoju, bardzo dobre warunki. Praca ciekawa, codziennie coś innego, ciekawe doświadczenie.

@Joanna S.

Dziękujemy, Pani Joanno, za miłe słowa. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Mariusz

Praca trwa przez cały rok na terenie Polski oraz przy wyjazdach zagranicznych. Przeważnie dobre warunki mieszkalne. Godziny pracy zależy od wielkości sklepu, szybkości liczenia. Polecam.

@Mariusz

Dziękujemy! :)

Ewa L

Inven- świetna praca dobre zarobki fajna atmosfera warunki mieszkalne super szczerze polecam

@Ewa L

Dziękujemy! :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Oliwia

Niestety pytam się gdzie te dodatki nocne ( które maja być dostępne w zakładce: Wynagrodzenia). a tu ładny opis dodatków do pracy: http://www.gowork.pl/praca_podglad,6028811?utm_source=Indeed&utm_medium=organic&utm_campaign=Indeed Podałam stare przykładowe ogłoszenie, ale pytam gdzie są te dodatki.I gdzież to jest się pytam? Do rozliczenia wglądu nie ma, za ogródek brak dodatków - inwentaryzacja Tychy 15.10.2015 - fajnie było pomarznąć za brak ,,obiecanego" dodatku. 10 zł brutto za godzinę- więcej nie nabiorę się na propozycje firmy Invent. Praca od 6 do 10h - zostajesz 12 ale dodatku nie masz jeszcze krzywo patrzą, że po 11 godzinie chcesz wyjść do domu bo masz dosyć. Spełniłeś swój obowiązek-wymagane kryteria pracy w zamian utną Ci dodatek. 1 przerwa 20 minutowa. Nadęci młodzi koordynatorzy - Pani Barbara z dredami, wyżywająca się po wszystkich za niewyspanie się po wcześniejszej inwentaryzacji oraz z rynsztokowym słownictwem. Nie polecam! Jeśli macie ochotę dorobić znajdźcie inne agencje, jak np. Job-Impulse lub Progress- z czystym sumieniem polecam! INvent powinien mieć wizytówk (usunięte przez administratora) za marne grosze dla wytrwałych! zapraszamy!

INVENT

Witamy, dziękujemy za wyszczególnienie uwag umieszczanych przez użytkowników. Informujemy, że każdą uwagą zajmujemy się indywidualnie, tak samo jak indywidualnie podchodzimy do rozpatrzenia i wyjaśnienia spraw naszych pracowników. Zatem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Nasz adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl Pozdrawiamy, INVENT sp. z o.o.

Tomasz

A kto pracował w Niemczech? Jak to wygląda? Dojazd? Zycie? Naprawdę jest ważna opcja języka?

Makin
@INVENT

Nie są państwa pracownikami tylko zkeceniobiorcami bo zawieracie umowę zlecenia a nie umowę o pracę...

Justyna

Ogólnie jestem zadowolona mili koordynatorzy warunki mieszkaniowe dobre praca lekka wypłata na czas na nastepny wyjazd również jade 8 stycznia i wracam z miłą checia

@Justyna

Bardzo się cieszymy, że pozytywnie Pani wspomina pracę z nami. Do zobaczenia! :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Invent Sp. z o.o.?

Weronika

Skąd dowiedziałeś się o firmie invent? Czy miales styczność pracy że skanerem ? Jakie doświadczenie masz w pracy? Tak ogólnie dużo pytań nie zadawali tylko przedstawiali warunki współpracy i mogłeś zadawać pytania

Czy Invent Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Łukasz K

nie Wszystko zależy od sklepów im szybciej i sprawniej tym wiecej wolnego

Iiwonna

Witam jestem zainteresowana wyjazdem do Niemiec z Invent i mam pytanie czy trzeba być zaszczepionym żeby wyjechać ? Orientuje się ktoś?

lbn35
@Iiwonna

Tak, bo inaczej cie przy kontroli z niemiec cofną

@Iiwonna

Zarówno osoby w pełni zaszczepione, jak i niezaszczepione mogą zapisać się na naszym Portalu Invent https://rekrutacja.invent.ag/ Trzeba jednak mieć na uwadze, że wszystkie nasze wyjazdy są organizowane zgodnie z obostrzeniami, które panują w danym kraju. W związku z ciągłymi zmianami warunków, osoby w pełni zaszczepione mają większą gwarancję wyjazdu na nasze projekty.

Dorota.W.

Serdecznie polecam pracę w firmie Invent. Praca polega na liczeniu towarów i ich skanowaniu. Warunki pracy są dobre: firma dba o dobre relacje między pracownikami, zapewnia szkolenie i łatwe wdrożenie się w pracę, koordynatorzy pomocni, zapewnione zakwaterowanie na dobrych warunkach, zapewniony transport do i z pracy, weekendy wolne - zawsze można coś zwiedzić i odpocząć. Polecam.

@Dorota.W.

Dziękujemy za opinię ;)

Mirana
@Dorota.W.

Praca miła i przyjemna, polegajaca na liczeniu towaru w sklepie za pomoca skanera. Nie jest to trudne, nic skomplikowanego. Praca dla kazdego, na stale albo okresowo. Firma nie robi problemow, dopasowuje pracowników do miejsca pracy. Dobre warunki mieszkaniowe. Polecam szczegolnie osobom mlodym

@Mirana

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do następnych wyjazdów z Inventem ;)

Waldek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i jakie są wymagania?

@Waldek

Z tego co się orientuję, to nowe wyjazdy będą dostępne dopiero od kwietnia. Aktualne stawki za dzień inwentaryzacji: - 195 zł na rękę dla osoby liczącej - 230 zł na rękę dla liczącego ze znajomością języka - 270 zł na rękę dla liczącego kierowcy (usunięte przez administratora)

@Waldek

Aktualne dostępne terminy: 27.06.2021 25.07.2021 Niemcy Liczący Liczący Kierowca Liczący ze znajomością języka [DE] 27.06.2021 27.08.2021 Niemcy Brak wolnych miejsc na to stanowisko Liczący Kierowca Liczący ze znajomością języka [DE]

@Waldek

Wszystkie aktualne terminy znajdują się na stronie: invent.ag. Zachęcamy do zapisów:)

@MssSmm

Prosimy o śledzenie aktualnych terminów na naszej stronie: invent.ag. Pozdrawiamy:)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Invent Sp. z o.o.?

Weronika5656

Podstawą do wypłacenia wynagrodzenia jest uczestnictwo w pracy oraz jej wykonywanie pieniądze są wypłacane na czas, kiedy jedzie się po raz pierwszy około po tygodniu pracy wypłacana jest zaliczka . Dziennie zarabia się 195zł (jako liczący)

Serdecznie polecam firmę INVENT , jako pracodawcę. Praca trwa przez cały rok na terenie Polski oraz przy wyjazdach zagranicznych. Zapewniona jest umowa, odprowadzane składki ZUS. https://www.youtube.com/watch?v=8nUwAOzfv6M

@Kasia

Pani Kasiu:) dziękujemy i polecamy się:)

powinni płacić 250 zł za dzień bo za mniej się nie opłaca jeździć skoro dojazd do Wrocławia i z powrotem jest na własny koszt, a i wyżywanie no i do tego dużo godzin w podróży i dużo godzin w pracy i to często nocnych...

@Paweł

Podwyżka zawsze mile widziana. Ze znajomością języka płacą 250 na rękę, zatem jeszcze się kalkuluje, choć też mam daleko do Wrocławia.

Kati 45

Jak finansowo sie wychodzi na wyjazdach zagranicznych i jak dlugo trwają? Pozdrawiam :-D

@Kati 45

@Kati 45

- 195 zł na rękę dla osoby liczącej - 230 zł na rękę dla liczącego ze znajomością języka - 270 zł na rękę dla liczącego kierowcy Czas pracy zróżnicowany, zależnie od projektu i szybkości pracy zespołu

Wojciech

Jakie jest wasze zdanie na temat Invent? Pojawia się tu wiele negatywnych komentarzy, czy są także osoby zadowolone ze współpracy z firmą? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Co powiecie o wysokości zarobków? Czy wysłanie CV do tego pracodawcy to dobry pomysł?

@Wojciech

Niedawno wróciłam z mojego pierwszego zlecenia z inwentaryzacji w Niemczech i jestem całkiem zadowolona. Mile zaskoczyły mnie zwłaszcza godziny pracy, zwykle 6-7. Firma pokrywa koszty testów na koronawirusa i transport z Wrocławia, a także powrót do Wrocławia. Szkolenie z obsługi skanera na miejscu. Niezłe warunki zakwaterowania, elastyczne terminy wyjazdów. Aktualne stawki za dzień inwentaryzacji: - 195 zł na rękę dla osoby liczącej - 230 zł na rękę dla liczącego ze znajomością języka - 270 zł na rękę dla liczącego kierowcy Rejestrację i wszelkie formalności załatwić można przez stronę firmy, wystarczy tam założyć konto.

@MssSmm

Dziękujemy za miły komentarz. Pozdrawiamy

@Wojciech

Na korzyść firmy przemawia na pewno terminowość wypłat. Dodatkowo po tygodniu pracy każdy dostaje zaliczkę 850 zł. Firma dba też o przyzwoite warunki zakwaterowania. Weekendy zasadniczo wolne, można więc przy okazji pozwiedzać, a okolice bywają naprawdę urokliwe. Zarobki dość przyzwoite, około 200 zł na rękę za dzień inwentaryzacji, 230 ze znajomością języka.

Pionier121

Polecam, Można szybko i bezstresowo zarobić bez ukrytych kosztów, wystarczy tylko przeczytać umowę

Mateo

Witam. Śmiało mogę polecić firme Invent. Wypłaty zawsze na czas, nigdy nie miałem problemów z zaliczkami czy wynagrodzeniem. Czasami jest tak że są długie dojazdy do pracy z hotelu ale za darmo jak i zakwaterowanie , a w tym czasie mozna sie przespac ;) polecam! :)

@Mateo

Podpinam sie pod opinie kolegi, Również polecam !

@Mateo

Za granicą dają też po pierwszym przepracowanym tygodniu zaliczkę 850 zł, która rzeczywiście szybko wpływa na konto.

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.