Opinie o B&S Sp. z o.o. w Solec nad Wisłą

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy B&S Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B&S Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&S Sp. z o.o. w Solec nad Wisłą

Jak jest z pakietem medycznym w B&S Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Czarek Nowy wpis

Warto iść na rozmowę i się przekonać. Rok temu też o tym były wzmianki w ogłoszeniach. Pracowałem tam. Więcej gadania i perswazji aniżeli spełniania obietnic. Umówić się z nimi można na wszystko aczkolwiek szef ma słabą pamięć i ostatecznie później może zmienić decyzję. Jak to szef.

zaciekawiony gość Nowy wpis

czy ktokolwiek i kiedykolwiek widział prezesa albo miał okazję chociaż zamienić z nim kilka zdań przez telefon? Kilka razy prosiłem kadrową z biura o kontakt do niego ale nigdy nie podała i zawsze się migała. Czy cały ten prezes, do którego nie ma dojścia, to czy przypadkiem nie jest słup?

Helmut Nowy wpis

@oszukany Czy dowiemy się coś więcej? Chyba , że to konkurencja tak inspiruje?

oszukany

Moje sugestie dla B&S Sp. z o.o.: odradzam omijac szerokim lukiem chyba ze ktos upadl na dno i nie ma wyjscia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie B&S Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Dawid

B&S to firma z dobrą opinia jako pracodawca.

michał

szukam kilkunastu komentarzy które wcześniej widziałem i co- nie ma ich. dziwnym zbiegiem okoliczności zginęły tylko NEGATYWNE brawo dla administratorów!!!! to jest prawda o pracodawcach ???

ziom2345
@michał

te Michał o co ci chodzi?jaki masz problem? wszystkie firmy usuwają komentarze - widać dbają o swój wizerunek i pijar - czy jak to się tam nazywa.... ja pracuje w tej firmie już naprawdę długo i na razie nie szukam innej roboty tu jest spoko.

pan f
@ziom2345

kolego sympatyczny musisz mieć bardzo małe aspiracje albo wykształcenie żeby pracować w takiej firmie każdy ma los taki jaki sobie wypracuje życzę miłej pracy za takie pieniądze

ohp
@pan f

jeżeli jest szefem czy kierowniczkiem to będzie pracował jak długo sie da-"pracował" ludzi w h..robił

Dawid

Czy firma w dalszym ciągu potrzebuje ludzi do pracy? Zastanawiająca jest ta cisza na forum, dlaczego nie piszecie?

Natalia

A może ktoś chce się załapać w firmie B&S Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Badawczo-Techniczny? Właśnie rekrutują we Wrocławiu. Z oferty pracy wynika, że zapewniają rozwój zawodowy w ramach prestiżowej instytucji badawczej; dostęp do innowacyjnej, specjalistycznej wiedzy (know-how) w zakresie unikalnych, i intensywnie rozwijających się technik badawczych; stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Natalia

Jest dużo ofert pracy w Bydgoszczy. Stanowiska jakie oferują: Lakiernik OD ZARAZ, Ślusarz OD ZARAZ, Grafik - Projektant, Spawacz MAG lub TIG, Malarz konstrukcji stalowych, Śrutownik/Piaskarz od zaraz, Praktykant/ Praktykantka działu HR, Tokarz od zaraz. Kto pracował na którymś z nich? Jak wygląda sytuacja finansowa i warunki pracy?

efendi

jesli szukaja dla pessy w bydgoszczy to juz wszystko jasne dzieki i pozdrawiam

mały 84

A orientuje sie ktos jakie stawki daje ta firma jako spawacz na PESIE i? Czy zakwaterowanie jest platne ? czy zwracaja koszty dojazdow ?

Wolf
@mały 84

W Bydgoszczy w Pesie płacą od 15 -26 zł na rękę. Co do powyższych komentarzy z tymi stawkami godzinowymi to śmieszne, jak tak ktoś pisze o negatywnych komentarzach to ciężko zrzut ekranu zrobić i wysłać na forum. Sorki to zbyt trudne ... Kasa na czas umowa zlecenie, kary w umowie też są 2000 tyś. za picie w pracy 500 zł za spieprzenie roboty. Premia jest w Bydgoszczy.

rudy 77
@mały 84

hej zakwaterowanie oni płacom, zwrot za dojazdy 50% lub jak sie dogadasz spawacz zalezy jak prubki ci pojda od 17startuja i moj kumpel ma u nich 27 ale wymiata jako spawacz

fred

to nie jest podwykonawca tylko firma która szuka pracowników do konkretnych firm jak agencja pracy

mały 84

Czy ta firma jest podwykonawca na PESA Bydgoszcz ??? dzwonili w sprawie pracy jako spawacz

Damian

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie firmy tej na początek ile tu można zarobić jako frezer bądź spawacz bo chce złożyć cv tylko nie wiem jakie stawki są w tej firmie premia jaka i umowa o pracę?

fred
@Damian

14 brutto za godzine masz i około 300 zł premii przy umowie zlecenie negocjuj a bedziesz miał wiecej

ania
@Damian

Szukaj pracy w normalnej firmie.Tu dostaniesz śmieciówkę z zaniżoną stawką na umowie i dużymi karami jak chcesz zerwać wcześniej umowę.

Damian

poldek

Operator wózka widlowego jest u nich potrzebny i zastanawiam się jaka stawka tutaj jest oferowana, bo nie napisali niestety.

nowy 78

pracuje już w tej firmie pol roku tak jak mowila p. M umowe dostalem po umowionym czasie a kasa zawsze w terminie. nazekac nie moge.

marcin

chociaż wypłata na czas :) bez normalnej umowy to luksus poszukajcie sobie normalnej pracy na normalną umowę chyba że jesteście desperatami pozdrawiam wszystkich czarnorobotnych ja mam normalną umowę :::))))

Pakowacz

(usunięte przez administratora) jak masz takie dobre wykształcenie to czego sie rozpisujesz po goworkach w tematach agencji ?? Powinienes juz klepac kod albo pracowac w jakiejs korporacji i miec konto na linedkin. Widac rynek pracy juz zweryfikował twoje (usunięte przez administratora) papierki i została praca na produkcji pajacu hehe. Agencja niezła, M. wywiązuje się z obietnic płacowych i mi to wystarcza. Dla ludzi bez wykształcenia naprawde spoko pensje polecam.

xxx

A pomysleliscie wy wszyscy tak wspaniale zarabiajacy o emeryturze?Zobaczcie umowy z zanizonymi zarobkami jakie skladki glodowe odprowadzaja wam na emeryture.Powodzenia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o B&S Sp. z o.o. - Solec nad Wisłą

B&S Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.

B&S Sp. z o.o.