Ekspolbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Tarnów

Opinie o Ekspolbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

ddddddd 2011-06-28 04:09:20
A jest az tak zle w tej firmie??Co było nie tak, praca,kasa,cooo?Wybieram sie do nich, chciałbym cos wiedziec.
pracownik pokrzywdzony 2011-08-22 12:49:07
Nie warto tam pracować. Czekam już na pieniądze kaawaał czsu. Księgowa zapewniała że kasa wpłynie 15.07 a jest już 15.08 i kasy nie ma. Ludzie uważajcie na nich, no chyba że chcecie robić za free.
anonim 2011-08-30 02:06:35
pracowałem tam 3 razy po 2 miesiące. czasami były spóźnienia (3-4 dni) w wypłatach ale ogolnie ok. Póki co pracuje gdzie indziej, ale nie wiem czy na zime jak będą mieli robotę to nie wróce tam. Oceny celującej nie dam bo żadna firma na to nie zasługuje, ale 4+ mogę dać
sukre 2013-05-05 18:18:29
a teraz cos wiadomo na temat owej firmy
gienek 2016-04-22 20:41:41
firma typowo budowlana, mają sporą ofertę jak tam zerkam na opinie o nich. Dziwne, że się nie reklamują.
Zostaw swoją opinię o Ekspolbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekspolbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe