Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

ktos

Witam to co czytam jest b.dziwne u nas jest zakaz kupowania rzeczy 2w1 gazety rozklada rano kasjerka i tyle jakies odpisywania itp tak piszesz na fakturze ile gazet masz starych i tyle. U nas kasjerka to kasjerka i to od niej zalezy ile drobnych ma a nie kierowniczki

o tempora, o mores
@ktos

"...i to od niej zależy ile drobnych ma a nie kierowniczki" - no większej bzdury nie mogłaś/eś napisać. Kasjerka przychodzi na 6.15 (pomaga przy ważeniu mięsa, rozkłada pieczywo, liczy się na kasę lub w innej kolejności, mniejsza o to) otrzymuje kasetkę - no ma szczęście jak w tejże kasetce są różne pieniądze od jednogroszówek począwszy a na banknocie 20 zł skończywszy i nie ma absolutnie żadnego wpływu na to, co tam zastanie.

@o tempora, o mores

Naprawdę żal mi niektórych pracowników Dina ale naprawdę wszystko zależy od kierownika u Nas też Dino kasjerka z 1-dynki rozkłada gazety i przygotowuje sobie miejsce pracy / dokłada alkohol ,papierosy/

ktoś

1700 zł na rękę w tym premia a resztę premi to zależy jak sklep sobie radzi czy ma wyrobioną premię czy też ...jak nie to nie licz na nic innego jak na łysa pensję

klient

jestem stalym klientem dino ale nie moge pojac dlaczego kierownicy czy zmianowi nie pilnuja by nkasjerka miala w swojej kasie grosze na wydanie! podarowac raz bo nie ma to rozumiem ale sponsorowac od ponad roku market bo kasjerka nie ma koncówki... żalosne.

xxx

Witam prezesi i tak nie czytają tego forum w związku z tym mam dla was propozycje. Wszyscy na których sklepach odbywa się taki precedens(zmuszanie do wykupu starego mięsa) niech napiszą list bezpośrednio do prezesa informując go o tym fakcie. Nie podpisujcie się swoim nazwiskiem tylko napiszcie województwo. To powinno podziałać, jeśli nie, zawsze jest jeszcze telewizja. Pozdrawiam i współczuję kierownictwa

zastepcadino
@xxx

Nie wiem jakim prawem kaza wam kupowac stare mieso. Jest kategoryczny zakaz kupowania miesa i warzyw i owocow dwa w cenie jednego wiec kierownik zmuszajac was do tego lamie wewnetrzna zasade firmy !!! Bardzo wam wspolczuje bo ja.pracuje w fajnym dino gdzie nie ma takich cyrkow i bardzo dobrze mi sie pracuje, wszystko zalezy od tego jakiego ma sie kierownika.

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

Aga

Brak przerw , praca ponad siły i po godzinach , najniższe płace , poniżanie . A hitem jest wykupywanie starego mięsa , dodam , że odmowa nie jest brana pod uwagę . Nikt się nie pyta czy coś chcesz kupić , tylko słyszysz: ,,musisz to kupić". Ja wiem , że wielu ludziom trudno w to uwierzyć , ale niestety to prawda. Nie mam już sił.

lola
@Aga

lizusi.To jest przekleństwo w tym markecie.Prawda.Kto nie donosi ten nie pracuje.Dla uczciwych nie ma pracy w DINO.

Gaja

Gdybym nie pracowała w Dino nie uwierzyłabym w to co tu piszecie. Ale niestety u mnie jest tak samo . A najbardziej irytuje mnie wykupowanie starych towarów. Kiedy nie chcesz czegoś kupić szantażują Cię ,, przez kilka miesięcy nie dostaniesz premii " , a do tego dadzą odczuć Ci na własnej skórze odmowę. W Dino uwielbiają donosicieli , lizusów itp. Naprawdę mam dość tej pracy. Lubię pracę w sklepie , kontakt z klientem , ale nie w takiej atmosferze . Brak słów i sił....

axo

Witam!!!! U nas jest też zła atmosfera,donoszenie to jet na co dzień,szukanie jak najmniejszego błędu aby donieść kierowniczce,ale osoba która to robi swoich wad nie widzi bo uważa się za najlepszą,a tak nie jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I w dodatku ten głupi uśmieszek,fałszywy !!!!!!!!!!

nika

Z tym kupowaniem to szczera prawda na dodatek pozamawiali na święta i na sylwka tyle mięsa ,że kierownictwo, każe kupować.Wielka porażka niech ktoś z tym porządek zrobi,bo towar po terminach ,a pracownik winien tego,że kierownik z regionalną tyle zamawiają. Chyba trzeba nagłośnić to gdzie indziej i może się co zmieni,jeśli góra nic z tym nie zrobi.

@nika

Ja nadal nie rozumie słów " każe " kupować jak ktoś może Ci nakazać kupować coś czego nie potrzebujesz .Nigdy bym się nie zgodziła na coś takiego.

filip

Najgorsze jest jak nakazuja pracownikom kupowac towar przeterminowany 2 w cenie 1 PORAŻKA, nie wspomne o gazetach których kasjer nie ściągnął bo nie miał kiedy i pominął 1, 2 lub 3 bo miał ciągle ruch przy kasie... płacić...

@filip

Ludzie na jakim wy świecie żyjecie a kto was zmusi do kupowania przeterminowanego towaru i od kiedy to kasjer ma odpowiadać za zwrot gazet zwrot gazet robi funkcyjny ty możesz mu tylko pomóc jak masz czas toja dobra wola nie szanujecie się sami i tyle w temacie .

Garula

Dino- fajny film mozna by bylo nakrecic o tym... ukazac wyzysk czlowieka i to jak ledwo na wigilie do rodziny na czas przybywa- zasiadajac odświętnie ubrany w polar i czerwoną koszulkę... ah.... Dzięki Panie Prezesie.

To jest straszne klienci mówią że traktują nas jak niewolników,żeby w sylwestra pracować do 21,a białe kołnierzyki poszli pracować !!!!!!!!!!!!-A do wigilia do 16!!!!!! SKANDAL !!!!!!!

@ja

Poszli się bawić!!!!!!

Karolek

Dino... w lubuskim tez proponuje skontrolowac sklepy, brak urlopow 2 tygodniowych w ciagu roku- zebrane pojedyncze dni- paranoja. brak szacunku do pracowników. wyzysk.

prac

A czy w dino wogole mozna liczyc na podwyzke po jakims jakims czasie??? Dzieki pozdrawiam.

K

czy zgodne z prawem jest zmienianie grafiku na ostatnią chwilę z pierwszej zmiany na drugą ? i czy mam prawo jako pracownik odmówić przyjścia ? Proszę o informację ponieważ to zdarza się coraz częściej i jeszcze 4 niedziele pod rząd drugie zmiany

I ani grosza wiecej i za każdym razem jak pójdziesz na urlop to uwalą Ci z wypłaty,a jak bedziesz miec nadgodziny to nie zostana ci wyplacone tzn na pasku beda uwzglednione ha ha,suma 1700 niezmienna.Ale coż nie sprobujesz nie dowiesz się:)

Szkole sie na zastępce Ile moze zarabiać zastępca kierownika?

hmmm
@Michał

bez premii 1700

Jadźka z koła gospodyń wiejskich

Tak sobie od czasu do czasu czytam te Wasze komentarze i zastanawiam się w jakich 'Dinach' Wy pracujecie, że macie tak przechlapane. W Dino, w którym ja pracuję (a jestem szeregowym pracownikiem -zwykłą kasjerką na jedynce, a nie jakąś szychą funkcyjną) jest całkiem ok. Wiadomo trzeba pracować, bo nigdzie człowieka nie posadzą, ale ogólnie spoko jest. I bardzo Wam współczuję, że macie tak zrytych kierowników czy współpracowników, bo w takiej atmosferze faktycznie może odechcieć się pracować. Weźcie to gdzieś zgłoście, a być może oczyści się ta zła atmosfera, czego Wam z całego serca życzę.

jack daniels

No rzeczywiście jak się tego wszystkiego poczyta to od razu się odechciewa pracowania w tej firmie:/ . Niestety tak naprawdę jest , firma nie dba o pracownika , przerw często brak , obowiązków multum a na zmianie po 3 osoby.Jako osoba Funkcyjna zero dodatku premiowego i jeszcze trzeba dzwonić na ochronę z własnego telefonu paranoja :/

@jack daniels

To czemu do diabła nikt się nie zbuntuje .Zrezygnuj z funkcyjnej i bądź zwykłym pracownikiem .Te same pieniądze i zero odpowiedzialności.Funkcyjnej i tak nie masz w papierach .

xoxo
@wplny

jesli chodzi o dzwonienie na ochrone czy sklep uzbroiony to wcale nie trzeba bo sklep i tak o 24 sie uzbraja!xD lepiej się dowiedzie coś na ten temat

lola
@xoxo

W DINO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ I PRZESTAŃCIE SZUKAĆ PRACY W TYM MARKECIE,BO NABAWICIE SIĘ NERWICY,MÓWIĘ PRAWDĘ.

konsument

Dlaczego między marketami regionalni prywatnymi samochodami, przewożą mięso???? Czy sanepid o tym wie????

doda

u mnie w robocie nie jest źle w miarę zgrana ekipa kierowniczka surowa ale ujdzie ale pensja niska i te uwłaczające kontrole typy znalazłem zepsute warzywo kolo bierz je na socjalny i robi zdjęcia żeby jak najgorzej wyszły albo łazi tak długo koło pieczywa żeby zrobić zdjęcie że chleb wybrany śmiać się czy płakać drzemy łacha z debila HAHAHA

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.