Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

kamil

No widziałem dzisiaj pani po 14 nawet jezdziła i podłogę myła---musiało być na prawdę bardzo brudno---iłowa...

smiechnasali

A co wiecie na temat Dino w Gnieźnie bo chce złożyć CV lub w Witkowie bo dopiero co się przeprowadziłam i nie znam opinii na temat tych marketów a pracę muszę poszukać....pozdrawiam

pracownica
@smiechnasali

odradzam Ci prace w Gnieźnie..w tym sklepie rządzi Beatka pupilka kierowniczki...jeżeli jej podpadniesz to wylatujesz...atmosfera masakra...dziewczyny są fałszywe...a Beatka nic nie robi, tylko dupke sobie grzeje w biurze...na niczym się nie zna a udaje wielka panią...

Justynowo

Tak to prawda jest to firma dla byłych kierowników z Polo, którzy jak szczury uciekli z tonącego okrętu i dostali się do Dino tak jest w Justynowie. Wieloryb (usunięte przez administratora) niewolnik i parobek otoczył się miskami z polo czyli srajdudą której z wysiłku i donosicielstwu wklęsło się kolano i, biednej Margaret, która chciała uciekać do Kraszewa, ale wieloryb Zarobek posmarował obietnicami i została za-ca ha ha. W Justynowie w Dino panuje mobbing i całkowita dyskryminacja. Klienta nie szanuje się i brudy Zarobkowa pierze na sali sprzeażowej.

kamil

No biedne faktycznie-często łażą jak ....a w koło brudno

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

mirka

Tak to prawda,a kierownictwo rozdarte jakie--masakra

ciamcia ramcia
@mirka

Ciekawe, kiedy te umęczone dziewczyny miałyby posprzątać jak mają 1000 różnych zadań do wykonania. Sprząta się zazwyczaj dwa razy w ciągu dnia: pod koniec pierwszej zmiany i przed zamknięciem sklepu.

gocha

Dino w Iłowej porażka -wiecznie kolejki-ogólnie syf na sklepie-jak coś ktoś rozleje nie sprzątają tylko poroznoszone po całym sklepie i tak do wieczora-ogólnie totalny syf

Krysia

A CO SĄDZICIE O DINO W IŁOWEJ ŻAGAŃSKIEJ???

BOLEK
@Krysia

Zgadzam się z twoją opinia,jest tak jak piszesz ,a piszesz szczerą prawdę!!!U nas jeszcze jest fatalna atmosfera ,kierownik ma swoich pupili, co nic wiele nie robią tylko łażą z kąta w kąt.A jak p.kier. ma zły humor to szuka kozła ofiarnego ,żeby się na nim wyładować z byle jakiego powodu.Wiecznie straszy k.regionalną, bo są koleżankami.Zero wdzięczności do reszty załogi,po prostu traktuje ludzi jak woły do roboty i nic więcej,osoba dwu licowa.

dragon

Dino to jedna wielka masakra i porażka. Pracownik traktowany jest jak niewolnik. Kto to widział aby na taki sklep byłytylko 3 osoby na zmianie. To jest zakład pracy dla ludzi, którzy mają ADHD. Oni sobie tam poradzą. A pot po tyłku im będzie leciał ciurkiem. Pracownik jest tam traktowany jak jakieś dzikie zwierzę. Ceny są przystepne ale takiego wykorzystywania pracowników jeszcze nie widziałem nigdzie.

Amoroza
@dragon

Pomocy!! 3 osoby na zmianie to wyzysk człowieka , my już nie dajemy rady.Pomocy !!

mimi

Ja też pracuję w Dino i myślałam że coś się zmieni a tu nic Wyzysk Wyzysk wyzysk,3 osoby na zmianie nie wiadomo gdzie ręce włożyć obsługa klienta,przyjęcie towaru pomoc na mięsie, zrobienia zamówienia bieganie z mięsnego na kasę i tak dalej i tak dalej Masakra !!!!!!!

jaworzanka1987

Ja pracowałam w dino i jezeli chodzi o wyplaty nadgodzin itp to zawsze byly wyplacalne i nie moge narzekac, ale nie podoba mi sie, przynajmniej w naszym dino gdzie pracowalam, ze zwalniaja ludzi z byle jakiego powodu a osoby ktore powinny tak naprawde powinny byc zwolnione siedza caly czas. Mi niewydluzyli umowy z powodu jak stwierdzili ze jest za duzo ludi do pracy a dwa dni po tym nowa pracownice zatrudnili.

szok

szkolenia wyglądają rożnie na innym co innego .jak kontrola to każdy f... mówi co innego dzisiaj zmami postąpiono jak ze śmieciami taka jest prawda boje się ze moja postawa spowodowała ze mnie zwolnią bo chciałam wytłumaczyć komuś z kontroli co było ehh.a boje się ze mnie zwolni a mam dziecko i co ja zrobię nawet przeprosiłam a kontrolująca osoba jeszcze bardziej zaatakował to nieludzkie przeszłam rożne firmy ale to już przegięcie co do kierownictwa wpozadku a ludzie są wyróżnienia tak jest zawsze ale czy naszym kosztem tragedia ps. sanepid przy kontrolach wewnetrzych to pikus

ktoś

naj lepiej jak na kasie siedzi kasjer i tak morda miele zujac gume, az sie odechciewa zakupy robic

dinojebok
@ktoś

To działa w dwie strony kolego bądź koleżanko a nie wspomne o rozmowie przez telefon podczas kasowania.

Moniura

Dino jedno wielkie Dno nie szanowanie pracownika krzyki ze zle zrobione a jak sie starasz przychodzisz za kogos charytatywnie robisz nadgodziny to cie zwolnia bez uzasadnienia Odpowiedz Kierownika: Musielismy kogos zwolnic nie masz nikogo na utrzymaniu to trafilo na ciebie!

ka22

Po prostu wyzysk człowieka przez człowieka. Jest bardzo cieżko. Bo trzeba robic doslownie wszystko i nie wazne czy sie siedzi na kasie czy stoi na miesnym? Trzeba ogarnac np miesny, obslozyc klientow i dodatkowo np wykladac towar, sprawdzic nabial, wylozyc pieczywo badz sprawdzic daty, robic szczyty, planogramy, bo ktos siedzi u gory i sie nudzi i wymysla co rusz jakies zmiany. Moze w sklepach gdzie jest wiecej pracownikow to moze i sa osoby ktore maja czas to zrobic ale u nas po 3 osoby na zmianie to masakra jest. Nie wiadomo w co rece włozyc. Ale kogo to obchodzi? NIKOGO WRĘCZ!!!!

kierownik

Dino to wielkie (usunięte przez administratora) mało ludzi!Kasjerki zapierdzielają nie tylko na kasie,ale również na sklepie.Muszą rano poza prasą, roznieść ceny na sklepie oraz chodzic z gazetką.Co im nie wolno,ale góra tego nie widzi ,bo by musiała przejrzeć monitoring.A co do mięsnego pani zapierdziela na mięsnym, jak jest ich malo to i chleb musi rozłożyć,a nie wspomnę o mrożonkach.No a zapomniałam o nabiale ,co też pani z mięsnego musi go rozłożyć,bo jest za mało ludzi.Wielka porażka ile te kobiety robią etatów.Jak by miały za to zapłacone ,to warto się zrywać.Ale on są wykorzystywane przez kierownictwo i kończąc pracę o 14 mają dość wszystkiego ,a gdzie jeszcze obowiązki w domu. Ktoś by powiedział ,że jak ci się nie podoba to się zwolnij,ale czy o to chodzi.Przecież My wszyscy nie chcemy być niewolnikami, tylko chcemy godnej uczciwej pracy i z chęcią do niej iść. Życze miłej pracy ,a jeszcze jedno myślę że dyrekcja nie wie jak sa traktowani ludzie,przez kierownictwo więc trzeba ich uświadomić i poinformować co sie wyprawia w ich firmie!

ka2280
@kierownik

Zgadzam się z ta opinia, bo u nas w dino jest tak samo. I chyba malo gdzie jest inaczej. My jestesmy tania siła robocza. Ja czasem padam na pysk po 8 godz a na dodatek wiadomo sa obowiazki w domu to juz sie sily na nie nie ma.

charlie

A ja mam pytanie z innej beczki, może wie ktoś kto teraz odbiera makulaturę z Dino?

mieszkanka

Witam. Ja chciałam się podzielic opinią. ! Otóż moja znajoma pracowała krotko w dino w starym kisielinie. To co opowiadała, to aż włos sie na głowie jeży! Począwszy od samej pracy (tysiąc rzeczy na raz) a skończywszy na kierownictwie. Kierowniczka to samo zło, podobno strasznie traktuje pracowników. Wysoka krótko scieta kobieta sprawia wrazenie bardzo despotycznej. Nawet raz bylam swiadkiem jak przy ludziach krzyczała na biedną kobietę obsługującą mięsny. Z kolei koleżanka mówiła mi ze zastępca jest w porzadku i pozostali pracownicy rowniez. Narzekala tez na chlopaka, ale tego pana osobiście nie widzialam. Jednym slowem nie wesoło. Sama zastanawiałam się czy nie iść tam do pracy, ale po nieuzasadnionym zwolnieniu mojej znajomejmi po tym co uslyszalam i widzialam, osobiscie dziękuje i chętnych do pracy tam również przestrzegam.

mała
@mieszkanka

Witam właśnie tam szukają kierownika sklepu do pracy, nie wiesz może dla czego? chciałabym tam spróbować się postarać o to stanowisko ale czy warto?

gnębionaprzezMilenę
@mała

I tu się Milenka mylisz!!! Beata jest ulubienicą wszystkich a TY wyleciałaś bo śmierdzisz leniem!!!

Kolezanka
@gnębionaprzezMilenę

Dziewczyny z Dino Gniezno. Pracowalam z Wami i mam wrazenie,ze te opinie pisze ktos inny, nie wy. Co sie z Wami porobilo ? Kazda z Was wroci tam,bo jest na macierzynskim albo L4. Nawet zwolnione maja szanse powrotu. A Wy na oczach calej Polski przez internet tak sie smarujecie ? Podobno nie lubimy ludzi falszywych. A co tutaj jest ? Falsz... Wstyd mi za Was. Mam nadzieje,ze sie opamietacie...

wplny

Praca powinna być na normalnych warunkach i godziwie wynagradzana nie chodzi o to aby się zwolnić tylko aby Cię szanowano w momencie kiedy pracujesz uczciwie a nie umowa na najniższą krajową /premia/ NA GĘBĘ mogą zabrać za byle co ile chcą i kiedy chcą i nawet w sądzie nie udowodnisz że Ci przysługiwała bo nie masz tego na papierku , funkcyjną tez jesteś na gębę /PORAŻKA/

Justynowo

To prawda szystko zależy od poprawnych relacji międzyludzkich. W Justynowie takowych nie ma. Dupolizus Sajsruda donosi nA WSZYSTKICH DO ROKICInSKIEJ NIEZROBIONEJ A TA UPRAWIA POLOMOBING WZGLEDEM INNYCH. I SZCZUJE BORYSKIEM PIDBULEM A ZAMAWIA TOWAR, KTORY ONA LUBI A NIE LUDZIE Z JUSTYNA. po prostu BYLA MISS PIGI Z POLO PRZENIOSLA SIE DO DINO. mAM NADZIEJĘ ZE PAULINKA KOLEJNA SOLARYJNA MISS POZBEDZIE SIĘ JEJ. d

j300

witam! Dino to instytucja która wykańcza człowieka nerwowo.procedury wewnętrzne są nie dla ludzi ale dla wariatów którzy je wymyślają.pracowników mało,niechcą zatrudnić a trzy osoby na sklepie mają się rozerwać.dino dąży do tego aby płacić najniższą krajową, nadgodziny nie są wypłacane.kierownik zarabia 2500zł a pracownik 1300 zł który robi czasem za 2 lub 3 osoby.niedziwię się że dino otrzymało nagrodę /NAJGORSZEGO PRACODAWCY/

@j300

zawsze możesz się zwolnić ,chyba kuli u nogi nie masz i siłą cię w tym dino nie trzymają...

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.