Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

pracownica

pakiety dla dla rodzin?gdzie?w Dino? to chyba jakiś żart?

**********

Słucham? dobre pensje? haha! Na święta coś dostajemy? haha! w grudniu po 50 zł. Po 3 osobie na zmianie i kontrole za kontrolą. Pakiety dla rodzin? jakie? Pensje? Tragedia!

prymus

Nie polecam pracy w Dino czysty wyzysk i mobbing.W ramach szkolenia przed otwarciem docelowego marketu każą pracować na umowę o dzieło - również na kasie i ponosić jeszcze odpowiedzialność finansową co jest niedopuszczalne na umowie o dzieło.Wszyscy szybko rezygnują z pracy tam dlatego market w Siesławicach otwierają już 2 miesiące bo załogi nie mogą uzbierać.

@prymus

mobbing to poważne oskarżenie dlatego radzę ostrożnie z tym stwierdzeniem, chyba że masz dowody.Co do odpowiedzialności finansowej na kasie nie widzę w tym nic dziwnego ,tak jest we wszystkich sklepach. Według Ciebie kto ma pokryć manko na kasie osoby szkolącej się? Jak by nie było odpowiedzialności, to znając naszą mentalność do kombinowania wiele osób robiło by niby manka a tak naprawdę brało by dla siebie kasę, i tak miesięcznie ładnie można było by dorobić. Życzę powodzenia w innych marketach gdzie płaci się za straty na inwentaryzacji, przychodząc do pracy na dużych sklepach jak aldi i biedronka pracujesz po 2 osoby na zmianie, a w prywatnych przychodząc na ranną zmianę nigdy nie wiesz o której wyjdziesz. Powodzenia w dalszym narzekaniu

Prymus
@ner

Do NER odpowiedzialność owszem musi być ale tylko na umowie o prace i umowie zlecenie, umowa o dzieło troche inna funkcje pełni poczytaj troche KC i KP.Z opini prawnikow i orzecznictwa wynika że na kasie nie można pracować na umowie o dzieło gdyż rodzaj pracy czyli praca określonego rodzaju w określonym miejscu czasie i pod kierownictwem kwalifikuje sie tylko na etat:) Umowę o dzieło zresztą dostałem po zrezygnowaniu z pracy w tym śmiesznym markecie.Chyba powinienem ją dostać przed wykonaniem dzieła nieprawdaż?na to akutat mam dowod zapis z monitoringu kiedy jestem w sklepie a data dokonania podpisu na umowie.

@Prymus

Jesteś w błędzie, pracodawca ma możliwość zawarcia w umowie zlecenia czy cywilnoprawnej klauzuli kształtującej odpowiedzialność przez odesłanie do przepisów kodeksu pracy o odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie z obowiązkiem zwrotu lub do wyliczenia się. Firma posiada swoich prawników i nie pozwoliła by sobie na łamanie prawa a tym samym nie narażałaby się na procesy sądowe. Nadal nie podałeś podstawy oskarżenia o mobbing czym sam złamałeś prawo poprzez pomówienie kierownictwa.

Geniusz
@ner

Nie po to idę do pracy, aby płacić tylko aby zarabiać.

POLAK
@ner

Do Prymusa.Spokojnie z tymi pomówieniami kierownictwa.Pamiętaj prawnicy z Dino nie są wykładnią prawa o tym decyduje sąd. Po prostu pracownicy Dina muszą w każdej sprawie która narusza prawa pracownicze zbierać dowody i świadków.

POLAK

rico

Witam Prosze o info ile zarabia zastepca kierownika a ile mł zastepca czy jest duza roznica . Pozdrawiam

ner

wystarczy poczytać na głównej stronie Dino tam są zamieszczone informacje o wielkości marketów. Co do pojęcia sklepy wysoko obrotowe mam nadzieje że nie składasz cv na stanowisko kierownicze ponieważ to było by nieporozumienie.

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

nina

nie jestem kierownik jestem funkcyna ,pracujemy po 3 osoby na zmianie i dlatego tak wychodzimy pozno i jestesmy sklepem wysokoobrotowym

nina

witam czy wy tez tak pracujecie?schodzicie z popludniowki o 23 i na rano idziecie do pracy na 6

ewi

to znaczy narazie jest w budowie ale prace ida blyskawicznie. obecnie na stronie dino w zakladce rekrutacja przyjmuja cv na kasjer/sprzedawca a wczesniej bylo na kierownika i zastepce

ewi

otwieraja Dino w Mykanowie. ciekawe czy duzo chetnych do pracy

Zuza

Posła wypłata zawsze jest w terminie

nina

dostaliscie podwyzke w premi operacyjnej w lipcu

pablo

witam u nas w miescietez buduja dino czy ktos wie o co pytaja na takich rozmowach i slyszalem ze jeszcze jest rozmowa z jakims liderem o co on tez pyta z gory dziekuje za odpowiedz .

Klienci

Witam jesteśmy klientami w Dino Dabrowa Gornicza i muszę tu pochwalić ten sklep ponieważ zawsze jest miła obsługa sklep jest zadbany są odpowiednie ceny pracownicy zawsze mili i pomocni na stoisku z mięsem jest zawsze wszystko świeże Pani zawsze dobrze doradzi powie co jest w promocji lubimy tam robić zakupy z żoną.

Klienci

Maks
@Klienci

Fajny sklep może trochę mało ludzi do pracy bo widać że dziewczyny zasuwaja konkretnie.Też często robię zakupy w Dinusiu,osobiście wolę ich mięsny niż konkurencje po drugiej stronie ulicy.Bardzo miła obsługa Pani pokroi mi wędliny bez problemu nawet przed samym zamknieciem.Mieso zawsze świeże i jakosc dobra.

Nocny Marek

Witam jestem klientem Dino DG.Bardzo lubię robić tam zakupy sklep jest czysty personel zawsze miły.Od jakiegoś czasu za każdym razem wchodząc do sklepu widzę inny personel.czyżby aż taka rotacja pracowników była???bardzo lubię robić zakupy na stoisku mięsnym obsługuje tam miła Pani która zawsze mi dobrze doradzi,zna składy wędlin.

Mia

@Byla kier. Mam świadomość , że kierownik odpowiada za wszystko , nawet podczas swojej nieobecności , taka jest rola managera . To wszystko można jakoś poukładać , ważna w tym oczywiście również rola personelu . O jakich kontrolach piszesz ? Wewnętrzne , czy też organów kontrolnych ? A to kierownik ma premie ? I jeszcze jedno pytanie , nie jesteś już kierownikiem , zmieniła pracę ? P przepraszam , za tyle pytań i dziękuję za odpowiedź

Mia

@Arbuz piszesz , że w dwóch lokalizacjach poszukują , czyli dokładnie gdzie ? Jak przeglądam w necie to ponad 10 lokalizacji jest tylko w moim województwie . Możesz doprecyzować o jakie lokalizacje chodzi ?

Mia

Rozumiem , że nie każdy może pełnić funkcję kierownika , jednak zastanawia mnie dlaczego stale zamieszczane są ogłoszenia , ogłoszenia powtarzają się od dłuższego czasu do tych samych miejscowości . Czyli co , ktoś się nie sprawdza i co chwilę biorą kogoś innego ? A kto prowadzi rekrutację na stanowisko kierownika ?

była kier.
@Mia

Wierzymy, że zadowolenie naszego Personelu przekłada się na satysfakcję Klienta, dlatego dbamy o naszych Pracowników i komfort ich pracy. Dzięki temu codziennie możemy zapewnić najwyższe standardy jakości obsługi. Fachowy i miły personel oraz nowoczesny system kasowy sprawiają, że obsługa jest sprawna i szybka. Takie informacje są na oficjalnej stronie, to do rzeczywistości ma się jak pięść do nosa W sklepie za wszystko odpowiada kierowniczka nawet jak jest na urlopie i coś na sklepie jest nie tak to jest odpowiedzialna(prawda że paranoja?)nawet za to że pada deszcz lub nie pada zależy od tego w jakim humorze jest jakaś baba z kontroli dlatego ciągle szukają kierowników bo mało kto daje radę psychicznie . Ileż można wytrzymać ciągłego czepiania się dosłownie o wszystko ,wiem co piszę bo pracowałam jako kierowniczka ,Kierownicy mają niedziele i poniedziałki wolne dni te są narzucone odgórnie i weźmy taki przykład :w poniedziałek jest kontrola i źle wypada i po tyłku ma kierowniczka bo nie dopilnowała chociaż nie ma jej w pracy drugi dzień najczęściej zabierają jej premie i musi napisać wypracowanie w postaci wyjaśnienia jakiejś innej pseudo-managerce.Więc nie dziwcie się że wolnych wakatów jest tak dużo to nie przypadek.

pablo
@była kier.

witam jak mozesz to powiedz co pytaja na rozmowie na kierownika chociarz po przeczytaniu tych postow to troche strach jak taka odpowiedzialnosc bo u nas buduja dino i nie wiem jak wyglada rekrutacja czy biora kogos na kierownika z innych pobliskich sklepow czy nowych zatrudniaja dzieki za info pozdrawiam

@była kier.

To co napisałaś to szczera prawda. Ja prac uje 2 lata jako kierownik i psycha wysiada. Rozumie kontrola itp. Ale np 3 razy kontrole w tygodniu i wszystko źle. A po premii obrywam ja. Jak wypłaty mam 2600 to jestem szcześliwa. Na zmianie są po 3 osoby a "góra" oczekuje od nas cudów. A sami nie dzadzą nawet paczek lub premii na święta.

Luna
@ja

Ja tez jestem kierownikiem od 2 lat i 3 kontroli w tygodniu w życiu nie miałam a nawet o 2 nie ma mowy. 3 osoby na zmianie to nic strasznego poukladasz sobie wszystko to dasz rade bez problemu. Co do pytania to tak wypłaty są zawsze do 10 każdego miesiąca jeśli trafia ze 10 wypada w sobotę lub niedziele to wypłata jest w piątek. A co do kwoty wypłaty kierownika 2600 ? Hmm to ciekawe gdzie zjadłas trzy pozostałe stowki. Nie mówiąc już o premi od świeżego i kolejna stowka za wyrobienie 100% planu ? Sorry ale nie rozumiem po co te wszystkie kłamstwa. Najlepiej jest narzekać i wymagać 5tys za siedzenie i grzanie fotela.

lula
@Luna

ty kierowniczka ciekawe ile ty zarabiasz mendo

Mia

Tak się zastanawiam czy na stanowisko kierownika marketu odbywa się rekrutacja z zewnątrz czy są to awanse wewnętrzne ? W necie mnóstwo ogłoszeń jednak wydaje mi się o co najmniej dziwne , że co chwilę są nowe ogłoszenia na te same markety - miejscowości . Może mi to ktoś wyjaśnić ? Pozdrawiam , Mia

wszeswiatek

Vzrsc dinusie jak siegne kilka kart to i markowi dino opole niemodlinska i tam ma siedziwc i z i wiekszym tam budzetem premi dla i niego bo obrorny on i zdam mu raport szeleczek co i jak w liczeniu i za cztery lata by podal troche faktow matematycznych jeden do dziesieciu na palcach to jest okej i ze mam jednego (usunięte przez administratora) imoje sloneczko i tak go zwolnic jak by byl pijant na kasie bo na odwyk i taki tez zasluzyl tam ma mnie lub go wyslac i na pul roky na odwyk gdyby byly jego naruszenia czyli jest cztery zapalki. I w liczeniu uiszczam sie w duch i dadaje trzy to piec a nie bo od czwartego patyczka odchylam trzeci z reszta to trzy i tyle na palcach wychodzi czyli dwa plus trzy to trzy i mu raporcik zdam serduszkowi i byscie tam wiekszy budzet na premie dalu i w ilosci pracy zrobionej naniesli bo on obrotny chlopak i sie mniemajcie serduszka muj towar ulubiony to barmanska w umiaze pita co trzy cTery dni

Xyz

Jestem pewna , że zaglądają tu kierownicy z Dino i podziela się informacjami na ten temat . Na pewno dla każdego z nas wynagrodzenie jest ważne , do pracy zmusza nas przymus ekonomiczny i nie sądzę , że w tej sieci pracują sami medaliści , którym bez różnicy jest ile zarabiają . A co z godzinami pracy ? Jak to wygląda w praktyce ? Kierownik pracuje na 2 zmiany ? Wiadomo oczywiście , że w weekendy tak , wiadomo żniwa dla handlu są właśnie w te dni :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.