Opinie o Grupa allegro magazyn Błonie w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa allegro magazyn Błonie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa allegro magazyn Błonie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa allegro magazyn Błonie w Błonie

Werka

Ta firma to jest jedna wielka (usunięte przez administratora) i nic więcej, omijać tą firmę szerokim łukiem! Zatrudniają ludzi jak mają nawał pracy a później do widzenia a szczególnie jak ktoś się nie spodoba liderce Dorotce to już wtedy kierownik Piotr zwalnia bez mrugnięcia okiem,bo przecież to jego luba i każdy w pracy wie jakie łączą ich stosunki... Niby się ukrywają,ale nikt nie jest (usunięte przez administratora) i każdy widzi,że kierownik zmiany tańczy tak jak liderka mu zagra. Kierownik nie ma własnego zdania i zwalnia ludzi wybranych przez Dorotę. W sumie liderka ma więcej do powiedzenia jak kierownik. Szkoda czasu i nerw na tą (usunięte przez administratora) Mam nadzieję,że kiedyś zamkną tą budę i skończy się kolesiostwo i awanse po znajomości i każdy będzie pracował uczciwie.

Pracownica
@Nie polecam

Pracuje na Kopytowie od wielu lat. Niemam żadnych zastrzeżeń. Jak ktoś przychodzi i wie po co przychodzi to nikt się o nic nie czepia. A wam panienki polecam zmienić pracę jeśli nie odpowiada albo robić to za co ma je płacone. Żałosne jest to że potraficie anonimowo oskarżac.

Taka ja

Pracuję od kilku miesięcy w Adamowie. I nie wiem skąd ten jad wylewany na to miejsce. Praca jak praca, po to się chodzi żeby pracować, a tu jest łatwa i przyjemna. Dofinansowane obiady, darmowa kawa i inne napoje gorące, również na hali to dodatkowy plus. Możliwość rozwoju i awansu, nie tylko dla członków rodziny. No i liderzy ze zmiany B. Wszędzie i każdemu takich życzyć. Fajni, konkretni, normalni ludzie. A i kierowniczka daje radę. Kasa też spoko. Szczerze i zdecydowanie polecam pracę tutaj.

@
@Taka ja

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy Dostałam się przez allegro.

Robią ludzi w … na nadgodzinach i pracach w weekendy. Żadnych dodatków czy 50% za weekendy. Każą - nie proszą, przyjść w sobotę i niedzielę a stawka taka sama jak w tygodniu. Oni wiedzą co to kodeks pracy? Na pewno nie liderzy po zawodówkach ze wsi co liczyć nawet nie umieją… Żadnej pozytywnej opini o tym zakładzie.. Niech Poznań zrobi porządek z moniczką i piotrusiem bo się chyba za bardzo rozbrykali a pozew o (usunięte przez administratora) wisi w powietrzu…

Same opinie pracowników magazynu a czy jest tu może ktoś ze stanowiska biurowego? Na jakie zarobki można liczyć na stanowiskach biurowych związanych z transportem w Adamowie? Czy można liczyć na coroczne podwyżki? Jak wygląda system premiowy w Allegro?

@Kandydat

Pieniądze na stanowiskach biurowych są całkiem atrakcyjne. Do tej pory można było liczyć na coroczne podwyżki w kwietniu + całkiem dobry social

Były pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Jeśli 3,5tys to dla ciebie dużo. Bo na więcej nie licz a do tego codziennie (usunięte przez administratora) stosowany przez przełożonych…

Zażenowana Nowy wpis

Serdecznie odradzam pracy w tymże miejscu. Po przepracowanym dniu na wyjściu dostajesz smska że jest to twój ostatni dzień pracy. Bez żadnego ale. Tragedia. Zero szacunku do pracownika, już nie wspominając co się dzieje na magazynie. Baby na skanerach pracują ewidentnie za kare i wyżej srają jak (usunięte przez administratora) mają damessy. Mają wieczny problem do ciebie. Na jakości to samo. Nie chcę się na nie patrzeć nawet. Liderki (nie wprost, ale łatwo można do tego dojść) z tekstami że albo będziemy(usunięte przez administratora) jak roboty albo zostaniemy wyrzuceni. Chodzą i przyglądają ci się na ręce. " Nie ma gadania, do roboty". W magazynie allegro w Adamowie trzeba po prostu przez całą zmianę zasuwać jak (usunięte przez administratora) i najlepiej się nie odzywac do nikogo znajomego wtedy może nie wyrzuca cię dziś tylko za kilka dni. Premie rozdają chyba bez wglądu w system. Umowy na kilka miesięcy w przód a zwalniają po kilkunastu dniach... Tak jak niżej pisali - Ukraińców lepiej traktują jak Polaków. (usunięte przez administratora) I DZIADY W S T Y D

Rozgoryczona Nowy wpis

Dajcie sobie spokój z podjęciem tam pracy, zwykły (usunięte przez administratora) Ukry lepiej traktowani niż Polacy. Zwolnią człowieka z dnia na dzień, zamiast kulturalnie z tydzień wcześniej poinformować i zostaje się na lodzie z dnia na dzień. Kierownicy i liderzy przyznają premie wg wlasnego widzimi się. Mimo wysokiej produktywności i niskiej nieproduktywności premii brak. Ochrona sprawdza jakby sami (usunięte przez administratora) tam przychodzili, każą nogawki podnosić, to już jest skandal, mimo, że są bramki z wykrywaczem. Nawet jak do wc pójdziesz na dłużej to już potrafią sprawdzać. Masakra.

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
Werka

Nie polecam
@Werka

To prawda. Kierownik Piotr tańczy jak dorotka zagra ;) Dawno tak fałszywej i toksycznej osoby jak Dorota nie spotkałam ! Gdyby nie ona i jej humorki pracowałoby się o wiele lepiej :)

Pracownica
@Nie polecam

John

No więc tak. Dorota kręci z Piotrem, a on nie ma swojego zdania. Zachowuje się też jak totalny pajac za przeproszeniem. Dał się owinąć wokół palca. Układ im taki pasuje. Są dwulicowi. Jeżeli chodzi o pracę to ze zwykłych ludzi zrobili roboli za przeproszeniem. Trzeba w Allegro zasuwać. Liczą się awanse i liczą się z ludźmi stanowiskowymi. Reszta dla nich jest nieważna. Nie liczy się człowiek. Dlatego zmieniam tą pracę. Ona bezczelna a on głupi i to by było na tyle z mojej strony.

Jaa
@John

Uważam że w Allegro jest fajnie. Są różni ludzie, ale "wszędzie dobrze, gdzie nie ma nas". A życie prywatne nie powinno nikogo interesować. Takie jest moje zdanie.

Taka ja

Kita34

Bo to prawda.

Zdziwiony
@Taka ja

Rozumiem że pracujesz jako magazynier /magazynierka i rozumiem że wcześniej nie pracowałeś /as w normalnej firmie w normalnych warunkach skoro tak piszesz i podniecasz się darmowa kawa. Zapomniałes pominąć o reżimie jaki tam panuje, ochrona przeszukuje wszystkich jakby byli złodziejami, jak przez przypadek coś wniesiesz to wielkie halo jakby niewiadomo ile towarów tam było... Ten magazyn od roku nie może się rozkręcić, ludzi wysyłaj na inny magazyn a reszta musi za nich (usunięte przez administratora) pomimo tego że pracuje na innym stanowisko. Allegro to nie jest firma w której zdobędziesz jakiegokowiek doświadczenia, nie rozwiniesz swoich umiejętności.. Wszystkie stanowiska tak ładnie brzmią a (usunięte przez administratora) jako magazynier... Dno dno dno. Nie dziwię się że tyle osób z wyższych stanowisk odeszło, będzie odchodzić więcej bo każdy widzi że ta firma to porażka. Od roku nic się paktycznie nie dzieje.

Ehh
@Taka ja

To kogo znajomego masz czy jako która liderka piszesz?

Mery
@Taka ja

To nie praca to (usunięte przez administratora) kierownik Łukasz wszystkie rozumy posiadał chce żeby pracownicy robili normę 50paczek na godzinę jak nie ma zamówień przez całe 8 godz może 50 zamówień wpada więc z czego mają ludzie robić normę mają zrobić a po za tym zero szacunku dla pracownika żadnych szkoleń a jak się o coś zapytać to odrozu Krzyki Nikomu nie polecam takiej pracy

tadeuszs.1956@wp.pl
@Taka ja

fajnie że napisałaś o tej pracy...rewelacja...słuchaj a zmiany A I ZMIANY NOCNEJ - NIE MA ???? , bo słyszałem że są 3 zmainy? , pytam bo szukam pracy .

@
@Taka ja

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy Dostałam się przez allegro.

Czy firma Grupa allegro magazyn Błonie kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Łeeee

Omijajcie ten magazyn szerokim łukiem, zatrudniają ludzi, obiecują nie wiadomo co, a koniec końców wychodzi inaczej. Liderzy, kierownicy a nawet panie które wydają skanery uważają się za (usunięte przez administratora) wie kogo, Wiecznie nadąsani jakby pracowali tam za karę. Na szkoleniu dają ci Ukraińców, których nie idzie zrozumieć, mimo że to liderzy powinni nas szkolic, Później oczekują od ciebie, że wszystko będziesz umiał a jeżeli nie to na koniec pracy przychodzą i jak gdyby nigdy nic się z tobą żegnają. Pan który wydaje obiady ostatnio spóźnił sie prawie 2 godziny a liderzy śmiali sie ze nie mamy co jeść i jedyne co powiedzieli to ze ,,będziemy zdrowsi”.

Vlad
@Łeeee

Tam lepiej traktują Ukraińców niż Polakow-oczywiscie tych robili magazynowych.. Ukryj zrobiły się pewne siebie,liderzy ,kierownicy-masz rację uważają się za niewiadomo kogo. Normalny,uczciwy, inteligentny człowiek długo tam nie wytrzyma.

Milena

Tragedia.. Jeżeli chodzi o pracę,no cóż to wszędzie trzeba pracować ,ciężko ,ale da się wytrzymać . Ale większość ludzi jest okropna,złośliwa,chamska,mądrzy się . Przecież nie będę się kłócił ,bo polecisz. Wydawanie skanerów w kolejce się czeka ,a później ktoś Ci wmawia,że się nie wylogowales etc.pracownicy agencyjne .. Psychicznie można się wykończyć.

Kondzio

Praca w Adamowie wymaga odporności psychicznej. Albo nikt się do Ciebie nie odzywa albo jest złośliwy. Wszyscy się mądrze. Jestem tu chwilowo Szczególnie młodzi pracownicy jak np. Piotr. B Z Żyrardowa jest wścibski,nie ma szacunku do innych. Kasa w miarę, jedzenie ujdzie.

Czy Grupa allegro magazyn Błonie oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jakie wartości są cenione w Grupa allegro magazyn Błonie?

Fan Allegro

Gdzie dzwonić jak szukam pracy bezpośrednio w Allegro w Kopytowie? Ma ktoś jakiś numer do HR?

PomocnaDlon
@Fan Allegro

W Kopytowie Allegro już nie funkcjonuje,zostało przeniesione do Adamowa (okolice Grodziska Maz.).Oferty pracy znajdziesz na(usunięte przez administratora)na stronie allegro itd.Nie wiem czy jest szansa zatrudnienia przez firmę z pominięciem agencji pracy (nie wiem jakie stanowisko Cię interesuje,na magazyniera raczej nie dostaniesz od razu umowy przez firmę).Kontakt najszybciej znajdziesz właśnie pod ofertą na jednej z tych stron.

Anonimowa

Dominik to głupie żarty robi sobie na tym magazynie, I nawet wideł opuścić nie może

Anonimowa

Trenerka zmiany C to za dużo sobie gada z psiapsi

Moringa

próbuję znaleźc jakiekolwiek info o pracy na magazynie allegro, ale nic nie moge znaleźć;/ jest jakaś strona www? czy pracownicy magazynowi mają benefity, jak ci biurowi...cokolwiek? podpowiecie?

Janka

Cześć, czy Allegro ma jakąś osobną stronę z ofertami pracy na magazyn? Gdzie szukać informacji o pracy tam? Na jakiejś ich ogólnej stronie?

Stokrotka

Jak wygląda praca na magazynie w Adamowie? Ile zmian, jak atmosfera?

Ehh
@Stokrotka

Atmosfera jest słaba. Ludzie agencyjni nie wiedzą kto poleci następny. Jednego dnia lider Ci mówi, że widzi Cię na tym dziale bo jesteś odpowiedzialna osobą. A za trzy dni dostajesz wypowiedzenie. Teraz ludzie chodzą na bezpłatne urlopy bo nie ma pracy. Więc domyślcie się jaka jest atmosfera.

Hello
@Ehh

???? (usunięte przez administratora) był i (usunięte przez administratora) jest. Ludzie zarządzający tam to dno i wodorosty, nie wiem skąd ich wzięli. Przełożeni sami wprowadzają zła atmosferę. Jeżeli szukasz pracy stałej to nie tam, zwalniają ludzi zatrudnionych na umowę o pracę przez firmę, gdzie wcześniej rzekomo doceniali...

Allegro

Czyżby zazdrosne i zawistne koleżanki potrafią tylko pisać opinie anonimowo? :)

Widzę że nic się nie zmieniło. Byłem tam, obłudność na porządku dziennym, każdy każdemu dup**o smaruje. Żalosne zachowanie ze strony twórcy komentarza, naucz się mówić ludziom takie rzeczy w twarz, a nie piszesz anonimowo, bo tak każdy potrafi. Co do tego tekstu o pustych panienkach do ru**ania, przypomnę że to podchodzi pod paragraf o nękanie i fałszywe oskarżenia, polecam osobie której to dotyczyło o udanie się na policję o zgłoszenie (usunięte przez administratora) w pracy. Dodam również że nikt nie powinien osądzać czyjejś pracy, dopóki sam nie jest perfekcyjny. Tyle w temacie, nie polecam pracy na tym magazynie (Kopytów) nie wiem jak wygląda sprawa na Adamowie.

@Allegro

Sytuacja taka sama jak zawsze. Jeżeli ktoś tam pracuję to można się przyzwyczaić, kierownictwo nic w tej sprawie nie robi, jak zawsze

DoAllegro
@Allegro

To zawiść. Po prostu dobrze się ustawiłaś. Z jednej strony dobrze, z drugiej jak widzisz nie. Według mnie póki się nie daje D to nie ma się czym przejmować.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa allegro magazyn Błonie - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa allegro magazyn Błonie?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa allegro magazyn Błonie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa allegro magazyn Błonie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa allegro magazyn Błonie?

Kandydaci do pracy w Grupa allegro magazyn Błonie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa allegro magazyn Błonie