Studio Nitka Kompleksowe Usługi Krawieckie Dorota Titz

Łódź

Opinie o Studio Nitka Kompleksowe Usługi Krawieckie Dorota Titz

MAŁA 2011-09-05 05:38:45
właśnie odebrałam ze studia nitka spodnie, które dałam do zwężenia I TERAZ MOGĘ JE WYRZUCIĆ - spodnie mają krój dzinsów i po wykonanej usłudze jedna kieszeń jest wyżej, szycia się nie schodzą !!!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM STUDIA NITKA NA PIOTRKOWSKIEJ!!!!! dodatkowo Pani króra wykonywała usługę nie chce wykonać reklamacji!!!!!
Lara 2011-09-06 00:57:18
Oj widzę, że nie jestem sama mnie też pani która ma się za krawcową zepsuła spódnicę. Dla mnie była do tego BARDZO NIE PRZYJEMNA! To zwykła szwaczka! Nie polecam tego zakładu bo pani dopiero uczy się szycia na rzeczach klientów.
ika 2011-09-14 13:01:13
A ja szylam sukienke i polecam w 100%, jestem bardzo zadowolona
anonim 2011-11-08 13:41:41
A ja jestem bardzo zadowolona z usług tej Pani . Szyłam sukienkę na wesele, często zanoszę rożne przeróbki i powiem jedno: FANTASTYCZNA W TYM CO ROBI, PROFESJONALISTKA W 100% !!!! WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU, KTÓRA DO PRACY PODCHODZI Z SERCEM !!!!!!! Ale ile ludzi tyle zdań, najlepiej iśc samemu się przekonac, a jak ktoś pójdzie raz to na pewno krawcowej nie zmieni. Wszystko jest zawsze estetycznie i dobrze wykonane. W skali od 1 do 10 daję 10 !!!!!
tomik 2012-01-03 18:44:41
Przed świętami odebrałem garnitur, który był na mnie za duży o dwa
rozmiary. Po przeróbce wyszedł super , idealnie dopasowany.
Pełen szacun dla umiejętności Tej Pani n taka przeróbka to wyższa
szkoła jazdy. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Adela 2012-01-28 01:56:25
Wczoraj odebrałam sukienkę na studniówkę...... Nie mogę spac dlatego tak pózno piszę. Sukienka PIĘKNA!!!!!!!! Nie myślałam, że tak ładnie wyjdzie, idemtyczna jak na wydruku z internetu. To jest SKARB KRAWCOWA!!!!!!!! Bardzo miła, szczera, kompetentna kobieta. teraz mogę powiedziec, że: '' MAM SWOJĄ KRAWCOWĄ''. Wole szyc na miare u tej Pani, niż kupowac gotowe rzeczy, które mogą miec moje koleżanki. Polecam w ..... 500 % .
klientka 2012-05-31 10:22:58
Skorzystałam raz i nigdy więcej, Pani jak dla mnie nie potrafi szyć, nie chce poprawić swoich błędów,jest niekompetentna i niemiła, zero własnej inwencji. Na samym początku uszyła zbyt wązką sukienkę i musiała sztukować. Nigdy więcej, zmarnowany piękny materiał!!!!. Nie polecam
URSZULA 2012-06-25 15:28:04
Osoba ,która świadczy usługi krawieckie nie ma pojecia o wykrojach prostych sukienek. TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ponadto, nie potrafi prowadzić rozmowy z klientami, nie potrafi rozliczyć sie z powierzonego materiału.
NIE POLECAM NIKMU TEGO ZAKŁADU.
MIRUSIA55 2012-07-01 15:31:02
Powierzyłam Pani Krawcowej dwa kupony materiału a dwie proste sukienki, bez falban , plisek itp. I co sie okazało,ze materiału dałamza dużo , bo z 2.90 m mozna uszyc dwie sukienki - odebrałam 1 sztukę.
Pani krawcowa nie umiamła sie wytłumaczyc co stało sie z reszta materiału. Z drugiego kuponu tez wyszła jedna prosta sukienka.
Studio Nikta- szumna nazwa, ale właścicielka nadaje sie do szycia worków na buty dla przedszkolaków. Zatrzymała sie, dosłownie w momncie szycia prostych linii.-TRAGEDIA. Szkoda, ze przed skorzystaniem z usług STUDIA nie przeczytałam cennych opinii.
JESZCZE RAZ WSZYSTKIM ELEGANCKIM KOBIETOM ODRADZAM WSTEPU DO TEGO ZAKLADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MIRUSIA55 2012-11-12 09:00:37
STUDIO TRAGEDIA
anila 2013-01-10 13:36:13
Jestem wdzieczna pani ze Studia Nitka na ul.Piotrkowskiej, uszyła mi sukienke od podstaw w 2 dni za 140zł-sadze ze to nie jest wygorowana cena !!! Obskoczyłam w niej juz dwa wesela i nigdy nie czułam sie tak komfortowo w sukience przez całą noc:) Polecam, fachowa obsługa, współpraca z przesympatyczna Pania i do tego 100% profesjonalizmu!!! Jak tylko bede potrzebowała nastepnej kiecki napewno sie do tej Pani zgłoszę:)
Anila 2013-01-10 13:43:55
Niewiem jak było w przypadku innych osob ale ja dostałam resztki materiału od tej pani:) Moja sukienka nie była łatwa ale Pani krawcowa wykonała ją w 100% tak jak ja sobie wymarzyłam bo projekt był moj, z odcietym karczkiem zaokraglonym na piersiach i z połaczenia dwoch materiałow (aksamit+koronka)!!!
Rozczarowany klient 2013-06-11 18:06:29
Szczerze nie polecam! Pani prowadząca Studio Nitka jest niekompetentna i nie wywiązuje się z terminów.
! 2013-06-13 20:45:15
Koszmar! nie polecam!
tymono 2015-02-03 18:04:38
no to kto tutaj konkretnie pracował, jak to jedna osoba? czyli tutaj tylko pani krawcowa pracuje i nikt inny? a jakaś księgowa, ktoś od logistyki? to jest mały zakładzik chyba, nie nie wiem, nie byłem tam nigdy, ale wasze komentarze są strasznie chaotyczne, mało można z nich wynieść tak naprawde jednak.
Jonka 2016-06-29 20:12:16
Pani szwaczka (bo krawcową jej nazwać nie można) trzymała kilka ubrań, które je zaniosłam przez 2 tygodnie. Do tego zamówiłam dodatkowo uszycie czegoś. Po dwóch tygodniach przychodzę i okazuje się, że właściwie to tylko zrobiła połowę (skrócenie sukienki - wow) i zaszycie szwu (wow). Nie zrobiła reszty, bo nie miała jak (telefonu oczywiście nie można było wykonać do mnie, żeby mnie uprzedzić). Cena wątpliwa - 40zł za proste skrócenie sukienki i zszycie szwu. Nie polecam!
anna 2016-08-19 20:21:27
Bardzo sympatyczna Pani, zna się na szyciu.Szybko uszyte 4 sukienki .Pomocna,doradza - sugeruje co pasuje do danej figury .Informuje gdzie można kupić dany materiał.Gorąco polecam .
Zawiedziona klientka 2016-10-07 18:06:46
Zdecydowanie nie polecam Studia Nitka! Pani szyła mi sukienkę na miarę. Pierwsze wrażenie było super, bo sukienka rzeczywiście przypominała tę ze zdjęcia. Jednak po powrocie do domu, po dokładnym przyjrzeniu się okazało się, że sukienka ma tyle błędów, że aż ciężko zliczyć. Krawcowa popełniła podstawowe błędy, sukienka była krzywa, a jej jedynym argumentem było to, że "człowiek nie jest symetryczny, a ona szyje symetrycznie" co kłóci się z podstawowym zadaniem krawca jakim jest uszycie ubrania tak by człowiek wyglądał właśnie symetrycznie. Ponadto nie chciała w ogóle poprawić spódnicy która również była krzywo twierdząc, że jest to niemożliwe. Faktycznie, bo gdy zaprzyjaźniona krawcowa poprawiała mi tą sukienkę okazało się, że pani ZROBIŁA DZIURĘ w koronce, z której uszyta była góra sukienki i była zmuszona przykryć to spódnicą żebym nie zauważyła, że zniszczyła materiał za ponad 500zł!!!!!!!!!! Podsumowując TRAGEDIA! Nie dałabym jej nawet spodni do skrócenia!
pan witold 2016-10-08 18:43:25
widzę że sporo piszecie o szyciu sukienek, koronkach itd. natomiast chciałbym wiedzieć czy do nich moge przyjść z taki sprawami jak guziki i skrócenie spodni także?
Zostaw swoją opinię o Studio Nitka Kompleksowe Usługi Krawieckie Dorota Titz - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Nitka Kompleksowe Usługi Krawieckie Dorota Titz