Opinie o Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. w Poznań

agnieszka k

Dzień dobry , jakiś czas temu zaczęłam szukać aparatu dla siebie . szukam czytam byłam w trzech salonach i nie wiem co robić ! mam bardzo duży niedosłuch ,pieniądze do wydania ogromne a ja dalej nie wiem jaki aparat kupić !!! jakiej firmy jakie modele są dobre . proszę o podpowiedzi może uda mi się zawęzić krąg poszukiwań.

Paawel_89
@agnieszka k

tez by mnie to intersowalo...

Agnieszka k

Dziękuję Aga , to takie małe mercedesy ...Ale Tak myślałam

Iwona

(usunięte przez administratora) i malaria , aparat ponad trzy tygodnie w serwisie, pracował 10 dni i znów klapa. Totalna porażka , bo jestem czynna zawodowo a bez aparatu nie mogę po prostu pracować, piękne słówka tylko do momentu zakupu a potem hulaj dusza.... Nigdy więcej tej Firmy

Gdzie przyjmuje dr Konar

Moje dziecko było pacjentem dr Komara. Niestety nie ma go już w przychodni KIND w Poznaniu przy ul Grunwaldzkiej. Pracujące tam osob nie chcą powiedzieć gdzie on teraz przyjmuje. Czy ktoś wie ! Chyba nie zapadł się pod ziemie. Ten człowiek miał podejście, a te osoby nie budzą zaufania i w dodatku proponują nie nowe aparaty. Jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje dr Komar - proszę o informacje

Pol
@Gdzie przyjmuje dr Konar

Grunwaldzka 38b, wystarczy wpisać w Google...

Dr Komar
@Pol

Dziękuje już znalazłem i umówiłem się

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Protetyk słuchu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

Olivia

W punkt Aga (ciekawe która)

Michasia

właśnie widzę,że szukają do laboratorium w Poznaniu pracowników....Jest napisane,że zarobki 2600-2800 brutto.Ciekawe czy to prawda i czy to tylko praca w laboratorium czy też się okaże później,że sprzedaż.....A orientuje się ktooś w jakich godzinach jest praca?

Elzbietka
@Michasia

Praca w laboratorium na pewno nie wiąże się później że sprzedażą

Kiki

Slyszalam ostatnio plotkę z centrali, ze niby już Kind sprzedał sieć na Węgrzech i teraz chce w Polsce sprzedać ! Czy ktoś coś wie na ten temat ?! Jak zawsze nikt nam nic nie mówi.

Mika
@Kiki

Coś w tym musi być. Pamiętamy przecież maile i opowieści pani prokurent, ze firma chce inwestować i ze nie chce płacić byłemu prezesowi od którego wynajmuje budynek w Poznaniu. A teraz cisza .... to już chyba 3 lata. Coś wisi w powietrzu. Ja na szczęście jestem daleko od poznania i od tych rozgrywek. Czas pokaże

Niezadowolony użytkownik Kind

Uwaga Przestrzegam przed tą mało profesjonalną firmą. Zależy im tylko, żeby sprzedać - wcisnąć - potem radź sobie sam!!! I tylko co 5 lat dostaniecie list zapraszający do zakupu nowego aparatu!! A dlaczego po 5 latach / bo NFZ płaci co 5 lat. Tu nie ma dbałości o osoby z problemem słuchu !!

Bolo

Wpisy są różne, sugeruję umówić się na rozmowę kwalifikacyjną i spróbować. Zawsze można po 3 miesiącach zrezygnować. Ja też pomimo różnych opinii spróbowałem i nie żałuję. Pracuję na południu Polski w super salonie, podstawa ok, premie to zależy od wyników - ale przynajmniej limitów żadnych nie ma i ciśnienia.

ZZ
@Bolo

ech...z doświadczeniem 20 letnim albo zostałeś w latach 90tych albo nie wiele potrafisz jeśli 2,5k brutto Ci odpowiada

Bolo
@ZZ

@ZZ: po pierwsze mam 4k brutto i jakieś ok. 1k premii, wystarczy dobrze dopasowywać stereo

ADAM
@Bolo

Niestety, od tego roku limity już są. Firma ma najgorszy system premiowania ze wszystkich znanych mi firm protetycznych na rynku. Może na południu Polski ta podstawa jest w porządku, ale w innych regionach już niekoniecznie. Ps. Jestem protetykiem z 15-letnim stażem i doświadczeniem, pracowałem w wielu różnych firmach, więc mam porównanie. Pozdrawiam

@ADAM

Adam, nie ma żadnych limitów, jedyne co wprowadzili to podwyższenie premii jak wyrobisz plan sprzedaży ale to chyba dobrze (przynajmniej z moim planem)

ADAM

Może coś źle zrozumiałem w temacie premii, może jest coś na rzeczy - niedługo się przekonamy. Nie jestem tu po to, żeby narzekać na firmę, bo póki co relacje z personelem są w porządku. Uważam jednak, że na tle innych firm, nasz firma wypada niekorzystnie w temacie premiowania, nie wspominając już o innych dodatkowych bonusach- tutaj kompletne dno. Chciałbym, aby pracodawcy pamiętali dzięki czyim staraniom firma przynosi zyski i stworzyli przejrzysty, zrozumiały i sprawiedliwy system nagradzania. Pozdrawiam.

Ina

praca maksymalnie do 16 od pon do piątku. ale zdarzają sie też pracujące niedziele. obowiązkowe dla chętnych. i z tego co wiem laboratorium to laboratorium. nie ma żadnego kontaktu z klientami, nawet telefonicznie.

Nonia
@Ina

Pierwsze słyszę o pracy w niedzielę ?!

Iza

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może warto coś poprawić w funkcjonowaniu firmy?

Jestem protetykiem słuchu już od ponad 20 lat, z przykrością obserwuje pacjentów którzy kupują przestarzałe aparaty starej generacji w firmie KIND. Zastanawiam się,czy w Niemczech KIND również sprzedaje aparaty z ery trabanta. Aparaty typu aristea i podobne. Jest to przykre, jak nasi pacjenci traktowani są przez te firmę. I jak widzę z wpisów już kilka lat temu pracownicy pisali o starych aparatach jakie każe im się dopasowywać pacjentom.

marke-med_kto pamięta
@Anna

kiedyś była to firma do naśladowania, odkąd stery przejęła pani księgowa .... liczy się słupek a nie pacjent

Ana

Umowę o prace dostaniesz bez problemu ale lepiej poszukać sobie czegoś innego. Pani kierownik Laboratorium pozbyła się w tej chwili połowy swojej załogi. Nie mamy żadnych dodatkowych benefitów. Zapomnij też o podwyżkach. Zapewnienie o możliwości wyrobienia dużej premii jest kłamstwem jak również obiecanki na rozmowie kwalifikacyjnej o podstawowej pensji. Przykre jest również, że Kierownik Laboratorium buntuje pracowników od samego początku przeciw sobie. Wszystko zależy od niej, a Prokurent nie ma pojęcia co jest wykonywane w laboratorium. Nie interesuje się sytuacją panująca w Laboratorium co jest bardzo przykre bo dzięki Nam firma zarabia.

Ew
@Ana

Jednym słowem odradzasz !

ZZ

Potwierdzam. Sieć chętnie sprzedaje stare produkty

Agnieszka

Zapoznaliście się z wywiadem z Kind Aparaty Słuchowe? Prokurent Spółki opisuje w nim m.in. krok po kroku proces rekrutacyjny.

kłin

o jakich limitach konkretnie mówisz przyjacielu?wolałabym to jednak wiedzieć zanim się zdecyduję wysłać do nich cv

pracawkind

Ja dorzucę swoją opinię. Od kilku lat pracuję w tej firmie i muszę powiedzieć, że ma swoje plusy i minusy. Czasem niestety denerwuje to, że o aparaty trzeba prosić innych oddziałów, albo, że te premie nie są tak piękne jak np w konkurencji na "A", czy to, że tak naprawdę od niedawna są w ofercie aparaty nowe, a nie modele kilkuletnie, jednak odkąd tu pracuje, nigdy, ale to nigdy nie dotknął mnie żaden mobbing, żadne upokorzenie, żadna przykrość. Wiadomo, sprzedawać trzeba, taka praca. Jednak, jeżeli ktoś chciałby pracować w Kindzie to ja, mimo kilku rzeczy do poprawienia, szczerze polecam. Nie wiem też jak jest w innych oddziałach, ale ten w którym ja pracuję ma świetną załogę i wspaniałego kierownika.

Marchewa
@pracawkind

piszecie o bonusach socjalnych, czy są tam abonamenty medyczne i np karty na fitnes? Zależy mi na tym, a zastanawiam się , czy nie przenieśc się do kinda z innef firmy. tylko te wspisy ... są ze czuję , że mogę wpaść z deszczu pod rynnę ;( a niechciałabym

Marchewa
@pracawkind

kult

co się kryje za tą sielanką? Podobno niemcy zainteresowali się tym, co dzieje się w ich firmie...ale to tylko pogłoski

Korek

Warto podjąć pracę w firmie KIND, ostatnio wiele się zmieniło na lepsze. System prowizyjny jest jasny i klarowny, brak limitów sprzedaży do wypłaty premii. Panuje przyjazdna atmosfera i wzajemne zaufanie. Zawsze można liczyć na pomoc ze strony centrali.Oferta aparatów znacznie się polepszyła, wycofano stare wieloletnie modele, zastępując je nowoczesnymi technologiami. Same plusy jak na razie, aż strach pomyśleć co kryje się za tą sielsko anielską sielanką.

Jak w każdej "sieciówce" niezależnie od branży zdarzają się korporacyjne głupotki czy nonsensy, ale mając porównanie (jako pracownik) z dwiema innymi dużymi firmami twierdzę, że KIND traktuje pracowników całkiem przyzwoicie. Ok, premie może nie są ogromne, za to podstawy przyzwoite. I tak, trzeba sprzedawać, ale gdzie nie trzeba? Ze sprzedaży żyje firma i my wszyscy,więc marudzenie, że oczekują od nas sprzedaży uważam za niemądre. Atmosfera jest zależna od oddziału i zespołu, w którym się człowiek znajdzie, na to firma jako taka nie ma zbyt dużego wpływu. A centrala zostawia w spokoju te oddziały, które na siebie zarabiają. Protetyk z doświadczeniem i umiejętnością sprzedaży ma szanse na wieloletnie zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.?

Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 67 ocen.

Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o.