Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Mila

Dzisiaj dziewczyny zrobiły pierwszy krok do założenia związków zawodowych w Protekt, brawo dziewczyny.

@Mila

Związki zawodowe w prywatnej firmie ,chyba przed bramą,najlepiej od gombrowicza

Mila

No tak, brak jaj

Przecież jest zapewniony parking dla osób z niepełnosprawnościami. Chcecie zabrać niepełnosprawnym miejsca parkingowe bo kilka kroków to za dużo?! Niektórzy nie widzą dalej niż czubek własnego nosa :(

Leon

A może trzeba rozmawiać z szefostwem, że przy aktualnej sytuacji pandemii dojazdy własnym środkiem lokomocji byłby bezpieczniejszy?

Ara
@Leon

A czy ty myślisz że im zależy na waszym zdrowiu? Macie zapieprzać na nich, a jak padnięcie to kupią sobie innych

Dlaczego nie można dodać żadnego wpisu tutaj na temat firmy Protekt?

oloo
@pracownik

bo szkoda czasu zero socjalu zero niczego zeby pracownicy byli na ok tej firmy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.
Parking

Kpina! 600 osób zatrudnionych a oni zamykają z dnia na dzień duży parking bez podania przyczyny. Dozwolony wjazd dla kierowników i brygadzistow. Nie interesuje ich zwykly pracownik juz od dawna. Ewenement chyba w skali miasta. Ale dla szefa "mozemy przyjechać rowerami" :)

@Parking

Pracodawca nie musi zapewnić parkingu.

Prawda
@Nik

Oczywiście, że nie musi zapewniać parkingu, ale światczy to o pracodawcy (do tej pory była możliwość w miarę swobodnego parkowania, a teraz jest dramat). Mamy XXI wiek i dojazd samochodem nie jest niczym nadzwyczajnym. Dojazd z okolicznych miejscowości tramwajem jest niemożliwy, a takie opinie też były. Chcą zrobić korpo za najniższą, przy coraz większym ograniczeniu możliwości parkowania, podziale pracowników na lepszych i gorszych według własnego kryterium. Robi się coraz większe (usunięte przez administratora)

@Prawda

Zawsze jest wybór

Pytajnik

Bry. Są przyjęcia na jakiś dział ? Czy ofert pracy brak?

Zwracam się z prośbą do Pana Grzegorza Łaszkiewicza o przywrócenie możliwości wjazdu na teren zakładu w soboty. Ciasnota na parkingu zewnętrznym powoduje otarcia aut. Niby to już staruszki ale dla nas te auta jak limuzyny. Kierownik który zakazał wjazdów sam parkuję na terenie. A jeżeli wywozimy autami kradzione rzeczy z miłą chęcią poddamy się kontroli. Pozdrawiam Anna

@Ania

Jak by to od niego zależało to by wpuscił

Jakie są godziny pracy i atmosfera, jeśli chodzi o pakowaczy? Pojawiła się oferta pracy na to stanowisko

Dam Ian

Jeśli chodzi o pakowalnie to godziny pracy sa ruchome jak sobie wymyśli broda, wedlug wlasnego uznania, jedni sa od 6 do 14, nowi ale nie wszyscy pracują 8-16 bo tak chce wuc. Atmosfera... Jak byś szedł/ szła drogą przez las we mgle... na paczkowalni zawsze będą przyjęcia bo za (usunięte przez administratora)bez nadgodzin to słabo wygląda, praca fizyczna dźwignie. Ogólnie nie polecam z racji, braku szacunku ze strony pracodawcy dla pracownika.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 30 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Spawacz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Iza

Dlaczego uważasz, że szkoda czasu na pracę w Protekt? Udostępnisz więcej info? Z góry dziękuję za komentarz.

Maria

Trochę brakuje mi na forum świeżych opinii o pracy w Protekt. Czy można tam liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe? Dajcie proszę znać, jeśli wiecie coś na ten temat, dzięki.

don wasyl

super atmosfera,jedna zmiana , zarobki odpowiednie

Izabela
@don wasyl

To znakomicie! Tego typu opinie bardzo cieszą. Dobrze, że atmosferę panującą w Protekt postrzegasz w tak pozytywny sposób. A powiedz, czy wspomniany pracodawca dba o nią dodatkowo, organizując na przykład jakieś spotkania czy imprezy o charakterze integracyjnym? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do dalszego uczestniczenia w dyskusji.

Ale cie poniosło

Ryszard
@Nik

Koleżanka wyraziła swoją opinię więc należy ją szanować. A Ty jakie masz zdanie o firmie? Niewiele osób w tym wątku napisało o przysługujących dodatkach do wynagrodzenia, a rodzaj i ilość benefitów często wpływa na decyzje o podjęciu zatrudnienia, więc może mógłbyś je wyszczególnić i napisać, czy są satysfakcjonujące?

Don Wasyl
@Izabela

Pracodawca nie dba w żaden sposób o atmosferę. Ona jest tak bardzo pozytywna dzięki ludziom którzy tu pracują ,mili ,szczerzy ,uczynni. Doceniają siebie nawzajem bo nikt inny ich nie docenia.

@Don Wasyl

Masz na myśli docenianie pozapłacowe, czy płacowe? Bo może mieć ono różne formy w pracy. Możesz napisać jeszcze, ile można zarobić jako początkująca?

@don wasyl

Zawsze można coś "dorobić"

Maria

W jaki sposób można "dorobić" w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz? Masz na myśli nadgodziny, premie?

Zuzanna

@koko czyli firma Protekt Grzegorz Łaszkiewicz dała na święta swoim pracownikom kalendarze? @kowalska to nie miejsce do opisywania pracowników firmy. Takie sytuacje powinnaś zgłaszać przełożonym tej osoby. Wszystkie wątpliwości odnośnie treści na forum powinna wyjaśnić lektura regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Zuzanna

Niestety nie wszyscy pracownicy otrzymali KALENDARZE

Pola
@anonymous

Ludzie nie chcieli ich brac

Alina

Nie polecam

Dariusz
@Alina

Fajnie byłby gdybyś rozwinęła swoją opinię i napisała bardziej szczegółowo, dlaczego masz takie zdanie. Krytyka jeśli jest konstruktywna może wzbogacić wątek i pokazać realne warunki zatrudnienia. Napisz co chciałabyś zmienić, a co odpowiadało Ci w pracy w firmie Protekt. Każda opinia jest ważna i pomaga w podjęciu decyzji o rekrutacji.

xyz
@Alina

rownież nie polecam!

Anonymous

A może ktoś z biura da znać co w paczkach na święta dostali? Na "niższych" stanowiskach niestety nic nie dostaliśmy :( Może premie były za rekordową sprzedaż? Mam nadzieję, że Zuzanna nie zablokuje tej opinii( zapytania) :P

@Anonymous

Chyba muszę Ci uświadomić, że tylko te posty, które w jakiś sposób naruszają zasady spisane w regulaminie GoWork, są usuwane przez administratora strony. Nie ma zatem znaczenia, czy dany post był negatywny, czy pozytywny wobec firmy Protekt. Z regulaminem możesz zapoznać się pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin Szkoda, iż - według Ciebie - nie wszyscy pracownicy dostali paczki świąteczne. A jak przedstawia się poziom Waszych zarobków? Można go już uznać za godny?

@Zuzanna

Więc już wiem że dostajecie paczki na święta a wczasy pod gruszą też są?trzynastki?ogólnie jaka płaca na produkcji?chodzi mi o zarobki w normalnych godzinach pracy

Taki tam
@Marian

Nie ma paczek i nic z wymienionych bonusów. Chcesz mieć wiekszą wypłate zrob sobie dziecko. 500+.To tyle.

Tam taki
@Taki tam

Jak bym już to słyszał

@Tam taki

Czyli jednak nie ma ... A ile można zarobić na produkcji w normalnych godzinach pracy?

@Taki tam

Ale jest pakiet sportowy jak sobie za niego zaplacisz????

Marian

To chociaż dobrze zarabiacie jak socjalu nie ma?3000tys netto ? Czy mniej ?

Marian

Jestes pracownikiem tej firmy?jaka płaca ?

GK

Cz to jeszcze aktualne

Anka
@GK

Chyba nie. Najlepiej jednak jeśli zgłosisz się sam bezpośrednio do firmy i zapytasz o interesujące Cię stanowiska.

@Anka

Dziękujemy Ci za sugestię. Zainteresowani pracą w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz znajdą aktualne oferty pracy na ich oficjalnej stronie internetowej: https://protekt.pl/firma/oferty-pracy Teraz akurat poszukują tam szwaczy. Sama jesteś zatrudniona w tym przedsiębiorstwie? Jeśli tak, to powiedz, czy pracownicy mają tam zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Jak przedstawia się ten aspekt?

Pracownik 123

Praca jest w porządku , trzeba pracować jak w każdej pracy stabilne godziny możliwość nadgodzin brak socjalu ale nie zapominajmy ze jest to firma prywatna I jest to jego dobra wola czy da czy nie największy problem to ludzie oczywiście oni psują atmosferę robią się grupki najgorzej jak pracują całe rodziny oczywiście nikogo nie obrażając bo trafiają się normalne osoby , donosicielstwo na współpracowników na porządku dziennym do tego trzeba się przyzwyczaić ale jeśli robi się swoje to nie ma się o co martwić ogólnie polecam firmę

Ktos
@Pracownik 123

A czy wiesz czy w tej chwili potrzebują kogoś do pracy?

@Ktos

Z tego co wiem aplikować cały czas można i na poszczególne działy są przyjęcia

Ktos

Acha , czyli szansa jest :-) dzieki za inf

Salamon
@Pracownik 123

A nadgodziny to 50% stawki? A soboty 100%?a ogolnie jaka stawka na start?

Pracownik123
@Salamon

Tak jakoś wychodzi ja nie narzekam trzeba tylko chcieć pracować narzekają zazwyczaj Ci co kabinuja jak zarobić ale się nie narobić

koko

przeczytałem na jednym wdechu

Pracownik 123

Żeby zarobić ale przy tym nic nie dać od siebie sama obecność w pracy to nie jest praca

KOKO

SYLWIA

lelumpolelum

hej, jak wygląda sytuacja na 2 i 3 piętrze? proszę o komentarze

Zuzanna

@MB jakiego stanowiska dotyczy Twoja wypowiedź? A poza kwestią wysokości zarobków, czy możesz powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia? Czy Protekt zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Można liczyć na stabilność? To również są ważne czynniki, które mają wpływ na podjęcie decyzji o wyborze miejsca, do którego wysyła się cv.

@Zuzanna

Moge prosic o adres email do pana (usunięte przez administratora) podaje swoj wykonczeniaremonty@op.pl pozdrawiam serdecznie

Witam firma remontowo wykonczeniowa poleca się gdyby była potrzebna to do pani Zuzanno proszę o to adres naszej strony bardzo dziękuję i pozdrawiam http://wykonczeniaremonty5.wixsite.com/kubickikrzysztof#

Zostaw merytoryczną opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz