Protekt

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Protekt

piotr

Jakie są warunki pracy operatora CNC? I jaka płaca ?

Pracownik Nowy wpis
@piotr

Nie licz na zbyt wiele,i jeszcze atmosfera tam panującą nie warto.....

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Protekt?

Jak długo czekaliście na odzew z Protekt? Oddzwaniają zawsze?

:) Nowy wpis

dwa dni :)

Witam jak tam jest na stanowisku operatora CNC ? Ile można zarobić ?

Bartosz
@Piotr

Witaj! A pracowałeś już kiedyś na stanowisku operatora CNC, czy byłaby to Twoja pierwsza tego typu praca? Myślę, że to ważne przy negocjacji ewentualnych warunków zatrudnienia, więc może zechcesz to napisać? Dobrze by było dowiedzieć się o Twoim doświadczeniu czegoś więcej. Z reguły jest tak, że osoby z doświadczeniem zawodowym mogą negocjować w firmach lepsze warunki zatrudnienia chociaż zobaczymy, czy tak samo jest w przypadku firmy Protekt.

@Bartosz

Tak mam doświadczenia 6 lat na tokarce CNC i od dwóch lat też podstawy frezarki CNC a coś wiesz więcej ile tam można dostać i jaka atmosfera pracy ?

Brałeś udział w rekrutacji do Protekt. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Magda

Czy nadgodziny są więcej płatne ? Jak z praca w weekendy ?

pensja na czas, mozliwosc dorobienia nadgodzinami karta multisport i prywatna opieka to jedyne plusy a poza tym: mobbing, (usunięte przez administratora) brak dodatkow na wakacje czy swieta, brak kultury i szacunku w stosunku do pracownika. czlowiek tam nic nie znaczy. ulubione powiedzenie jak sie nie podoba to tam sa drzwi

Z pakowalni

Głupoty piszesz. Zmuszani do pracy po godzinach?! Nigdy tak nie było. Ale kiedyś były nadgodziny tak, dla tych którzy chcą pracować i dorobić.

Też pracownik

Atmosfera to my pracownicy, są grupki, jedni zapieprzaja a inni w swoim tempie "pracują" w myśl zasady jaka płaca taka praca, nieprawdaż? LOKALNI WEŹCIE SIĘ DO Pracy, a nie robicie sztuczny problem, zawsze możecie przecież poszukać pracy na stanowisku kierowniczym.

Anita

@Pa1982 Możesz rozwinąć swoją opinię? Mam zupełnie inne zdanie.

Magda

Na stronie ciągle opublikowane jest ogłoszenie na szwaczkę. Dopiero przeprowadziłam się do Łodzi i szukam czegoś o podobnym profilu, warto?

Hanna

Protekt na swojej stronie internetowej opublikowało ofertę pracy na stanowisko szwacza - szwaczki. Poszukują osoby, która potrafi szyć, ale samo doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale nie jest niezbędne. Czy ktoś w takim razie może opowiedzieć, jak wyglądają w takim przypadku szkolenia wdrożeniowe?

Pa 1982
@Hanna

Uciekaj

Hanna

@Hihi, częste dodawanie nowych ofert pracy przez firmę wcale nie jest jednoznaczne z tym, że obecni zatrudnieni rezygnują. Może być naprawdę więcej powodów :)

vbnb

ostatnio szukali na stanowisko operator CNC i Monter sprzętu BHP- pracownik produkcji @Hihi wiec nie sądze by co chwila szukali na inne stanowiska. Tak, wszysyy mamy swiadomość ci pisza pracodawcy, ale ty chyba przesadzasz

Hihi

Ale kabaret...wychodzi na to, że co chwile szukają na przeróżne stanowiska. Jaki wniosek? Ludzie odchodzą...nie sądzę, że jest to związane z "ciągłym rozwojem firmy", jak to mają w zwyczaju pisać w ogłoszeniach wszyscy pracodawcy.

Mietek 8

Popieram przedmówcę

Zostaw merytoryczną opinię o Protekt - Łódź

• Jak się pracuje w Protekt?

Zobacz opinie na temat firmy Protekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protekt?

Protekt