Opinie o espiro.pl - Baby Design Group Sp. z o.o. Sp.k. w Poczesna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BABY Design Group Sp.j. Puchała. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BABY Design Group Sp.j. Puchała o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BABY Design Group Sp.j. Puchała w Poczesna

Michalina

Witam Czy ma ktoś jakieś informacje , na temat ogłoszenia tej firmy , bo widzę że caly czas widnieje ogłoszenie pracy na stanowisko team leader działu handlowego? Jakie warunki pracy ? Wynagrodzenie ? Obowiązki ? Atmosfera itp? dlaczego cały czas szukają ?Z tego co czytam tutaj to nie jest zbyt ciekawie w tej firmie ale wiadomo wielu ludzi wiele opinii , w każdej większej firmie wiele stanowisk, każde stanowisko inne... Więc może wypowie się ktoś w tej sprawie bo pracowałam na podobnym stanowisku i ciekawa jestem poprostu czy warto próbować i poświęcać czas ?

Natka
@Michalina

Ta firma to totalna porażka.. Jeśli nie chcesz nabawić się problemów psychicznych to odradzam... od ostatniego roku zwolniło się z niej ponad 30% pracowników i nawet całe działy niestety... większość obecnych pracowników marzy, by odejść jednak nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. "Szef" występuje z pozycji siły, jest autorytarny, na co dzień wykazuje agresywne zachowania. Jeśli jesteś na L4 twierdzi, że dzwoni do lekarzy i zastrasza, że zwolnienie jest "lewe". Wielu byłych pracowników sądzi się z tym człowiekiem. Podobno firma ma zarzuty o mobbing. Jak rozpoczynasz tam pracę to szef stara się być początkowo miły i mówi, jak to wszyscy poprzedni pracownicy go oszukiwali, jednak po czasie uświadomisz sobie w jakim bagnie jesteś... O firmie po prostu już krążą legendy. Jeśli aplikujesz do działu sprzedaży i chcesz posłuchać ciekawostek, popytaj przedstawicieli z branży. Mają tam jakiegoś nowego dyrektora, ale to tylko figurka bez decyzyjności- człowiek, który musi wykonywać wszystko, co szef każe. Ciekawe kiedy sobie uświadomi, że jest tylko pionkiem, że jak jakaś afera wybuchnie z pracownikami, to szef umyje rączki.. Mentalność firmy to początek lat '90. Człowiek też chce sądzić się z goworkiem, za to, że dają możliwość publikowania negatywnych opinii... Odradzam. Mamy rok 2021 i kultura biznesowa jest w tych latach na wyższym poziomie.

Kami
@Natka

Niestety, ale to prawda. Wystarczy popytać na sklepach. Sam pracuje na jednym z nich i nie mogę się nadziwić, co wyprawia prezes firmy. Huczy już o tym cały rynek. Od zeszłego roku odchodzą ludzie, jeden po drugim. Uciekają do konkurencji. Uciekli przedstawiciele, projektantki, kierownicy, pracownicy magazynu, dyrektorzy. Tylko od listopada zeszłego roku uciekło już około 7 osób. Do konkurencji uciekła nawet córka prezesa, którą prezes chciał zwolnić dyscyplinarnie. I to chyba najbardziej dobitnie pokazuje, jaki klimat tam panuje. Manipulacja, kłamstwa, zastraszanie, wycofywanie się z podjętych decyzji są na porządku dziennym. Do tego humorzasty pan prezes, który co chwila zmienia zdanie. Z tą firmą nie można się normalnie rozstać. Prezes ludzi, którzy odchodzą traktuje jak zdrajców. Zresztą sam o tym mówi otwarcie. Ludzie, którzy odchodzą są oczerniani i przypisuję się im rzeczy, których nie zrobili. Niestety nie mogą się bronić. Pozostali pracownicy są wciągani w te nieuczciwe rozgrywki. Pracownicy ze strachu przytakują, milczą. Do tego się chwali, że uwielbia się sądzić z byłymi pracownikami. Obecnie kilka spraw jest w toku w tym, z tego co dowiedziałem się ostatnio, w prokuraturze toczy się sprawa o (usunięte przez administratora) plus kilka sprawa w sądzie pracy. Prezes jest bezwględny, nie cofnie się przed niczym. Gdy jesteś na L4 potrafi zadzwonić nawet do Twojego lekarza i go straszyć, czym otwarcie się chwali na firmie innym pracownikom. Prezes nie znosi kiedy pracownicy się lubią. Dlatego nastawia ludzi przeciwko sobie. Nowy dyrektor jest człowiekiem bez kompetencji. Wcześniej sprzedawał produkty bankowe. Został dyrektorem tylko dlatego, że bez sprzeciwu wykonuje wolę prezesa. Jest marionetką bez własnego zdania. Zrobi i powie wszystko, co prezes chce. Co chwila wymyśla nowe utrudnienia dla przedstawicieli, które zamiast usprawniać ich pracę powodują, że coraz więcej czasu spędzają nad papierologią zamiast w terenie. Prezes traktuje ludzi jak swoją własność. Dzwoni po godzinach pracy i ma pretensje, jak ktoś nie odbiera telefonu. Na rynku jest nawet powiedzenie, że jak ktoś przeżyje w firmie BDG, to przeżyje w dżungli bez ekwipunku.

@Kami

To smutne, to była kiedyś bardzo solidna firma i ciekawe produkty, fajni ludzie, młody zespół. Bardzo dobrze się prezentowali, byłem pod wrażeniem. Widzę, że się pozmieniało i posypało - szkoda takich firm.

Seba
@Piotr

Tak to smutne... Ludzie dalej są tam fajni ale niestety przez działania prezesa coraz bardziej się wykruszają. Ci co tam są boją się odejść. Wiadomo z jakich względów. Nie wiem, czy na firmie znajdzie się choć jedna osoba, która ma o tym panu dobre zdanie. Poza żoną oczywiście???? Najgorsze jest to, że prezes na poczatku jest przesłodki. Roztacza wizje sielankowej atmosfery pracy. Z sielanką niestety nie ma to nic wspólnego. Z tego co sie doliczylem ostatnio to odeszlo na przestrzeni 9 m-cy 10 osób. W tym jedna jest na wypowiedzeniu. Na dwadziescie kilka osób w firmie to prawie połowa. Liczby mówią same za siebie... Nic dodać nic ująć...

@poważna i co, nikt się koniec końców nie odezwał ?

Pracownik x

Faktycznie kiedyś było dobrze do momentu aż nie zaczęto budować nowej chwali. Od tego momentu wszystko się wali czego nie zrobisz jest źle zarobki średnie taką kasę zarobimy w sumie wszędzie a weź tylko L4 to dostaniesz podstawę a podstawy jest 1600

Darek
@Pracownik x

głupie inwestycje i ludzie odchodzą, bo kasy niema na podwyżki - znajomy tam w biurze już szuka nowej roboty i nie jest jedyny co tak myśli, ludzie gadaja

Git
@Pracownik x

trzeba zarobić na kolejny nowy samochud prezesa .dobrze, ze latwo o prace gdzie indziej nie trzeba pacowac na takich wyzyskiwaczy

@Pracownik x

Bardzo dobrze jest 1600 a w zasadzie 80% z tego, inaczej cała Częstochowska patola by siedziała na L4 a szef firmy pracował by sam.

@Marek

Mam nadzieje ze nie masz na mysli obecnych pracownikow piszac czestochowska patola. Za taka stawke spodziewasz sie yntelogencji z doktoratem boegnacych z cv do tej dziury?

Stefan

Mam wrażenie, że konkurencja bardzo potrzebuje pracowników !!!

@Stefan

Ale ta firma nie ma konkurencji w traktowaniu pracowników ????jest monopolistą na rynku. No chyba że porównamy ja że Szlachetną Paczką ????????????

@Stefan

Bo ludzie Ci sie zwolnija? Nic dziwnego... Premie za 2018 juz wyplacone pracownikom czy zagarniete przez zarzad?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BABY Design Group Sp.j. Puchała. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Blee

Zarobki marne, lepsza kasę się już dostanie w TRW i tego typu firmach no i (usunięte przez administratora), pan kierownik uważa się za Boga i jak to sam powiedział, lubi jak się go boją. Poniza ludzi. A premie... Coś takiego tam nie istnieje

@Blee

(usunięte przez administratora). Sluchajcie, taka praca jak w tej firmie czy na szwalni czy na magazynie, produkcji znakdzie sie wszedzie. (usunięte przez administratora)

@Bojka

Firma malo atrakcyjna. Brak rozwoju na kazdym stanowisku. Wyzysk za drobne wynagrodzenie na smiesznych umowach. Gdzie sa premie za 2018 rok? W umowie sa przeciez gwarantowane.

Idealnie to nigdzie nie jest a z pewnością wszędzie trzeba pracować. Kierownik z kolei jest w takim celu zatrudniony żeby kontrolował pracę ludzi więc może trzeba spojrzeć na swoje osiągnięcia?

Kierownik
@Andrzej

Kierownik do kontroli ludzi? Kto to pisał? I jaką szkołę kończył? Kierownik zarządza i motywuje personel - są nowoczesne style zarządzania a nie jak za komuny. Dobrze że skończyły się czasy takich pracodawców i można wybierać. Nie zawsze kasa się liczy ale atmosfera i praca z ludźmi a nie szaleńcami.

@Git czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w BABY Design Group Sp.j. Puchała? Twoja opinia może być pomocna dla osób chcącym podjąć zatrudnienie w tym miejscu. Na ich stronie internetowej prowadzone są obecnie rekrutacje (http://babydesign.eu/o-baby-design/praca/) - czy ktoś z Was aplikował na któreś z dostępnych stanowisk? Jaki jest system pracy w tym miejscu?

Pawełcio
@Anna

podobno duża rotacja pracowników, bo słabo płacą (usunięte przez administratora)

@Pawełcio

Prawda straszna, nie polecam.

@Pawełcio

prawda

hela w opałach

wiesz co @duram prawda jest taka, że ze ile lud tyle opinii. Na kazdym stanbowisku bedziesz miał inne wynagrodzenie, wiadomo, że kierownik zarobi więcej, a jego podwładny mniej. Więc te 3000 zł na stanowisku podobno zastepcy kierownika można zarobić.

Asz
@hela w opałach

O czym Ty piszesz? Zastepca kierownika???tam nie ma takiego stanowiska.....no dobra jest jeden zastępca kierownika ale sęk w tym ze nie bardzo wiadomo kogo, bo nie ma kierownika ktorego jest ta osoba zastepca:)

Nicki
@Asz

jak to możliwe zastępca kogoś kto nie istnieje?

Tom

Firma to typowy Janusz. Zatrudnianie na okres próbny na niekończąca się umowę zlecenie a potem zapewnienia ze jeszcze miesiac i będzie umowa.trzeba tez wspomniec o tym ze jeśli nagle przez pare dni nie będzie materialu badz duzej sprzedazy to idziesz do domu i czekasz na telefon. Finalnie konczy sie tzw. sezon i jednoczesnie twój czas w tej firmie. A jeśli już szczęśliwie(bądź tez nie) uda się dotrwać do normalnej umowy to jesienia i zima musisz sluchac o tym jak to jest ciężko i trzeba zacisnąć pasa...i tym samym Twojej wypłaty. Brak socjalu-kiedyś krotko był ale wszystko co dobre konczy sie szybko w tym przypadku bardzo szybko.

czwa

witam dawno nikt nie pisał jaka jest sytuacja w firmie, podobno budowana jest nowa hala, czy szukają nowych pracowników, jakie są zarobki oraz wymiar pracy, z góry dzięki za opinie.

Łukasz
@czwa

Też mnie te informacje interesują. Nic nie wiadomo. Nie mogę się z nimi skontaktować.

dsa

jakie zarobki flota ogolna opinie podzielcie sie dzieki ania

Max

Firma to dramat. Na początku było ok. ale po przyjściu nowego dyrektorka nazywanego w firmie [usunięte przez moderatora] zrobiło się naprwdę źle. Zwalnianie ambitnych i mądrych ludzi to normalka bo[usunięte przez moderatora] dostał ze swojej planety znak na niebie... A jak ośmielicie się rozchorować to ukradną Wam premię i zaraz będziecie na komisji lekarskiej w ZUSie przy dwu tygodniowym zwolnieniu. A o organizowaniu w weekendy dni otwartych za które nikt Wam nie zapłaci nie wspomnę.

tomay

Wlasnie, ma ktoś jakies info jak jest na prawde???

a jak jest naprawdę?

omg

Boszsz... jakiś kompletny troglodyta opanował GoWork... i to wszystkie możliwe firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o BABY Design Group Sp.j. Puchała - Poczesna

• Jak się pracuje w BABY Design Group Sp.j. Puchała?

Zobacz opinie na temat firmy BABY Design Group Sp.j. Puchała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

BABY Design Group Sp.j. Puchała