BABY Design Group Sp.j. Puchała

Poczesna

Opinie o BABY Design Group Sp.j. Puchała

omg 2012-02-07 15:00:34
Boszsz... jakiś kompletny troglodyta opanował GoWork... i to wszystkie możliwe firmy...
ja 2012-02-08 13:54:20
a jak jest naprawdę?
tomay 2012-03-12 18:39:07
Wlasnie, ma ktoś jakies info jak jest na prawde???
Max 2013-02-27 14:41:00
Firma to dramat. Na początku było ok. ale po przyjściu nowego dyrektorka nazywanego w firmie [usunięte przez moderatora] zrobiło się naprwdę źle. Zwalnianie ambitnych i mądrych ludzi to normalka bo[usunięte przez moderatora] dostał ze swojej planety znak na niebie... A jak ośmielicie się rozchorować to ukradną Wam premię i zaraz będziecie na komisji lekarskiej w ZUSie przy dwu tygodniowym zwolnieniu. A o organizowaniu w weekendy dni otwartych za które nikt Wam nie zapłaci nie wspomnę.
dsa 2013-03-14 20:13:18
jakie zarobki flota ogolna opinie podzielcie sie

dzieki ania
hela w opałach 2016-04-19 18:39:37
wiesz co @duram prawda jest taka, że ze ile lud tyle opinii. Na kazdym stanbowisku bedziesz miał inne wynagrodzenie, wiadomo, że kierownik zarobi więcej, a jego podwładny mniej. Więc te 3000 zł na stanowisku podobno zastepcy kierownika można zarobić.
Zostaw swoją opinię o BABY Design Group Sp.j. Puchała - Poczesna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BABY Design Group Sp.j. Puchała