AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

Opinie o AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

Róża Nowy wpis

Dzień dobry, z chłopakiem znaleźliśmy ofertę dla technika serwisu klimatyzacji i wentylacji. W mile widzianych znalazły się SEPy oraz uprawnienia F-gaz, które posiada. Czy dzięki temu będzie mógł zacząć od lepszej podstawy? Ile by wyniosła?

Czy był ktoś teraz niedawno na rozmowie dla handlowca? Teraz niedawno było napisane o tym, że po nowym roku będą poszukiwani z językiem angielskim bądź niemieckim. w jaki sposób prowadzona jest teraz rozmowa? W jakiej atmosferze oraz jakie pytania mogą na niej się pojawić?

@Pracodawca Nowy wpis

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Proces rekrutacji w AiFO Components jest zazwyczaj dwuetapowy. Etap pierwszy składa się z rozmowy otwartej na temat Państwa doświadczenia, bieżącej kariery zawodowej, interesuję nas także wiedza praktyczna, m.in. znajomość technik sprzedażowych, znajomość j. obcych. Na spotkaniu ustalamy termin kontaktu z kandydatem. Podczas drugiego etapu Kandydat ma możliwość wykazać się kreatywnością, rekruter przedstawia wybraną sytuacje, jaka ma miejsce na stanowisku pracownika działu handlowego. Pozdrawiamy Zespół AiFO

Hanna

Było pytanie o przyjęcia produkcji dla kobiet ale bez odzewu. Wiadomo z czego wynikało milczenie? Na dzień dzisiejszy to ile Pań się tutaj zatrudnia na produkcji jakie proporcje? I tak samo jak to wygląda w biurze?

@Hanna

Dzień dobry Pani Hanno, Na produkcji jak i w biurze pracują u nas zarówno panie, jak i panowie. pozdrawiamy Zespół AiFO

@@Pracodawca

Witam, jak praca Pań na tej całej produkcji może wyglądać? proszę o opis. Czy wykonuje się ciężkie rzeczy? I czy osoba bez doświadczenia także da rade?

@Pracodawca Nowy wpis

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Praca na produkcji jest zróżnicowana, w zależności od zajmowanego stanowiska i możliwości fizycznych danej osoby. Osoba bez doświadczenia na pewno da radę, ponieważ może liczyć na wsparcie Zespołu oraz cykl szkoleń zawodowych. pozdrawiamy Zespół AiFO

@Pracodawca

Po Nowym Roku zachęcamy Państwa do rekrutowania na wolne stanowiska pracy w AiFO Components: 1. Praca na produkcji - szukamy operatorów linii produkcyjnych; 2. Praca dla Przedstawicieli Techniczno-Handlowych (z j. niemieckim lub j. angielskim). Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, a także zakładki kariera na naszej stronie WWW: https://aifo.pl/o-nas/kariera/

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Edzia

Jak po takim roku jak ten gdzie pracy było bardzo dużo można nie dać premii świątecznej tylko zrobić wigilię i nie dać premii? Życzenia i podziękowania za bieżący rok też pozostawiają pewien nie smak. Zawiedziona.

@Edzia

A w zeszłym roku normalnie była premia świąteczna? To co w tym bieżącym takiego się stało? Ile docelowo miałoby wyjść? Tez piszesz, że pracy było dużo, a czemu? to wcześniej tak to wyglądało?

Edzia

W tamtym roku na święta była premia pieniężna. A pracy w tym roku bardzo dużo ,być może był to rekordowy rok

Breweb

Witam czy na ten moment sa przyjęcia na produkcje dla kobiet?

@Breweb

Dzień dobry, W celu zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy zachęcamy do zapoznania się z zakładką kariera na naszej stronie internetowej. Link do podstrony: https://aifo.pl/o-nas/kariera/ pozdrawiamy Zespół AiFO

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów.

@Pracodawca

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie i jest zależne od wcześniejszego doświadczenia na danym stanowisku. W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt e-mail lub telefonicznie. Pozdrawiamy Zespół AiFO

Kkkk

Orientuje się ktoś czy są przyjęcia do Bochni? Słyszałam, że szukali też do biura i doświadczenie nie jest wymagane czy to prawda?

Jakie godziny pracy obowiązują w AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA?

HR

Dzień dobry, pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

niemy

Czy ktoś współpracował jako firma z firmą aifo? Jakie są warunki współpracy i podejście kierownictwa?

@niemy

A planujesz tam składać cv?

@Beata

tak, chciałbym zacząć współpracę,

Hanna
@niemy

A jakieś konkretne stanowisko?

@Hanna

Hanna a kim ty jesteś? Pracownicą aifo?

@niemy

I jak udało się zacząć pracę? Sama szukam czegoś dla siebie. Jak tam jest?

pikok
@Beata

Beata, czemu nie podejdziesz do firmy zapytać się o pracę? skoro szukasz. Są wolne miejsca,

Pozytywny

Szefostwo firmy jak najbardziej na plus ????Proszę nie mylić z kierownictwem! Pani kierownik(brygadzistka) wrzeszczy, krzyczy i tylko pogania pracowników, a do biura na jej wezwanie idziesz jak na skazanie- wiadome że nie ma pochwalę wzywa. No i te "układy", nie tykalna p. R., rzecz jasna - psiapsióła pani kierownik. Kobieta ma problem ze sobą delikatnie mówiąc, nadepniesz jej na odcisk- Twoje dni w firmie policzone! Męska część załogi, wraz z brygadzista jak najbardziej pomocna i pozytywna - pozdrawiam ????

@Pozytywny

A w jakich sytuacjach wrzeszczy i za co krzyczy?

Jaka jest umowa w firmie AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.? Wiecie, czy jako Technolog zatrudniają na umowę zlecenie?

Dzień dobry, od początku współpracy podpisujemy umowę o pracę.

Kolo

Pierwsza umowa? Umowa zlecenie która nie ma okresu wypowiedzenia…

Obecny pracownik

Jestem pracownikiem AiFO od 2018 roku i absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami pisanymi nt. firmy. AiFo dba o pracowników i stawia na ich rozwój i poszerzanie kompetencji. Atmosfera tutaj według mnie jest największym atutem, każdy jest pomocny i wspiera nowych pracowników. Nerwowe sytuacje zdarzają się WSZĘDZIE, więc nie oceniajmy pod tyk kątem firmy.. Ja z ręką na sercu polecam pracę w AiFO.

Kolo
@Obecny pracownik

Nerwowe sytuacje zdarzają się wszędzie, jednak to kwestia rozwiązywania konstruktywnego problemów leży tutaj u podstawy, zamiast robienia większego problemu czego potem jest brak chęci pracowników do lepszej pracy. Niska płaca to podstawa w tej firmie, czego się tutaj spodziewać ? Ochrzaniania i rób więcej za jeszcze mniej… komu się chce?

Pytanie2

W sprawie oferty na magazyn / kierowca jaka jest atmosfera po z tego co wiem to żenada to co się tam dzieje. Na czym polega magazyn kierowca? Najlepiej chce zobaczyć opinie osób które coś wiedzą a nie opisy z kadr lub osób które piszą pozytywnie na rzecz firmy jaka to dobra dla ludzi itp... Szczerze piszcie osnosnie tego stanowiska i produkcji

Xyz

Jak wygląda praca w biurach? Jaka atmosfera?

@Xyz

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Dbamy o to, by atmosfera w pracy była przyjazna. Działy naszej firmy ze sobą współpracują! Pozdrawiamy i zachęcamy do złożenia swojego CV. Zespół AiFO

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.?

AiFO GROUP

Dzień dobry, Dziękujemy za to pytanie. Firma AiFO Group dba o dobrą atmosferę w miejscu pracy i każdy pracownik jest krok po kroku przygotowywany do pełnienia swoich obowiązków. Jak w każdej firmie, także u nas zdarzają się sytuacje stresowe, które w miarę możliwości niwelujemy. Dla pracowników poza pyszną kawą i owocami Firma organizuje wyjazdy integracyjne i szkolenia. Pozdrawiamy Zespół AiFO

Janusz2021

Ja to byłem jedynie na rozmowie z potencjalnym przełożonym i tak mnie chłop odrzucił swoim zachowaniem, że zdecydowałem się uciekać jak najdalej od AIFO.

Czy zdarzają się nadgodziny w AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.?

AiFO GROUP

AiFO Group dokłada wszelkich starań, by Pracownicy wykonywali powierzone obowiązki w ściśle ustalonych godzinach. Jednak czasami także u nas, jak w każdym przedsiębiorstwie mogą zdarzać się nadgodziny. Pozdrawiamy Zespół AiFO

Student inżynierii mech.

W AiFO spędziłem dwa miesiące wakacji, z czego miesiąc to były praktyki inżynierskie. Ludzie z którymi na co dzień przebywałem byli bardzo w porządku, pomocni i chętnie dzielili się wiedzą. W tym czasie nabrałem doświadczenia i opanowałem pracę w kolejnym programie 3D. Podczas praktyki i miesięcznego stażu współpracowałem z różnymi działami firmy. Z punktu widzenia studenta po odbyciu praktyki mogę polecić tę firmę.

@Student inżynierii mech.

Dziękujemy za opinię i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół AiFO

Wujek

Witam, chce aplikować do AIFO jako operator wózka widłowego/ magazynier, czy jest realne zarobić u nich 3000 netto miesięcznie?

Zostaw merytoryczną opinię o AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA - Bochnia

• Jak się pracuje w AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA?

Zobacz opinie na temat firmy AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA?

AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA