AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

Opinie o AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

tymek

Zdecydowanie nie polecam. Mocno się zawiodłem na tej firmie.

Czy jest możliwość pracy w AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j. na część etatu?

AiFO Group

Szanowna Pani/ Panie, Warunki umowy są negocjowane z kandydatką/-tem indywidualnie i zależą m.in od zajmowanego stanowiska i działu do jakiego kandydat ubiega się o pracę. Z wyrazami szacunku AiFO Group

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.?

AiFO Group

Szanowny Panie/ Pani, Każdy, nowy Pracownik najpierw zatrudniany jest na Umowę na okres próbny, po tym okresie, po pozytywnym zaopiniowaniu przez Kierownika Działu lub Dyrektora negocjowane są nowe warunki umowy, co jest kwestią indywidualną i zależy, m.in. od pełnionej funkcji, wymiaru i czasu pracy, etc. W AiFO Group dbamy o to, aby warunki i sposób zatrudnienia były zgodne z obowiązującym prawem, w szczególności Kodeksem Pracy. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy na naszej stronie www.aifo.pl lub portalach rekrutacyjnych oraz do zadawania pytań drogą e-mail. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa każde pytanie dot. pracy w naszej Firmie. Pozdrawiamy, Zespół AiFO

luiz

Zapomnij , firma nie daje poczucia stabilizacji , możliwości rozwoju .Taki (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam .

@luiz

Szanowny Panie/ Pani, Serdecznie dziękujemy za opinie. Firma AiFO Group dba o możliwości rozwoju i poczucia stabilizacji swoich Pracowników. W związku z rozprzestrzenianiem się zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 drastycznie zmieniły się realia biznesowe, co nie ominęło także naszej branży. Od samego początku naszą ambicją było utrzymanie miejsc pracy, tak by nie ucierpieli na tym nasi Pracownicy. W AiFO Group nie było żadnych zwolnień grupowych i udało nam się utrzymać 98% załogi! W związku z dalszym rozwojem firmy prowadzimy kolejne rekrutacje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na naszej stronie internetowej: www.aifo.pl oraz portalach rekrutacyjnych. Pozdrawiamy – Zespół AiFO Group.

Alina

@Art a to jedna osoba pracuje na rekrutacji i na produkcji równocześnie? Nie ma podziału?

Art
@Alina

Uderz w stół a nożyce się odezwą???? Nie pozdrawiam

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Mile zaskoczony

Witam, moja rozmowe o prace w tej firmie byla bardzo ale to bardzo na plus. Pani ktora ze mną rozmawiała byla bardzo mila i dobrze przygotowana. Same warunki itd wszystko co dotyczy pracy jest jasne i klarowne i w pełni zrozumiałe jak na początek pracy w nowym miejscu a takze nauki bo przez 3 miesiące probne to tak naprawdę nauka. Ogólnie wrażenie na plus

Ciekawy

A na jakie stanowisko aplikowales? I jaka stawkę Ci zaproponowali

nina

bardziej niż tymi ze wschodu to bym się martwiła że jest aż 3 miesięczny okres próbny:/ dość długo:(

@nina

Szanowna Pani, okres próbny w AiFO Group trwa 3 miesiące, jest to zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy, odsyłamy Panią do przepisów polskiego Kodeksu Pracy (KP). Zgodnie z art. 25 KP maksymalny okres trwania próbnej umowy wynosi 3 miesiące. To normalna procedura, aby sprawdzić pracownika i jego kompetencje na danym stanowisku. Warunki umowy, a także sposób awansu i wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, w zależności od zajmowanego stanowiska i stażu pracy. Jeśli jest Pani zainteresowana warunkami pracy, a także naszymi obecnymi ofertami pracy, zachęcamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie internetowej lub w serwisach rekrutacyjnych.

Moon

A więc ,z tego co widzę ,atmosfera chyba dość ciężka na linii pracownik-szef?

Eryk

Od dawna nikt nie zaglądał na forum bo jest tak dobrze?

Markiz

Impreza w SALINIE pokazała poziom

Myszaty31

Jestem naprawde zadowolony z pracy w tej firmie. Faktycznie w firmie panuje nieformalna rodzinna atmosfera. Do pracy chodzę z przyjemnością i bardzo dobrze się tam czuje. Właściciele to ludzie na wysokim poziomie, szanują pracowników, zaplecze socjalne na najwyrzszym poziomie, stołówka dla pracownikówyposażona we wszystko co nie zbędne. Jeśli ktoś szuka pracy w firmie gdzie pracownik jest naprawde ważny to polecam firmę AiFo

Aneta
@Myszaty31

Czy możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Bardzo chwalisz atmosferę oraz warunki - możesz napisać, czy jesteś zadowolony z zarobków? Wspomniałeś też o zapleczu socjalnym, a czy jakieś dodatki pozapłacowe są przydzielane pracownikom? Może wiesz, czy aktualnie potrzeba nowych osób? Jeśli tak, to czy pracodawca wymaga wcześniejszego doświadczenia zawodowego?

Polecam oczywiscie komus kto naprawde szuka pracy a nie miejsca gdzie mozna sie obijac przez 8 h Mloda firma duzy potencjal

xyz

Polecam firmę AiFO wszystkim osoba zainteresowanym pracą na magazynie, lini produkcyjnej lub praca biurowa. Firma dba o rozwoj pracownikow oferujac szkolenia-(usunięte przez administratora) cieżka praca po 8h jest wyplacana na czas i wystarcza od 10-go, do 20-go tego samego miesiaca, a czas za nadgodziny mozna sobie odebrac w swoj wolny weekend i platne 0 zl/h. Armosfera w pracy totalnie do bani- obgadywanie, narzekania,kopanie dołków pod wspłpracownikami, ciagla kontrola, monitoring, mobilizowanie przez brak premii. (usunięte przez administratora). Brak mozliwosci awansowania, chyba ze przesuniecia poziome, aby chwilowo zalatac dziury w braku rak do pracy. (usunięte przez administratora). Nie polecam.

Patrycja

@Pracownik najemny, rozumiem, że nie odpowiada Ci AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j. jako pracodawca. Ale to, co Tobie się nie podobało, może dla kogoś innego nie będzie problemem. Niestety nie mamy również wpływu na to z kim współpracujemy. Jeżeli współpracownicy odpowiadają za niekorzystną atmosferę to warto wyjaśnić z nimi powody ich zachowań. W najgorszym wypadku można coś takiego zgłosić bezpośrednio przełożonym. Jakie Twoim zdaniem plusy może mieć praca w AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.?

Patrycja

@miejscowy, dużo firm zatrudnia obcokrajowców, skoro w kraju brakuje rąk do pracy to musi jednak ktoś pracować, poza tym Polacy również pracują i są zatrudnieni w innych krajach. Zawsze można negocjować swoje warunki umowy i starać się awansować. Czy w firmie są awanse wewnętrzne czy zatrudnienia znajdują kandydaci z zewnątrz?

Kola

Reklamacje zawsze mogą się zdarzyć nawet najlepszemu i to go nie dyskredytuje w oczach klientów. Jeśli ktoś ma problem w firmie to pewnie z własnego powodu bo firma jest ok.

hudy14777@o2.pl

Jak tam? Pracuje ktoś w tej firmie? Jakie podejście do pracownika i jakie zarobki? Pozdrawiam

Wspólnicy proszę nie schlebiajcie sobie na tym forum. To jest dla pracowników. A praca nie jest miła gdy słyszysz o reklamacjach od klientów że ten badziew zardzewiał.

"rajczel" - tak jest były szefie ;-)

niepelnosprawny.org

jak tam jest? tylko o zarobkach piszecie....

bochnia

Nie proponuje kiepsko pracom spawaczom

Zostaw merytoryczną opinię o AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA - Bochnia

• Jak się pracuje w AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA?

Zobacz opinie na temat firmy AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA?

AiFO Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA