Opinie o iView Recruitment w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy iView Recruitment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w iView Recruitment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iView Recruitment w Konin

Filip Nowy wpis

Czy iView Recruitment w Koninie jest oddziałem firmy z siedzibą w Warszawie czy to zupełnie inny byt?

Czy pracodawca iView Recruitment motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jolo Nowy wpis

Nie

Agata Nowy wpis
@Jolo

Skąd wiesz?

Agata Nowy wpis

Trzeba przyznać, że trochę mało tu opinii o pracy w iView. Może ktoś wie coś na temat warunków zatrudnienia w firmie? Ile trwa okres próbny?

Radek

Przecież wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!! Wniosek nasuwa sie sam!

Rozczarowany
@Radek

Byłem na spotkaniu i otrzymałem informację zwrotną, że kontakt będzie na przestrzeni tygodnia niezależnie od decyzji. Także tak, wniosek nasuwa się sam :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie iView Recruitment? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Rozczarowany

A ja nie mam dobrej opinii. Po pierwsze Pani Arletta nie była przygotowana do rozmowy (nie była w stanie odpowiedzieć mi na podstawowe pytania dotyczące stanowiska mówiąc, ze dowiem się na spotkaniu z Menadzerem ?! To skąd mam wiedzieć czy jest w kręgu moich zainteresowań ?) po drugie zero informacji zwrotnej. Nawet prostego maila.

Słyszałem o iView Recruitment sporo dobrego. Tak dawno nikt nie pisał że pewnie jest dobrze!!

Joanna

@Mikks udało Ci się dostać do pracy w iView Recruitment? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wyglądał proces rekrutacyjny. Czego mogą się spodziewać kandydaci?

Mikks

W takim razie nie zwlekaj @ruajao i wysyłaj cv, bo jeszcze ktoś cię uprzedzi. Ja już wczoraj wysłałem na kontrolera finansowego. Czekam teraz aż się odezwą. A dobrze by było gdyby się odezwali, bo praca polega na aktywnym wsparciem Kierownika Kontrolingu, partnerów biznesowych w strategicznych aspektach funkcjonowania firm, a ja tak lubię.

Zostaw merytoryczną opinię o iView Recruitment - Konin

iView Recruitment