Awin Paweł Winiczenko

Opinie o Awin Paweł Winiczenko

PIKUŚ 2011-04-06 16:22:19
Jeśli pracowałeś jako agent nieruchomości za darmo, każdy takich chce aby pozyskiwali nieruchomości dla niego. Nie widziałem klienta który tak chwalił w poprzednim poście. Niestety nie polecam umawia się na spotkanie, a go niema bo zapomniał, przecież jego czas jest cenny a Ty szukasz pracy i pięniędzy to nie tam. Facet szuka agentów nie oferując nic w zamian, potrzebny mu telemarketer który ma dołożyć swój czas, samochód, paliwo. Potrzebni są naganiacze może pozyskają oferty do sprzedaży, ale nic nie sprzedadzą gdyż dopiero po około trzech miesiącach one zaczną pracować na siebie. W tym czasie poznasz około 30 nowych jeleni bo potrzebują kasy (myślą, że zarobią) , a każdy z nich pozostawi kilka ofert które później ON sam sprzeda gdyż oferujący mieszkanie znacznie zjedzie z ceny. Darujcie sobie szkoda czasu. Pracujesz dokładając do niego swoją kasę. Nawet nie ma wody do picia poza kranówą. Herbatę wypijesz jak sobie kupisz.
Zostaw swoją opinię o Awin Paweł Winiczenko - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awin Paweł Winiczenko