Opinie o Baltic Spinning Sp. z o.o. w Łozienica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baltic Spinning Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Baltic Spinning Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Spinning Sp. z o.o. w Łozienica

Ciekawa

Baltic Spinning wciąż w kłopotach, ale jest szansa na pozytywne rozwiązanie. Problemy finansowe spółki zmusiły jej zarząd do podjęcia rozmów z potencjalnym inwestorem. Do dziś zbierano oferty chętnych do przejęcia zakładu, zainteresowane tym są trzy firmy. Jak poinformowała pani Anna Rafał z Baltic Spinning, od poniedziałku zacznie się weryfikacja złożonych dokumentów. Liczę na szybki wybór inwestora i pozytywne rozstrzygnięcia dla firmy i jej pracowników.

Xoxo
@Ciekawa

Niech wypłaty w koncu dadzą a nie

ciekawa
@Xoxo

nie mają środków (pieniedzy)

@ciekawa

A skąd mamy wziąć pieniądze na życie z du..

!
@Ciekawa

I oby wykopali AR, czarna mambe, WO, kadra która tak naprawdę nic nie zrobiła w stosunku do ludzi.

@Xoxo

A upominasz się o swoje pieniądze czy biernie czekasz

@Ciekawa

teraz benda trzy tygodnie wybierac a my wyplaty nie widzimy .maj wybor niech biora co maja ja tylko chcem swoje pieniadze i dowidzenia na baltiku swiat sie nie koniczy.

Zdasf

Wiecie co dalej?

Ciekawostka

Czyli czekamy do przyszłego tyg. Wóz albo przewóz. Może im się coś uda i nie będziemy jako zdrajcy którzy szczują media na firmę

Muzykant
@Ciekawostka

Odbyły się zaawansowane rozmowy w poszerzonym składzie i ostateczną decyzję poznamy najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie.

@Muzykant

Przyszły tydzien co tydzień jest jakiś przyszły tydzień czas ma to do siebie że zawsze jest przyszły przeszły albo teraźniejszym więc mało sprecyzowane jest określenie przyszły tydzien :):)

@Ciekawostka

To czekanie jest już nie do zniesienia. Najpierw mówili do środy, później do piątku a teraz w następnym tygodniu. Ile można czekać na decyzję a o pieniądzach nie wspomnę.

Kizucha@,
@?

Przecież burmistrzowi mówili o tym tygodniu to już robi się mało zabawne. Chyba naprawdę trzeba na poniedziałek zaprosić jakieś media bo cały czas nas oklamuja.

@Ciekawostka

A co z naszym wynagrodzeniem za maj . Dalej cisza nic nie słychać. A do którego piątku mamy czekać. To już czwarty piątek.

Ciekawostka

Czekaliscie 3 tygodnie to jeszcze 3 nastepne nie robi różnicy pogoda ładna jechać nad morze zimne piwo wypić na plazy pod parasolem

@Ciekawostka

jak przeleja pensje to i piwo bedzie niektorzy to nawet rachunkow nie oplacili a co dopiero morze i piwo .

@Ciekawostka

Piwka to się napiję jak dostanę pieniądze. Bo teraz to nawet nie smakuje z tych nerwów. To wcale nie jest śmieszne

@?

Tak grzecznie czekacie to myślałam że kasę macie

Muzykant
@Kizucha@,

Z tego, co wiem decyzja ma być ogłoszona w ten piątek lub na początku przyszłego tygodnia. Jutro mamy Boże Ciało dlatego bardziej spodziewam się informacji w poniedziałek, ewentualnie wtorek.

@Muzykant

A co dyrekcja na procesje się wybiera

@?

Ha ha pomodlić o istnienie firmy i o to żeby ludzi mieć do pracy

Aaaaaa

Coś wiadomo?

Leszno
Xxx

Co jest w kącu z tym balticem gażdy gada co innego skąd maja takie informacje pada czy nie? Okreslijcie się!!!!!!!!!!!

@Xxx

Wczoraj i dziś są inwestorzy w firmie na rowerek i jechać zobaczyć zapytac A R jest na firmie

@Xxx

W całej tej sytuacji jedno jest dobre że nie musimy W taki upał dusić się w tej blaszanej puszce bez tlenu w temperaturze 43 stopni

Pracy jest
@Optymist

Właśnie byłem dziś rowerem pod firmą od pana z jedną ręką uzyskałem info że wracam w następnym tygodniu ????

@Pracy jest

Oj to oby się upały skończyły ha ha

Oby oglosili upadlość

Optymista

Coś wiadomo

?

Czy ktoś wie coś na temat rozmów z inwestorem. Jest jakaś szansa?

Pan Tadeusz

Może to nie na temat, ale gdyby ktoś chciał wykonywać inną pracę, to zapraszam: Zatrudnię trzy sprzątaczki w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Dogodny dojazd i powrót darmowym autobusem. Sprzątamy biura, stołówki, szatnie i toalety. Zarobki w granicach 1800 zł netto ( na konto). kom. 519 339 448.

@Pan Tadeusz

Praca praca, i żadna nie hanbi ponoć, ale 1800 zł? Chyba trochę hanbionce w tych czasach, Pan by za takie pieniądze robił?

@M

Chyba że pół etatu

Lela

Czyli co to wina Belgii i Anglii? Myślicie że tam ruszy praca A w Polsce nie ? Pytam bo pracowałam w Belgii nam kasę wypłaciła nasza agencja pracy.

Monia
@Lela

Oni tez straca prace, ale dostana solidna odprawe i opieke. Maja zwiazki, ktore za nich wszystko zalatwia.

@Monia

Dokładnie A u nas jak zwalniali (usunięte przez administratora)za założenie związków to wszyscy się wypisywalii szybciutko i po czasie nasmiewali się ciekawe czy teraz też jest im do smiechu szczególnie tym którzy jako małżeństwo pracowali razem oboje tracą pracę

@B

Powiem tak. Kiedyś Długi zapytał się mnie czy uważam go zakapitaliste, powiedziałem że tak. Uzasadnienie jakie dałem mu było proste. Zalozyliscie firmę w POLSCE,placicie tyle co za jednego operatora w Belgii mając 3 za tą samą kasę w Polsce. Mina bezcenna Długiego. Kiedy mi dziękowali powiedziałem jednej osobie daje 5 lat Baltica niema. Minęły 3 heh????

@M

Jesteś wygrany cenie ludzi którzy nie bali się mówić prawdy nawet długiemu

Lysy
@Lela

Mieszkam w Anglii. Złego co wiem to oddział angielski grupy „ Lawtons Yarns” miał bardzo dobre zyski cały czas. Ponoć w dół ciągnęły go oddziały w Belgii i w Polsce. Z tego co wiem w ostatni czwartek odkupiła go firma Danspin. Co dalej niewiem. W Anglii jak firma niema po pierwsze na wyregulowanie płatności na poczet wynagrodzenia dla pracownika ogłasza upadnosc, szkoda tylko mi was ze w Polsce tak prawo durnie jest skonstruowane ze stoi bardziej za pracodawca aniżeli za pracownikami. Pozdrowienia i życzę powodzenia w walce z nimi

Byla
@Lysy

Danspin Group, duński producent tekstyliów, kupił najsłabszego konkurenta w produkcji wełnianych dywanów w czerwcu - Lawton Yarns, brytyjska fabryka przędzalnicza. Transakcja dotyczy przędzy Sindi

Amam

Pierwsza upadlosc byla fikcja, kolejna ma rowniez utrzymac ICH dobre zycie na poziomie, z pewnoscia nie Wasze. Upadlosc w belgii oglosiliw czwartek I czekaja na jej uznanie. Hehe... Znalezli kozla... Brexit... Klamstwo, Klamstwo, klamstwo !!!!! Angielskie I belgijskie prawo jest bardzo po stronie pracownika. Tutaj walcz. Po piersze, rozwiaz umowe z winy pracodawcy za niewywiazywanie sie z podstawowych obowiazkow. I to bez konsekwencji dla Ciebie. Po druggie. Zloz wniosek do sadu pracy o wyplate zaleglego wynagrodzenia I odprawy. Po trzecie. Szukaj natychmiast nowej pracy zanim Twoje rachunki przewyzsza Twoje oszczednosci, pod warunkiem, Ze w polskiej rzeczywistosci potrafiles cos zaoszczedzic. Juz teraz wiesz co rocic. I zeby calosc nie przeniosla sie naTwoje zycie rodzinne. Zrob to w 3 krokach w czasie niedluzszym niz 14 dni. Przezyjesz. Obiecuje I zycze powodzenia.

Anula

A ty skont to wiesz ?

Amam
@Anula

Wiem, a Ty rob Co chcesz.

@Amam

Oni będą czekać dalej żeby ładnie wyglądać przed zarzadem Ci ludzie nie mają jak zeby walczyć o swoje szkoda czasu na to żeby cokolwiek im tłumaczyć szkoda im było złożyć się po 20 złoty na pełnomocnictwo żeby prawnik poprowadził sprawę teraz ciekawe kto z nich będzie umiał z sensem sklecic 2 zdania żeby pozew napisać

@B

Nie potrzebny jest prawnik żeby napisać pozew . W tych czasach wszystko jest w Internecie i można sobie z łatwością napisać samemu. Możesz sama napisać swoimi słowami do tego nie potrzeba żadnej wiedzy . I nie rób z ludzi ofiar losu bo nie wszyscy są tacy jak ty że muszą mieć prawnika żeby coś napisać.

B

Ja już pozew złożylam A wy tylko umiecie krzyczeć na forum że widly i bóg jeden wie co jeszcze gdzie są mądrale co krzyczeli gdzie mieszka O . To pojadą szkoda słów i czasu na rozmowę

@B

nawet tu obrzucacie sie blotem co ma byc to i tak nas nie ominie z prawnikiem czy bez .

Produkcja
@Anula

Mozna to znalezc w necie, wiec firma kaput....teraz nie liczcie juz na nic... Spin-Group Nv in Peer (Limburg) has been declared bankrupt by the court in Hasselt. The appointed curator is Berghs Hubert. The company number is 456407368.

@B

(usunięte przez administratora)Ty to zawsze byłaś najmądrzejsza szkoda słów na Ciebie . To jest twoja sprawa co z tym zrobisz A co inni zrobią

B

Dokładnie moja A wy robcie sobie po swojemu ja na chleb mam

B

I nie placze na forum że pod mostem będę mieszkać

Produkcja
@Amam

Nie warto rozwiazywac umowy z winy pracodawcy. Tracicie postojowe. Firma nic nie wyplaci ale syndyk z funduszu gwarantowanego da pieniadze. No chyba ze dla kogos celem w sobie jest wpisanie sie do posredniaka na bezrobotnego..... Nikt Ci nie broni znalezc pracy gdzie indziej ale po co pozbawiac sie postojowego?

@Produkcja

Potrzebny wam prawnik bo nic nie dostaniecie. Wypisujecie głupoty. Choć raz warto posłuchać mądrych ludzi.

@Amam

Jeszcze sprawdź czy składki ZUS masz opłacone.

Byly

Ona przynajmniej udowodniła że ma jaja i potrafi działać a nie jak reszta biernie czekać aby tylko nie narazić się dyrekcji. Na pewno Was docenią.

Były

Każdy h... Ma swój struj ????????????????????????????????????

@Były

A co liczyć że prawdę ktoś piwie to nie w ich iteresie nikt was za rączkę nie będzie prowadzic

Asia

W Anglii sprzedali firmę 12.06 teraz jest K72 i tak samo nikt nie wie co dalej będzie

Aaaaaa

Ja tam czekam...

Zzzzzzzzz

I co dalej?

inwestor

W piątek zobaczmy co powie dyrekcja , myślę nic nowego,сzekać, сzekać

Zzzzzzz
@inwestor

W piątek maja dzwonić do ludzi?

@Zzzzzzz

Nie, w piątek o godz 9 rano spotykamy się pod zakladem

Zzzzzzz

I w końcu coś powiedzą?

aaaa
@Zzzzzzz

i gdzie te telefony do ludi

Allll

Ktoś coś wie?

@Allll

Pytaj Marcina on pewnie wie jak tam negocjacje z inwestorem amerykańskim

@Optymist

Przedstaw się baranie to inaczej pogadamy

Wynocha
@Allll

Napisze tak: najlepiej aby takie firmy (usunięte przez administratora). One sa nastawione tylko na taniego pracownika i generalnie nie napedzaja rynku. Sknerstwo wlascicieli jest gigantyczne, oni u siebie oczywiscie wszystko placa a nawet przyjmuja ludzi do pracy. A w Polsce maja to gdzies i nie placa nikomu. Tak to prawnie ustawili ze nawet na syndyka nie bedzie. Banda belgijskich (usunięte przez administratora) bo jak inaczej nazwać tych co maja kase i nie placa....

@Marcin

????????????????

@Marcin

Ha ha ha

Ktoś coś wie?

Dorota

Nie dajcie się. Trzymajcie sie razem to wygranie. Trzymam za Was kciuki.

Byla
@Dorota

Dorota w baltic spinning trzymać się razem jeden drugiego w łyzce wody by utopił

Była od Freda
@Byla

Jak wszędzie. Każdy w gadce dobry, ale jak przyjdzie co do czego to chowa głowę w piasek. U nas u Freda też tak niestety było. Zawiść, zazdrość i podpier....

Dorota
@Byla

Jeśli nie będą razem to zrobią ich tak, że zostaną z niczym. Co niektórzy liczą że firma ruszy i za lojalność ich nagrodzi, ale się zdziwiła.

Cześć, z tego co mi wiadomo to moja firma ze Stargardu ( http://vanheyghenstal.pl/pl ) poszukuje pracowników, więc może w takiej sytuacji warto zainteresować się ich ofertą...

Zzzzzzzzz

Wiadomo coś? Czy dalej lipa?

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Spinning Sp. z o.o. - Łozienica

• Jak się pracuje w Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Spinning Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltic Spinning Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltic Spinning Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Prosta 33/35/37
    72-100 Łozienica
  • NIP: 8561720641 KRS: 0000185007

Baltic Spinning Sp. z o.o.