Niezapominajka Apteka

Opinie o Niezapominajka Apteka

Rejen

Na dyżurach nocnych w aptekach urzęduje farmaceuta czy technik?

Mira
@Rejen

W jakich miastach są całodobowe niezapominajki?

dorito
@Mira

po co ci wykaz wszystkich miast?

@Rejen

W teorii powinien być magister z tego powodu, że np. technik nie może wydawać niektórych leków.

inn
@Deryia

a można się zgłaszać na nocki? czy jak to jest ustalane w grafiku?

@Deryia

Jak magister to ile takich dyżurów zwykle przypada w miesiącu? Za nocki płacą więcej? Ile jest dodatku za dyżur?

techniczka

Jeśli chodzi o stanowisko technika farmacji to powiem tak: warunki zatrudnienia są przyzwoite, nie należą ani do najlepszych ani do najgorszych. Co do atmosfery, ludzi, kierownictwa - wszystko zależy od konkretnej apteki, nikt nie jest w stanie przewidzieć co się komu trafi, ja jestem zadowolona ale czy traficie na tak samo przyjaznych ludzi jak ja tego nie mogę zagwarantować, różne są przypadki.

po szkole
@techniczka

no ja właśnie się przymierzam tu zaaplikować na to stanowisko, trudna jest rekrutacja do was?

@techniczka

Przyzwoite to jakie konkretnie? Rozumiem że atmosfera zależy od apteki na jaką się trafi ale jeśli chodzi o zarobki to są podobne niezależnie w jakiej placówce się pracuje, co? A benefity? Masz jakieś?

@Marcin

Nie mam porównania co do zarobków osób w innych lokalizacjach, a jeśli chodzi o benefity to np. karta sportowa, ubezpieczenie, opieka medyczna, zniżki na produkty.

selena
@Deryia

jakie te zniżki? od kiedy przysługują i na co konkretnie?

@Deryia

Dziękuję za info o benefitach. Jeśli chodzi o opiekę medyczną to można dołączyć kogoś z rodziny? Do karty sportowej też jest taka możliwość czy trzeba dopłacać?

stella
@Marcin

no jak jakieś dodatkowe osoby to raczej się dopłaca, ale czy jest taka możliwość w ogóle to nie mam pojęcia, bo mi takie info niepotrzebne

Evvel

Jak przygotować się do rozmowy o pracę, macie jakieś wskazówki?

@Evvel

Z kim w ogóle będzie się ta rozmowa odbywać? Ktoś z HR czy kierownik apteki?

rejw
@Evvel

Rozumiem że chodzi o pracę a aptece a nie centrali?

@rejw

Jesteś w stanie coś przybliżyć na ten temat?

po szkole
@Evvel

mnie interesuje praca w aptece, ktoś ma jakieś wskazówki? o co was pytali?

ignes
@po szkole

trzeba się przygotować? jest bardziej formalnie czy na luzie?

@ignes

No jasne że trzeba się przygotować, jak zawsze. Czy będzie na luzie to zależy z kim ci się trafi rozmowa ale warto pokazać ze swojej strony profesjonalizm i być przygotowanym na różne pytania z podstawowej wiedzy.

anabell
@ignes

Warto się przygotować. Z tego co pamiętam to u mnie rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, czy na luzie? to zależy jak ktoś to interpretuje ;) ale uważam, że było konkretnie, bez lania wody i przede wszystkim z szacunkiem Pani odpowiadała na moje liczne pytania, a trochę ich było haha

Wika

Po ile godzin się pracuje? 8, czy jakoś mniej standardowo?

Wika
@Wika

Czy są apteki, w których obowiązują godziny nocne?

Dominikanika
@Wika

z tego co się orientowałam to raczej większość działa w przedziale 8-20 (oczywiście z różnicami w zależności lokalizacji) w dni robocze, weekendy krócej. Nie znalazłam informacji o całodobowych, ale też nie szukałam jakoś specjalnie, bo jednak przeglądanie wszystkich lokalizacji i ich godzin otwarcia niespecjalnie mi po drodze.

Alicja
@Dominikanika

czyli praca na 2 zmiany ale na 3/4 etatu ? 8-14 14-20 ? czy jakos inaczej jest to dzielone? a jak s weekendami ?

??
@Alicja

chyba nie wiem o co pytasz? jak na 3/4 etatu?

central

Hej! Ktoś tu z centrali by powiedział o rekrutacjach do was? Skomplikowane są? Ile etapów? Pozdrawiam

central
@central

Macie jakieś juniorskie stanowiska do obstawienia?

Fonn
@central

juniorskie ale w jakim dziale?

Fonn
@central

To samo do pytania o rekrutację, do jakiego działu? Bo mogą się różnić od siebie

Malw

Czy ktoś wie jak wygląda tutaj kwestia ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla farmaceutów?

Magda
@Malw

oferują ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty - tak napisali na swojej stronie

To dobrze, dzięki

Mixi
@Magda

ktoś wie jak takie ubezpieczenie działa w praktyce?

Mixi
@Magda

bo szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o takim ubezpieczeniu i chętnie się dowiem czegoś więcej...

net
@Mixi

poszukaj może w necie i poczytaj, bo raczej nikomu się nie będzie chciało tego dokładnie tłumaczyć

net
@Mixi

a nigdy nie wiadomo kiedy takie coś ci się przyda :)

Dalia
@Mixi

Serio nigdy o tym nie słyszałaś? Działa jak normalne ubezpieczenie, wypłacają odszkodowanie pacjentowi jeśli zgłosi, że farmaceuta wyrządził mu szkodę i zdejmuje z ciebie obowiązek naprawienia tej szkody, np. jeśli przez pomyłkę wydasz w aptece niewłaściwy lek, źle przygotowany, przeterminowany i inne tego typu zdarzenia.

staż
@Dalia

czy w trakcie stażu też ono przysługuje?

Mia
@Malw

Zdarzyło się już komuś z tego korzystać?

Stała Klientka
@Dalia

Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby Farmaceuta coś pomylił. Oby tak dalej.

Toss
@staż

Na stażu jesteś stażystą, za wszystko odpowiada Twój opiekun. Teoretycznie wg prawa nie możesz sam/sama niczego wydać

Mia

Macie jakieś swoje ulubione historie z życia farmaceuty? Chętnie poczytam jak tam u was jest i na co się nastawiać w zawodzie.

Fire

Obowiązuje okres próbny? Jak tak to ile trwa?

yeux

Standardowo 3 miesiące

Fire
@yeux

Spoko, a potem umowa na jaki czas? Będzie na rok?

@Fire

Też bym chciał wiedzieć. Mnie najbardziej pasowałaby na czas nieokreslony ale pewnie dadzą terminową. Jakbyś się coś dowiedział to daj znać..

Taaa dają terminową.

hades
@Kandydat

A na jak długo jest ta terminowa?

@Fire

no napisal ktos ze 3 msc…tak?

Dosia
@ironiczny

3 miesiące to trwa okres próbny, czytaj ze zrozumieniem..

Honorata
@Dosia

No własnie to już wiadomo. A co po tych trzech mieisącach? Umowa na rok czy na ile?

alfz
@Honorata

mi później dali na rok, nie wiem jak u innych

kamila
@alfz

A jest perspektywa przedłużenia na czas nieokreślony?

TAK
@kamila

oczywiście, że taak

@TAK

wiesz może po jakim czasie mniej więcej można dostać tą umowę nie czas nieokreślony?

sor
@Malw

też się chętnie dowiem ile czekaliście na uopa na nieokreślony?

@Malw

myślę, że najlepiej zapytać w rekrutacji. ale to też nie jest tak, że jak macie określony, to wam nie przedłużą "bo tak", albo wywalą z byle powodu.

Goia
@romero

Moim zdaniem też może zależeć to od podejścia pracownika i tego jak się będzie zapatrywał na długowaflową współpracę i jak będzie się sprawdzał, ale nie potwierdzam informacji, tylko piszę jak może być moim zdaniem, bo widzę że nikt raczej pewnej odpowiedzi na to nie zna.

Pola

Ile mniej więcej może potrwać rekrutacja na technika farm.?

@Pola

a to chyba jest zalezne od kilku czynnikow, nie ma zaleznosci raczej

Pola
@romero

domyślam się, a w twoim przypadku ile to trwało tak plus minus?

@Pola

hmm, kawałek czasu temu to było, więc dokładnie to ci nie powiem

@Pola

koło dwóch tygodni? z hakiem może

@Pola

naprawde nie pamiętam, więc nie chcę o niczym zaręczać

mgrf

ile teraz moze dostac na rekę (netto) mgr farm, za godzinę?

F
@mgrf

a to chcesz się na umowę zlecenie zatrudnić że pytasz o godzinową stawkę?

F
@mgrf

z tego co wiem to zatrudniają na umowę o pracę a wtedy się liczy podstawa a nie stawka godzinowa, ale może coś mylę, to niech mnie ktoś poprawi?

alania
@F

dobre pytanie, czyli jaką umowę najczęściej proponują?

NIEZADOWOLONY

premia świąteczna 100 zł - żart po prostu niesmaczny żart, ale dostaliśmy kalendarz firmowy... łał.... a góra się bawi na zmyślnych przyjęciach świątecznych....

poker
@NIEZADOWOLONY

No nie ma się co (usunięte przez administratora) że każdy chciałby więcej, może zabrzmię absurdalnie w oczach niektórych, ale jak na obecne czasy, to. dobre i to...grosz do grosza, jak to mówią, koleżance w jej apcie skosili do zera, to moim zdaniem byłby żart. A kalendarz to po prostu upominek, wiadomo, ze niczyj to szczyt marzeń, ale czepianie się o to, że go dali wydaje mi się na wyrost. A co do kolacji, nie wiem, może to tylko moje podejście, ale ja tam osobiście wolę właśnie tę stówkę przeznaczyć na kolację w restauracji ze swoją dziewczyną, na własnych zasadach. Dla mnie kasa (nawet niewielka) > jakiekolwiek wydarzenie zorganizowane w ramach gratyfikacji.

Pracownik z 21 kwietnia

Dostaliśmy premie na święta. Po sto złotych. Biorąc po uwagę ile dostali znajomi w marketach, żabkach czy kinach wysokość naszej premii jest żenująca.

Motywator
@Pracownik z 21 kwietnia

"Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego"

Torent

Ja tam bym wolał tę stówkę, niż jakieś "wypasione przyjęcie". Niedużo, ale zawsze coś do kabzy wpadnie.

Torent
@Pracownik z 21 kwietnia

Myślę, że w wymienionych przez ciebie miejscach, znajdzie sporo minusów, na miejsce tego jednego plusa, o którym wspominasz.

Rami

To dość oczywiste, że w dobrej atmosferze lepiej się pracuje, ale myślę, że wszystko zależy od konkretnego punktu i ludzi na jakich się trafi. Mi się udało, ale czy każdemu się uda to czysta loteria. Z drugiej strony czy to wina firmy, że akurat w jakimś punkcie ludzie się pokłócą między sobą?

Gawron
@Rami

No ciężko o to winić kogokolwiek, zgrzyty mogą pojawić się wszędzie i nie jest to coś co da się w jakikolwiek sposób kontrolować

Rami
@Gawron

o tym właśnie mówię, no w każdym razie mi się dobrze trafiło

anaa
@Rami

u mnie też spoko atmosfera, wszystko zależy od ludzi

alfz
@Gawron

w punkt, u mnie akurat trafiła się super pomocna przełożona, stara się zawsze pomóc i rozwiązywać ewentualne konflikty, które w pewnym momencie są nieuniknione, ale pewnie nie każdemu się trafiają takie osoby w pracy, dużo zależy od szczęścia ale widzę że innym osobom, które tutaj piszą też się nieźle trafiło

kamila
@alfz

A jeśli chodzi o pierwsze dni w tej pracy, to rozumiem, że można liczyć na wdrożenie i faktycznie podpytać co i jak na spokojnie? Czy raczej od razu na głęboką wodę?

TAK
@kamila

Ludzie przynajmniej u mnie są pomocni, sama też się staram coś pomóc jak mogę, także bez stresu :)

@TAK

a jak wyglądają relacje między pracownikami a osobami z, że tak powiem, wyższego szczebla?

@TAK

chodzi mi np. o sytuacje między pracownikami a kierownikiem apteki - raczej luźno czy bardziej formalnie wyglądają kontakty?

Lumm
@Malw

Ale to wszystko też zależy od konkretnej apteki, na pewno nie da się powiedzieć, żeby wszędzie było jednakowo

Lumm
@Malw

To jednak ludzie, a ludzie są, no, różni ;) więc bywa i różnie. U mnie raczej luźny sposób komunikacji

Dron

Ktos wie jak dziala multilife?

@Dron

troche jak mulitsport tylko ze zamiast sportu sa to usługi z zakresu samorozwoju, zdrowia, odżywiania i psychologii tak wyczytalem

Dron
@.com

w sumie spoko, dzięki za odpowiedź

Wanda
@.com

a jest szansa na doprecyzowanie? zwłaszcza ten samorozwój mnie zainteresował. w jakim kontekście jest to organizowane i jak to wygląda?

@Wanda

sam niewiele więcej wiem. poczytaj sobie na stronie multilife jak to dokładnie wygląda

@.com

czy to obejmuje też ubezpieczenie na życie?

@Malw

tak jak napisałem - poczytaj na stronie. sam wiem tyle, ile przeczytałem

plasterek

a orientujecie się może ile przysługuje przerwy w trakcie dnia?

kitel

hejka, mam pytanko, dostajecie tu ubrania służbowe, w sensie te kitelki? jest narzucony jakiś konkretny styl ubierania się czy raczej elastycznie? wiem, że to takie mało ważne kwestie, ale mnie akurat to interesuje

kaja
@kitel

na zdjęciach wygląda że mają...

Kaja
@kitel

ej ale chyba w aptekach to jest normalnie przyjęte... nie kojarze żebym widziała żeby gdzieś ich nie mieli...

tak
@Kaja

tak to taki standard jest

Kosmiczny
@kitel

Dostaje sie, nie wiem jak to sobie wyobrazales

denzel
@Kaja

Wiadomo, że są, odziez medyczna musi być. Wydaje mi się, że pytanie tyczyło się tego, czy dają to z pracy, czy samemu trzeba się zaopatrzyć w fartuch

rybka

jak wygląda kwestia benefitów?

mio
@rybka

też chętnie się dowiem, niestety nic nie napisali o tym w ogłoszeniach, ale słyszałam, że jakieś są

czarodziejka
@mio

o benefitach macie tu na stronie, po lewej, to sobie kliknijcie i poczytajcie

rybka
@czarodziejka

o dzięki faktycznie nie zauważyłam, a byłaś juz może na rozmowie rekrutacynej?

lara
@rybka

ja mam też zamiar składać tu CV, ktoś coś podpowie, jak się przygotować do ewentualnej rozmowy? jakieś rady od doświadczonych pracowników? z góry dzięki

@lara

wrzucić na luz, jeśli masz kompetencje na to stanowisko to sami to zauważą, jeśli nie masz to też wyjdzie w praniu

fell
@czarodziejka

a moze napiszesz i podzielisz sie wiedza?

czarodziejka
@fell

jak nie chce ci się kliknąć na prawo to nie masz czego tu szukać

ironiczny

Slyszeliscie moze czy jest mozliwosc pracy na umowe zlecenie? Jestem studentem stad pytanie. Z gory dziekuje za pomoc

@ironiczny

podobno jest taka możliwość, pewnie też zależy od stanowiska, więc najlepiej wspomnij o tym od razu przy rozmowie

ferline
@ironiczny

Tak, jest taka możliwość. Praca zazwyczaj w różnych lokalizacjach, ale nie zawsze. Wszystko do ugadania.

norka
@ferline

a to dobrze, że można się dogadać w tej kwestii

pikapika
@norka

teraz to jak dla mnie to najlepiej na uop najwyżej nie pełny wymiar godzin

norka
@pikapika

każdy ma swoje preferencje, mi akurat tamta forma bardziej odpowiada

pikapika
@norka

do której startujesz?

@pikapika

no wlasnie slysze o tej umowie o prace, ale mysle ze na zleceniu bym wiecej zarobil i tyle

Ryba

Pracował ktoś w roli technika? Można liczyć na jakiś rozwój?

Ryba
@Ryba

Zależałoby mi właśnie na tej kwestii i nabraniu praktyki

swd
@Ryba

ogłoszenia o pracę na stanowisku technik farmaceutyczny są, więc pewnie tak

swd
@Ryba

zresztą nawet w ofercie napisali, że mają system szkoleń i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, ja akurat jestem na ostatnim roku studiów i planuje aplikować na magistra farmacji, ale w tym zawodzie to raczej rozwój jest wręcz nieunikniony

Aptekarka
@Ryba

Technicy mogą rozwijać się sferze dermokosmetyków lub realizacji celów sprzedażowych. Wiąże się to ze szkoleniami i dodatkowym wynagrodzeniem

kolabo
@Ryba

nie pracowalam, ale pracujac w firmie(inne stanowisko), wiem ze na spokojnie mozesz sie rozwijac

@Ryba

tak, są oferowane różne kierunki rozwoju i szkolenia, mi jeszcze nie zaoferowano, bo dopiero co się zatrudniłam, ale wspominali mi o tym na rozmowie

Na jakie benefity można liczyć w Niezapominajka Apteka?

Dama

Nie posiadają benefitów, to jest najgorsza sieć aptek w jakiej miałam okazje pracować.

kandydat1
@Dama

A wynagrodzenie w jakim przedziala

Dariusz
@kandydat1

Sam się chętnie dowiem, bo czytając te komentarze nie wiadomo czego się spodziewać. Podobno są zależne od obrotów placówki i wynikają z jakiejś tabeli? Tylko ile to może być kwotowo?

Pracownik (z 21 kwietnia)

Dopłacają do Multisport i jest jakieś ubezpieczenie, ale marne i mało kto korzysta. Poza tym nie ma nic

@Pracownik (z 21 kwietnia)

To słabizna bo myślałem że przynajmniej jest jakiś pakiet prywatnej opieki lekarskiej. Dają chociaż premie co jakiś czas czy tylko podstawa wypłaty?

homer
@Marcin

Dają ale ciężko je zdobyć.

Honorata
@homer

Dlaczego? Takie wysokie normy są?

sonia
@Pracownik (z 21 kwietnia)

A zakładowy fundusz świadczeń socjalnych?

ironiczny

dopytaj lepiej wczesniej, wiem ze sa, ale lepiej sie upewnic

Zostaw merytoryczną opinię o Niezapominajka Apteka - Kraków

• Jak się pracuje w Niezapominajka Apteka?

Zobacz opinie na temat firmy Niezapominajka Apteka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niezapominajka Apteka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niezapominajka Apteka?

Kandydaci do pracy w Niezapominajka Apteka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niezapominajka Apteka