Opinie o Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o. w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o. w Darłowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o.?

Czader Nowy wpis

Połowa na konto reszta pod stołem. Urząd skarbowy powinien się za nich wziąć ponieważ stracił przez czas działania stoczni grube miliony!!!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o.?

Łukasz

Tak jest możliwość ale jako poczotkujący pomocnik

Czader Nowy wpis

Tam sami nowicjusze pracują ????

Marcinek

Nie polecam pracy u tych (usunięte przez administratora). Kwatery to masakra, nie ma zadnego wyposazenia,pościreli, wifi - kompletnie nic.. Problemy z wynagrodzeniem są takie, ze brakuje zawsze czegoś. Gdy się człowiek zwalnia to wypłacają pieniądze po niższej stawce. Szef mowi cos o uczciwości, a robie i tak po swojemu. Ja i dwóch kolegów zostaliśmy (usunięte przez administratora) wynagrodzenie o wiele nizsze, niż powinno być. Nie ma w ogole odcinków z wypłaty, żadnej podkładki za ile godzin zapłacone po jakiej stawce. Ubezpieczenia w Niemczech również nie było. Co do ludzi z jakimi się pracuje to powiem tak. Poklepują cie po plecach, ładnie się usmiechaja, a gdy jest okazja to lecą do kierownika, szefa i wbijają ci nóż w plecy. Są to starzy pracownicy tej żałosej firmy więc i ludzie szefa.

Mikołaj
@Marcinek

Mógłbyś napisać coś więcej o samej pracy? Czy jest ona w Twojej ocenie trudna fizycznie? Przede wszystkim na początku chciałbym ustalić tę kwestię i mam nadzieję, że mi pomożesz.

Mariusz Talaga
@Marcinek

Witam. Panowie bardzo jest nieuczciwe to co piszecie i ja wam obiecuję ze nie pozostanie to bez echa w środowisku. Dziękowaliście ze przetrzymaliśmy was do zjazdu i taka wdzieczność Pawle Jakimowiczu z Bogatyni. Jeśli nie jesteście sobie w stanie zorganizować tależa do jedzenia czy łyżki to co dopiero wykonać choćby najprostsze prace rurarskie. Prosta risposta, takich roszczeniowych nowicjuszy to do woja - w (usunięte przez administratora) i na gaz! Moze wtedy nauczylibyście się szacunku do tych ktorzy wyciągają do was pomocną dłoń. Przykre to co wyprawiacie w wirtualnej rzeczywistości - proponuję skupić się na realu i podstawowych umiejętnościach. Myślalem ze rozstaliśmy się w dobrej atmosferze. P.S. Firma dla uczciwych uczciwa ±48664704411 Z poważaniem Mariusz Talaga

Ahh
@Mariusz Talaga

W każdej firmie gdzie pracowaliśmy były chociaż podstawowe sztućce, a jak nie bylo to pracodawca powiadomił nas o tym. Na kwaterze byl jeden wielki (usunięte przez administratora) jak przyjechaliśmy. Opinia jest negatywna z faktu, iz 3 osoby zostały oszukane na kase. Ja mówiłem, ze jak sie nie podoba to w kazdej chwili moge wracać do domu także chwile z wami posiedziałem i dziękuję bardzo za taka firmę. Myślałem, ze rozstaliśmy sie w pokojowej atmosferze i widocznie sie myliłem co do ciebie. Bo opinia nie byla atakiem na twoja osobe, ale w sumie wy jedna banda wszyscy jesteście.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy warto starać się o posadę w firmie?

Ninanina1

Jedna wielka porażka.Kolejni (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze.Dlaczego nasze prawo nie kara wysokimi grzywnymi za takie krętactwa? Prezes tej firmy jak i wszyscy inni którzy wykorzystują pracownikow powinien być odesłany na roboty przymusowe do kamieniolomów..

hehe
@Ninanina1

owszem kary są , ale trzeba to zgłosić odpowiedniemu urzędowi ,

Krystyna

@Oszukany1 Rozumiem motywację Twojego działania. Od jak dawna już nie pracujesz w Stoczni Darłowo M & W? Może od czasu Twojego odejścia z firmy sytuacja nieco się poprawiła. Jak myślisz - jest to realne? Może utrzymujesz kontakt z byłymi współpracownikami i namówiłbyś ich do udzielenia się na tym forum?

Ninanina1
@Krystyna

Sytuacja na pewno się nie poprawiła.To kolejna firma dorobkiewiczow i oszustów.Kadrowa nie posiada minimalnej wiedzy o naliczanie urlopu.Ludzie omijajcie ich z daleka.Pora powiedzieć DOŚĆ wyzyskiwaczom i oszustów.

Ryszard

Jak sądzicie co będzie dalej? Szkoda miejsc pracy.

Piaskarz,malarz

Najpierw niech zapłacą ludziom którzy tam pracują zaległe płatności które wiszą od października a potem szukają nowych frajerów do orki. Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

(usunięte przez administratora) Od października (usunięte przez administratora)i chyba nie będzie. Pozostaje tylko sąd pracy!!

Krystyna

@rekrutacja@suomi24.fi To nie jest wątek, który dotyczyłby przekazywania takich informacji. Zatem bardzo proszę znaleźć sobie bardziej odpowiednie forum na wpisy o takim charakterze. Firma Stocznia Darłowo M & W w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko piaskarza - malarza - widziałam tę ofertę na jednym z bardziej znanych stron z ogłoszeniami. Może ktoś z Was uczestniczył ostatnio w postępowaniu rekrutacyjnym i opowie nam, jak dokładnie ono przebiega?

Krystyna

@Oszukany1 Z uwagi na to, że bardzo mało osób zabiera głos na tym wątku - szczególnie dziękuję za Twój wpis. Niepokojące są rzeczy, o których tu piszesz. Jak długo pracujesz w Stoczni Darłowo M & W? Problem wydaje się być na tyle poważny, że może faktycznie należałoby o tym poinformować wyżej postawione instytucje. Rozważasz to?

Oszukany1
@Krystyna

Na szczęście już tam nie pracuję! Nikomu nie polecam. Liczy się tylko wyzysk pracowników.

Oszukany1

Firma w każdym miesiącu spóźnia się z wynagrodzeniem i płaci w ratach. Jak się zwolnilem to policzyli mi wypłatę o 2€ mniej od godziny, po jeszcze jakichś dziwnych potraceniach za dojazdy itp nie zostało nic do wypłaty. Inspekcja pracy powinna się wziąć za tą złodziejska firmę. Nikomu nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

Krystyna

@Malarz Fajnie, że postanowiłeś wziąć aktywny udział na temat pracodawcy, jakim jest Stocznia Darłowo M & W. Jak myślisz, skoro firma funkcjonuje w sposób normalny, to z czego właściwie wynika brak tych zleceń? @Piaskarz1 Firma już długa zalega Wam z wypłatą - może zatem warto byłoby to realnie komuś zgłosić. Co myślisz?

Malarz

Brak stałych zleceń co się przekłada na kilka dni pracy następnie zjazd do kraju i czekasz na następny wyjazd. Do tego notoryczne spóźnienia z wypłatą wynagrodzenia jest regułą. Żałosne stawki i mieszkania w strasznych warunkach. Nie polecam!

Piaskarz1

Do dnia dzisiejszego nie ma wypłaty za miesiąc czerwiec!! Kpina i żenada nigdy więcej pracy w takiej firmie..inspekcja pracy powinna się za nich wziąć!! Jak nie chcecie zostać bez wynagrodzenia nie polecam nawet najgorszemu wrogowi!!

Piaskarz

Firma bankrut! Jak do tej pory nadal nie ma całej wypłaty! Ludzie masowo zjeżdżają do domu..hehe najlepsze jest to że firma się ogłasza że szuka piaskarzy do pracy ???? Ludzie nie dajcie się nabrać jak ogłoszą upadłość i zostaniecie bez wynagrodzenia..

Krystyna

@Malarz-piaskarz To dobrze, że zechciałeś wypowiedzieć się na temat pracodawcy, jakim jest firma M & W. Z Twojej relacji wyłania się niestety raczej jego negatywny obraz - jak długo byłeś tam zatrudniony? Czy ktoś z Was również pracuje albo pracował w M & W i chciałby dodać coś o pracy tam? Pamiętajcie, że Wasze uwagi i wskazówki mogą posłużyć użytkownikom, którzy są najbardziej zainteresowani tym pracodawcą.

Malarz-piaskarz
@Krystyna

Pracowałem tam dwa miesiące i nigdy wcześniej nie pracowałem w gorszej firmie. Kwatery po kilka osób w pokoju, najlepsze jest jak trafisz na łoże małżeńskie to śpisz z drugim człowiekiem, wypłaty notorycznie pod koniec miesiąca i w ratach a na umowie napisane do 10go następnego miesiąca. Praca bardzo ciężka za marne wynagrodzenie stawki między 9-10€ brutto!! Śmiech na sali szczerze nie polecam!!

Malarz-piaskarz

Ludzie nie dajcie się oszukać na piękne słowa szefa który o wszystkim mówi w samych suprlatywach..Pieniądze nigdy nie na czas normą jest płacenie na koniec miesiąca na dodatek w kilku ratach. Diety w tej firmie się nie należą chociaż co miesiąc podsuwają kwity do podpisania. W biurze ustalasz stawkę po przyjeździe masz minimum € mniej. Brak stałej pracy od jesieni do wiosny przestój! Nie polecam!!

On1

Firma zatrudnia samych alkoholików i kryminał. Fachowcy omijają tą firmę z daleka. Obiecują cuda a jak przychodzi pierwsza wypłata wszystko okazuje się kłamstwem, tylko dlatego żebyś pojechał do pracy! Warunki mieszkaniowe straszne " mieszkanie w piwnicy" śmierdzi wilgocią i grzybem. Pieniądze co miesiąc płacone w ratach część na konto część do ręki a reszta do " banku godzin " Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o. - Darłowo

Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o.