Hotel Lidia SPA&WELLNESS

Darłowo

Hotel Lidia SPA&WELLNESS

Opinie o Hotel Lidia SPA&WELLNESS

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Hotel Lidia SPA&WELLNESS?

Recepcja

Jako były pracownik, powiem że w jest super. Stawki są normalne i szefostwo wporzo, to znaczy,od kiedy zmieniono Panią Dyrektor na obecną. Nawet gdy jedna z dziewczyn odeszłe szukając czegoś lepiej płatnego i wróciła z podkulonym ogonem - nikt jej tego nie wypomniał i mogła liczyć na powrót na tych samych warunkach. Wiadomo że w hotelach zmienia się razem z Zarządem. Więc mogę powiedzieć że teraz Dyrekcja się stara i dba o pracowników. Robiło się w u konkurencji i muszę powiedzieć że w Jarosławcu, są chore klimaty. A ttaj da się normalnie wyżyć i pracować, bez zbędnych presji.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Hotel Lidia SPA&WELLNESS. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

drake

Jako hotel na pewno dają radę, bo klienci są zadowoleni z pobytu u nich. W sumie fajna opcja nawet na zatrudnienie.

ciekawa

Co do tego że pracodawcy to rodzina (usunięte przez administratora) to napisał to ktos kto nie zna włascicieli hotelu. Nasi pracodawcy sa bardzo dobrymi pracodawcami czego nie mozna powiedziec o wielu innych w naszej miejscowości! Atmosfera panująca w hotelu jest znakomita sami przyjażni pracownicy. jednym słowem bardzo dobrze się tam pracuje.

lobby

Nikomu nie polecam,chyba że lubisz jak sie tobą pomiata i lubisz się uwsteczniać.Właściciele,rodzina (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Hotel Lidia SPA&WELLNESS - Darłowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Lidia SPA&WELLNESS