Hotel Lidia SPA&WELLNESS

Darłowo

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Hotel Lidia SPA&WELLNESS

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Lidia SPA&WELLNESS

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Hotel Lidia SPA&WELLNESS. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

drake

Jako hotel na pewno dają radę, bo klienci są zadowoleni z pobytu u nich. W sumie fajna opcja nawet na zatrudnienie.

ciekawa

Co do tego że pracodawcy to rodzina (usunięte przez administratora) to napisał to ktos kto nie zna włascicieli hotelu. Nasi pracodawcy sa bardzo dobrymi pracodawcami czego nie mozna powiedziec o wielu innych w naszej miejscowości! Atmosfera panująca w hotelu jest znakomita sami przyjażni pracownicy. jednym słowem bardzo dobrze się tam pracuje.

lobby

Nikomu nie polecam,chyba że lubisz jak sie tobą pomiata i lubisz się uwsteczniać.Właściciele,rodzina (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Hotel Lidia SPA&WELLNESS - Darłowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Lidia SPA&WELLNESS