Opinie o Hotel Lidia SPA&WELLNESS w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Lidia SPA&WELLNESS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Lidia SPA&WELLNESS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Lidia SPA&WELLNESS w Darłowo

Nie polecam nikomu! Nowy wpis

Wytrzymałem w tej „pracy” niecałe 2 tygodnie i do tej pory mam koszmary. Gorszej pracy nie można sobie znaleźć. Pracujesz po 12 godzin dziennie za jakieś marne 14 zł, bez żadnej umowy, bez wsparcia ze strony menago bądź kogokolwiek dookoła. Jedyne co dostajecie to plotki, krzywe spojrzenia i przytyki. Jeżeli zastanawiacie się nad pracą w tym miejscu, dla Waszego zdrowia psychicznego, odradzam. Z resztą, opinie na Darłowie mówią same za siebie.

Karol Nowy wpis

Hotel ma także przyjęcia praktykantów ?

Recepcja Nowy wpis

Jako były pracownik, powiem że w jest super. Stawki są normalne i szefostwo wporzo, to znaczy,od kiedy zmieniono Panią Dyrektor na obecną. Nawet gdy jedna z dziewczyn odeszłe szukając czegoś lepiej płatnego i wróciła z podkulonym ogonem - nikt jej tego nie wypomniał i mogła liczyć na powrót na tych samych warunkach. Wiadomo że w hotelach zmienia się razem z Zarządem. Więc mogę powiedzieć że teraz Dyrekcja się stara i dba o pracowników. Robiło się w u konkurencji i muszę powiedzieć że w Jarosławcu, są chore klimaty. A ttaj da się normalnie wyżyć i pracować, bez zbędnych presji.

drake Nowy wpis

Jako hotel na pewno dają radę, bo klienci są zadowoleni z pobytu u nich. W sumie fajna opcja nawet na zatrudnienie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hotel Lidia SPA&WELLNESS się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
ciekawa

Co do tego że pracodawcy to rodzina (usunięte przez administratora) to napisał to ktos kto nie zna włascicieli hotelu. Nasi pracodawcy sa bardzo dobrymi pracodawcami czego nie mozna powiedziec o wielu innych w naszej miejscowości! Atmosfera panująca w hotelu jest znakomita sami przyjażni pracownicy. jednym słowem bardzo dobrze się tam pracuje.

lobby

Nikomu nie polecam,chyba że lubisz jak sie tobą pomiata i lubisz się uwsteczniać.Właściciele,rodzina (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Lidia SPA&WELLNESS - Darłowo

• Jak się pracuje w Hotel Lidia SPA&WELLNESS?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Lidia SPA&WELLNESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Lidia SPA&WELLNESS