Opinie o Klimat S.C. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klimat S.C.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klimat S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimat S.C. w Kalisz

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Klimat S.C. odbywa się w siedzibie firmy?

paulina Nowy wpis

a ja własnie chciałam tam isc do pracy i czy warto czy nie

Marlena Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą. (usunięte przez administratora) przy wypłacie pensji, nie odprowadzają składek oraz zaliczek na podatek dochodowy.

Mirosław Nowy wpis
@Marlena

Nigdy nie miałem tego typu problemów i nie wiem, czy chcę mieć... To w tej firmie częste, czy wypadek przy pracy? Masz w związku z tym jakieś nieprzyjemności, czy skarbówka odwiedzi firmę i to oni będą mieć problem?

Pracownik firmy

Pracownik nie ma dostępu do szefa firmy gdyż jest odsyłany do p. Kasi z którą nie może nawiązać kontaktu gdyż jest bardzo arogancka do pracownika .Pani która prowadzi t.z.kadry ironicznie odpowiadają pytania pracownika w ten sposób pracownik fizyczny jest niczym dla tych pracodawców

Leszek
@Pracownik firmy

A co chciałeś wyjaśnić z szefem? Szkoda że z paniami nie da się dogadać, rozumiem że inni też mieli podobne problemy co ty?

Mix
@Leszek

Tam większość ma ten problem...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Klimat S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Bil

Dopasowali Kasie do swojego poziomu

Krzych

Bardzo niesolidna firma, zatrudnia bez ludzi bez umów, (usunięte przez administratora) z wypłatą wynagrodzeń, zwłaszcza p.katarzyna rzekomo kierowniczka. Nie polecam ani pracy, ani korzystania z usług.

Lulek

Dwóch prostych akwizytorów wzięło się za biznes , dzisiaj prezes i prokurent . Niestety , dla nich liczy się tylko jak najwięcej zgarnąć kasy , pracownicy to tylko narzędzia w osiągnięciu celu.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Klimat S.C.?

Blee

W klimacie takiego czegoś nie ma szefowie mają w (usunięte przez administratora) pracownika

Magda

Jaka macie wyplate miesięcznie? Wystarczająca ? Odpowiada wam?

Bolo

Ku przestrodze Firma krzak szuka lidera grupy mobilnej. Po pierwsze , oferta zawiera błędy ortograficzne i stylistyczne . Po drugie , nie posiadają sprzętu . Na wyposażeniu jedna drabina z marketu a na osobistą ochronę prokurent dostarczy z domu znoszone ubrania . Po trzecie , nie przeprowadzą żadnych szkoleń specjalistycznych. Po czwarte szkolenie BHP inspektor podpisze zaocznie, Po piąte , pieniądze pod stołem.

Fenix

Firma nie ma działów ponieważ jest to struktura garażowa. Taka organizacja opiera się na działaniu " tu i teraz " . Ale to co napisali na swojej stronie to już jest kuriozum. Nie posiadają żadnej dokumentacji urządzeń oraz z przebiegu usługi .Kupują kilka zrujnowanych maszyn i z nich składają jedną. Pionierzy , ponoć poświęcają się , jako jedyna firma , całkowicie gałęzi czyszczącej . A co autor tej złotej myśli chciał powiedzieć to już jest jego słodka tajemnica. Rzetelność przekłada się na kary umowne za niewłaściwe wykonanie usługi. Dzięki jakości kompleksowej usługi wyrzucono ich z dużych obiektów w Poznaniu . Nie wierzycie , możecie to sprawdzić .

Klaudia

To prawda ze firma nie ma działów ?

Jaka atmosfera jest między działami w Klimat S.C.?

Bezrobotny

Ogólnie to nie ma tam działów. Wszyscy robią wszystko. Sprzedawca jest także magazynierem, serwisant jest palaczem kotła, magazyniera nie w ogóle, ogólnie wszyscy robią: przynieś, podaj, pozamiataj... Bardzo dużo nadgodzin, za które nie ma ani dodatkowych pieniędzy, ani dnia wolnego. Kiedy 10-go jest wypłata, może okazać się że pseudo szef powie Ci, że połowę da dziś, a resztę za kilka dni... On ma w (usunięte przez administratora) to, że masz rachunki do zapłaty, że nie masz pieniędzy na życie. On Ci da pieniądze wtedy, jak sam dostanie przelewy od kontrahentów. Na umowie o ile ją w ogóle dostaniesz, oczywiście najniższa krajowa, reszta pod stołem... Zwykły prywaciarz

Tonik

Może mi ktoś podpowie czy firma jest zainteresowana nowymi pracownikami?

Lilith

Zgadzam się w pełni to nie ten klimat :-( .

Jaaaa
@Lilith

Rozszesz wypowiedź proszę bo nie wiem czy się interesować tym tematem

Elżbieta
@Jaaaa

@Jaaaa zgadzam się z Tobą, ostrzeżenia są ok, pod warunkiem, że wiadomo przed czym konkretnie. Co monterzy mogliby napisać o stawkach, jakie zarabiają w Klimacie? Liczę, że dadzą znać.

Jo
@Elżbieta

Fajny klimat

Eva

Trzymajcie się z daleka od tego klimatu :-( .

admin

Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie Klimat S.C.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Klimat S.C. - Kalisz

• Jak się pracuje w Klimat S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Klimat S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimat S.C.?

Klimat S.C.