Opinie o Kawu Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kawu Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kawu Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kawu Sp. z o.o. w Lipno

Kk Nowy wpis

(usunięte przez administratora)!!!nie wypłacają wynagrodzenia,nie odbierają telefonów,zero kontaktu, jak najdalej od nich!!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Kawu Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Roman Nowy wpis

Відпрацював водієм1 місяць та звільнився.Для фірми потрібні не водії,а (usunięte przez administratora),які могли б за дві робочі зміни їхати 1800 км.Їзда,переважно,нічна або в подвійному екіпажі під Амазоном.В тиждень 16 перецепів.45- неоплачуються.(usunięte przez administratora) при оформленні на роботу обіцяє поденну оплату(днювки),але коли звільняєтесь вас обдурять,недоплатять.Тому задумайтесь,чи йти до проці в фірму"KAWU z Lipno"!!!

Jakie są warunki zatrudnienia w Kawu Sp. z o.o.?

Firma Kawu Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Jan

Gdzie można złożyć cv lub gdzie trzeba zadzwonić żeby spróbować dostać tam prace?

@Jan

Lepiej sobie odpuść, ta firma to szaleństwo.

Jim Lahey

Firma działa na wariackich warunkach. Kierownik transportu nie ma zielonego pojęcia o logistyce. Nie potrafi okazywać szacunku pracownikowi na "niższym" stanowisku. W skrócie to nadęty i zarozumiały człowiek, który brak wiedzy tłumaczy swoim wieloletnim doświadczeniem jako kierowca, a przecież wiadomo, że to dwa różne zawody. Stanowisko otrzymał od Pani dyrektor, która jest z nim związana prywatnie. Co do dyrektorki to istny komediodramat. Ta kobieta nie ma żadnego pojęcia o kodeksie pracy. Pracownik może być wykorzystywany i nie musi mieć życia prywatnego poza pracą pod jej dyktando. Firma oczywiście nie płaciła nadgodzin, a kiedy człowiek się o to upominał, to szefostwo twierdziło, że to jest obowiązek zostawać dłużej w pracy. Prezes firmy robi dobry uśmiech do całej tej gry. Fundusze na nowe Actrosy są, ale na pracownika to już nie. Naprawdę nie polecam. Nie dajcie się nabrać na początkowe miłe słówka i mówienie jacy to oni nie są cudowni. Ja na szczęście już się uwolniłem. ;) Pozdrawiam serdecznie.

Potencjalny Kierowca
@Jim Lahey

Co znaczy, że P. Dyrektor jest związana prywatnie z kierownikiem transportu? I kto właściwie jest kierownikiem transportu? Marcin?

Dawid

(usunięte przez administratora)omijać szerokim łukiem atmosfera grobowa Pan prezes to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nawet nie umie się z człowiek porozmawiać ani przywitać spedytorki cały czas dzwonią inwigilacja nie polecam żenada i (usunięte przez administratora)

admin

Twoja opinia na temat firmy Kawu Sp. z o.o. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kawu Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Kawu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kawu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kawu Sp. z o.o.