Opinie o Alpinus Chemia Sp. z o.o. w Solec Kujawski ul. Garbary 5

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alpinus Chemia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alpinus Chemia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpinus Chemia Sp. z o.o. w Solec Kujawski ul. Garbary 5

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Alpinus Chemia Sp. z o.o.?

Pracownik ACH
@Ewa Kłodzińska

Pani Kłodzińska też już nie pracuje w tej firmie, więc to przedstawia całościowy obraz tej firmy. Dodatkowo nie ma już od pewnego czasu firmie technologa, który był w firmie kilka lat. Odwalał kawał dobrej roboty, wspierał różne działy, zawsze można było liczyć na jego pomoc i dobre rady. Bez niego to już nie to samo. Patryk dzięki za współpracę.

Czy Alpinus Chemia Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Najczęściej przyjmowane są osoby z doświadczeniem, jednak zachęcamy do przesłania swojego cv.

Jakub
@Pracodawca

Skoro najczęściej przyjmowane są osoby z doświadczeniem, to jak rozumieć wzmiankę o pracy w "młodym i dynamicznym zespole" z Państwa ogłoszenia, dotyczącego stanowiska starszego specjalisty ds. chromatografii i spektroskopii? Jak się ma młody i dynamiczny zespół do doświadczenia którego Państwo poszukują? Jeśli zespół faktycznie jest taki młody i dynamiczny, to co jest tego powodem? Nie pracują już w firmie osoby które ją współtworzyły od 2008 r.?

Byly pracownik
@Jakub

W firmie jest duża rotacja pracowników, dział B+R jest już na wymarciu, na produkcji i w warsztacie wcale nie jest lepiej. Z tego co slyszałem z opowiadań znajomych teraz B+R tworzy jedna. Osób z większym starzem jest coraz mniej.

Iza
@Byly pracownik

A wiesz dokładnie z jakiego powodu odchodzą? Myślisz, że taka rotacja może przynieść pozytywne skutki?

Byly pracownik
@Iza

Znajomi jeszcze tam pracujący opowiadali mi o obecnym złym stanie firmy. Dużo osób tam pracujących sie zwalnia lub dostalo wypowiedzenia. Produkcja kuleje.

Maja
@Byly pracownik

A można konkretniej co się tam dzieje?

Ewa Kłodzińska
@Byly pracownik

Szanowni Państwo. Firma nie jest na wymarciu, tym bardziej dział B+R. Osoby niekompetentne oraz nie posiadające zaawansowanej wiedzy z zakresu chemii analitycznej i technik chromatograficznych rzeczywiście już nie pracują. Ale nie liczy się ilość ale jakość! Prowadzimy system rozproszonych laboratoriów, cały czas uruchamiamy nowe zaplecze aparaturowe i współpracujemy z najlepszymi ośrodkami w Polsce i na całym Świecie. Do ścisłej współpracy są włączone następujące jednostki: 1. Uniwersytet w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita - prof. Tomasz Bączek, pełnomocnik Rektora ds. Programu “Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”/ Lider Zespołu ds. określenia obszarów synergii w badaniach naukowych 2. Gdański Uniwersytet Medyczny - GUMED, cala jednostka. 3. Collegium Medicum w Bydgoszczy - Zakład medycyny sądowej. 4. Zakład Genetyki Sądowej - (usunięte przez administratora) 5. Warszawski Uniwersytet Medyczny - Department of Experimental Physiology and Pathophysiology, Laboratory of Centre for Preclinical Research, Medical University of Warsaw 6. Kujawsko-Pomorskie Centrum Naukowo-Technologiczne Sp. z o.o. im. prof. Jana Czochralskiego reprezentowany przez: prof. dr hab. Bogusława Buszewskiego czł. rzecz. PAN, dr h.c. mult. – Prezesa Spółki. (usunięte przez administratora) 7. Wydziałem Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z siedzibą przy ul. Gagarina 7, 87-100 Toruń, reprezentowany przez: Prof. dr hab. Iwonę Łakomską – Dziekan Wydziału Chemii 8. Ukraińska Akademia Nauk we Lwowie (usunięte przez administratora)oraz wieloma gabinetami i specjalistycznymi klinikami ! 9. Fundacja Świętego Łazarza - (usunięte przez administratora) 10. Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie. ....... i wiele innych specjalistycznych gabinetów i szpitali. Dyrektor naukowy Alpinus Chemia posiada olbrzymi dorobek naukowy (h-index= 18, ponad 1100 cytowań swoich prac) oraz doświadczenie, jest również biegłym sądowym. Przy obecnej współpracy powstaje wiele ciekawych badań, które już mają swoje aplikacje kliniczne!!! Współpracują z nami najlepsi specjaliści prowadząc interdyscyplinarne badania naukowe, prace są publikowane w czasopismach o zasięgu międzynarodowym z listy filadelfijskiej. To dopiero początek! Od pracowników działu B+R wymagam przede wszystkim zasad dobrej praktyki laboratoryjnej, samodzielnej umiejętności planowania badań analitycznych, walidacji procedur oraz szacunku do aparatury :) która jest jedną z najlepszych w Polsce. Obecne zaplecze aparaturowe jest na tyle unikatowe, iż nie wiele osób na Świecie potrafi je ze zrozumieniem wykorzystać. Proszę zatem ważyć swoje słowa wypowiadając opinię na temat osób współpracujących z Firmą oraz Pracodawców. Weryfikacja naszych osiągnięć naukowo-badawczych już niebawem i wielką satysfakcją przekażę Państwu i udostępnię nasze publikacje naukowe, kolejne etapy współpracy oraz wystąpienia na konferencjach. Wymagamy sporo ale od siebie jeszcze więcej. Pozdrawiam serdecznie.

Ewa Kłodzińska
@Ewa Kłodzińska

No i jak zapowiadałam....długo nie trzeba było czekać. Zapraszam do zapoznania się z najnowszą publikacją!!! https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0026265X22004714?dgcid=coauthor Validated GC–MS method for determination of bisphenol a and its five analogues in dietary and nutritional supplements Katarzyna Owczarek a,b,*, Emilia Waraksa c, Ewa Kłodzinska c,d, Yaroslav Zrobok d, Mariusz Ozimek e, Dominik Rachon f, Błazej Kudłak a, Andrzej Wasik a, Zofia Mazerska g a Gda nsk University of Technology, Faculty of Chemistry, Department of Analytical Chemistry, G. Narutowicza 11/12 Street, 80-233 Gdansk, Poland b Medical University of Gdansk, Faculty of Medicine, Depertment of Biochemistry, Bioanalytical Laboratory, Dębinki 1 Street, 80-211 Gdansk, Poland c Institute of Sport - National Research Institute, Department of Analytical Chemistry and Instrumental Analysis, Trylogii 2/16 Street, 01-982 Warsaw, Poland d Alpinus Chemia Ltd., Garbary 5 Street, 86-050 Solec Kujawski, Poland e Jagiellonian University in Krakow, Jagiellonian University Sports Centre, Piastowska 26 street, 30-067, Krakow, Poland f Medical University of Gdansk, Institute of Maritime and Tropical Medicine, Division of Clinical & Experimental Endocrinology, Dębinki 7 Street, 80-211, Gdansk,Poland g Gdansk University of Technology, Faculty of Chemistry, Department Pharmaceutical Technology and Biochemistry, G. Narutowicza 11/12 Street, 80-233 Gdansk,Poland Abstract Bisphenol A (BPA) and its analogues showing structural and functional similarity to BPA are commonly applied in various industrial applications and thus are becoming ubiquitous in the environment. At the same time there is increasing scientific evidence that exposure to these chemicals may lead to adverse health effects in human and wildlife. In recent years dietary and nutritional supplements dedicated for athletes have become more popular and are widely used even by people who are not professionals. This study presents the development, optimization and validation of an analytical procedure for determination of six bisphenol analogues in dietary supplements using gas chromatography – mass spectrometry technique. All validation parameters met the established acceptance criteria in accordance with international guidelines. The method was linear within the tested range of 50-1000 ng/mL, the limit of quantitation was set as the lowest calibration point 50 ng/mL, detection limit for each bisphenol was calculated as standard estimation error on the basis of the linearity testing and was in the range of 8.73-15.44 ng/mL. Method trueness, accuracy (within and between runs) and precision were also verified and were in the range of 78.8 – 100.4%, 94.3 – 103.1%, 0.5 – 9.6% respectively.The developed procedure was successfully applied for real samples analysis. For the majority of samples, bisphenols were either not detected or detected at the LOD level except bisphenol A which was quantitated in few samples at LOQ level or higher (in the range 0.852-2.892 ng/mg)The field of bisphenol analogues analytics has increased in recent years due to law regulations becoming more strict, thus the development of new analytical tools for quality control of dietary products is needed and fully justified. Keywords: bisphenol A analogues, dietary exposure, emerging environmental contaminants, endocrine disrupting compounds, sport supplements

Na

Oczywoście że mają , wiele osób było bez doświadczenia a teraz są dobrymi pracownikami . Pracownicy nowej osoby nie zostawiają samej

Bdg Nowy wpis

Oczywiście że tak . Dużo pracowników było bez doświadczenia, wystarczą chęci

Pracownik ACH Nowy wpis

Bsalpch

Ukraina rządzi zakładałem a pracowników traktują jako tanią siłę robocza.

Abc Nowy wpis
@Bsalpch

Ukraina rządzi zakładem chyba pomyliłes(aś) miejsce pracy . Traktują ludzi jak siełe roboczą ?czy możesz podać jakiś przykład takiego traktowania ? Bo tak się składa że pracuje tam jakiś czas i ludzie nie narzekają , atmosfera jest wpożądku , zawsze jak masz jakiś problem idą tobie na rękę albo po prostu pomogą więc nie rozumiem twojego wpisu

Czy istnieje możliwość rozwoju w Alpinus Chemia Sp. z o.o.?

Nie ma żadnych szans na rozwoj w tej firmie , mało tego traktuja ludzi jak pomioty

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alpinus Chemia Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni w Niemczech
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS

Co jaki czas w Alpinus Chemia Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dzień dobry, jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a pracą w naszej firmie, zapraszam na spotkanie z Działem Rekrutacji, gdzie dowie się Pan/Pani więcej szczegółów na ten temat. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Anonymus

Niestety podwyżki czasami są ale zaraz zabiorą sobie to z premii więc tak jak by jej nie było . Generalnie firma bardzo słabo stoi , ogólnie nerwowa atmosfera , niekompetentne osoby

Zostawiony na lodzie

Ustalaja warunki pracy i dzien rozpoczecia, czlowiek rzuca wypowiedzenie w poprzedniej firmie po czym Oni jednak zmieniaja zdanie. Bardzo niekompetentne zachowanie z ich strony. Zenada..

Wiecie, czy Alpinus Chemia Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Laptop, telefon służbowy, samochód służbowy są udostępniane w zależności od zajmowanego stanowiska.

Poszukujący pracy

Rozważam złożenie swojej CV do firmy, gdyż jestem zainteresowany pracą w firmie zajmujacą się technologiami ze względu na moje wykształcenie i cheć pracy nowymi technologiami. Czy wszyskie informacje podane na stronie firmowej są zgodne z prawdą czy to tylko chwyt marketingowy? Proszę o rzetelną opinie, mile widziane są opinie pracowników.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Alpinus Chemia Sp. z o.o.?

Awans w naszej firmie zależy od doświadczenia zawodowego, wyników w pracy, zaangażowania i pasji pracownika. Staż pracy jest ważny, ale nie najważniejszy, jeśli są chęci i efekty w pracy, to pracownik oczywiście ma szanse na awans.

Anonimowy

Dziekuje za odpowiedź. Znalazłem ofertę juz na serwisie, wiec przez niego wyśle jeżeli nadal bede zainteresowany. Pozdrawiam

Anonimowy

A na jaki adres mailowy można wysyłać cv? rekrutacja@ jest poprawny?

@Anonimowy

Tak, adres rekrutacja@alpinuschemia.com jest poprawny i na bieżąco odbierany:)

Anonimowy

Witam, Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi pensja pracownika w dziale badań? Obecnie trwa rekrutacja i zastanawiam się czy warto brać udział. Jakie są kwoty mniej więcej na początku? I jak pozniej to wygląda. Dziękuję ze odpowiedzi.

@Anonimowy

Dzień dobry, wysokość wynagrodzenia jest uzależniona, m.in. od konkretnego stanowiska, wykształcenia oraz doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz pracownik otrzymywał satysfakcjonujące wynagrodzenie, a także premie oraz benefity. W miarę zdobywania doświadczenia zawodowego oraz rozwoju kompetencji, jesteśmy otwarci na renegocjowanie wynagrodzenia. Zachęcamy do aplikowania!

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Alpinus Chemia Sp. z o.o.?

Za wzorowe wywiązywanie się ze swoich obowiązków, przejawianie inicjatywy w pracy,podnoszenie jej jakości i wydajności Pracodawca przewiduje ewentualne premie uznaniowe.

Student

Czy praktyki studenckie, które aktualnie można odbyć są płatne?

@Student

Praktyki studenckie z reguły są bezpłatne. Jeżeli praktykant wykaże się dużym zaangażowaniem i i wiedzą, może zostać oddelegowany do ważniejszych projektów, za które otrzyma wynagrodzenie.

Student

Czy praktyki studenckie, które aktualnie można odbyć są płatne?

Wiecie czy Alpinus Chemia Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, pracodawca udostępnia laptopy, telefony oraz samochody służbowe na odpowiednich stanowiskach.

Jaka jest kultura pracy w Alpinus Chemia Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Zgrany zespół ,który chętnie i z życzliwością podchodzi do nowych pracowników, dress code- niewymagany.

Przyjaciel

To prawda ludzie są naprawdę przyjaźni pomocni szefostwo kierownictwo wspaniałe Atmosfera super Pracy dużo ale co się dziwić mamy taki okres koronowirusa trzeba ratować świat dlatego tak nerwowo Ludzie cieszmy sie że jest praca bo tysiące ludzi ja straci

Przyjaciel

Wspaniali pomocni ludzie super atmosfera Bądźcie ludzie zadowoleni ze macie pracę bo przez terazniejszą sytuacje będzie bardzo dużo ludzi bez środków do życia i nie jedna osoba będzie wam zazdrościć Nerwowa atmosfera to była by gdybyśmy siedzieli w domu bez pracy i bez pieniędzy Musimy się wziasc w garść i przetrwać ten ciężki czas

Iwona

Witam serdecznie, czy ktoś z pracowników podpowie czy firma poszukuje do pracy analityka? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Życzliwy
@Iwona

Odpuść sobię pracę w tym miejscu, nie radze. Ogólnie to niskie zarobki, wciąż rosnące wymagania i dużo pracy, a przez obecną sytuację w Polsce szał.

Życzliwy????

Dziwne dodałem opinie a opinii nie widać,że w firmie znajdującej się w Solcu kujawskim pracuje pani Joanna której tatuś pracuje w firmie transportowej miedznarodowej codziennie przekracza granice niemieckie ta kobieta pojawia się codziennie w pracy jak gdyby nigdy nic mimo ogólnego zakazu nałożonego na wszystkich mieszkańców RP .pamiętaj kobieto pieniądze to nie wszystko????

@Życzliwy????

Dziękujemy za czujność! Rzeczywiście osoba z rodziny naszego pracownika pracuje w branży transportowej. Jednak od końca lutego ta osoba nie przekraczała granic naszego kraju, pracuje wyłączenie w Polsce. Co więcej, nasz pracownik przez 14 dni od momentu powrotu tej osoby do Polski unikał z nią kontaktu. Proszę być spokojnym, kontrolujemy sytuację i czuwamy nad bezpieczeństwem naszych pracowników.

Życzliwy

Mamy u nas w zespole na ul.toruńskiej Solec kujawski Panią Joannę której tata jeździ w transporcie międzynarodowym rozumiem że dla każdego pieniądze są ważne ale przychodząc do pracy ta osoba naraża zdrowie innych pracowników .Mówimy o kwarantannie która przestrzegana jest w stanie powstrzymać rozwój koronawirusa ale nie wszędzie jest stosowana

Zostaw merytoryczną opinię o Alpinus Chemia Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Alpinus Chemia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpinus Chemia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Alpinus Chemia Sp. z o.o.