OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Kamila

Hej czy ktoś pracował w ulm na magazynie Muller zatrudniony przez firmę Otto.jak wyglądaja wypłaty ,warto jechać

@Kamila

Jadę tam 23 listopada wiec zobaczymy

Jar
@Ona

Nie polecam firmę Otto bo okłamują z wypłatami jeszcze jak cię zwolnią to ci kary naliczajom od groma

@Jar

Dzięki wiem ze otto średnie jest ja ogólnie z nimi w Holandii pracowalam z wypłatami bylo ok na godziny tez nie narzekałam wiec zobaczymy jak to bedzie narazie nastawiam się pozytywnie

Janusz
@Ona

Słusznie, a malkontentów nigdy nie brakuje. Wiesz, czy jeszcze szukają i jaka jest stawka? No i jak wygląda weryfikacja podczas rekrutacji, bo tego też jestem ciekaw?

Xyz
@Jar

Lepiej wiedziec zanim się pojedzie

Anita

Od 3 lat wyjeżdżam z otto i żadnego kłopotu mi ani mojemu chłopakowi nie robili

@Janusz

Wiem ze jeszcze szukają ale obecnie malo tu godzin jak narazie chociaz niby ma się rozkręcić na rano jeszcze jest ok ale popołudnia to np dzisiaj start 13.45 a koniec juz o 19:00...i wszyscy do domu takze cienko kurcze

@Janusz

Weryfikacja ogólnie To tak dzwonią najpierw do ciebie bo aplikowałes na daną ofertę zadaja ci tam pytania związane z pracą twoja wcześniejszą czy byles zagranicą i bla bla jak wszystko jest ok to wysyłają ci dokumenty online ktore musisz wypelnic i na tej podstawie dostajesz umowę ja wiem stąd ze ten projekt na którym jestem kończy sie 27 grudnia dokładnie więc po tym okresie to chyba lepiej na inna firmę niz ten Muller i Uwaga to jei tylko chemia jest ale tez slodycze i alkohol zalezy na jaka hale sie trafi tak dla pewności bo otto polska ma słaba komunikację z otto Niemcy...wyplaty do 15 każdego miesiąca no to tyle :) mam nadzieję ze pomogłam

Kasi@
@Jar

A wypowiedzenie tez samemu trzeba było napisać?

Hej, jedzie ktoś jutro sindbadem do Ah? 26.11

Marlena

Cześć, czy Otto ma jakieś dodatki do paliwa jeśli mieszka się na agencyjnym?

Kuba

Czesc, czy wiecie gdzie jest zakwaterowanie gdy sie jedzie na prace w Amsterdamie? Nie chodzi mi o to gdzie dokladnie bedzie sie ono znajdywac tylko bardziej czy bedzie blisko pracy, i do Amsterdamu. Codziennie po pracy chce jezdzic do Amsterdamu stad moje zapytanie dziekuje

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Karola

Siemanko, jaki jest teraz koszt zakwaterowania w Holandii?

Jar
@Karola

106 euro tygodnio

Olllaaa

Hejka szukam chętnej dziewczyny do wyjazdu. Wyjazd w styczniu po nowym roku misiadalecka@icloud.com

Ta

Godzin nikt ci nigdy nie zagwarantuje. Na magazynach jest tak, że dziś masz prace a jutro nie. Tak to działa, są zamówienia i nie ma zamówień.

Oskar

polecam firme oto.warto jeszcze przed wyjazdem poprosić o umowę,oraz czy otrzymasz gwarancję godzin (np 40 godz w tygodniu).I zapytajcie jeszcze w Polsce jaka bedzie lokacja i poproście o fotki hotelu.to tyle ja zapytałem i pracuje gdzie chciałem.Bo nic mnie zaskoczyło.I wazne jaka stawka na godzinę brutto.pytajcie to nie boli. oskar

Klaudia

Hej wyjeżdża ktoś 19.11 do Venlo z Warszawy?

Mag

Cześć, czy ktoś wyjeżdża może w tą sobotę do Ulm w Niemczech ? :)

Wera

Hej! Szukam kogoś kto wyjeżdża 19.11 w okolice Roosendaal. Wyjeżdżam z Warszawy autokarem. Może znajdzie się ktoś kto tez sam wyjeżdża w tym dniu.

Kaja

Hej dziewczyny mam 21 lat i od września chce wyjechać za granicę ale wiadomo że razem raźniej czy któraś wybiera się od września i chciałaby się skontaktować i pojechać razem?

Aga
@Kaja

Hej. Ja też szukam pracy i też szukam osoby, którą mogłabym pojechać.

Blondyna95

Ja jestem chętna im szybciej tym lepiej :) izabela.stolarczyk@o2.pl

Gosia
@Kaja

Hej, ja też szukam czegoś, jestem jak najbardziej chętna :)

ann

Też jestem chętna

Martyna
@Kaja

Hej, też byłabym chętna wyjechać:)

Nats
@Kaja

Hej . Ja wróciłam niedawno z Belgii I też planuje wyjazd we wrześniu max za tydzień:)

Paskal
@Kaja

Jestem chętny też sam jade

Natalia
@Martyna

Hej, wyjechałaś już? Pytam bo szukam osoby która byłaby chętna na wyjazd niedługo ^^

Patrycja
@Natalia

Hej, ja wybieram się w październiku. Wyjechałaś już może macie jakieś wskazówki?

Patrycja
@Patrycja

Hej kiedy w październiku konkretnie planujesz wyjechać? Ja też się zbieram, ale samej ciężko

Daria
@Patrycja

Hej, poszukuje kogoś do wspólnego wyjazdu. Jeśli chodzi o projekt jest mi bez różnicy. daria.adamowicz.26@gmail.com

Bożena
@Natalia

Wyjechałaś już?

Bożena
@Patrycja

Cześć. Wyjechałas już bo chce wyjechać a razem raźniej . Jestem spokojną miła osobą.:)

Kinga
@Bożena

Hej. A gdzie konkretnie chcesz wyjechać. Ja wyjeżdżam w sobotę do Jubmo Raalte. ????

@Kinga

ja z siostra jade w sobotę do jumbo nieuwegein. insta: rebel.kkg

Ilaa
@Karolina

Jest tutaj ktoś jeszcze chętny na wspólny wyjazd? Ja chce się udać docelowo do Tilburga lub okolic

Klaudia
@Ilaa

Hej, ja jestem chętna (;

Darek
@Klaudia

Hej, ja też jestem chetny wyjechać z kimś. Jeśli jeszcze szukasz, zostaw kontakt ;)

Sylwia
@Kaja

Jest jakaś dziewczyna chętna na wspólny wyjazd? Chce wyjechać po 20.11.22 ok.22-35 Bez uzależnień, nie imprezowiczka i spokojna. mój mail: asahi9494@wp.pl

@Sylwia

Hej. Ja wyjeżdżam w tym miesiącu jeszcze. :)

Sylwia
@Wera

którego jedziesz? ja 22.11 wyjeżdzam, właśnie się zapisałam na magazyn do Horselgau

@Sylwia

Ja wyjeżdżam już w tę sobotę do Roosendaal na magazyn. Już podpisałam kontrakt .

Moja rada dla nowych. Wystarczy zapytać w Otto przed wyjazdem czy masz gwarancję godzin i jaka praca będzie konkretnie dla ciebie.Oraz ile będzie stawka na godzinę brutto i netto na solarsie. Wystarczy poprosić o fotki lokacji jakie warunki. Wszystko to poprosiłem jeszcze w Polsce i tak mam na umowie. Jestem zadowolony.pracuje już 2 miesiące

Ola

Hejka szukam dziewczyny chętnej do wyjazdu po nowym roku może jaka chętna ? misiadalecka@icloud.com

Olala

Hejka jak jakaś dziewczyna chętna na wyjazd po nowym roku do holandi do pracy podaje meila :) misiadalecka@icloud.com

M

Cześć, szukam osób które jadą do Niemczech 17.11 na magazyn odzieżowy, okolice Monachium. Chętnie się dołączę i dołożę do paliwa. Zapraszam do kontaktu jarzynska.praca@gmail.com

Mati

Witam przygotowuje się do wyjazdu 19 listopada prawdopodobnie z Krakowa autobusem do Roterrdamu praca jako kompletowanie zamówień mam 26 lat może ktoś był by chętny

Kev
@Mati

Dalej kogos szukasz? Jeśli tak to odzywaj się na e-mail. kewin707@wp.pl

Kev

Szukam kogos kto jedzie w grudniu do Niemiec/Holandii ( magazyny). Najlepiej ktoś 18-25 lat, płeć obojętna. Pisać na @ kewin707@wp.pl

Dariusz

Hej . Jadę w sobotę wieczorem z Elbląga do Tilburga mogę zabrać cztery osoby + bagaż. 607080326

Rafinerii

Siemanko , chciałbym się dowiedzieć o waszych opiniach na temat pracy w magazynie przy zbieraniu zamówień . Na jaką średnia wypłatę można liczyć za tydzień pracy Oraz jak wyglądają zakwaterowania Pozdrawiam

Rafinerii
@Rafinerii

Chodzi o pracę w Niemczech Dla jasności

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1652.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.