OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Antek

Cześć mam 20 lat, szukam osoby na wspólny wyjazd od października na ok. 6 miesięcy. Jadę pierwszy raz do pracy za granicę, więc wiadomo razem zawsze jest raźniej. Jeśli jesteś pozytywnie spokojną osobą bez nałogów i też chciałbyś zarobić na swoje zachcianki to możesz napisać :) Pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych do kontaktu przez mój e-mail: kaw.kew.010@gmail.com

Rafi

Ile sie czeka na rower

Last

Czy Otto Niemcy wysyła sms z prośbą o kliknięcie w data checker i przesłania skanu dowodu? Czy to scam

Xd
@Last

No właśnie mi i koleżance tez to przyszło i w sumie to nie wiem czy to prawda czy nie żaden skam

Ari
@Xd

Tak teraz robia. Wszystko elektronicznie

Zosia

Witam, w następnym tygodniu planuje jechać z firmą Otto na magazyn w Ulm. Czy ktoś ma jakieś opinie na temat tej firmy i pracy? To mój e-mail zofia.saluk@o2.pl

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Magda

Hej, szukam dziewczyny (najlepiej z prawem jazdy), która jest chętna na wspólny wyjazd na koniec września/początek października. Sama mam 21 lat, to juz bedzie moj 3 wyjazd do NL, pierwszy raz z Otto.

Angela
@Magda

Jeśli chciałabyś do Niemiec na dłużej to jestem chętna

Megi

Ktos sie wybiera do Ulm autem od pazdziernika? Bo ja niestety nie mam samochodu. Oczywiscie bede partycypowac w kosztach paliwa. Prosze o informacje.

Shilon
@Megi

Przez jaką agencję tam jedziesz ?

@Shilon

Dostalam informacje od Otto oraz HR.

@Shilon

A czemu pytasz?

Dziewczyna21

Czy jest chętna dziewczyna do wspólnego wyjazdu jak najszybciej najlepiej, max 28lat

sfs
@Dziewczyna21

a wy skonczcie szukac tych drugich osob do wyjazdu. Po drugie nie dziewczyna tylko faceta se lepiej wez na wyjazd

Xxx
@Dziewczyna21

Hejka, jestem chętna dziewczyna 25l e-mail-ewelczikos@gmail.com

Laska chętna
@sfs

sfs odezwij się

Roman11
@Laska chętna

Laska chetna na wyjazd zapraszam

Hej, mam 23l i na początku października chciałabym pojechać do pracy i szukam do tego drugiej osoby. https://instagram.com/aa.aniaa?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== Można pisać na ig (aa.aniaa)

Bartek
@Ania

Jak byś była zainteresowana wyjazdem zapraszam do kontaktu 570645434

Shilon

Część chce się dowiedzieć czy warto pracować w Otto w Niemczech jak wyglądają pensje miesięczne z umową niemiecka przez Otto?.... Przeczytałam bardzo dużo negatywnych opinii o co chodzi z karami które narzuca firma ?

Para

Cześć, jest jakaś para która by chciała wyjechać do pracy za granicę np Niemcy? Było by raźniej.

Kuba

W ciągu 2-3 tygodni chce wyjechać na dłużej do Holandii. Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć to byłoby spoko. 31 lat, bez nałogów, z własnym autem. Chciałby uniknąć jakiejś farmy czy chłodni. (usunięte przez administratora) 724955178. Proszę nie dzwonić. Tylko sms lub (usunięte przez administratora) Ja oddzwonię ;)

Hej, szukam dziewczyny do wyjazdu do pracy w Niemczech, start 29 sierpnia

...

Co za praca 737861020

magda

Hej jestem zainteresowana. m.piotrowskavet@gmail.com

sfs
@Dziewczyna

a co faceta nie chcesz ? nie zgrywaj takiej cnotki

Edyś

Ja też bym była chętna. Mam 30 lat. Moj email edysiaczek93@interia.pl

@Edyś

Napisałam do ciebie

Dziewczyna

Szukam koleżanki do wyjazdu w wieku 18-28 lat najlepiej żebyśmy nie miały problemu z do dogadaniem się. Wyjazd na dłużej

Roman11

Pauline odezwij sie Roman romanporada75@gmail.com

Nowa

Jestem chętna ????

@Nowa

Podaj e-mail napisze do ciebie ????

Roman12

romanporada75@gmail.com

Nowa
@Dziewczyna

Mogłabyś podać mi swój, bo mam brzydkie nazwisko?

@Nowa

angelika0911@spoko.pl

Kandydatka
@Dziewczyna

Też chcę wyjechać, możesz podać e mail lub insta, odezwę się?

@Kandydatka

angelika0911@spoko.pl

Sandra
@Dziewczyna

Odezwij się do mnie. Mam 25 lat i również chciałabym wyjechać. sisi0@vp.pl tam dam ci dane do messengera :)

Sandra
@Kandydatka

Też chciałabym wyjechać. Mam 25 lat. Mój email sisi0@vp.pl tam mogę podać dane do insta lub messengera :)

facet
@Sandra

a co faceta nie chcecie na wyjazd ?

Misiek

Gdzie do Niemiec chcesz jechac? Mój email:moloro21@onet.eu

Misiek

Hejka jest ktos chetny do wyjazdu za granice, razem razniej?

Dawid

W sobotę 26.08 wyjeżdżam do Holandii swoim autem,jakby ktoś chciał się zabrać to zapraszam do kontaktu pawliszakdawid58@gmail.com

Wiktor

Jakies opinie na temat komisjonerki w edece w Rastatt?

Dziewczyna123

Hej Czy ktoś pracował przez agencje otto w ulm w Mullerze ? Jakie macie opinie ?

Szukam dziewczyny do wyjazdu start pracy 29 sierpnia

Klaudia

Witam . Wraz z partnerką poszukujemy pracy w Holandii . Jest ktoś kto może śmiało polecić firmę która jest godna polecenia ?

Roman
@Klaudia

Klaudia mogę cię doradzić coś fajnego odezwij się

Daniel_098
@Roman

@Roman hej, aktualne?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.