OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Artur

Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe.8Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia! Napis priv a odezwę się do Ciebie! Pozdrawiam 665 515 519

Ana

Witam, czy tylko mi nie chcą wysłać zdjęć zakwaterowania? Czy firma naprawdę dopiero dowiaduje się o miejscu zamieszkania w dniu wyjazdu??

L.

Cześć, szuka ktoś pracy i ma zamiar wyjeżdżać w najbliższym czasie, najlepiej w przyszłym tygodniu? Szukam osoby do wyjazdu/pokoju. Mam 26 lat, jestem normalnym gościem, woj. lubelskie. Kontakt: lz88@interia.pl.

K

Hejka, czy ktoś jedzie w ten weekend (18.11.2023) do pracy w GXO w Heerlen? :)

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

xo

Hej, ja tez z pytaniem jak wyglada praca w Kerpen, Lidl. Jak wyglądają warunki mieszkalne? Jak praca?

Kaja

Bez prawka raczej ciężko jest pojechać? Twój komentarz zwrócił moja uwagę spośród innych. nie wiem czemu tamta treść zniknęła ale którymi ofertami bez prawka teraz się interesujesz? One są grosze pod względem warunków czy raczej się nie różnią

Patryk
@Kaja

W sumie nie wiem dlaczego został usunięty. Wiem że trochę ciężej jest bez prawka. Ogólnie magazyn czy produkcja , dosyć na szybko potrzebuje pracy i nie robi mi to większej różnicy co dokładnie bym robił na miejscu

Hej, szukam chętnej osoby do wyjazdu, która tak jak ja nie ma z kim wyjechać. Mam 30 lat i jestem z małopolski. Mój mail: wyjazd357@wp.pl

@Monika

Cześć mam 29 lat również chcę wyjechać.

Seba

Czesc z tej strony Sebastian mam 23lata prowadze zdrowy tryb życia,jestem sportowcem .Byłem w Holandii ostatnio w 2018roku na wakacjach i pracy teraz chce wyjechać do pracy na dłuższy okres Chętnie poznam dziewczynę lub chłopaka ogarniętego która by chciała zorganizować ze mna wyjazd. Myślę o pracy na produkcji Znam podstawy jezyka ang. Mam prawo jazdy czynne 5lat. Jestem osoba zmobilizowana i pracowita bez uzależnień. Chętnie poznam się przed wyjazdem czy to z dziewczyna czy z chłopakiem ,Jestem osoba wesoła i bardzo pozytywna ,szukam również takiej osoby z podejściem optymistycznym ,chce wyjechać z kims kto ma po prostu zdrowy rozsądek . Pozdrowieniam mozna napisac na e-mail do mnie . numeru nie podaje tutaj ,poddam w odpowiedzi na wiadomość osób chętnych do zorganizowania wyjazdu , swolski987@wp.pl <----Mój email

Paula

Hej. Jest może jakaś dziewczyna / chłopak z Lubelskiego chcący podjąć razem pracę w Holandii i wynająć mieszkanie ? Proszę pruv paula03022@gmail.com

Bartek

Cześć, myślę o tym aby wyjechać do Holandii jakoś w połowie października jest ktoś chętny aby nie jechać samemu ? Gdzie najlepiej jechać ??

Julia
@Bartek

Jakie stanowisko i miejscowość? Też myśle o wyjezdzie na kilka mies.

Malwa
@Julia

Julia , ja również myślę , Hanower na komisjonowanie odzieży ????

Spoko
@Bartek

Siema bratek też bym pojechał na dniach, jedziemy razem?

Pioter
@Spoko

796436217 zadzwoń zgadamy się

Bartek
@Bartek

Piszcie na maila oreus94@gmail.com lub SMS - 504170090 . Nie mam jeszcze upatrzonej agencji i miejsca lecz chciałbym pojechać na dłużej. Może ktoś poleci dobre miejsce a jak nie to spontan. Tak czy inaczej w grupie zawsze raźniej.

@Julia

Też planuję wyjechać na kilka miesięcy. Jestem kobietą. Są tu jakieś dziewczyny? We dwie zawsze raźniej

@@Julia

Hej a co planujesz i dlaczego? ja w ogóle nie mam pomysłu na siebie, jak tak te wpisy to sama nie wiem. Nie posiadam jeszcze doświadczenia, nie byłam na wyjeździe. Czy macie przy tym porady dla takich osób? Warto w ogóle się w to pakować?

@Malwa @Julia
@Malwa

ja również na początek listopada :)

@@Julia

@Julia jak jedziesz do Niemiec na pakowanie odzieży to można się poznać ja jadę na początek listopada.

Kaja
@Julia

Hejka, ja z chęcią też wyjadę najszybciej jak się da i nie chce jechać sama, więc jeśli jesteś chętna to dawaj znać, razem zawsze raźniej ????

Julia napisz na martaandruszewska@gmail.com

@Kaja

Hej,też chce jechać w listopadzie,może się zgadamy i pojedziemy razem?napisz na martaandruszewska@gmail.com

Emilia
@@Julia

Będę chciała wyjechać w grudniu początkiem

Maciej
@@Julia

Julia jestes na tym pakowaniu odziezy jak jest

Hej, ja tez jeszcze nigdzie nie byłam, dopiero agencje przeglądam. Powiesz mi dlaczego akurat te sobie upatrzyłaś? Ktoś z osób, które znasz w rzeczywistości Ci polecał, czy to na podstawie jakichś innych opinii? chciałabym mieć pewniaka a nikogo nie znam kto by był

Jiimmii

Pewnie że warto, ja od 10 lat emigruje i polecam

@@Julia

Hej, Ja planuję jechać w tym miesiącu, daj znać czy pojechałaś już, jak coś możemy wybrać się razem. Zawsze to raźniej ????

Gabii
@Bartek

Hej, czy wyjechałeś może ?

Gosia
@Malwa

Ja się wybieram do Holandii praca przy pakowaniu soi od 27 listopada może priv

Jasiu
@@Julia

hejka i jak tam pojechaliście już do pracy? możecie coś polecić bo zamierzam wyjechać i szukam jakieś normalnej agencji pracy.

Arek
@Jasiu

Jeśli chciałbyś możemy razem jechać, zawsze raźniej odezwij się Aavocado29@gmail.com

Koordynator

Hej! Pracował/pracuje ktoś może jako koordynator/team leader w Niemczech?

Strus

jedzie ktos moze do tilburga pod koniec roku? slyszalem dobre opinie o gxo w tilburgu chcialbym sie tam zatrudnic polecacie czy raczej odradzacie ?

Poszukiwacz
@Strus

Sprawdziłem z ciekawości na ich stronie. Praca przy -24 stopniach za minimalną stawkę? Tą ofertę masz na myśli?

kla

Hej, wyjeżdża ktoś na magazyn Tommiego Hilfigera w Venlo początek pracy 20 listopada? Dajcie znać to może się zgadamy, razem raźniej wiadomo ;) plus - Czy ktoś może się wypowiedzieć jak tam aktualnie wygląda?

Paula

Hej, pytanie odnośnie pracy w vernay gxo ubrania. Czytałam jeden komentarz, że nie jest za ciekawie, ale to jest jeden komentarz... Czy jest więcej osób, które mogły by coś powiedzieć na ten temat?

Pracownik Holandia

Byłem w Holandii na magazynach. Praca nie była ciężka. Atmosfera w zakładach pracy dużo lepsza jak w Polsce (dobrze trafiłem). Z tego co się orientuję to tylko w Venray w jakimś jednym GXO (nie chodzi o Havaianas) z ubraniami: tragedia, ze względu na Polaków liderów. Odradzam. Jak dostaniecie tam ofertę to nawet nie próbujcie. Bardzo złe traktowanie. Reszta GXO w porządku (Guess w Sevenum/Venlo każdy chwali). O DSV też słyszałem same dobre opinie. Uprawnienia na wózki, można wyrobić, w jednym magazynie po 2 miesiącach innym po roku. Lepiej już mieć doświadczenie, wózkowi zarabiają około 1-2 euro więcej: zależy ile uprawnień i jaki magazyn. Rekrutacja 10/10, wszystko załatwiłem on-line. Trafiłem na super rekruterów z Bielan Wrocławskich. Lokacje: średnio (duże spożycie alkoholu i wszędzie dym papierosowy (ocena subiektywna- mi zawsze mocno przeszkadza)), chociaż adekwatne do ceny. Zarobki. Przez rok pracy można odłożyć ok. 50 tys. zł. Z nadgodzin przepracowałem dodatkowo, dobrowolnie ok. 15 sobót. Holandia Dobre drogi. Czysto. Mniej słoneczna jak Polska. Zima łagodna. Szyby w aucie skrobałem niejednokrotnie. Dwa razy sypneło delikatnie śniegiem, w południe już się roztopił. Świetnie zoorganizowane ścieżki rowerowe. W mniejszych miastach, wieczorami mało ludzi. Mieszkania drogie, nie jest tak łatwo coś znaleźć. Onsite na miejscu różnie. Byli i bardzo dobrzy i tacy co jedną sprawę załatwiali po 5 telefonach/mailach/wizytach co było bardzo irytujące. Każdy z przełożonych z otto prezentował wysoką kulturę osobistą. Rady: Czytać umowę, czegoś nie wiecie- dopytajcie. Polecam jechać z kimś zaufanym z kim jest się w stanie dzielić pokój. Warto poszukać własnego mieszkania. Bardzo ważna rada: jak macie możliwość to jechać autem. Nie dajcie się wciągnąć w używki. Bądźcie dla ludzi mili i w porządku to odwdzięczą się tym samym. Na pomoc polaków mogłem zawsze liczyć. Mieszkałem po jakimś czasie na wsi prywatnie. Holendrów w miejscowości miałem miłych i pomocnych. Angielski: bardzo, bardzo dużo pomaga, wszędzie się dogadałem. Można przeżyć bez języka, ale wtedy obracacie się tylko wśród Polaków i w pracy nie dostaniecie nic lepszego. Holenderskiego nauczyłem się tylko podstawowych słów jak: dziękuję, proszę, paragon itp., co też mi mocno pomogło. Jeżeli planujecie ułożyć sobie życie w Holandii to nie będzie ciężko, wtedy szukajcie pracy nie przez agencje. Dużo osób narzeka na agencje, nie słyszałem o takiej, którą każdy poleca. Agencja bardzo dobry sposób, aby się zaczepić. Zakupy najtaniej mi wychodziło w Lidlu. Otto nie jest idealne, ale wiem że jest wiele agencji dużo gorszych. Gdybym jechał kolejny raz to też przez Otto.

lelum polelum
@Pracownik Holandia

50 tysięcy na rok to słabo jak na te czasy. Za tak niewiele nie zdecydowałbym się na życie w takich warunkach. Odłożenie 5 tysięcy miesięcznie przy 40 godzinach tygodniowo to sensowne minimum.

eb

prawda

@Pracownik Holandia

Naprawdę świetna opinia, super rozpisana, mnóstwo detali i informacji, dziękuję.

Magazynierka

Witam , wybiera się ktoś na projekt LIDL Waldenburg niemcy ? Lub może ktoś był i podzieli się opinią o pracy , zakwaterowaniu itp Pozdrawiam

O.

Czy ktoś pracował na magazynie Erno's w Amsterdamie? Ktoś może coś na ten temat napisać?

Watka
@O.

Pracowałam i polecam :)

Cześć czy wybiera się jakaś dziewczyna do Unna na 9 listopada ?

Artur

Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe. Mam 39lat. Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia! Napis priv a odezwę się do Ciebie! Pozdrawiam 665 515 519

MMm
@Artur

Z jakiego miasta jesteś i w jaki kraj celujesz? Holandia czy Niemcy? Też planuję wyjazd (najlepiej listopad/grudzień) I u mnie podobnie. Lubię keto, czasem poćwiczyć, pobiegać itp. Nie chcę się męczyć mieszkając z ciężkim elementem. @Artur jeśli jeszcze nie wyjechałeś podaj @ Albo może ktoś inny z czytajacych

Kondzio

Witam chciałbym się dowiedzieć czy umowy są polskie przez tą firmę czy np niemieckie czy holenderskie??

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.