OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Hej! Czy planuje ktoś wyjechać w najbliższym czasie do pracy do miejscowości Anzing?

Marlen
@Marta

Hej. Planuje wyjazd do magazynu w Anzing w lutym, złożyłam już aplikacje jednak nikt jeszcze się do mnie nie odezwał.

Łukasz

Nie wie ktoś może jakie warunki panują na hotelu Nordwijkerhout?

Hej. Mam 19 lat i planuje w styczniu/lutym jechać z Otto do Niemiec na magazyn. Jestem spokojna, bezkonfliktowa. Wiadomo z kimś byłoby razniej. Możecie pisać na maila: karolina.rasinska@vip.onet.pl lub instagram: _l_o_l_c_i_a_

krzysztof

Heej Mam ofertu pracy w magazynie z odzieza w miescie Unna. Czy ktoś tam pracowal i moglby wyrazic opinie na temat tej pracy? Z góry dziekuje

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Bartek123

Czy ktoś pracował przez Otto na magazynie z odzieżą w Unnie ? Jak wygląda tam praca? Czy jest dużo godzin? Jak wygląda zakwaterowanie?

anon

hej jedzie ktoś może w ten weekend do holandii na jakieś zlecenie? fajnie by było mieć jakaś koleżankę w podobnym wieku i poznać się chociaż przez internet kilka dni przed wtedy zawsze można ogarnąć żeby być razem w pokoju(nie mam żadnych nałogów, a w domu siedzę cicho i nie przeszkadzam innym), będę na 100% jechać w tym tygodniu tylko muszę wybrać konkretna ofertę, wiec tez jak jesteś nie jest zdecydowana to można coś wybrać razem(mysle ze jak by ktos chciał dojechać tydzień później i byc razem w pokoju to dałoby się to ogarnąć z otto), kończę w marcu 21 lat i nie mam prawa jazdy, jak któraś jest chętna to piszcie śmiało na maila:) pracazagranica2023@gmail.com

Krystian

Cześć, czy znajdzie się ktoś chętny na wspólny wyjazd poza granice naszego kraju? Mam 18 lat, posiadam prawo jazdy i od jakiegoś czasu wyjeżdżam do Holandii ???? jednakże fajnie by było nie zwiedzać jej samotnie . W razie potrzeby uderzajcie! ????

@Krystian

Cześć, napisz na rabudabu22@gmail.com może uda nam się razem wyjechać :) pozdrawiam

Patryk

Hejka mam 25lat Chciałbym wyjechac do pracy w niemczech/holandii ale z kimś nie samemu jestem cichy i spokojny bez (usunięte przez administratora) zadnej itp jestem z śląska jeśli by ktoś był zainteresowany to pisz na takserek@gmail.com

Dominik

Hejka jestem z Rzeszowa i wybieram się pod koniec stycznia, początek lutego do pracy w Holandii bądź Niemczech jednak denerwujące są te pokoje 2 osobowe a nie chciałbym trafić na jakąś "patologie" bo wiadomo jak to jest na agencyjnych. Ja 24 lata, pracowałem już i w Holandii i Niemczech, jak ktoś tak jak ja chcę wyjechać a nie ma z kim to śmiało piszcie na maila, zawsze to raźniej z kimś ;p nowaldominik@gmail.com

Ali96

Cześć szukam kogoś z prawem jazdy do wspólnego wyjazdu z początkiem lutego nie mam jescze upatrzonej oferty ale preferował bym Niemcy we 2 osoby zawsze raźniej bo z tego co wiem pokoje są 2osobowe a lepiej nie trafić na jakiegoś ćpuna mam 26 lat jak ktoś zainteresowany to piszcie tu czy na maila mario.lipi@wp.pl

Szymon

Witam chciałbym wyjechać do Niemiec na magazyn ma ktoś jakiś kontakt do dobrej i sprawdzonej roboty proszę pisać na E-mail ziomekhaha111@gmail.com

Dawwww

Siemka,planuje jechać do Holandii w lutym lub marcu,szukam jakiejś pozytywnej osoby mniej więcej w moim wieku do wyjazdu i dzielenia pokoju z małopolskiego lub podkarpackiego. Ja mam 22 lata,jestem ułożony i niekonfliktowy :D

Przemeg

Ktoś jutro do Nijmegen?

Olii

Hejka wraz z chłopakiem chcemy wyjechać do pracy do Niemiec na magazyn. Mamy 21 lat jesteśmy z lubelskiego. Fajnie było by poznać się z kimś i pojechać jesCze z kimś

Ona95

Hej, hej chciałabym na dniach wyjechać z koleżanką i chłopakiem do Holandii, może ktoś też jedzie i ma jakąś pracę ogarniętą? W parę osób zawszę łatwiej, żeby się wesprzeć.

D
@Ona95

Do jakiej miejscowości się wybieracie ? sandacz1493@o2.pl odezwij się.

idk

jak wyglada rekrutacja w otto?

wik
@idk

Wysyłasz cv na ich maila, oni oddzwaniają pytają o prawo jazdy, czy było się karanemu itp. Tłumaczysz 3 zdania z polskiego na angielski (nie musisz umieć) i tyle w sumie. Na maila wysyłają żeby zatwierdzić rodo i już potem dogadujesz się od kiedy zaczynasz i gdzie. W moim wypadku tak to wyglądało, całkiem szybko i sprawnie.

Karolka

hejka , czy ktoś planuje jeszcze wyjechać w grudniu?

Olala
@Karolka

Hejka dawaj w styczniu mam już nawet kontrakt podpisany :) podaj meila

kamwro

siemkaa, taaak wyjazd 10 grudnia

Dawid

@Karolka

A gdzie wyjeżdżasz? I jaka praca?

Xxx

Ja jadę w styczniu !;)

Dominik
@Karolka

Ja mam zamiar. Jak coś to pisz

Olala
@Xxx

Podaj meila @Xxx

Anka
@Olala

Gdzie jedziesz do pracy ? Ja szukam coś od stycznia.

Karolka
@kamwro

siemaneczko , słuchaj ja jednak nie wyjeżdżam w grudniu , myśle tak początek stycznia a powiedz mi jak tam , podoba się praca , jak warunki w mieszkaniu ?:))

Patisan
@Olala

Hejka ja planuje styczeń luty

@Patisan

Hej, ja jadę prawdopodobnie 2.01 na magazyn GXO Logistics w Roosendaal. Może jedziecie w to samo miejsce? Jak nie to zawsze można sobie pogadać i się wesprzeć: piszcie na karolina.karo.96@tutanota.com

Dominika 78903
@Olala

Hej Ja chciałabym wrocic w styczniu. Byłam dwa lata przez otto na magazynie z ciuchami i było ok:) Lokacje ok tylko najgorzej wspolokatorzy i chcę jechać z kimś dlatego:) Pisz ragge17@o2.pl

Dominika 78903
@Karolka

Napisz ragge17@o2.pl Chętnie wrócę do nl :)

Yuki456
@Olala

Hej, mam pytanie a propos podpisywania umowy z OTTO. Czy to bezpieczne wysyłać im zdjęcie swojego dowodu? Czy ktoś ma może jakieś złe/ nieprzyjemne doświadczenia z tym związane? Czy są Oni rzeczywiście godni zaufania i nie ma się czym przejmować?

Wiki
@Patisan

Hej ;) wyjechałaś już może? Ja też planuje luty.

Ila
@Yuki456

Hej i jak wyjechałeś ?

Ana
@Dominika 78903

Z jakiego województwa jesteś?

nia

hej chce pojechać do niemiec jeszcze w tym miesiącu z najnowszej oferty chce się tez któraś z was wybrać? wiadomo lepiej z kimś niż samemu, w marcu kończe 21 i fajnie by było mieć jakaś koleżankę ze względu ze jechałabym sama zostawiam maila do kontaktu w razie jakby któraś chciała się odezwać i zgrać :) pracazagranica2023@gmail.com

Patryk

Siemka jest tu ktos z Gdańska kto chce wyjechać pierwszy raz a sie boji i szuka towarzysza? Ja jestem w takiej sytuacji mam 24 lata i planuje wyjazd a z kims zawsze raźniej.

Witam.Jakie warunki mieszkalne zapewnia ta agencja?

Ana
@Ania

Zależy jak się trafi. Można trafic na taki boskoop gdzie jest tragedia a można bardzo dobrze. Ja z chłopakiem mieszkamy w mieszkaniu które ma 80 metrów i wygląda jak apartament

Magdalena
@Ana

ale chyba nie mieszkacie sami? a wcześniej też byliście i było gorzej czy jak? pytam bo potrzebuję się zorientować oni ostatecznie nie mówią konkretów czy nie wiadomo jak to tak ostatecznie wyjdzie?

@Magdalena

Mieszkamy sami, to są mieszkania dwuosobowe ale już miejsc nie ma. Wcześniej byliśmy tez na spoko lokacji tylko mieszkaliśmy w 3 osoby. No nie mówią, my też nie wiedzieliśmy gdzie trafimy za pierwszym razem

Barbara
@Ana

Czesc to super a gdzie pracujecie w jakiej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1654.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 457, z czego 170 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.