IzoSerwis Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IzoSerwis Sp. z o.o.

Darek

W IzoSerwisie pracuję ponad 10 lat i przez cały ten czas współpraca przebiegała/przebiega OK.

szaman
@Darek

Gratulacje pracujesz dluzej niz firma istnieje

Maniu
@szaman

szaman jak byś był w temacie to byś wiedział że firma istnieje od 2007 r.

szaman
@Maniu

kolego nie firma a spolka

Tomasz

Nie czytajcie tych opiń bo połowa jest fałszywych , stawki sa niskie siedzisz po 8 tygodni żenada zapraszam do ISO PERFEKT Krakowska firma

Gosia
@Tomasz

Dlaczego wypisuje Pan takie bzdury? Jeśli agituje Pan dla Iso Perfect to proszę nie oczerniac innego pracodawcy , o którym najwyraźniej nie ma Pan pojęcia. Nikt tu nie siedzi po 8 tygodni i nie ma niskich stawek. Może firmy się Panu pomyliły?

Damian
@Tomasz

Tomasz skoro pracujesz w ISO Perfect i jest to taka cudowna według ciebie firma, to nie rozumiem dlaczego bez sensu wracasz w swoich wypowiedziach do firmy, w której już nie pracujesz? jaki masz w tym sens? A może stawkę miałeś proporcjonalną do swoich umiejętności i stad te twoje żale?

Dorian
@Tomasz

W izo perfekt stawka zaczyna się od 8,2 euro netto, badania u lekarza pracy trzeba wykonać na własną rękę. Stan na 1 październik. Uczesnicze w procesie rekrutacji lipnie to wygląda.

@Dorian

A jak jest w IzoSerwis? Znasz stawki u tego pracodawcy? W końcu wątek ten dotyczy tej firmy.

Aneta i Rafał

Hejka opiniowicze. widzę, że ten cały Tomasz ze swoimi opiniami nadgodziny robi w tym ISO Perfekcie. Tyle się napisał, a konkretów wcale, tylko jakieś rzucił za plecy zdanie, że nie poleca firmy. Żenada typek. Klaudiusz brawo, za fajna odpowiedź. konkretnie i w punkt. Pozdrawiamy

Klaudiusz

Nie wszystkim dogodzisz. Młodzi ludzie mogą nie wiedzieć jak kiedyś było ciężko z robotą i ile w ogóle się trzeba było narobić, żeby na życie starczyło. W Izoserwisie robota do najłatwiejszych nie należy, to fakt. Czasami trzeba tyrać, terminy gonią, robota stać nie może, lecz jest to rekompensowane pensją która jest adekwatna do ilości pracy. Niektórym się to może nie podobać - lecz mi to całkowicie pasuje i jestem zadowolony jak mogę zrobić trochę nadgodzin :).

Damian
@Klaudiusz

No w końcu jakaś sensowna opinie. jakieś podsumowanie, a nie ciągłe żale, jak to jest źle, ale gdyby zestawić te żale z umiejętnościami niektórych pseudo izolerów, to sami szybko chowają głowy w piasek i potulnie jak barany pracują, bo wiedzą, że nowy pracodawca szybko zweryfikuje ich umiejętności.,,,,, no ale jak przychodzi weekend, to przy gorzale to we czterech kocioł izolują w miesiąc, takie fachury..........

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Blacharz warsztatowy izolacji w firmie IzoSerwis Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Nie polecam firmy

@Tomasz

Wielokrotnie napisałeś na forum, że nie polecasz firmy IzoSerwis Sp. z o.o. Jednak Twoje wypowiedzi nie zawierają zbyt wielu konkretnych informacji. Możesz napisać dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Chodzi o słabą atmosferę w pracy, brak możliwości rozwoju?

Marcel

Wiecie może czy teraz kogoś potrzebują? Jakieś wskazówki?

@Marcel

Nie znalazłam w sieci aktualnych ogłoszeń o pracę w IzoSerwis, poza ogłoszeniem z maja o poszukiwaniu pracownika ogólnobudowlanego do Niemiec: https://www.turek.net.pl/ogloszenia/727709308-pracownik-ogolnobudowlany Jednocześnie na stronie firmy jest formularz, który możesz wypełnić: https://www.izoserwis.net/formularz-praca Mam nadzieję, że spróbujesz i dasz nam tu, na GoWork.pl, znak, czy dostałeś odpowiedź. Trzymam kciuki!

,,,,,,,,
@Marcel

Nie polecam tej firmy

Nie polecam firmy

Do pracy na miejscu szukają ludzi cały czas. Składaj CV i czekaj na odpowiedź - jak cię przyjmą to sam zobaczysz jak dobrze się tu pracuje. Z wyjazdami za granicę gdzie można nieco więcej zarobić bywa rożnie, lecz nawet praca na miejscu, potrafi dać porządny zastrzyk gotówki.

Mateusz

Robota super !!. Ja jestem mega zadowolony. Pracowałem już w wielu firmach i Izoserwis jest jedną z lepszych w jakiej miałem przebywać.

Wiktor

kilka lat pracy u nich ale za granicą ( ja byłem w DE i Turcji) i powiem Wam że można pracę dostać dosłownie wszędzie. Ja osobiście zostałem ale dlatego że warunki mi polepszyli i wiadomo - tu już coś wypracowałem , jakąś renomę swoją ale jak będzie szansa za granicę to się nie zastanawiajcie. Warto i liczy się później w papierach . Pozdrawiam ekipę ;-)

Tomasz.

Robota jest, kierownictwo do wszystkiego z głową podchodzi, podróżować można trochę po Polsce, i też swoje kwalifikacje można cały czas rozwijać. Dla mnie super robota.

Karol

Stawki są bardzo dobre jak na Polskę. Robota czasami nie jest łatwa, a żona może cię długo nie widzieć na oczy, to na pewno będzie zadowolona jak jej wyciąg z konta pokażesz :P.

Konrad

Widzę że opinie różne, ale sporo pozytywnych. Wysłałem dzisiaj CV do nich. Jak tam z pensjami jest ? Płacą tyle ile fachowcy aktualnie powinni zarabiać ?.

Kasa zawsze w terminie, umowa jest. Nie wiem czego więcej wymagać. Na niektórych robotach faktycznie nie ma lekko, ale taka natura pracy na tego typu projektach, Jak ktoś chce pracować, a nie zbijać bąki, to w Izo na pewno będzie mu się podobały warunki.

Z IzoSerwis byłem w Belgii oraz Niemczech plus kilka drobnych zadan w Polsce , Nigdy nie było problemu z wypłatą stawki się zgadzały. Można liczyć na premię są szanse na awans co prawda nie pracuję tam od ponad roku (ze względów zdrowotnych) jednak gdyby nie to nadał bym jeździł po eurpoie z tą ekipą

Trololo

Zgłosiłem się do wyjazdu na montowanie rusztowań w USA. Ktoś wie jaka stawka na godzinę, jak z zakwaterowaniem itp.? Dzwoniłem tam do nich ale ciągle nie ma osoby, która przeprowadza rekrutację do stanów i niczego się nie idzie dowiedzieć. Ktoś też leci?

Blazej

W firmie jestem już od kilku ładnych lat co dziwne zastanawia mnie fakt iż wielu z pracowników po czasie wraca do pracy z naszą ekipą a to musi przecież o czymś świadczyć! Byłem na wielu delegacjach w kraju jak i zagranicą pieniążki zawsze się zgadzały. Nie rozumiem tych negatywnych wpisów czy to konkurencja czy ktos inny z braku zbyt duzej ilosci wolnego czasu pisze takie komentarze

Aleksander
@Blazej

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Przybliż proszę więcej informacji o warunkach zatrudnienia. Czy firma jest przyjazna pracownikowi, wspiera go szkoleniami branżowymi i pozwala awansować? To ważny aspekt zatrudnienia dla osób ambitnych, którzy chcą swoją karierę zawodową związać z firmą IzoSerwis. Czy poleciłbyś tego pracodawcę innym użytkownikom forum szukającym zatrudnienia?

PRacownik

Pracuje w tej firmie już jakiś czas i nie rozumiem tych negatywnych opinii. Kasa na czas możliwość robienia nadgodzin bez przymusu także wszystko jest okey!

Aleksander
@PRacownik

Czy każdy z zatrudnionych pracowników w firmie IzoSerwis ma możliwość, aby pracować w godzinach nadliczbowych? Praca po godzinach jest może dodatkowo wynagradzana pod względem finansowym? Tego typu możliwości mogą być interesujące dla wielu zainteresowanych osób, więc chciałbym, abyś sprecyzował, jak to wygląda.

Polecam. Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Kasa okey i terminowo atmosfera też także warto

Nie rozumiem tych negatywnych opinii pracuje w tej firmie już jakiś czas i wszystko okey kasa na czas także polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o IzoSerwis Sp. z o.o. - Tuliszków

• Jak się pracuje w IzoSerwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IzoSerwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IzoSerwis Sp. z o.o.?

IzoSerwis Sp. z o.o.