IzoSerwis Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IzoSerwis Sp. z o.o.

asasa

szaman - 2011-02-05 00:15:29do asasa czy psa jakos tak ,przyjacielu jesli pracowales w norwegi i jesli umiesz czytac, to powiedz,jakie podpisywales zarobki w norwegi wiem ze niewiesz, juz tlumacze okolo 15 tysiecy miesiecznie ,jesli otrzymales choc raz taka wyplate ja podam swoje nazwisko na forum wiec nie pieprz o jakis ''telewizorach;;łooo... dzięki że mnie oświeciłeś , teraz ja ci zadam pytanie czy dostałeś te pieniądze co uzgadniałeś z(usunięte przez administratora) bo ja tak, zgodzilem sie na pewną stawkę i ją otrzymałem. a z tego co tu wynika to jesteś niesłowny, bo sie na coś zgodziłeś a teraz (usunięte przez administratora) cos innego. trzeba bylo sie nie zgadzac i powiedziec ze nie jedziesz i isc do firmy ktora ci da 15 tys m-c , bo na pewno nikt ci nie mowil ze dostaniesz taka kase jak pojedziesz.

szaman

twoje małe paskudne oczka swiadczą tylko o jednym wrednym msciwym i podłym człowieku który sądzi że ma doczynienia z głupcami każdy(usunięte przez administratora) wie ty rządzisz tą firmą(usunięte przez administratora) ale już niedługo przestaniesz się śmiać iszykuj kase na wypłate zaległych pieniedzy co do centa ty paskudna istoto

aa

anonim - 2011-01-30 22:39:48 co boli głowa kto mógł to napisać , niedługo się dowiesz co to za związki i myśl dalej kto ma laptopa kto to pisze zacznij wypłacać to co się należy pracownikom panie wice - prezesie z jakiej racji ja mam płacić?to nie moja firma, ja tu tylko pracuje i mi płacą

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Blacharz warsztatowy izolacji w firmie IzoSerwis Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Elvis

Lech Wałęsa - 2011-01-24 19:29:37Tylko dlaczego(usunięte przez administratora) myli się tylko w jedną stronę ....wiecie dlaczego ...bo strona jest tylko jedna mam nadzieje ze(usunięte przez administratora)j nedługo zapłaci za grzechy a firmowy figurannt zapłaci wszystko co się należy związki już nad tym pracująto są jakieś związki ?? do kogo mam się zglosić aby się zapisać ?

Lech Wałęsa

afsafasf

telenowela - 2011-01-23 17:24:13 najlepsze jest to ze ludzie boja sie powiedziec czlowiekowi prosto w oczy tylko wypisuja a to na tego a to na tamtego,a sami lepsi nie sa. tutaj pisze a jak sie spotka z druga osoba to jego najlepszy kumpel jest. Istna telenowela. ludziom przez te eksporty odpierdala i dla tego tak sie zachowuja. Jak z pedalone baby. piiszcie wiecej fajnie sie czyta te bzdury jak moda na sukces:) haha ... dobre , masz racje kolego . Popieram twoja wypowiedz, tu oczerniaja innych a na kwaterach razem pija .

telenowela

qqqwwwee

i tu kolega powyzej ma racje, mi tez sie nie zgadazalo , zapytalem , po sprawdzeniu okazalo sie ze robilem na 2 budowach i z jednej nie mialem policzone, bo(usunięte przez administratora) zapomnial. kazdy moze sie pomylic.

asasa

przez 2 to sobie podziel twoje IQ bo połowe odpowiedzi strzelałeś. wypisujecie tu tyle ciekawych rzeczy a nikt nie pojdzie i nie powie p. jankowi ze za malo ze mu sie wyplata nie zgadza itp. , pracowałem w norwegi w niemczech i jak mi szef powiedzial jakas stawke to tyle bylo i wy tez tak macie wiec nie sciemniajcie. Jak idziesz do sklepu kupic telewizor i powiedza ci 3 tys. idziesz do kasy i mowi ci 4 tys. to co robisz placisz ? czy tlumaczysz ze powinno byc 3 tys. , tak samo tu zrob, a nie sciemy wypisujesz.

szaman

Ludzie co wy wypisujecie znam i lewego i struga jesli ktos ma cos do nich niech to powie im w oczy a nie rznie bohatera przez internet Szef zatrudnia takich ludzi jakich chce, najlepszy jest ktos co umie prawie nic bo wtedy pan janek od tego kogos ma w podziece psia wiernosc sluzalczosc , przez kilka lat w firmie nie bylo jeszcze normalnego prowadzacego ,brygadzisty i niema do tej pory.Do chcacego sie przyjac, w firmie placa minimom co musza ,dobrze sluchaj co szef obiecuje i podziel to minimom przez 2

izoler

Czesc koledzy mam pytanie jak płacą w tej firmie pytam bo chciałbym wysłac papiery jestem izolerem z 20-sto letnim stażem czy może mi ktoś odpowiedzieć

nnnnnn

czasami trzeba nakablowac na takiego co siedzi za rurą i nic nie robi a dostaje taką samą wypłatę jak inni co robią.

ooo

tak też uczyniłem w dziadowskiej firmie pracował nie bede bo jak słysze pan (usunięte przez administratora) tamto to swiadczy tylko o jednym o kolesiowstwie i l(usunięte przez administratora)a jak sie patrzyłem jak donosicie jeden na drugiego to mi sie (usunięte przez administratora) chcialo niemacie własnej godnosci ale tak to już jest z ludzmi z płocka

zwolniony z minuty na minute

Firma izo serwis to nie jest firma z prawdziwego zdarzenia nie dbają o pracownika (usunięte przez administratora) obiecuje jedno a pozniej jest zdziwiony jak pracownik upomina sie o swoje zaniza stawki nie wypłaca diet i urlopu jak sie upomnisz oswoje to ci odpowiada ze wszystko masz wliczone w stawke i wychodzi stawka 4,50 albo5 euro na godzine na każdej budowie ma donosiciela który informuje go co dzieje sie na kwaterach wszedzie obstawiony rodzinka np (usunięte przez administratora) jakich malo i jeszcze ta gruba lansiara ktora uwaza sie za kogos waznego(usunięte przez administratora) czy jak jej tam (usunięte przez administratora)i poniża ludzi nie polecam

ktoś kto zna tą firmę

Czesc izolerzy z całej polski też miałem okazje pracować w tej firmie nic dobrego kiepska organizacja chociaż byli ludzie którzy chcieli coś zrobić lub robili ale szybko zostali zwalniali jak tylko byli lepsi od tego (usunięte przez administratora) wydaje się jej ze to ona tam jest kimś a jak świat światem jest tylko małym pionkiem BEZ WYGLĄDU BEZ BEZ WZROSTU I ZERO INTELIGENCJI O RESZCIE SZKODA MOJEGO CZASU a bym się rozpisywał mozecie zobaczyć tą (usunięte przez administratora) na fecbooku która kiedyś może zrozumie co złego zrobiła dla ludzi dla IZOLERÓW którzy przyjechali na kontrakt po to aby utrzymać swoje rodziny i taka śmieszna gadka typu ,,jak by nie pili jakby coś tam iii...życzę tobie ty gruba BABO odosobnienia bez rodziny kilka tygodni paznokcie obgryzła byś po kilku dniach zabrakło by ci checi aby dalej pracować (usunięte przez administratora)

zzzz

jak przychodzą "pracować" nieroby to trzeba na nich donosić, ja co pracuje normalnie , nie (usunięte przez administratora) sie mam zarobic tyle samo co tacy co siedza i patrza czy kierownik idzie.

oszukany

Czesc pisze do ludz którzy chcieli by sie przyjąć do izo serwisu z tuliszkowa napewno szef mały (usunięte przez administratora)opowiadał wam o nowej budowie w niemczech na elektrofiltrach ze was zatrudni i jak wspaniale bedziecie zarabiac TO JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO OSZUKUJE NA GODZINACH I NA CZYM TYLKO SIE DA odradzam to (usunięte przez administratora) z małymi oczkami i zakłamana firma z donosicielami

izoler

do anonim piszesz w liczbie mnogiej a post dotyczył konkretnej osoby więc musisz posiadać duże pojęcie o firmie a może to sam (usunięte przez administratora) w roli głównej zabrał głos próbując ratować dobre imię

Zostaw merytoryczną opinię o IzoSerwis Sp. z o.o. - Tuliszków

• Jak się pracuje w IzoSerwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IzoSerwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IzoSerwis Sp. z o.o.?

IzoSerwis Sp. z o.o.