IzoSerwis Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IzoSerwis Sp. z o.o.

Witam chcę się przyjąć do tej firmy czy ktoś konkretnie napisze jak tam jest i jak płacą Dięki Adam z Płocka

kolega

umowe daje na okres pracy w czasie jak ma prace i hcerz się zwolnić to latają za tobo żebyś się nie zwolnił a jak robota się kończy to wysyła na urlopy bezpłatne i obiecuje że za tydzień będziesz pracował to są bajki bo odkłada z tygodnia na tydzieni i czekasz 5miesięcy bez kasy ani urlopu niema komu wypłacić potem złapie troche roboty i szuka nastęmpnych gupich do pracy niech sam sobie pracuje rozliczenie tak odprowadza że trzeba do tego dopłacić

kolega

stary nie szanuje ludzi bo jedni 4 miesiące pracują a drudzy siedzio w domu 4 miesiące bez niczego bo nie robi zamian a robio same po pilki szczypek donosiy do prowadziących co powiesz to wszystko wiedzią i dlatego zabrali mi samochud i dali mu uważajcie na takich beretów przyńym nic nie mówcie nie polecam tej firmy bo będziesz robił 9 miesięcy a 5 miesięcy w domu bez kasy a ziomki prowadzących pracują toć co do noszą istne dziadostwo

nowy

panowie izolarze macie namiarki na jakies firmy ,pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Blacharz warsztatowy izolacji w firmie IzoSerwis Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
MAR4

wyślo cie na wolne i nikt nie wie czy ma robote biuro nie powie i ludzi trzymają po kilka miesiency bez odpowiedzi SZUKAI ROBOTY

robinm

(usunięte przez administratora) jest taka organizacja że ludzie czekają za towarem 4 godziny a potem wszystko spędzają na ludzi że mało robio a busika jest ich kumplem i nic mu nie muwio że niema towaru oni się nadają do pchania karuzeli zostali sami popilki co donoszo na każdego i takich potrzeb gumowego ucha nie polecam tej firmy bo tam pracują oszołomy

łukasz

firma krzak nie polecam

?

Kicz z tą firmą . Niech się bujają

fenomen

tak umowa do konca zycia i jeden dzien dluzej uuuhhhhaaaaa

fachman

pan szef (stary ) to jest poczciwy człowiek tylko otaczają go żmije i ludzie którym zależ tylko na pieniądzach a ludzie(monterzy) dla nich są tylko numerem ewidencyjnym wiem pracowałem

cygan

z tego co wiem to raczej nie, bo żeby byc oddelegowanym trzeba dostac A1 a wtedy trzeba byc zatrudnionym na cały etat, ale najlepiej zadzwoń i się dopytaj.

zommo

hej! czy naprawde nikt tu nie pracuje??? nikt nie wie ile się zarabia??? napiszcie coś

obywatel gc

hej.panowie napiszcie coś o aktualnych zarobkach w izo serwisie czy warto pracować w tej firmie .

*#***#***#

heh...wyjazdy za granice na tydz. z czego 3dni w tyg. nie pracujące. Zarobek po (usunięte przez administratora)..fest.

tak się składa że tam pracowałem oczywiscie że na własne życzenie sie spakowaliśmy ale była kontrola i okazało się ze (usunięte przez administratora) nieleciał w kulki ludzmi i wypłacił wszyskie pieniądze tak jak powinno być wygłąda ze to ty tam niepracowałeś

skoro(usunięte przez administratora)wolno (usunięte przez administratora)pracodawca ma OBOWIĄZEK WYPŁACIĆ WSZYSTKO TO CO SIĘ NALEŻY PRACOWNIKOWI JESLI NIE WYPŁACA OZNACZA TO ŻE NAS (usunięte przez administratora)

szaman - 2011-02-06 18:35:00czesc wlasnie tak zrobilem co prawda firmy jeszcze nie otworzylem ale w norwegi juz jestem mam nareszcie normalna prace ,normalne zarobki i bardzo mnie cieszy ze moje posty tak ruszyly ;;kierownictwo izo serwis; wiem ze prawda boli ,jeszcze jedno chcac by pracownicy szanowali szefa ,szef musi szanowac pracownika ktos kiedys powiedzial ,pieniadz to niewszystko trzeba byc jeszcze czlowiekiem tu się z toba zgodze kolego ale wiesz jak to jest firme otwiera się po to żeby zarobić a nie stracić . tak jak(usunięte przez administratora)nie raz mówi To co się należy pracownikowi to jedna rzecz a to co można mu dać to druga ,i my się na to zgadzamy , miejmy nadzieję że gorzej nie będzie tylko lepiej. Możesz dać jakieś namiary do tej norwegi, może przyjadę.

szaman

szaman - 2011-02-06 16:11:54 synku wyjezdzajac do norwegii mysle ze pokazano ci umowe jesli nie to sluchaj bylo tam tak ze bedac na miejscu i pracujac otrzymasz wynagrodzenie zgodne z warunkami norweskimi a nie stawka ktora wymyslil szef,mialo byc calodzienne wyzywienie co bylo, w busach mialo byc po 6 osob co bylo,po ilu mieszkalismy na kwaterach, Cudow nie wymagam od nikogo ale prawda jest taka jaka jest szef kroi nas jak tylko moze prawda jest prawdą a to co się z kimś uzgadnia to ważniejsza sprawa . Ja nie widze problemu, otwórz firme to przejde do ciebie za te 15 tys. m-c , dalej za raz sie zgłoszę u ciebie z CV, nie zrobisz tak bo do prowadzenia firmy trzeba mieć łep z mózgiem a nie z orzeszkiem jak ty masz , i nie wypłacił byś nawet pierwszej wypłaty bo po opłaceniu wszystkiego państwu byś już na wypłaty nie miał. Później przez takich jak ty na budowach robią sie chore sytuacje i zjeżdżają niewinne osoby , najpierw podburzasz innych a poźniej chowasz się w cień nie odzywasz i czekasz na przebieg wydarzeń. Chcesz mieć wszystkie pieniądze jakie ci się należą to idź do roboty do komunalki ulice zamiatać i tak pewnie wszystkiego nie dostaniesz. Otwieraj firme łatw kontrakt w norwegi i jade z toba , nawet za 12 tys. m-c już na mnie miesiecznie bedziesz mial dodatkowo 3 tys zarobku.

szaman

synku wyjezdzajac do norwegii mysle ze pokazano ci umowe jesli nie to sluchaj bylo tam tak ze bedac na miejscu i pracujac otrzymasz wynagrodzenie zgodne z warunkami norweskimi a nie stawka ktora wymyslil szef,mialo byc calodzienne wyzywienie co bylo, w busach mialo byc po 6 osob co bylo,po ilu mieszkalismy na kwaterach, Cudow nie wymagam od nikogo ale prawda jest taka (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o IzoSerwis Sp. z o.o. - Tuliszków

• Jak się pracuje w IzoSerwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IzoSerwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IzoSerwis Sp. z o.o.?

IzoSerwis Sp. z o.o.