IzoSerwis Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IzoSerwis Sp. z o.o.

Mi polecił tą firmę kolega który w niej robi i wszystko mi opowiedział co i jak i dlatego sądzę że najlepiej jest się dowiedzieć od kolegów któży pracują w danej firmie jak jest w niej bo tutaj to nie wiadomo kto wypisuje te opinie. Może być tak że w tym poscie są 2-3 osoby które się różnie podpisują i wypisują różne rzeczy, na razie nie chce nic opiniować bo za krótko pracuje ale na razie jest dobrze. Pozdrawiam

eeee

a jeszcze, jak tak wszyscy pisza ze jest tak zle to dlaczego pracuje tutaj okolo 70 ludzi z czego wiekszosc praktycznie od poczatku firmy.

ja juz pracuje prawie rok i nie mialem jeszcze problemu. a warunki katastrofalne to ty masz w domu,smieszny jestes powiedz ze kwatery w odense czy kristiansand byly katastrofalne (jak tam byles), mielismy problem z kwatera w niemczech byl pan janek o tym poinformowany i zostala zmieniona na inna. ja tam nie widze problemu, mozecie isc pracowac do EuroJob czy innej firmy .

*&%#

Do "byly pracownik'. Wiesz co , jestes na prawde zalosny. Robie w tej firmie praktycznie od początku i jeszcze nigdy mi sie nie zdazylo ani nie slyszalem aby ktos zostal specjalnie oszukany na wyplacie.kilka razy zdazylo sie ze zle naliczyl wyplate ale sprawa zawsze zostala szybko wyjasniona i pieniadze zostaly doplacone.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Blacharz warsztatowy izolacji w firmie IzoSerwis Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
aaaaaaaaaaaa

normalnie jak to wszystko czytam to mi sie śmiać chce, ja na miejscu pana (usunięte przez administratora) tez bym takich nierobów do domu wysłał żeby sobie odpoczęli bo im sie nie chce robic , a nie tutaj takie bzdury pisali. ja moge polecic prace u (usunięte przez administratora) sie robi tak jak powinno a nie sie (usunięte przez administratora) to nie ma problemu z pracą.

slyszalem ze zwolnil kogos ze sztade z tego ostatniego bastionu izo sred cos dla ciebieerwisu teraz zostala tylko robota w tuliszkowie za 5 zloty na godzine

do abc; chlopaku nie wiesz co piszesz pieniadze z sokabau masz wyplacane szybko jest tylko warunek musisz miec miedzy jednym a drugim kontraktem w niemczech 3 miesiace przerwy

abc

do "anonim" no i tu sie mylisz kolego, cos gdzies uslyszales i do konca nie wiesz co piszesz. bo zeby dostac 100% pieniedzy za urlop ktore zostaly wplacone do soka bau mozesz sie dopiero o nie starac po roku. czyli za np za 2009 w 2011. a jak wczesniej bedziesz chcial dostać to dostaniesz tylko czesc.

szaman

hej red, jestem pod wrazeniem twojej elokwencjij jesli chcialbym pracowac za 1200zl nie pracowalbym na eksporcie jak widze red jestes jedna z tych osob bez zawodu ktore sa szczesliwe ze wyjechaly zagranice a juz za jakie pieniadze to niewazne jak pisalem wczesniej masz duza szanse na kariere bo rozumku u ciebie chyba jest mallo

red

Do pracownik; czuć od ciebie kolego jadem, nie masz pojęcia o prowadzenia firmy, w okolicy Turku zarabia się za pełen etat plus soboty 1200,-zł netto

abc

do "anonim" , z tego co wiem to duzo osob sie zwolnilo czy zostalo zwolnionych a jeszcze wiecej chce sie przyjac. a za urlop to nie wiem jak tam masz ale podoba mi sie jak (usunięte przez administratora) w niemczech zrobil bo mamy na bierzaco co miesiac płacone zebysmy nie musieli czekac kupe czasu na odzyskanie z Soki.

nie mialem pojecia ze pracuje z idiotami, prosze zapytac szefa ile osob siedzi w domu musieli podpisac urlopy bezplatne ilu ludziom niewyplacono za urlopy a z tego co wiem tylko jedna osoba wrocila do firmy po tym lak sie zwolnila z niej ;zreszta juz nie pracuje;recepta na sukces we firmie wyksztalcenie ;niepelne podstawowe (usunięte przez administratora)

Odnosze wrazenie ze ty bezpartyjny z czytaniem masz na bakier w zadnym moim poscie nie napisalem ze ja niechce pracowac w izo serwisie a w ostatnim stwierdzilem co niejest ok jesli masz problem zglos sie do kogos kto ci to wytlumaczy wokolicach plocka i konina jest wiele osob ktore skonczyly podstawowke i potrafia czytac.

bezpartyjny

drogi pracowniku,kolej jest taka ze nie musimy pracować w firmie w której nie chemy,wskocz na priv zawalczymy razem

bezpartyjny

Panowie,żenada co wy wypisujecie.Pokażcie mi firmę która w 100% jest ok.,a przejdę do niej w sekundzie.Szanujcie siebie nawzajem choć troszkę.

w stade w kontroli bedzie ta sama pani co zadbała o pracownikow w kiloni(usunięte przez administratora)wyplacil chlopakom wszystkie pieniadze jakie sie naleza

szaman

jeszcze jedno rozszyfrowalem kto to jest on to jest wlasnie on idlatego pisze ten on takie bzdury

aktualnie zatrudniony

To prawda jesli chodzi opieniadze to wypłaty sa na czas i niema problemu z zaliczkami przynajmniej mi sie to nie przytrafiło a pracuje juz kilka miesiecy

zatrudniony

LUDZIE CZY TO PRAWDA ŻE FIRMA MA KŁOPOTY Z WYPŁACALNOŚCIĄ

ON

Witam, Pracuje w tej firmie praktycznie od jej początku i jestem bardzo zadowolony , nie ma problemu z wypłatami wszytko na czas, częste wyjazdy do domu, miła atmosfer, w większości przypadków możliwość wyboru miejsca delegowania . Jezeli pracuje się tak jak powinno , przestrzeganie czasu pracy , praca w normalnym tempie , nikt nikogo batem nie popędza itp. to wszyscy sa zadowoleni, jednym słowem OK.

Zostaw merytoryczną opinię o IzoSerwis Sp. z o.o. - Tuliszków

• Jak się pracuje w IzoSerwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IzoSerwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IzoSerwis Sp. z o.o.?

IzoSerwis Sp. z o.o.