Opinie o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ursa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ursa Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

witek

Dobre, tyle to w Biedronce zarabiają - jakoś nie chce mi się wierzyć

ksiegowa

1900 netto

witek

no dobra chcę tam startować do roboty do handlowego, ale jakie zarobki to nikt na forum nie podał czyli chyba dobre bo takie ogólne gadanie nic nie daje, liczę, na około 3500 do 4500 na łapę, ktoś potwierdzi czy się da tyle wycisnąć

długoletni były pracownik maciej z biura

oczywiście, że wiadomo co będzie dalej: klika która została doprowadzi firmę do upadku albo ją będzie dalej rozkradać, uciśnieni pracownicy będą nadal pracować niewolniczo po 20h na dobę za głodowe pensje, dobrzy pracownicy będą wyrzucani z pracy a pozostaną tam sami nieudacznicy i (usunięte przez administratora) w wszystko to jest misternie zaplanowanym zamachem przy użyciu helu, lub innego gazu powodującego szeroki uśmiech

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ursa Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystentka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
długoletni pracownik

Firma dotychczas była przeciętna dla normalnego pracownika. Aż strach pomyśleć, co będzie teraz kiedy odchodzi szef zakladu, ktory jako jedyny dbał o człowieka i nigdy nie odmówił pomocy. Tyle sie dobrego stało jak był z nami, a teraz została już tylko jedna klika

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100% praca ponad siły a zarobki przeciętne nadgodzin nie ma ale tylko w teorii bo nie jesteś w stanie wykonać swoich obowiązków w 8h więc zostajesz po godzinach za które nikt Ci nie zapłaci, nie zostaniesz - nie zrobisz swojej roboty i będziesz miał rozmowę z przełożonym, nikt Cię nie pochwali za dobrze wykonaną pracę a jak zawalisz to OPR, a jeżeli chodzi o donosicielstwo i wyścig to po prostu jakaś masakra,koledzy i koleżanki tylko tak dalej trzeba mieć charakter żeby tam pracować...Pozdrawiam...

Zarobki przeciętne, w żaden sposób nie rekompensują 'niezdrowej atmosfery'. Jeśli masz rodzinę, dzieci to na południu nie wytrzymasz dłużej niż rok. Pochwały w życiu nie zaznasz, ile byś nie zrobił zawsze będzie mało. Ech szkoda gadać. Tak to jest jak prywatne frustracje przenosi się do pracy.

z biura

Zgadzam się całkowicie. Donosicielstwo i niewolnicza praca są w tej firmie mile widziane. Wyścig szczurów na każdym szczeblu. Szefowie regionów wciąż ze sobą rywalizują a swoje frustracje chyba nie tylko zawodowe przenoszą na podwładnych. Ogromna rotacja na południu - nasty pracownik w przeciągu kilku lat. Rzadko kto wytrzymuje dłużej niż rok, dwa. Ogromna presja, traktują Cię jak robokopa. Zero życia prywatnego - praca w pracy i praca w domu. Najlepiej jakbyś nie miał żony, dzieci, bo wtedy możesz w 100% poświęcić się robocie - cały dzień w terenie a do później nocy tabelki

Byly Pracownik

Cóż Panowie pracowalem w tej firmie ponad rok ... i spasowalem. Nie wytrzymalem tego co tam się dzieje.GORĄCO ODRADZAM!!! Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to prawda.Zupelny brak profesjonalizmu i bardzo negatywne podejście do Pracowników. To co pisze P. Darek to klamstwa i obrona siebie i firmy. Obecnie malo jest chętnych ludzi do pracy w tej korporacji. Ponadto zainteresowani wiedzą jaka jest naprawde.

Darek

W Ursa pracuje i pracowało kilka osób o imieniu (usunięte przez administratora) więc nie wiem skąd informacja że żaden (usunięte przez administratora)w Ursa nie pracował? Co do wymiany zespołu na południu Polski czy w całym dziale handlowym to jest to fluktuacja niższa niż średnia rynkowa w Polsce w działach handlowych. Wielu handlowców pracuje w Ursa po ponad 10 lat, wszyscy trzej szefowie regionalni zostali awansowani wewnętrznie, podobnie jak dyrektor handlowy. Ale oczywiście są też tacy którzy odchodzą sami lub z którymi Ursa się rozstaje. Na szczęście chyba ta opinia nie jest taka zła skoro są na rynku dobre osoby zainteresowane pracą w Ursa. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak jest naprawdę zapraszam do aplikowania na pojawiające się wolne stanowiska. A jeśli ktoś ma złe zdanie i nie jest zadowolony to szczerze życzę powodzenia w innych firmach. Niech każdy szuka miejsca pracy zgodnego z oczekiwaniami i każdemu życzę żeby takie znalazł.

Panowie, tylko winny się tumaczy! Żaden (usunięte przez administratora) nie pracowal w Ursie. Panie Dariuszu, jak Pan wytlumaczy fakt iż na Poludniu Polski w ciągu ostatnich dwóch lat nastal z kolei trzeci Doradca Techniczny i trzeci przedstawiciel handlowy?? To świadczy o dużej fluktuacji (na pewno większej niż 50%). Kolejny fakt: w 2008 r nastąpila wymiana kadry w Dziale Sprzedaży. W firmie panuje totalny "wyścig szczurów" i mobbing z ogromną presją przekladającą się na Pracowników. Oprócz tego jeden Pracownik donosi na drugiego do swego Przelożonego.Atmosfera strachu,klamstwa oraz straszenie zwolnieniem i innymi konsekwencjami. Tak wlaśnie jest i potwierdzają to opinie z rynku.

Rafał

Pracowałem w Ursie w Logistyce i powiem tylko tyle - nie wiem skąd się wzięły negatywne opinie zamieszczone na stronie tego pracodawcy bo atmosfera pracy była WSPANIAŁA - ludzie pozytywnie do siebie nastawieni a podejście przełożonych zawsze z szacunkiem i spokojem. W przypadku problemów zawsze można było liczyć na pomoc od kolegów i koleżanek a nawet od przełożonego, wsparcie i przyjazne nastawienie panuje tam na porządku dziennym. A co do wypowiedzi o "[usunięte przedz moderatora]" i złym traktowaniu pracowników to wystarczyło taką sprawę zgłosić do p. Dariusza - dział kadr zajmuje się takimi sprawami profesjonalnie i nigdy nie lekceważy żadnego alarmu, więc negatywne zamieszczone na profilu tego pracodawcy opinie są bezpodstawne. Ja ze swojej strony firmę mogę polecić w 100%!

Darek

Jeśli ktoś zamieszcza informacje o mobbingu w Ursa proszę o zgłoszenie tego do mnie jako osoby odpowiedzialnej za sprawy personalne w tej firmie. Jeśli jednak są to anonimowe, niepotwierdzone faktami oszczerstwa proszę o ich zaprzestanie. Co do fluktuacji w Ursa, w tym w dziale sprzedaży jest ona znacznie poniżej średniej rynkowej. O opinię warto zapytać handlowców pracujących w Ursa ponad 10 lat (stanowią prawie 50% całego zespołu).

łysy

Odradzam. Presja i tabelki na każdym kroku. Rotacja. Regionalni to zwykłe chamy w dosłowny tego słowa znaczeniu. (usunięte przez administratora)

Hero

Macie 100% rację.Paranoja! Dział sprzedaży - porażka ! Najgorzej jest na południu.Ogromna rotacja. W ciągu 7 lat - 14 nowy Pracownik!!

kozak

Potwierdzam. W dziale handlowym presja i jeszcze raz presja. Duza rotacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Ursa Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ursa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ursa Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 112 ocen.

Ursa Polska Sp. z o.o.