Opinie o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ursa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ursa Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

wełna

Życzymy nowemu na Opole Powodzenia. Ciekawe czy Niezatapialny Szef tego Regionu da mu pracować, czy bedzie jak zawsze. Parę miesięcy "normalne", a potem? Potem , wiadomo co! Kolejna rekruracja ;)

w temacie
@wełna

@wełna Niezatapialny odpływa więc Nowy na Opolu ma szanse popracować dłużej.

wełna

pracując w handlu, ciężko mówić o nadgodzinach.bardziej pasji, zaangażowaniu, pomysłach i własnym rozliczeniu siebie .czy mi się jeszcze chce? czy zwalam winę na szefa, firme.często jest słabo....wszędzie tak jest, ale sukcesy lub małe drobne dobre słowo od szefa jest ważniejsze

maja nie w temacie....

coś wiecie o kapitanie?

w temacie
@obserwator

Kapitan odpływa na inne wody. Jest szansa, że będzie lepiej a juz na bank będzie inaczej

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ursa Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystentka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
cała prawda

Zrozumcie ze tu nie chodzi o kasę , premie, socjal. Chodzi o "niezatapialnego" kapitana . Bo cały czas maglujecie wątek firmy, kasy,premii. To jest z tego co wiem ok. Nie tu jest ciemna strona mocy

ira

Firma Ursa to ciekawa firma na rynku pracodawców. Oferuje dobre warunki finansowe, fajny socjal. Pracuje tutaj sporo ciekawych ludzi. Klienci też niczego sobie. Produkt jest dobry, ma wyrobiona markę. Ale jest jedno ale. Jak napisał użytkownik "taka prawda" cyt. "Popytajcie byłych pracowników z regionu południowego. Czyżby az tyle osób nie potrafiło sie odnaleźć i pracować!" Dlaczego w tym regionie są 3 wakaty bo ludzie sami się zwolnili? Myślę, że każdy może poczytać, zastanowić się, wyciągnąć wnioski i wybrać co dla niego najlepsze. A użytkownik "wełna" to faktycznie chyba jakaś cyt. "Podstawka".

obsrwator

ile wynegocjujesz to masz

obserwator

Na Śląsk jest podobno człowiek,teraz jest ogłoszenie na pracuj na opolszczyzne.ph sam zrezygnował.popytaj ludzie chwalą wszędzie trzeba pracować, a konkurencja cieńszko przedzie.wszedzie dobrze gdzie nas niema....

dg

atmosfera piękna na początku, potem zaczyna sie jazda. Obecnie jak słysze ciągle zwalniaja

taka prawda

Nikt nie mówi że warunki sa złe i firma jest zła. Wręcz przeciwnie. To nie chodzi o kase, dodatki, premie. Popytajcie byłych pracowników z regionu południowego. Czyżby az tyle osób nie potrafiło sie odnaleźć i pracować! Przypadek? Nie sądzę. Gdzie jest najwieksza rotacja. O tym mowa. Nie mylcie dwóch pojęć.

taka prawda

Odpowiedź do "wełny" Chyba nie wiesz co mówisz. Kasa moze i lepsza, ale zostaniesz zajechany po roku. Potem etap poszukiwania nowej pracy i okazuje sie ze gdzie indziej może być normalnie. Dojedzie kazdego na maxa. Jak macie pracę i nie musicie zmieniać, to siedzicie na tyłkach. "Wełna" piszesz jak Podstawka.

@taka prawda

pracowałeś tam? że tak krytykujesz?jest to praca mobilna nie każdemu odpowiada skoro takie masz zdanie wskaż "luźną" firme handlową każdy na tym skorzysta

wełna

diabeł nie taki straszny jak go malują.Gra warta.słyszałem że warunki napewno lepsze tych jakie opisujesz

doswiadczonyhandlowiec

Witam, Właśnie przeglądam sobie oferty pracy i natrafiłem na takąPRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Region sprzedażowy: woj. opolskie; woj. dolnośląskie tj. powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, m. Wałbrzych, strzeliński, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki; woj. śląskie tj. powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, m. Częstochowa, myszkowski Raportowanie: Regionalny Dyrektor Sprzedaży, Region Południe Możecie powiedzieć czy to gra warta świeczki? Nadmienię, że obecnie mam pracę i nie mam wielkiego ciśnienia na zmianę ale zawsze warto się w rynku rozeznać. Ten dyrektor naprawdę jest taki tragiczny? Obecnie pracuję jako PH u duzego producenta chemii budowlanej ze stawką 4000 brutto podstawa + premia (do 60% podstawy). Czy w Ursie mogę liczyć na lepsze warunki? Pozdrawiam

zawiedziony

Widzę, że nie tylko ja dosrzegam mankamenty. Rotacja na południu ogromna, dużo wyższa niż w innych regionach. Dlaczego PH wytrzymują rok góra półtora? Człowiek zdąży się przyzwyczaić do nowego opiekuna a tu kolejna zmiana, kolejny człowiek. Firma super, warunki płacowe podobno też, niezły socjal... Czyżby na Śląsku straszne lenie i leserzy mieszkali/pracowali? Coś mi tu nie gra. Firma traci klientów, bo taka obsługa nie motywuje do zacieśniania współpracy.

doradca przyjęty.Ślask rusza

wełna

Widzisz odserwator.., firma super ludzie wspaniali wiem to od srodka firmy.byłem zszkowany serdecznością i pomocą. skad od Ciebie takie krytyczne opinie na temat nowego handlowca? wszędzie dobrze gdzie nas niema, narzekanie to polska domena i to trzeba filtrować.widać masz naprawdę dużo czasu

@wełna

jasne masz "racje" handlowiec z Poludnia, dokładnie z Opola wytrzymał 23 miesiace(podobno sie odpalił z firmy). Od grudnia miał być na Opole i Śląsk Handlowiec od inwestycji. Jeszcze nie podjął pracy a juz zrezygnował. To juz kolejny nie podjał pracy na tym regionie. Zaciągają opini i rezygnują. Kolejne "nic sie nie stało,Polacy nic sie nie stało" wszyscy sa źli ,tylko niezatapialny jest ok. Odosnie samej firmy, to jest bardz ok,

@obserwator

coś w tym jest.Ludzie rezygnują,nieraz grymaszą,tak bywa. Ktoś wie jak radzi sobie nowy sprzedażowy na śląsku???

obserwator

Moze będzie chetny jakiś i może wytrzyma z 1,5 roku. Tak samo jak nowy handlowiec. W przyszlym roku o tej porze będzie szukal roboty. Bo kto wytrzyma pod rządami niezatapialnego dyrektora. znowu mu się udało

obserwator

szukaja technicznego na slask/opolszczyzne/dolnoslaskie/ wsparcie dla tego goscia czy biegacz.....

tygrys

podobno wchodzi nowy gość lada chwila, wypaśny i doświadczony z soudala. napewno da rade jak ma zapał do pracy,wszedzie pracować trzeba a nie lansować się

zaglebiok

Pewnie ze jasna wiadomo o kogo chodzi!

zainteresowany

Tak, socjal dobry, kasa ok, to dlaczego taka rotacja na południu. Nie wszystko zloto co się swieci . Czyżby sami beznadziejni handlowcy. Nie sądzę ;) Popytajcie byłych pracowników z tego regionu i klientów. Sprawa jest jasna.

Zostaw merytoryczną opinię o Ursa Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ursa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ursa Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 112 ocen.

Ursa Polska Sp. z o.o.