Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Opinie o Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Czarek

Wiecie może czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Gang swiezakow

Czy to prawda że z okazji otwarcia nowej hali produkcyjnej właściciel obiecał wszystkim pracownikom 1050 brutto podwyżki dla wszystkich ?

Lidia

Nie do końca rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć. Czy według Ciebie atmosfera w firmie nie jest sprzyjająca? Jeśli tak jest, to może chociaż wynagrodzenie to rekompensuje? Podpowiesz, na jakie zarobki można liczyć w Etigrafie? Możesz podać jedynie tak zwane widełki płacowe.

Anton

Halo - Etigrafie - działacie, z kartą stałego pobytu jest szansa na zatrudnienie?

@Anton

Jak rozumiem starasz się o pracę w Etigrafie? Czy próbowałeś skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z osobą decyzyjną w firmie? Tam na pewno zdołasz uzyskać potwierdzone informacje na ten temat. Jeśli tak się stanie, pamiętaj proszę by podzielić się nimi z nami na forum. Być może są tu także osoby w podobnej sytuacji, które chciałyby podjąć zatrudnienie w Etigrafie.

Firma Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Stefan

Halo - dobrzy ludzie pomóżcie. jak jest w Etigrafie?

Stefan

A ja bym bardzo chciał żeby ktoś z Etigrafu się wypowiedział jak jest naprawdę. Mam doświadczenie, - 5 lat pracy u Winkowskiego w Wyszkowie ale życie się tak ułożyło, że mogę zamieszkać w Mińsku. Firma rzut beretem i by mi pasowało. Szanowni Państwo potrzebujecie introligatora, krojczego, obsługa ploterów cyfrowych również.

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy?

Lidia

@order, jesteś pracownikiem firmy? @pili, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Używaj kulturalnych określeń i zwrotów. @Llo, czy powiesz nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są/były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? @ANT-MAN, powiesz nam jaka atmosfera panuje w firmie?

ANT-MAN

Etigraf jak każda inna firma w Polsce - dba o wydajność i swój byt. Skoro istnieje to tylko dzięki Pracownikom, którzy w niej pracują, a ona pozwala Im utrzymać swoje rodziny. Najłatwiej w dzisiejszych czasach jest oceniać i krytykować, gorzej natomiast w pracy dać coś więcej z siebie niż tylko "od-do", choć i podstawowe "od-do" czasami to dużo. Pracownicy jak w każdej firmie, a Właściciele ok.​

Gang Swieżaków

Małe sprostowanie-bylo w kopercie 200 cebulionów , natomiast cała reszta się zgadza

takitam

Praca fajna tylko dobrze płacic nie chca ....

Llo

Bbb

Lidia

Wasze ostatnie komentarze stawiają Etigraf Zakład Poligraficzny w nie najlepszym świetle. Jesteście pewni że praca tam nie miała pozytywnych stron? Nie znalazłam żadnych ogłoszeń o pracę w Etigraf Zakład Poligraficzny, czy obecna kadra pracuje już od dłuższego czasu?

Arnoldzik

U Was naprawdę musi być tragedią skoro pracownicy tak piszą o atmosferze, szefostwie, kierownikach. Dobrze że istnieje taki portal. Przynajmniej każdy ma możliwości poznania pracy w Etigraf od drugiej strony. Nie jest tak kolorowo jak obiecują na rozmowach. Podsumujac pracę w tej firmie chyba najgorzej wspominam że wszystkuch firm w których pracowałem. Tylko czekają żeby się do czegoś przyczepić.

Edek z fabryki kredek

Widzę, że w dyskusję wdał się zwykły bełkot. W związku z tym postaram się aby moja wypowiedź była jak najbardziej obiektywna i merytoryczna. Pracowałem tam jako handlowiec. Podczas procesu rekrutacji obiecywano mi wiele, wszystko generalnie wyglądało naprawdę nieźle: pensja, narzędzia pracy. Uczciwie trzeba przyznać, że na początku faktycznie było dobrze. Dopiero z czasem dostrzegałem, że wielu rzeczy firma ze względu na park maszyny nie jest w stanie zrobić, co ograniczało mój potencjał działania. Przyuczenie przez syna właściciela na piątkę z dużym plusem. Ogólnie obaj synowie - jak już ktoś wcześniej wspomniał - są bardzo w porządku. (usunięte przez administratora) Osoby takie jak ja, które szukają pracodawcy z prawdziwego zdarzenia powinny omijać Etigraf. Personalnie do właściciela nic nie mam. Ogólnie porządny gość, który wyszedł z twarzą kiedy zmieniłem pracodawcę. Niemniej jednak firmę mocno ogranicza kubatura budynków - perspektywa rozwoju firmy jest mało realna. Nie ma gdzieś zmieścić nowych maszyn, część biurowa średnio imponująca. Brak sali konferencyjnej z prawdziwego zdarzenia (wstyd względem firm przyjeżdżających na akceptację). Atmosfera stęchła jak stare skarpety. To chyba największa bolączka tej firmy. Przychodziłem do pracy z musu a nie o to chyba chodzi. Relacje między pracownikami jak na moje przyzwyczajenia dość dziwne (jakby każdy bał się każdego - istny rok 1984 Orwella). Przez tę firmę przewinęło się przede mną multum osób co dało mi mocno do myślenia. Potwierdza to legendarna już rozpiska DTP. Nasuwało się pytanie czemu było tak źle skoro miało być tak dobrze? Od mojego odejścia stanowisko handlowca było niczym karuzela. Osoba, z którą razem pracowałem rzecz jasna także już nie pracuje. Rotacja ogromna co nie najlepiej świadczy o firmie. Etigraf bardzo mocno na tym traci - odwiedzanie firm przez innego handlowca co pół roku, raczej zamyka niż otwiera furtkę względem potencjalnej współpracy. Krótko zwięźle i na temat: na przeczekanie i szykanie czegoś sensownego jest ok. Na dłużej zdecydowanie nie polecam tej firmy. Pozdrowienia dla miłych i bardzo pomocnych pracowników Etigrafu! (a naprawdę kilku tam takich spotkałem).

To kto do was przyjdzie do pracy, jak jest taka atmosfera i niepewność jutra? Miałam złożyć CV na handlowca ale w tej sytuacji pasuję.

Doolores

Tak sobie wyrywaja klientów. To jest nie uczciwa konkurencja.a klientów interesuje w 99% cena więc idą tam gdzie taniej. I tak psuje się rynek. Jakość? Teraz prawie każdy robi dobrze. Chcesz popracowac dłużej.... Nie szukaj pracy w Etigrafie

top speed

Swojak i robol-nie wiem o co wam chodzi -jestem drukarzem z dość dlugim stażem ,z pobliskich drukarnii to etigraf i mal pol wydają się sensownymi firmami ,może niech ktos z drukarzy się wypowie o zarobkach,atmosferze,moja obecna firma aktualnie zdycha i musze gdzieś się zaczepić zanim będzie za późno

top speed

Bez sensu są te wasze wypowiedzi, napiszcie jaka jest atmosfera w pracy, warunki itp,szczegolnie dla drukarzy

sara

Dlaczego ? Jestem ładna, szczupła, ciemne włosy, 40/100/40, żadnych zobowiązań - trochę jestem głupiutka, ale to chyba nie szkodzi co ?

swojak
@sara

To może spróbuj w agencji dla modelek. Tam zapewne lepiej zarobisz.

robol
@swojak

Hmm...interesująca propozycja.

robol
@sara

Ty jesteś najlepsza kandydatka na stanowisko handlowca.

swojak

Chyba nie masz szans.

Zostaw merytoryczną opinię o Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych - Sulejówek

• Jak się pracuje w Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych?

Zobacz opinie na temat firmy Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych?

Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych