Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Opinie o Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Naprawdę?

@ola

Niestety tak można to odebrać.

gość

Widać, że nie zależy im na nowych pracownikach.

swojak

Wpadnij do nas to zobaczysz.

@swojak

No bez przesady. Możesz przecież napisać chociaż jedno zdanie, jaka jest atmosfera w pracy.

@gość

Chyba się nie dowiemy.

Cisza.....

@ola

Tutaj chyba nikt się nie pofatyguje, aby nam odpowiedzieć.

or

W takich małych firmach to chyba takich dodatków nie ma.

@or

A jaka jest u was atmosfera w pracy?

Firma Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
swojak

A kto to wie? Jeśli nawet płacą to i tak się nie dowiesz.

Ciekawe czy płacą?

or

A co to takiego? Może to są ryczałty?

@or

No tak, chodzi mi o to czy płacą ryczałty samochodowe na dojazdy do firmy?

gość

To może macie jakieś deputaty paliwowe na dojazdy?

gość

Chyba niewiele mają bo się nie mają czym pochwalić.

bezrobotny

A macie jakieś świadczenia z funduszu socjalnego?

ula

W sprawie pracy piszcie raczej bezpośrednio do firmy

A kogo to interesuje?

swojak

Nie wiem. Złóż CV to się dowiesz.

@swojak

to wiem ale myślałam, że coś się dowiem zanim złożę CV.

obca

Ale konkretnie jakich pracowników?

Niedawno chyba poszukiwali.

a handlowców poszukują?

sandra

Moim zdaniem jest to jeden z lepszych zakładów, branża nie jest już tak popularna, a jednak nadal u nich wszystko funkcjonuje i też prowadzili rekrutacje.

wiejska dziewczyna
@sandra

Oj, oj....chyba nie jest tak dobrze, jak piszesz. Na wsi różnie gadają.

Marzena

No właśnie jeśli chodzi o doświadczenie to naprawdę bardzo szybko można się tutaj do wszystkiego przyuczyć, bardzo dobrze na tym wyjdziecie z pewnością

@Marzena

Marzena???? A może Agnieszka????

Student

Ja ogólnie nie narzekam. Bez żadnego doświadczenia w poligrafii po nie długim czasie mam większa wiedzę o flekso niż nie jeden inż z tego zawodu. Jak masz głowę na karku i zdolności komunikacyjne lepsze niż drzewo to z każdym idzie się dogadać. Zdarzają się chwilę zwątpienia ale po kilku doświadczeniach zawodowych stwierdzam że bilans nie jest najgorszy. Najlepsze jest to że jak chcesz zmienić stanowisko z magazyniera na drukarza to firma dają tą możliwość chyba że jesteś typowym polaczkiem który nic nie robi aby się nauczyć czegoś nowego, a chcesz $$$. A najgorsze że jest chaos organizacyjny. Nie ma planów produkcji i robi się z tego bałagan który generuję błędy. Co często przy pomocy psychologi dostajesz ty za to po du***. Oczywiście w Warszawie hajs jest lepszy pewnie o parę stów. Ale jednak lokalizacja rekompensuję sprawę. Kwestia wyboru

ETI :-)

A jak praca wyglada na magazynie moze ktos cos wie. Czy tez szkoda gadac czy warto. Czy magazynierow tez zmieniają czesto ?

Zostaw merytoryczną opinię o Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych - Sulejówek

• Jak się pracuje w Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych?

Zobacz opinie na temat firmy Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych?

Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych