Opinie o Chespa Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chespa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chespa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chespa Sp. z o.o. w Krapkowice

Andrzej Nowy wpis

Absolutnie nie polecam nikomu pracy w chespa klisze. Brak możliwości rozwoju a premia jak już ktoś tu wspomniał wg kaprysu kierownika. Nie próbujecie mieć swojego zdania bo odbije wam się to na wypłacie

Bożena

Podobno premia uznaniowa kilka lat temu był zależna od humoru przełożonego.. Nadal tak jest? Czy jednak wypłacane są one uczciwie tym, którzy na to zasługują z racji dobrze wykonywanej pracy?

Sebastian
@Bożena

oczywiście, że uczciwie :) lepszej premii nigdzie nie dostaniesz w okolicy:)

Bożena
@Sebastian

A możesz konkretniej? Ile premia wynosi?

@Sebastian

Czy ja tu wyczuwam sarkazm jeśli chodzi o te premię, czy już zbyt sceptycznie podchodzę do świata? ;p

Sebastian
@Bożena

O pieniądzach pisać publicznie chyba nie wypada. I nie, nie jest to sarkazm Ireno niżej :)

@Sebastian

O w takim razie chyba masz pozytywne podejście. Może opowiesz o pracy tutaj coś więcej? Bo parę lat temu była tu dość niefajna opinia o nich. Czujesz, że możesz się tutaj normalnie rozwijać?

@Irena

@Irena Wiesz co, wszedzie i zawsze znajdzie się negatywna opinia. Było tak zawsze, jest i będzie..wszystko zależy od twojego podejścia, aspiracji, ambicji. Jeśli chodzi o zespół to zależy do jakiego działu celujesz. Czy chcesz do biura czy coś fizycznie. Mi się bardzo podoba, kierownik ok, wysokie premie za uczciwa prace, nie ma mobbingu, imprezy firmowe full wypad, ludzie w porządku, zawsze się znajdzie ktoś dziwny, to normalne. Myśle ze z wypłata nie ma co narzekać, firma docenia pracowników, jedna z lepszych na opolszyznie. Tak w skrócie

@@Sebastian

To nawet nie zostało ujęte w skrócie, bo serio rzetelnie opisałeś co i jak. ;) Ty w którym miejscu u pracujesz, bo nie wiem czy coś przeoczyłam, czy nie wspomniałeś. Bo mnie bardziej szczegółowo biuro interesuje, ale nie wiem czy masz więcej info o pracy w nim?

Lidia Nowy wpis
@Bożena

premia nadal jest wypłacana według widzi mi się kierownika, dotyczy to grafików DTP, chyba że wkręcisz się na najlepsze stanowisko asystenta kierownika, nie masz większej odpowiedzialności, stałą miesięczną stawkę, jak się dobrze ułożysz z kierownikiem to się ciebie nie pozbędzie bo inaczej część pracy którą wykonujesz on będzie musiał robić a z tego co zauważyłam dyrektor przyjmuje coraz więcej takich osób aż się chłopina zorientuje że w "legendarnym" notesie proporcje tych co zajmują się kierowaniem i zastępowaniem kierujących jest więcej niż grafików. Tendecja obecnie jest taka że więcej się zwalnia doswiadczonych grafików specialistów bo nie widzą możliwosci rozwoju dotyczy to również finansowego podejscia dyrekcji do grafików z wieloletnim stażem pracy. Zarobki kierowników na poziomie 3 - 4 krotnie wyższym niż grafik dtp. Jestem przekonana że zarząd dawno przestał panować nad zarobkami kierowników, a co najważniejsze nad POZIOMEM ZANGAŻOWANIA W PRACĘ, którą w dużej mierze wykonują pracownicy niższego szczebla, błędy wynikające z braku zangażowania kadry kierowniczej są zrzucane za zezwoleniem dyrekcji na pracowników niższego szczebla. Zwalniający się pracownicy słyszą od dyrektora, "ja nic nie mogę" . Przykre to zważywszy że ostatnimi czasy zwalniają się ludzie którzy w nienarzucający się sposób rzetelnie i sumiennie a co najważniejsze profesjonalnie wykonywali swoją pracę.... Szkoda - ciekawe w którą stronę to podąży...

Beata Nowy wpis
@Lidia

O kurczę. A dużo tych osób się zwalnia? Są w związku z tym jakieś nowe przyjęcia do pracy?

Luki Nowy wpis
@Bożena

Chespa? O nie! Nigdy więcej! zupełny brak szacunku do roboli z niższej grupy niż kierowniki. Dyro mo wywalone na ludzi poniżej kierowników. Co innego godaja co innego robiom. Najniższo krajowo i premia . Masakra joł tam już nie robia. Z dala ludziska z dala od chespa.

montażysta

czy aby napewno w tym roku wszystko pasuje w pensjach...?

5/10 Chespa klisze -zupełny brak możliwości rozwoju [klany rodzinne (nie związane z Panem Prezesem) opanowały spółkę] , na umowie stawka godzinowa minimalna krajowa + premia uznaniowa uzależniona najczęściej od humoru przełożonego oraz od kwoty którą przydzieli jaśnie panujący dyrektor, który ma w głębokim poważaniu co dzieje się w podlegających jego osobie działom. Brak jasnych zasad przydzielania premii dla pracowników najniższego szczebla spółki (o czym można się bez najmniejszego problemu dowiedzieć idąc na przerwie na papierosa), chciałam dodać tylko iż rozmowy o płacach są surowo zakazane, grozi to zwolnieniem z w.w. spółki. Prezes Firmy przypuszczam że nie ma niestety wiedzy o coraz gorszym morale pracowników o czym można posłuchać przechodząc korytarzami firmy (opinia "nie podoba się?, na twoje miejsce czekają już za bramą!..." jest dość często wypowiadana niby w żartach...). Fenomenalnie skonstruowana przez poprzedniego Pana prezesa nagroda roczna (wypłacana w listopadzie) motywuje uczciwych pracowników do przestrzegania regulaminu. Pensje pracowników najniższego szczebla (których jest najwięcej w firmie) zatrzymały się na poziomie z przed 7 lat. Uważam że w najbliższym czasie zwolni się kolejnych kilka miejsc w Chespie dla pracowników zza przysłowiowej bramy. Na szczęście mnie to już nie dotyczy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Chespa Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
admin

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Chespa Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Chespa Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Chespa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chespa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Chespa Sp. z o.o.