Opinie o P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski w Wasilków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski w Wasilków

Umowę o pracę raczej dostaniesz, chyba że teraz inne warunki są. Moje zarobki to było jakoś trochę ponad 13zł za godzinę brutto, także marnie jak na dzisiejsze czasy. Jak jest rozruch to pracuje się na dosyć wysokich obrotach, moje powroty do domu często kończyły się snem od razu po pracy. Niestety nikt tego nie docenia i pracownik jest postrzegany z góry jako idiota i leń, który nic nie robi, a wszystko, co się robi to się robi magicznie samo. Największym plusem są zmiany, bo pracujesz od 6:00 do 14:00.

JEDYNY Nowy wpis
@anonymous

Największym plusem są zmiany, bo pracujesz od 6:00 do 14:00. największych plusem?! JEDYNYM plusem!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski?

Tadek

W karten nie awansuje się, tam potrzebni są robole, tumani, najlepiej nie umiejący czytać i pisać żeby wydawać im polecenia, bo co drugi kierownikiem, szkoda twego czasu i nerwów, nie licz też na zarobek, chyba że najniższa Cie zadowala i praca za dwóch....

@Tadek

Żeby zostać kierownikiem wydaje mi się, że już jakąś wiedzę i doświadczenie trzeba mieć więc na pewno nie są to przypadkowe osoby. Piszesz, że co drugi jest kierownikiem. To ile w takim razie osób jest zatrudnionych na stanowisku zwykłego pracownika a ilu jest kierowników?

@Ewa

Napewno staż się liczy i wieda, ale brać że sobą dwóch pracowników bo do kierownika przyszła paczka to już lekka przesada i tak siedzą sobie do emeryturki stare dziady,zgredy,które donsza do właściciela,jak nie jesteś z kozodojców to szybko polecisz z pracy.. .. Zresztą czytacie opinie o firmie,jak nie pracownicy powaleni to kadry,wwłaściciel bierze białorusinów,daje kasę do łapy,niczego nie do prosisz się butów,ubrania,stawka najniższa,jakąś premia 20zl,syf....

Ostra
@Ewa

Kierownicy-Czarek, Ania z drugiej hali, Robert, Andrzej, Tomek, Zdzisław, Staś, Ircia z trzeciej hali, to już naliczyłam 8 kierowników, gdzie na 2 hali pracuje 5-6 osób, a na 3 hali 10 osob, 16 pracownikow(mowa o dwóch halach) /na 8 kierowników = to wychodzi co drugi. Wiedzę i doświadczenie mają jak (usunięte przez administratora)

kiedyś nas was robiłem pajace Nowy wpis
@Ostra

a ta co potrzebowała 2 krzeseł by usiąść nadal tam pracuje?

Pamiętam Nowy wpis
@kiedyś nas was robiłem pajace

ha ha ha. Pamiętam ją. (usunięte przez administratora)!

Anna Nowy wpis
@Pamiętam

A jej obecność jakoś konkretnie wpływa na potencjalne warunki pracy tutaj, że to podkreślacie tu na forum? Kiedy w zasadzie odszedłeś i z jakiego ostatecznego powodu?

Czy w P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

NA ŚMIECIÓWIE!

ja parę lat temu robiłem na śmieciówce!

@NA ŚMIECIÓWIE!

I jak to konkretnie wyglądało?

były

nadal kierowniczką jest ta GRUBA EWA? Żenująca postać

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Szukający pracy

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie?

ole ole
@Szukający pracy

Ostrzegam przed praca w tej firmie. Zostałam zatrudniona jako pracownik młodociany (przed ukończeniem 25 roku życia), więc powinnam dostawać dodatkowe pieniądze zapewniane przez szefa firmy przed zatrudnieniem. Te pieniądze dostałam tylko w pierwszym miesiącu. Każdy kolejny miesiąc to nowe wymówki, aby nie wypłacać pieniędzy (mowa o ucinaniu pensji). Teraz kiedy dostałam PIT to ile zwrotu ? okrągłe zero złotych ! Przestrzegam! PS. Warunki pracy tylko dla osób o mocnych nerwach, bo są tam osoby które uwielbiają zamęt i liżą d**e szefowi, na koniec przyczynią się do tego abyś wyleciał z pracy

Szukajacy pracy
@ole ole

Kurde to może warto gdzieś to zgłosić.. Wcześniej słyszałam różne opinie, no i wiem że kadrowe to nic nie wiedzą ani nie ogarniają bo jak twierdzą nie są od tego.. ????

Ircia

13zl netto, robisz wszystko co chlebodawca chce, ludzi brak, ludzie odchodzą po pierwszym miesiącu, bo trzeba robić za dwóch, premia jest jak leziesz w (usunięte przez administratora) szef często na fochu, praca na 3 zmiany,zostali tylko emeryci i lenie, którzy boczkiem skoczkiem aby 8h minęło, młody pracownik szczuty starszymi pracownikami

ex
@Ircia

taka prawda. nie wszyscy tam posiadaja kulturę. Trzeba uważać z kim chcesz nawiązać kontakt

Co jaki okres czasu w P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski można ubiegać się o podwyżkę?

Nie ma podwyżek nie w tej firmie

Jaka atmosfera jest między działami w P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski?

Ircia

Każdy na każdego bykiem patrzy, nie ma atmosfery

Ircia

O podwyżkach nie ma mowy, dlatego ludzie lawinowo odeszli

Sandra

ok

Witam pracował ktoś w tej firmie,jakie zmiany,normy,jaka wypłata,umowe o pracę dają? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski - Wasilków

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski?

P.P.H.U. Karten Wojciech Korytkowski