Opinie o Europrojekt Gdańsk S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Europrojekt Gdańsk S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europrojekt Gdańsk S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europrojekt Gdańsk S.A. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Gdańsk na stanowisku projektant. Najlepiej na projektant. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Pracodawca Nowy wpis

Zapraszam na www.europrojekt.pl/kariera

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Europrojekt Gdańsk S.A.? Dodali nowe ogłoszenia 6 kwietnia na Pracuj.pl.

Europrojekt Nowy wpis

Nie prowadzimy skomplikowanych procesów rekrutacji. Zwykle trwa on kilka dni. Rozmowę najczęściej przeprowadzają dwie osoby (kierownik danego zespołu i 1 osoba z HR). Każda osoba, która była u nas na rozmowie, otrzymuje od nas konkretną odpowiedź (TAK lub NIE oraz dlaczego).

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Europrojekt Gdańsk S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.pl, ostatnie dodali 7 lutego.

Kobieta pracująca :-).

Warto do nas aplikować! U nas i mostowcy (oni są najlepsi :-))), i drogowcy (też w czołówce :-)), i projektanci branży wod-kan (też na podium :-)), mogą rozwinąć swoje skrzydła przy projektach wielobranżowych, dla zamawiających z całej Polski, ale też z Europy. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu, szkolimy się regularnie. Ale poza pracą spotykamy się na zajęciach sportowych, jak też na imprezach w mniejszym lub większym gronie :-). Do zobaczenia :-).

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej na stanowisku asystent projektanta dla osoby z doświadczeniem (2 lata w biurze projektowym i 5 lat na budowie)?

Europrojekt

Pracujemy stacjonarnie, w wyjątkowych przypadkach jest możliwość pracy zdalnej.

Projektant Budowlany

Bardzo pozytywnie i rzeczowo.

Nie mam pytań

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Europrojekt Gdańsk S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Europrojekt

Na chwilę obecną, nie mamy opieki medycznej.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Europrojekt Gdańsk S.A.?

Europrojekt

Oczywiście, zapraszamy po szczegóły i proszę pamiętać, że każde stanowisko pracy jest inne.

Marzena
@Europrojekt

Czyli sugerują Państwo, że są stanowiska na których nie ma za bardzo możliwości rozwoju? Czy kandydaci są o tym informawani?

@Marzena

Zawsze istnieje możliwość rozwoju.

Oczywiście.

Dominika
@Europrojekt

przez szkolenia?

@Dominika

Każdy pracownik, wie jakie ma możliwości rozwoju.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Europrojekt Gdańsk S.A. na Projektant? 7 lutego ogłoszenie na Praca.pl.

Europrojekt

Nie do końca rozumiemy pytanie? Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę. Wynagrodzenie miesięczne.

Teresa

Na forum widzę deklarację firmy, że oferuje ona możliwość rozwoju, biorąc przy tym pod uwagę rodzaj stanowiska, które się zajmuje. Jakie możliwości z tym związane ma tutaj asystent projektanta? Jak wygląda przygotowanie do pracy na tym stanowisku, obowiązki czy są specjalnie szkolenia?

@Teresa

Zapewniamy szkolenia i przygotowanie do objęcia stanowiska. Zapraszamy serdecznie na rozmowę, odpowiemy na wszystkie pytania.

Elf

Tak zupełnie jak w misiu, To nieprawda ze dach przecieka, bo przecież nie padało . Zalecam trzymać sie z dala od takich firm(usunięte przez administratora). Śmietankę zgarnia zarząd chociaż robi niewiele.

@Elf

Szanowny @Elf -ie, najmocniej przepraszamy, że masz wątpliwości co do funkcjonowania firmy. Zachęcamy do kontaktu (praca@europrojekt.pl), abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia zdarzenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Jaka atmosfera jest między działami w Europrojekt Gdańsk S.A.?

Koordynator

Obserwując te kilka miesięcy, to nie zauważyłem sporów między działami.

Koordynator

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera przyjemna, bardziej rodzinna. Zupełnie inna niż ta, którą miałem w korporacji. Firma nowoczesna, rozwijająca się. Prezesi i cały zarząd nastawiony na pracowników, na rozmowy z nimi, negocjacje - TO bardzo budujące. Pensje również przyjemne.

nick

Slaba firma, niektórzy nie mają pojęcia o swojej pracy. Lepiej trzymac się z daleka.(usunięte przez administratora)

Zadowolona
@nick

Proszę o podstawy takiej opinii. Jestem pracownikiem Europrojekt Gdańsk od ponad 10 lat i zupełnie się z nią nie zgadzam. Szczególnie cyt. "Na dodatek te falszywe umowy" - to info wyssane z palca. Pozdrawiam

Asystentka

A ja polecam pracę w biurze projektowym Europrojekt Gdańsk SA. To biuro z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu obiektów (mostów, tuneli, wiaduktów), dróg, budynków etc. w kraju, jak i zagranicą. Można zdobyć bardzo szerokie doświadczenie pod opieką bardzo doświadczonych projektantów niemal wszystkich branż. Ponadto jest solidnym pracodawcą - wszyscy pracownicy pracują w oparciu o umowy o pracę.

Kończę powoli studia i zaczynam się rozglądać za pierwszą pracą. Na stronie wisi ogłoszenie na asystenta projektanta. Może ktoś napisać coś więcej o samej pracy ale i o atmosferze w firmie? Jakieś benefity?

Asystent

Firma dynamicznie się rozwija, jest coraz więcej pracowników, są nowe inwestycje. Atmosfera zależy od tego w jakim dziale/zespole się pracuje, ale na ogół dość przyjemna i rodzinna. Firma jest specyficzna i inna niż podobne biura o tej specyfice i na pewno nie każdy się tu odnajdzie. Mimo wszystko na pewno warto spróbować zatrudnić się i sprawdzić czy taka praca odpowiada, bo to nie jest wielkie korpo które zżera duszę, tylko średniej wielkości firma pozwalająca na rozwój i spokojne zatrudnienie na godziwą pensje.

Bogdan
@Asystent

Skoro pracujesz w Europrojekt Gdańsk, to chciałbym poprosić o więcej informacji odnośnie możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu. Czy firma organizuje dla pracowników szkolenia? Wiele osób, planując swoją ścieżkę kariery, zwraca uwagę na to, czy będą mogli stale podnosić swoje kwalifikacje. Będzie to dla nich cenna wskazówka.

nick
@Bogdan

Oczywiście firma organizuje szkolenia z oprogramowania różnych firm przydatnego przy projektowaniu. Jest również na etapie poszukiwania nauczyciela języka angielskiego. Zajęcia odbywałyby się na terenie firmy.

xxx

Nie pracowałem w tej FIRMIE i mam nadzieję, że nigdy nie będę. Współpraca z tą firmą jest "ciężka . Projekt z wieloma rewizjami, niespójne dane, rozbieżności, i błędy, błędy i błędy. Przekroje poprzeczne robione, jak powiedział jeden z projektantów, "z palca", plan sytuacyjne nie ma nic wspólnego z docelowym planem zagospodarowania, kpina. A jeśli błędy są rażące to, również jak powiedział jeden z projektantów, w skali mapy 1:1000 są niezauważalne . projektant daje "dowolność" interpretacji. raz poprawne są przekroje raz plan sytuacyjny

solna5

@vivi to jest konkretnie firma która ma w ofercie kompleksowe projekty infrastrukturalne w zakresie dróg, mostów, tuneli i kolei, no to już sama możesz wyciągnąć wnioski nha jakie stano0wiska jest zapewne najwięcej rekrutacji. fakt jednak że jest kasa i prestiż

Edmund

To prawda, pracuje się przyjemnie, w całej firmie panuje koleżeńska atmosfera, a i płace są przyzwoite.

Zostaw merytoryczną opinię o Europrojekt Gdańsk S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Europrojekt Gdańsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Europrojekt Gdańsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europrojekt Gdańsk S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europrojekt Gdańsk S.A.?

Kandydaci do pracy w Europrojekt Gdańsk S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europrojekt Gdańsk S.A.