Opinie o Pol-Poż Kołton Sp.J. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pol-Poż Kołton Sp.J.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pol-Poż Kołton Sp.J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Poż Kołton Sp.J. w Radom

Joanna

Ostatnio nie widać żadnych ofert pracy w firmie Pol-Poż Kołton w Radomiu, czyżby była pełna obsada stanowisk? Czy udzieli mi ktoś informacji jaka obecnie jest kondycja tej firmy, co z benefitami oraz dodatkami pracowniczymi? Będę niezwykle wdzięczna za nowe komentarze w tym temacie.

wędkarz

Możesz jeździć swoim autem i w ramach podziękowania otrzymasz uścisk dłoni prezesów :)

Ogolony
@wędkarz

I w dodatku mozesz przejść w sobotę zamiast brać urlopu :-)

Kontroler
@wędkarz

Po co proponować coś od siebie. Są tam ludzie od myślenia.

Pracus

Kadra spoko oprócz ludzi z długimi jezorami. Kary śmiech na sali Szefostwo dwulicowe

Joanna

Obecnie trwa właśnie rekrutacja na stanowisko Technik/Serwisant. Aktualną ofertę pracy znajdziecie na naszym portalu. http://www.gowork.pl/praca/pol-poz-kolton-sp.j.;pr Pracujesz w Pol-Poż Kołton na tym stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w firmie w tym charakterze.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Pol-Poż Kołton Sp.J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jan

Jak dla mnie firma ok. Nigdy nie czulem sie przewalony na kase, wyplata z premia zawsze na czas, ludzie w wiekszosci w porzadku. Umowa o prace po trzech miesiacach na zleceniu. Jest ok

lubi

Hej ale wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oerty pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza jako specjalista ds. sprzedaży, ale widocznie nie pokazje się żadne ogłoszenie, bo nie potrzebują przeprowadzać żadnej rekrutacji a atmosfera znacznie dopisuje.

wędkarz

Zalatany

Cennik kar? Co to takiego

Rej

Co to znaczy fatalna firma od strony handlowców?

zenek

fatalna firma zwłaszcza od strony handlowców nie polecam nikomu

agnieszka

pewnie tak teraz to do plastico potrzebują osoby

agnieszka

Tylko ciekawa jestem czy warto złożyć do nich swoje Cv?czy jest szansa na przyjęcie kobiety do pracy na produkcji?

ktos

?

z tego co wiem wypłata zawsze jest na czas i zgodna z kwota wynikająca z umowy..to samo dotyczy nagród zawsze jest wcześniej ustalona i wypłacona po wykonaniu zadania

gasnica

Krysia

Powiem tak, jak w każdej pracy są osoby które będą narzekać, jak na rynek radomski jedno z lepszych miejsc pracy, jest ostatni danego miesiąca jest robiona wypłata. jeśli ktoś przychodzi z nastawieniem żeby się obijac to nie zarobi dobrze, jak się starasz możesz zarobić bardzo dobrze. Szefowie nie stosują mobbingu ale czasem też nie potrafią nagrodzić za jakiś sukces. Napewno miejsce godne polecenia. Klimat fajny, fajni ludzie pracują.

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

dysza

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Poż Kołton Sp.J. - Radom

• Jak się pracuje w Pol-Poż Kołton Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Poż Kołton Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pol-Poż Kołton Sp.J.
2.6/5 Na podstawie 28 ocen.

Pol-Poż Kołton Sp.J.